9 кращих PDF-плагінів для WordPress

Ви хочете додати PDF-файли на свій сайт WordPress? За замовчуванням WordPress не може генерувати або вбудовувати PDF-файли в повідомлення чи сторінки. У цій статті ми підібрали вручну кілька найкращих плагінів PDF для WordPress.


Кращі плагіни PDF для WordPress

1. Переглядач PDF

Переглядач PDF

Переглядач PDF дозволяє вам відображати PDF-файли у ваших публікаціях та сторінках WordPress. Він використовує сценарій Mozilla PDF.js для красивого відтворення документів PDF за допомогою інструментів для прокрутки, пошуку, переходу між сторінками, друку та завантаження PDF-файлів.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо того, як додати переглядач PDF в WordPress.

2. WP Advanced PDF

WP Розширений PDF

Плагін WP Advanced PDF дозволяє вашим користувачам завантажувати ваші публікації та сторінки у форматі PDF. Ви можете дозволити завантаження PDF для всіх користувачів або лише для зареєстрованих користувачів. Ви можете використовувати спеціальні шрифти, логотипи та навіть додавати водяний знак у свої PDF-файли.

3. PDF & Друк BestWebSoft

PDF та друк

Як випливає з назви, цей плагін додає кнопку завантаження та друку PDF у ваші публікації, сторінки та користувацькі типи WordPress. Ви можете додати назву веб-сайту, обране зображення, власні стилі та шрифти. Плагін також може виконувати короткі коди під час генерації PDF-файлів або створення дружньої версії.

4. Генератор зображень PDF

Генератор зображень PDF

PDF Image Generator створює зображення обкладинки для PDF-файлів, які ви додаєте до публікацій WordPress для завантаження. Плагін може генерувати це зображення обкладинки, використовуючи першу сторінку у форматі PDF або обране зображення. Піктограма завантаження відобразить мініатюрне зображення, пов’язане з файлом PDF.

Для роботи цього плагіна ваш постачальник послуг хостингу WordPress повинен мати на своєму сервері ImageMagick та GhostScript.

5. Ескізи PDF

Ескізи PDF

Як і в попередньому плагіні, мініатюра PDF також створює мініатюру першої сторінки вашого PDF-файлу під час завантаження. Однак ваш PDF-файл і мініатюра залишаються двома окремими файлами. Вам потрібно буде вручну вставити згенеровану мініатюру, а потім зв’язати її з файлом PDF.

6. DK PDF

DK PDF

Цей потужний плагін дозволяє користувачам завантажувати ваші публікації та сторінки у форматі PDF, натискаючи кнопку. У комплекті є простий інтерфейс для налаштування розміщення кнопки завантаження PDF та створення власного власного заголовка та колонтитулу для завантаження PDF.

Плагін також постачається з короткими кодами, які дозволяють вам контролювати, який вміст знаходиться всередині PDF. Ви також можете приховати вміст, який не хочете включати до завантаження у PDF.

7. PDF Embedder

PDF Embedder

Як випливає з назви, плагін PDF Embedder дозволяє вставляти PDF-файли в публікації та сторінки WordPress. Плагін використовує JavaScript для вбудовування файлів з повністю функціональною панеллю інструментів, що дозволяє користувачам збільшувати, переміщуватися та навіть завантажувати PDF-файл..

8. Плагін WordPress PDF Light Viewer

Переглядач PDF Lite

Плагін WordPress PDF Lite Viewer особливо хороший у вкладанні дуже великих PDF-файлів. Він використовує бібліотеку JavaScript Turn.js для відображення PDF-файлів у вигляді фліпбуків із навігацією у мініатюрі. Переглядач PDF-файлів поставляється із кнопками збільшення, навігації та повноекранного режиму. Він також повністю чуйний і може працювати на різних розмірах пристроїв.

9. BSK PDF Manager

BSK PDF Manager

BSK PDF Manager – це менеджер файлів для файлів PDF на сайті WordPress. Якщо ви завантажуєте PDF файли часто, то, можливо, ви захочете їх класифікувати, відобразити як списки або одноразово завантажити. Цей плагін полегшує управління файлами PDF в WordPress.

Бонусні плагіни

Ці плагіни не пропонують спосіб генерування та вбудовування PDF-файлів. Однак якщо ви розміщуєте файли PDF на вашому сайті WordPress, ви можете виявити їх корисними.

10. ПошукWP

ПошукWP

SearchWP – платний плагін WordPress. Це дозволяє додати кращий досвід пошуку на ваш сайт WordPress. Однією з особливостей цього плагіна є можливість пошуку тексту всередині файлів PDF. Однак він не може шукати PDF-файли, які зашифровані, зберігаються поза медіа-бібліотекою або мають зображення у вигляді тексту. Дивіться наш посібник про те, як покращити пошук WordPress за допомогою SearchWP

11. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster – це потужний інструмент, який допоможе вам розширити список електронної пошти. Ви можете конвертувати відмовилися від відвідувачів у передплатників за допомогою OptinMonster. Ви можете попросити користувачів зареєструватися у вашому списку електронної пошти в обмін на безкоштовне завантаження PDF-ресурсу.

Ви також можете використовувати його, щоб запропонувати оновлення вмісту. Перегляньте цей список із 30 ідей щодо оновлення вмісту для своїх підписників у 10 разів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі PDF-плагіни для WordPress. Ви також можете побачити наш список із 24 плагінів WordPress для ділових веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map