Як додати CAPTCHA у форму реєстрації та реєстрації WordPress

Ви хочете додати CAPTCHA для форм реєстрації та реєстрації на своєму WordPress сайті?


Часто сторінка входу в WordPress та сторінка реєстрації користувачів є головною ціллю для хакерів, спамерів та жорстоких атак..

Мотивація зловмисників часто отримує несанкціонований доступ до вашої адміністративної області WordPress для розповсюдження зловмисного програмного забезпечення або в інших випадках забиває всю мережу веб-сайтів, розміщених у певній веб-хостинговій компанії, щоб зібрати викуп.

Одним із способів уникнути цих атак є використання CAPTCHA, який ефективно блокує спам-боти і захищає ваш сайт від злому.

У цій статті ми покажемо вам, як легко додати CAPTCHA в реєстраційну форму та реєстраційну форму WordPress.

Додавання CAPTCHA до форми реєстрації та реєстрації в WordPress

Що таке CAPTCHA?

CAPTCHA – це комп’ютерна програма, яка використовується для розмежування між людьми та автоматизованими користувачами. Це робиться, представляючи тест, який людському користувачеві було б досить просто пройти, але набагато складніше і майже неможливо автоматизовані сценарії отримати правильний.

У попередні дні CAPTCHA, користувачів просили ввести текст, який вони побачили на зображенні. Це зображення відображає випадкові букви, слова чи цифри у спотвореному стилі.

CAPTCHA старого стилю

Пізніше була введена новіша технологія під назвою reCAPTCHA. Він показав випадкові слова як виклик і використовував користувальницькі дані для оцифрування книг.

перегляд reCAPTCHA

Ця технологія була придбана Google у 2009 році. З тих пір вона допомогла оцифровувати тисячі книг та заповнити архіви New York Times.

Однак ці нові CAPTCHA все ще дратували і руйнували досвід користувачів на веб-сайтах.

Щоб виправити це, Google представив “No CAPTCHA reCAPTCHA”, який використовує AI та взаємодію користувачів для лову спам-ботів.

NoCaptcha reCAPTCHA

Він показує простіший прапорець, щоб люди користувачі могли натиснути. Для іншого підозрілого трафіку це показало б більш складну CAPTCHA, як ідентифікація об’єктів у зображеннях.

Зважаючи на це, давайте подивимось, як веб-сайти WordPress можуть покращити безпеку за допомогою CAPTCHA.

Навіщо використовувати CAPTCHA для входу та реєстрації WordPress?

Сторінки для входу та реєстрації WordPress – це легка ціль для спамерів, хакерів Wannabe та жорстоких атак.

Це тому, що WordPress – найпопулярніший розробник веб-сайтів у світі, що робить його загальною ціллю для зловмисних спроб.

Найпростішим рішенням для захисту вашого сайту WordPress є використання плагіна для брандмауера WordPress типу Sucuri. Це заблокує поганий трафік до вашого веб-сайту та запобіжить несанкціонованому доступу.

Ще одне рішення – додати вторинний рівень захисту паролем на сторінках входу та реєстрації WordPress. Однак проблема цього методу полягає в тому, що вам доведеться ділитися цим другим паролем з кожним користувачем, і це просто не масштабується для великих авторів блогів або веб-сайтів для членства.

CAPTCHA забезпечує простішу альтернативу цим рішенням. Він використовує технології Google AI для виявлення справжніх відвідувачів та подання CAPTCHA викликів підозрілим користувачам.

Зважаючи на це, давайте подивимося, як легко додати CAPTCHA на свій сайт WordPress.

За замовчуванням проти користувальницької форми входу та реєстрації WordPress

Форма для входу та реєстрації WordPress за замовчуванням надає основний набір функцій.

Сторінка входу дозволяє користувачам отримувати доступ до бекенду вашого веб-сайту відповідно до відповідних ролей та дозволів користувачів.

Сторінка входу в WordPress за замовчуванням

За замовчуванням реєстраційна форма WordPress дозволяє відвідувачам створити обліковий запис на вашому сайті. Після реєстрації вони також можуть увійти у ваш веб-сайт, щоб виконати конкретні завдання, дозволені їх роллю користувача.

Сторінка реєстрації користувача WordPress за замовчуванням

Багато власників веб-сайтів хочуть налаштувати сторінку входу та реєстрації WordPress за замовчуванням з власним логотипом, стилями тощо. Вони використовують один із багатьох плагінів, щоб створити власну власну сторінку входу та реєстрації для заміни стандартних..

Незалежно від того, чи використовуєте ви сторінки за замовчуванням або спеціальні сторінки, ми висвітлюємо вас.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як налаштувати reCAPTCHA для сторінок входу та реєстрації за замовчуванням та користувацьких сторінок у WordPress.

Почнемо, додавши reCAPTCHA у форму входу та реєстрації WordPress за замовчуванням.

Додавання reCAPTCHA до форми реєстрації та реєстрації WordPress за замовчуванням

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати Advanced noCAPTCHA & reCAPTCHA (v2 & V3) плагін. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації плагіна вам потрібно відвідати Налаштування »Розширений noCAPTCHA & Невидимий КАПЧА на панелі адміністратора. Після завершення WordPress переведе вас на сторінку загальних налаштувань плагіна.

Розширені налаштування noCaptcha та невидимих ​​Captcha (v2 та v3)

Звідти вам потрібно вибрати версію reCAPTCHA Google і знайти ключі API reCAPTCHA, щоб увімкнути послугу на вашому сайті.

Ми рекомендуємо використовувати v2, оскільки ми вважаємо, що v3 ще не такий стабільний.

Щоб отримати ці ключі API, вам потрібно зайти на сайт reCAPTCHA та натиснути кнопку “Консоль адміністратора”..

Відвідайте веб-сайт Google reCAPTCHA

На наступному екрані Google попросить вас увійти до свого облікового запису. Після входу ви побачите сторінку “Зареєструвати новий сайт”.

Зареєструйте новий сайт для Google reCAPTCHA

Спочатку потрібно ввести ім’я свого веб-сайту у полі Label. Після цього потрібно вибрати тип reCAPTCHA. Наприклад, ми встановимо прапорець ReCAPTCHA v2 “Я не робот”.

Далі вам потрібно ввести доменне ім’я в розділі Домени. Обов’язково введіть своє доменне ім’я без “https: // www.”

Додайте доменне ім’я та власника для Google reCAPTCHA

У розділі Власники відображається ваша електронна адреса, а також ви можете додати нового власника.

Після цього потрібно встановити прапорець біля пункту “Прийняти Загальні положення та умови ReCAPTCHA”. Ви також можете встановити прапорець “Надіслати сповіщення власникам”, щоб отримувати сповіщення електронною поштою про підозрілий трафік або неправильну конфігурацію Captcha на своєму сайті.

Надішліть і зареєструйте свій сайт WordPress

Після завершення натисніть кнопку “Надіслати”.

Далі ви побачите повідомлення про успіх разом із сайтом та секретними ключами, які ви можете використовувати на своєму сайті.

Ключі API reCAPTCHA Google

Тепер вам потрібно відкрити інформаційну панель WordPress і перейти до Налаштування »Розширений noCAPTCHA & Невидимий КАПЧА сторінки для налаштування Google reCAPTCHA.

Перейшовши на сторінку налаштувань плагінів, потрібно спочатку вибрати версію Google reCAPTCHA. Оскільки ми зареєстрували наш сайт для Google reCAPTCHA v2 “Я не робот”, виберемо цей варіант зі спадного меню.

Виберіть Google reCAPTCHA V2 у розділі Advanced noCAPTCHA & Invisible CAPTCHA (v2 та v3)

Після цього потрібно ввести ключ сайту та секретний ключ, наданий Google reCAPTCHA раніше.

Введіть ключ та секретний ключ, щоб додати reCAPTCHA до WordPress

Потім ви побачите опцію “Увімкнено форми”. Поставте прапорці поруч із формами, де ви хочете включити Google reCAPTCHA. Тут ми виберемо форму реєстрації та реєстраційну форму.

Увімкніть reCAPTCHA для форми входу та реєстрації WordPress за замовчуванням

Після цього ви можете прокрутити сторінку вниз, щоб переглянути інші параметри. Після завершення налаштування натисніть кнопку “Зберегти зміни” внизу.

Це воно! Ви успішно додали reCAPTCHA до форми входу та реєстрації WordPress за замовчуванням. Щоб переглянути його, ви можете відкрити свою реєстраційну URL-адресу WordPress у своєму браузері. Наприклад; www.example.com/wp-login.php.

Сторінка входу в WordPress із Google reCAPTCHA

Якщо ви хочете перевірити reCAPTCHA у формі реєстрації, натисніть посилання Реєстрація під формою реєстрації. Після цього відкриється реєстраційна форма WordPress, і ви можете побачити, як працює reCAPTCHA.

Сторінка реєстрації WordPress з reCAPTCHA

Налаштування reCAPTCHA в користувальницькій формі реєстрації та реєстрації WordPress

Як ми вже згадували раніше, спеціальні форми для входу та реєстрації WordPress пропонують відвідувачам вашого веб-сайту більш зручні варіанти користування.

По-перше, ви можете дозволити користувачам зареєструватися або увійти на ваш веб-сайт із фронтового періоду. Це покращує досвід користувачів і дозволяє зберігати однаковий загальний дизайн на всьому веб-сайті.

Далі він дозволяє додавати логотип веб-сайту та налаштовувати сторінку входу та реєстрації у своєму стилі.

Створення користувацької форми для входу в WordPress та форми реєстрації користувача легко за допомогою найзручнішого плагіна WordPress, WPForms (використовується на понад 2 мільйонах веб-сайтів).

Для початку встановіть та активуйте плагін WPForms на своєму сайті WordPress. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Щоб швидко створити користувальницьку форму реєстрації користувачів WordPress, вам потрібно отримати принаймні план WPForms Pro.

Після активації перейдіть до WPForms »Налаштування сторінки для введення ліцензійного ключа WPForms. Ви можете отримати цей ключ у своєму обліковому записі на веб-сайті WPForms.

Додати ліцензійний ключ WPForms

Після цього натисніть на опцію reCAPTCHA вгорі, щоб налаштувати reCAPTCHA для ваших індивідуальних форм WordPress. Спочатку потрібно вибрати тип reCAPTCHA.

Оскільки ми вибрали v2 раніше, у цьому прикладі виберемо reCAPTCHA v3, але, будь ласка, знайте, що наша рекомендація все ще v2.

Налаштування WPForms reCAPTCHA - Виберіть V3

Після цього ви побачите ключ сайту та поле секретного ключа. Щоб отримати ці ключі, вам потрібно зареєструвати свій сайт на веб-сайті Google reCAPTCHA.

Перейдіть на веб-сайт Google reCAPTCHA, а потім натисніть кнопку Консолі адміністратора у верхньому правому куті.

Відвідайте веб-сайт Google reCAPTCHA

Після цього Google попросить вас увійти до свого облікового запису. Після цього ви побачите сторінку “Зареєструвати новий сайт”.

Зареєструйте новий сайт для Google reCAPTCHA

Введіть ім’я свого веб-сайту, а потім виберіть reCAPTCHA v3 у варіанті типу reCAPTCHA.

Далі вам потрібно ввести своє доменне ім’я (без https: // www.), Як показано на скріншоті нижче.

Додайте доменне ім’я та власника для Google reCAPTCHA

Якщо ви хочете додати іншого користувача Gmail як власника reCAPTCHA, ви можете додати адресу електронної пошти у розділі Власники.

Після цього вам потрібно прийняти умови надання послуг ReCAPTCHA. Ви також можете встановити прапорець біля опції “Надіслати сповіщення власникам”, щоб отримувати електронні листи від Google про підозрілий трафік на вашому сайті.

Надішліть і зареєструйте свій сайт WordPress

Після завершення натисніть кнопку “Надіслати”.

Після цього Google покаже повідомлення про успіх разом із ключем сайту та секретним ключем, щоб додати reCAPTCHA на ваш сайт.

Ключі API reCAPTCHA Google

Тепер, коли у вас є ключі API reCAPTCHA Google, вам потрібно відкрити WPForms »Налаштування» reCAPTCHA сторінки на інформаційній панелі WordPress.

WPForms reCAPTCHA Налаштування WordPress

На сторінці налаштувань WPForms reCAPTCHA введіть ключ сайту та секретний ключ. Після завершення збережіть налаштування.

Тепер, коли ви успішно додали reCAPTCHA на WPForms, ви можете легко включити reCAPTCHA у вашій спеціальній формі для входу, формі реєстрації користувача або будь-якій формі, створеній за допомогою WPForms.

Тож тепер давайте продовжимо та створимо власну форму реєстрації WordPress.

Відвідати WPForms »Додатки сторінки. Знайдіть “Реєстрація користувача Addon” та натисніть “Встановити Addon”.

Встановити WPForms Реєстрація користувача Addon

Після цього WPForms завантажить та встановить аддон. Після того, як ви побачите статус “Адресат”, що додається до реєстрації користувача, ви готові додати нову форму реєстрації користувача.

Тепер вам потрібно піти WPForms »Додати нове запустити Builder WPForms. На сторінці налаштування WPForms виберіть шаблон «Форма реєстрації користувача».

Виберіть шаблон реєстраційної форми реєстрації користувача WPForms

Після цього WPForms автоматично створить власну форму реєстрації користувача та відкриє сторінку налаштування форми.

Реєстраційна форма користувача Builder WPForms

Тепер ви можете налаштувати форму, додавши нові поля або редагуючи параметри поля. Якщо вам подобається форма за замовчуванням, то ви можете використовувати її без змін.

Далі вам потрібно натиснути параметр Налаштування, щоб налаштувати параметри форми та включити Google reCAPTCHA.

На сторінці “Загальні налаштування” ви можете редагувати назву форми, додавати опис форми, редагувати текст кнопки “Надіслати” тощо. Унизу ви можете бачити прапорці, включаючи поле Включити Google v3 reCAPTCHA.

Увімкніть Google reCAPTCHA на спеціальній реєстраційній формі WordPress

Просто встановіть прапорець, щоб увімкнути Google reCAPTCHA у вашій реєстраційній формі користувача. Після завершення натисніть кнопку Зберегти у верхньому правому куті.

Збережіть власну форму реєстрації користувача

Після цього ви можете закрити конструктор форм, натиснувши кнопку Закрити поруч із кнопкою Зберегти.

Це воно! Ви створили власну форму реєстрації користувачів WordPress та додали до неї reCAPTCHA.

Наступне, що вам потрібно зробити – це додати на свій сайт користувальницьку форму реєстрації користувачів. Ви можете легко додати форму до своїх публікацій, сторінок або будь-якого місця, готового до віджетів. Наприклад, ми створимо нову сторінку та додамо до неї форму.

Йти до Сторінки »Додати нове сторінки з вашої інформаційної панелі WordPress, щоб створити нову сторінку. На екрані редагування сторінки натисніть на значок «Додати новий блок» та виберіть блок WPForms.

Додайте блок WPForms в редактор сторінки WordPress

Далі ви можете побачити віджет WPForms, який додається на екран редагування сторінки. Вам просто потрібно вибрати форму користувачу, яку ви створили раніше. Після цього віджет автоматично завантажить форму в редактор сторінки.

Додайте на сторінку WordPress спеціальну форму реєстрації користувача

Далі ви можете додати інший необхідний вміст і опублікувати сторінку.

Тепер ви можете відкрити сторінку у своєму веб-браузері, щоб побачити користувальницьку форму реєстрації користувача в Google reCAPTCHA.

Оскільки у цьому прикладі ми вибрали reCAPTCHA v3, ви не побачите прапорець Google reCAPTCHA на зразок “Я не робот”. Це тому, що reCAPTCHA v3 працює у фоновому режимі, але у нижньому правому куті ви все одно побачите невеликий значок.

Спеціальна форма реєстрації користувачів WordPress з Google reCAPTCHA

Процес створення власної форми входу майже однаковий. Єдина відмінність полягає в тому, що вам потрібно вибрати шаблон форми реєстрації користувачів на сторінці налаштування WPForms.

Виберіть Шаблон форми входу користувача WPForms

Після цього весь процес однаковий. Для отримання більш детальної інформації ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як створити користувальницьку сторінку входу в WordPress.

Спеціальна форма для входу в WordPress із reCAPTCHA

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як додати CAPTCHA до форм реєстрації та реєстрації WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим основним посібником із безпеки WordPress для посилення загальної безпеки веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map