9 найкращих плагінів відео-галереї YouTube для WordPress

Додавання відео YouTube у публікації блогу WordPress дуже просто. Але якщо ви хочете додати YouTube-галерею відео в WordPress, то для цього вам знадобиться плагін. Ці плагіни не лише показують відео YouTube у галереї, вони також оптимізують завантаження відео для швидкості та SEO. У цій статті ми зібрали вручну кілька найкращих плагінів відео-галереї YouTube для WordPress.


Кожен із цих плагінів YouTube для WordPress має свій набір функцій, і всі вони доступні безкоштовно.

1. Галерея Envira

Галерея Енвіра

Envira Gallery – найкращий плагін галереї WordPress, і він постачається з додатком до відео.

Envira дозволяє створювати галереї зі своїх відео на YouTube, Vimeo, Wistia та навіть із власними розміщеннями WordPress відео.

Ви можете відображати свої галереї, галереї з пагінатами, відкривати відео у лайтбоксі тощо.

Він також постачається з простим у користуванні віджетом. Ви можете перетягнути його на бічну панель і відобразити відеогалерею в будь-якій зоні, готовій до віджетів.

2. Проста галерея YouTube

Проста галерея YouTube

YouTube Simple Gallery – це дуже простий і простий у використанні плагін YouTube Gallery. Для додавання відео використовуються спеціальні типи публікацій, і ви навіть можете класифікувати їх. Плагін постачається з коротким кодом, який ви можете вставити з екрана редактора повідомлень. Після активації він автоматично створює сторінку відеогалереї, що містить короткий код. Ви можете редагувати цю сторінку та короткий код для власних потреб.

Плагін відкриває відео в хорошому спливаючому вікні. Ви можете керувати розмірами відео та мініатюр на сторінці налаштувань плагіна. Однією з недоліків плагіна є те, що він відображає відео у простому форматі списку. Однак, якщо ви знаєте трохи CSS, ви можете легко перетворити його у адаптивну сітку.

3. Вітрина YouTube

Вітрина YouTube

YouTube Showcase – ще один простий у використанні плагін YouTube для WordPress. Він використовує власні типи публікацій для відео. Ви можете додавати категорії та теги до своїх відео та додавати відео за ознаками. Після активації плагін може автоматично встановити для вас сторінку відеогалереї. Він також постачається з двома простими у використанні віджетами для популярних відео та останніх відео.

Макет галереї за замовчуванням прекрасний. Це дозволяє вашим користувачам переглядати всі відео, навіть не виходячи зі сторінки.

4. YourChannel: канал YouTube на вашому веб-сайті

YourChannel

Якщо ви керуєте власним каналом YouTube або хочете підбирати відео, то ваш канал пропонує найпростіший спосіб швидкого відображення відео. Просто введіть користувача або ідентифікатор каналу, і він отримає відео для вас. Мало того, він також отримуватиме банерне зображення каналу, передплачує та переглядає кількість, завантаження, списки відтворення тощо..

Ви можете легко додати вітрину свого каналу в будь-яку публікацію або сторінку WordPress, використовуючи простий короткий код. Це також дозволяє вибрати розмір ескізів, відображення метаданих, налаштування кнопок відтворення тощо.

5. Відеогалерея WordPress

WordPress Відеогалерея

Плагін для відеогалереї WordPress – це потужний і настроюваний плагін YouTube-галереї для WordPress. Він оснащений вбудованим плеєром HD flv, і він може показувати ваші відео у спеціалізованих скінах з високою якістю HD. Налаштування за замовчуванням повинні працювати для більшості веб-сайтів, але якщо ви хочете змінити їх, ви знайдете безліч варіантів робити практично все, що завгодно.

Плагін постачається з деякими зразками відео та автоматично створює сторінку відеогалереї. Ви можете просто перейти на сторінку і подивитися, як виглядатиме ваша галерея. Після задоволення ви можете додати відео за замовчуванням та додати своє власне.

6. Робоче відео від Vimeo & Плагін Youtube

Робочий плагін YouTube для робочої скриньки

Плагін Workbox Video працює з YouTube, Vimeo та Wistia. Це дозволяє легко створювати свої відеогалереї, просто додаючи відео URL-адреси. Плагін постачається зі всеосяжною сторінкою налаштувань, що дозволяє контролювати та налаштовувати вашу відеогалерею. Ви можете додати відеогалерею до будь-якої публікації або сторінки WordPress, використовуючи короткі коди.

Найкраща частина полягає в тому, що ви можете створити кілька галерей з різними відео. Це дозволяє класифікувати свої відео в категорії, теми чи канали.

7. Галерея uTubeVideo

uTube Відеогалерея

Плагін uTubeVideo Gallery – це багатофункціональний плагін відеогалереї для WordPress. Це дозволяє створити кілька галерей і додати їх до публікації та сторінок WordPress. uTubeВідеогалерея автоматично отримує ескізи для ваших відео та зберігає їх на вашому сайті WordPress, що призводить до швидшого завантаження сторінки.

8. Класна галерея WPG

Класна галерея WPG

WPG Cool Gallery – це простий у користуванні плагін з адаптивною галереєю для YouTube та Vimeo. Він відображає відео в хорошій сітці. Відео відображається в хорошому спливаючому вікні. Ви можете додати галерею до публікацій та сторінок WordPress, використовуючи короткі коди. Плагін також завантажує відео з дзвінками ajax, що дозволяє вашим користувачам переглядати всі відео на одній сторінці.

9. Ultimate Video Gallery

Ultimate Video Gallery

Ultimate Video Gallery забезпечує швидкий і простий спосіб керування своїми відео на YouTube в WordPress. Просто вставте URL-адреси відео, і вони автоматично отримають деталі відео з YouTube. Ви можете створювати необмежену кількість галерей і легко додавати ці галереї до своїх публікацій або сторінок WordPress за допомогою короткого коду.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий безкоштовний плагін YouTube-галереї для вашого сайту WordPress. Ви також можете ознайомитися з цими корисними порадами YouTube, щоб поповнити ваш сайт WordPress відео.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me