9 кращих плагінів для WordPress Facebook для розвитку вашого блогу

Ви шукаєте найкращі плагіни Facebook для WordPress? Facebook – найбільша у світі платформа соціальних медіа з більш ніж 1 мільярдом активних користувачів. У цій статті ми зібрали вручну найкращі плагіни WordPress Facebook, щоб допомогти вам розробити свій блог та отримати більше трафіку.


Кращі плагіни Facebook для WordPress

1. Спільні рахунки

Спільні рахунки

Shared Counts – один з найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress. Це дозволяє легко додавати кнопки соціального доступу до ваших публікацій WordPress, включаючи кнопку спільного використання Facebook.

Він високо оптимізований для швидкості та продуктивності та може точно показувати кількість акцій для Facebook, Twitter, LinkedIn тощо. Він оснащений декількома стилями кнопок, що дозволяє вибрати той, який найкраще виглядає на вашому сайті.

2. Спеціальна стрічка Facebook

Спеціальна стрічка Facebook

Спеціальна стрічка Facebook дозволяє відображати свої повідомлення зі сторінки Facebook на веб-сайті WordPress. Цей користувальницький канал Facebook чуйний, оптимізований для SEO та настроюється. Ви навіть можете отримати декілька каналів з різних сторінок Facebook та відображати їх у будь-якому місці вашого веб-сайту, використовуючи короткий код.

Ви можете створити нову сторінку для свого каналу Facebook або відобразити її на бічній панелі вашого блогу. Плагін оптимізований для швидкості і дозволяє легко змінювати кольори / стиль ваших каналів з адміністративної області WordPress. Детальні вказівки див. У нашій статті про те, як створити користувальницький канал Facebook у WordPress.

3. Pixel Cat – Facebook Pixel

Pixel Cat - Facebook Pixel

Pixel Cat Facebook Плагін Pixel дозволяє додавати ваш піксель, що перенаправляє Facebook, на ваш сайт WordPress. Цей піксель дозволяє показувати спеціалізовану рекламу користувачам Facebook, які відвідали ваш веб-сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу статтю про те, як встановити піксель для перенаправлення Facebook у WordPress.

Окрім спрощення встановлення пікселя Facebook у WordPress, цей плагін також допомагає відстежувати клієнтів WooCommerce та показувати їм кращу рекламу у їхніх каналах Facebook.

4. Відгуки у Facebook

Відгуки Facebook

Плагін Facebook Reviews дозволяє відображати огляди сторінок Facebook на веб-сайті WordPress. Він постачається з простим у використанні віджетом, який дозволяє підключити веб-сайт до вашої сторінки Facebook і відображати відгуки користувачів Facebook.

Це допоможе вам додати соціальний доказ на свій веб-сайт та створити довіру до вашого бренду. Безкоштовна версія працює чудово, але вам потрібна професійна версія, щоб відображати огляди у форматі розсипчастих фрагментів Schema.org.

5. Віджет Facebook

Віджет Facebook

Плагін Facebook Widget дозволяє легко додавати плагін сторінки Facebook на бічну панель вашого блогу. Він надзвичайно простий у використанні та постачається з коротким кодом, який ви можете використовувати для відображення вікна Facebook Like як у будь-якому місці вашого веб-сайту.

Він постачається з тими ж параметрами налаштування, що і плагін Facebook за замовчуванням. Ви можете показувати або приховувати фотографії профілю, обкладинку сторінки, налаштовувати ширину / висоту та вибирати мову.

6. Nextend Social Connect

Nextend Social Login

Плагін Nextend Social Connect дозволяє користувачам реєструватися та входити на ваш веб-сайт за допомогою своїх соціальних профілів. Він підтримує вхід з Facebook, Google і Twitter.

Він працює безперебійно з формами для входу та реєстрації WordPress за замовчуванням, тому користувачі мають можливість використовувати Facebook або використовувати метод реєстрації за замовчуванням. Після реєстрації користувачі можуть відключити свій соціальний акаунт у будь-який час, відвідавши сторінку свого профілю у зоні адміністратора.

7. Автопошта Facebook AccessPress

Як випливає з назви, публікація AccessPress Facebook Auto дозволяє автоматично ділитися новими статтями на вашій сторінці або в профілі Facebook. Після активації вам потрібно буде підключитися до свого профілю та авторизувати свій веб-сайт.

Це дозволяє вибрати вміст, яким ви хочете поділитися: публікації, сторінки та власні типи публікацій. Ви навіть можете вимкнути спільний доступ до одного елемента перед його публікацією. Детальні інструкції щодо налаштування див. У нашій статті про те, як автоматично розміщувати повідомлення у Facebook з WordPress.

8. WP Embed Facebook

WP Embed Facebook

Плагін WP Embed Facebook полегшує вбудовувати події, сторінки, профілі та відео у Facebook на веб-сайті WordPress.

Ви також можете використовувати його для додавання кнопки “подобається” або “поділитися” Facebook. Плагін оснащений зручним коротким кодом, який можна використовувати для вбудовування різних елементів у будь-якому місці вашого сайту. Він також постачає справді хорошу документацію, яка допоможе вам максимально використати його.

9. Йоаст SEO

Йоаст SEO

Yoast SEO – це повний плагін WordPress SEO на ринку. Крім додавання метатегів SEO, він робить багато інших речей для покращення вашого веб-сайту, включаючи соціальні функції.

Ви можете використовувати його, щоб виправити неправильну проблему з мініатюрою Facebook та автоматично додати метатеги Facebook Open Graph до кожної сторінки вашого веб-сайту. Ви також можете дозволити пошуковим системам відкривати профілі соціальних медіа, пов’язані з вашим веб-сайтом.

Все, ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити найкращі плагіни WordPress Facebook для розширення вашого блогу. Ви також можете побачити ці корисні поради щодо залучення трафіку на ваш сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me