Як додати Google Календар в WordPress

Ви хочете додати Календар Google на свій сайт WordPress? Календар Google – одна з найкорисніших програм. Це дозволяє керувати своїм графіком, ділитися подіями та впорядковувати все, що навколо вас. У цій статті ми покажемо вам, як додати Календар Google у WordPress.


Додавання календаря Google у WordPress

Щоб зробити це легше, ми створили відео-посібник про те, як встановити плагін WordPress, який ви можете переглянути нижче.

Підписуйтесь на WPBeginner

Однак якщо ви просто хочете дотримуватися текстових інструкцій, ви можете дотримуватися наш покроковий посібник про те, як додати Календар Google у WordPress.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати Простий календар – плагін Google Calendar. Після активації потрібно відвідати Календарі »Налаштування сторінки для налаштування плагіна.

Налаштування джерел календаря

Спочатку потрібно підключити плагін до свого календаря Google. Для цього потрібно надати плагіну доступ до даних вашого календаря. Для цього вам потрібно створити і надати ключ API Google.

Просто відвідайте веб-сайт консолі розробника Google і натисніть кнопку створити новий проект.

Створення проекту в консолі розробника Google

Це призведе до появи спливаючого вікна, де потрібно вказати ім’я для вашого проекту. Це може бути все, що завгодно, але ми радимо використовувати щось, що допоможе вам визначити проект.

Виберіть назву свого проекту

Тепер вас буде переспрямовано на інформаційну панель проекту, де потрібно натиснути посилання Увімкнути та керувати ключами API.

Увімкнути ключі API

Ви перейдете на сторінку, де відображаються всі продукти та послуги Google. Потрібно натиснути API Календаря Google, розташований у розділі API Google Apps.

Увімкнення API календаря Google

На наступній сторінці вам буде запропоновано підтвердити, що ви хочете включити API календаря. Для продовження просто натисніть кнопку Увімкнути,

Увімкнути підтвердження api календаря

Незважаючи на те, що ваш API тепер увімкнено, вам все ще потрібні відомості про те, як ви отримаєте доступ до API та які облікові дані ви будете використовувати. Натисніть кнопку “Перейти до облікових даних”, щоб продовжити.

Створення облікових даних API

Це призведе до сторінки, на якій потрібно вибрати облікові дані. Ми будемо використовувати ключ API як обліковий запис для підключення Календаря Google до WordPress. Клацніть посилання ключа API, щоб продовжити.

Клацніть на посилання ключа API, щоб створити ключ API

Тепер вас попросять вибрати, де ви будете використовувати ключ. Оскільки ви будете використовувати його на веб-сервері, для продовження вам потрібно натиснути клавішу Сервер.

вибрати тип ключа

Нарешті, потрібно вказати ім’я ключа. Це може бути все, що згодом ви можете легко визначити. Ви можете залишити поле IP-адреси порожнім.

Назвіть свій ключ API

Ви успішно створили ключ API для використання з Календарем Google. Тепер ви можете скопіювати ключ API і вставити його на сторінку налаштувань плагіна.

Не забудьте натиснути кнопку збереження змін, щоб зберегти налаштування.

Робіть ваш Календар Google загальнодоступним

Якщо ви хочете поділитися Календарем Google, вам потрібно змінити налаштування календаря та оприлюднити його. Ось покрокове керівництво про те, як зробити ваш Календар Google загальнодоступним.

Просто перейдіть до Календарів Google і натисніть на спадовий значок поруч із календарем, яким ви хочете поділитися.

Спільний доступ до Google Календар

Це призведе до налаштувань спільного використання календаря. Потрібно встановити прапорець, щоб зробити ваш календар загальнодоступним, а потім натиснути кнопку збереження.

Робіть ваш Календар Google загальнодоступним

Останнє, що вам потрібно – це отримати унікальний ідентифікатор календаря. Цей ідентифікатор знадобиться для відображення календаря в WordPress. Просто натисніть на вкладку Деталі календаря.

Вкладка Деталі календаря

Прокрутіть униз до сторінки розділу календаря. Там ви знайдете свій ідентифікатор календаря. Вам потрібно скопіювати цей ідентифікатор і вставити його в текстовий файл. Цей ідентифікатор календаря вам знадобиться на наступному кроці.

Копіювання ідентифікатора календаря Google

Додавання нового календаря в WordPress

Ви успішно зв’язали свій сайт WordPress зі своїми календарями Google. Наступним кроком є ​​додавання календаря Google у WordPress.

Просто перейдіть до Календарі »Додати нове сторінки. Ви побачите екран, схожий на екрани публікації чи редагування сторінки в WordPress.

Додавання нового календаря в WordPress

Почніть з введення заголовка свого календаря. Ви помітите, що плагін уже додав деякі текстові штрихи та текст у текстовій області. Ви можете залишити його таким, яким він є, і прокрутити вниз до поля налаштувань календаря під текстовим редактором.

Потрібно натиснути на вкладку Календар Google у вікні налаштувань календаря та вставити свій ідентифікатор календаря.

Додавання ідентифікатора календаря в WordPress

Ви також можете натиснути інші вкладки у вікні налаштувань календаря, щоб налаштувати відображення календаря на вашому сайті WordPress.

Закінчивши, просто натисніть кнопку опублікувати, щоб зберегти свій календар.

Показуйте календар Google на вашому сайті WordPress

Щойно створений вами календар Google ще не відображається на вашому сайті WordPress. Вам все одно потрібно буде додати календар до публікації або сторінки WordPress.

Просто створіть або відредагуйте допис або сторінку в WordPress. На екрані редактора повідомлень ви помітите нову кнопку “Додати календар”.

Додати кнопку календаря на екрані редагування публікацій

Це призведе до спливаючого вікна, де ви можете вибрати календар, який ви тільки що додали, зі спадного меню.

Ви також можете приєднати календар до публікації, вибравши його з метабокса вкладення календаря на екрані редагування публікації.

Додайте календар Google до публікації чи сторінки

Якщо ви хочете відобразити свій календар Google у віджеті бічної панелі, у плагіні Simple Calendar є віджет для цього.

Вам потрібно буде відвідати Зовнішній вигляд »Віджети на сторінці та знайдіть віджет Simple Calendar у списку доступних віджетів. Далі просто перетягніть віджет на бічну панель.

У налаштуваннях віджетів вам потрібно буде вибрати свій календар зі спадного меню. Не забудьте натиснути кнопку збереження, щоб зберігати налаштування віджета.

Додавання календаря Google на бічну панель за допомогою віджета

Ось і все, тепер ви можете завітати на свій веб-сайт, щоб переглянути свій календар Google у дії. Ви помітите, що плагін прекрасно висвітлить ваші події в календарі. Якщо ви переведете мишу на подію, вона відобразить дані про подію.

Календар Google вбудований у сторінку WordPress

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як додати Календар Google у WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як встановити Google Analytics у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me