Як додати код заголовка та колонтитулу в WordPress (простий спосіб)

Вас коли-небудь просили додати деякі фрагменти коду до розділу вашого веб-сайту WordPress або до нього?


Часто вас просять додати код заголовка та колонтитула в WordPress, намагаючись інтегруватися з такими веб-службами, як Google Analytics, Facebook Pixel, пошукова консоль Google тощо.

Ви також можете натрапити на підручники WordPress, які можуть попросити вас додати якийсь спеціальний CSS або Javascript-код до заголовка або колонтитула WordPress.

За замовчуванням WordPress не надає можливість вставляти код у колонтитул і колонтитул вашого веб-сайту. На щастя, є легке рішення для початківців.

У цій статті ми покажемо вам, як легко додати код заголовка та колонтитулу в WordPress. Мета – безпечно додати код, не редагуючи безпосередньо ваші файли тем WordPress.

Як додати код заголовка та колонтитулу в WordPress

Найкращий спосіб додавання заголовка WordPress та коду нижнього колонтитулу

Якщо ви хочете додати код заголовка та колонтитула WordPress, є три можливі рішення:

  1. Вручну, редагуючи файли header.php та footer.php для теми
  2. Завдяки вбудованій функції заголовка та коду нижнього колонтитулу теми
  3. Використання плагіна

Перший варіант не підходить для початківців, оскільки він вимагає додати код заголовка та колонтитула, безпосередньо редагуючи файли header.php та footer.php вручну.

Ще одним недоліком використання цього методу є те, що ваш код буде видалено, якщо встановити оновлення до вашої теми.

Другий варіант – використання вбудованої функції вашої теми. Деякі теми WordPress, як Елегантні теми та Genesis Framework від StudioPress, пропонують вбудований варіант для швидкого додавання коду та сценаріїв до заголовка та нижнього колонтитулу WordPress.

Якщо ви використовуєте тему із вбудованою функцією, то це здається безпечним та простим рішенням. Однак якщо ви зміните свою тему, всі фрагменти коду, додані на ваш веб-сайт, не зникнуть. Сюди входить перевірка сайту в Пошуковій консолі Google, аналітика веб-сайтів через Google Analytics тощо.

Ось чому ми завжди рекомендуємо користувачам використовувати третій варіант, плагін і колонтитули. Цей параметр є найпростішим і найбезпечнішим методом для додавання коду колонтитулу та колонтитулу в WordPress.

Після численних запитів читачів, наша команда створила 100% безкоштовний плагін Insert Headers and Footers, щоб користувачі могли легко додавати код до заголовка та колонтитулу у WordPress.

Вставте колонтитули та колонтитули

Ось деякі переваги використання плагіна Insert Headers and Footers:

1. Легкий, швидкий та організований: Це дозволяє легко та швидко додавати коди до заголовка та нижнього колонтитулу вашого сайту. Крім того, він організовує вас, дозволяючи зберігати всі коди колонтитулів та заголовків в одному місці.

2. Запобігає виникненню помилок: Це допомагає запобігти помилкам, які можуть виникнути, якщо ви редагуєте файли тем уручну.

3. Оновіть або змініть свою тему, не турбуючись: Плагін збереже код заголовка та колонтитула в окремому місці, тому ви можете оновити або змінити тему, не турбуючись про те, що код буде видалений.

З огляду на це, давайте подивимося, як легко додати код заголовка та колонтитулу в WordPress, використовуючи плагін Insert Headers and Footers..

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо ви не хочете переглядати відео-посібник, можете продовжити читання текстової версії нижче:

Додавання коду до заголовка та колонтитулу в WordPress

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Insert Headers and Footers. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації плагіна перейдіть до Налаштування »Вставити колонтитули з панелі адміністратора. Після цього ви побачите два поля для додавання коду до заголовка та нижнього колонтитулу.

Вставте параметри плагіна заголовки та колонтитули

Просто вставте код в одне з двох вікон. Закінчивши, не забудьте натиснути кнопку Зберегти, щоб зберегти зміни.

Тепер плагін автоматично завантажить код у відповідні місця на вашому сайті WordPress.

Ви завжди можете редагувати та видаляти будь-який код, який ви не хочете зберігати.

Вам потрібно буде постійно підтримувати та активувати плагін. Деактивація плагіна припинить додавати весь користувальницький код на ваш сайт.

Якщо ви випадково відключили плагін, код все одно буде надійно зберігатися у вашій базі даних WordPress. Ви можете просто перевстановити або повторно активувати плагін, і код знову почне з’являтися.

Примітка: Можливо, вам доведеться очистити кеш WordPress після збереження змін, тому код належним чином з’явиться на передній частині вашого веб-сайту.

Ми знайшли найбільшу причину, чому багато початківців використовують плагін Insert Headers and Footers – це додавання Google Analytics на свій веб-сайт. Для цього ми радимо використовувати безкоштовний плагін MonsterInsights. Це найкращий плагін Google Analytics для WordPress, який допомагає правильно налаштувати відстеження аналітики Google за допомогою лише декількох клацань, і він показує корисну статистику прямо на панелі інформаційних панелей WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам навчитися легко додавати код заголовка та колонтитулу в WordPress. Ви також можете побачити наше порівняння найкращих послуг маркетингу електронної пошти та найкращих служб ділових телефонів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me