Як відключити Гутенберг і зберегти класичний редактор у WordPress

Ви хочете відключити Гутенберг і зберегти класичний редактор WordPress на своєму сайті? Гутенберг – це майбутній редактор WordPress, який замінить класичний редактор WordPress. Незважаючи на те, що це виглядає сучасно, багато користувачів важко використовувати і вважають за краще зберегти класичний редактор. У цій статті ми покажемо вам, як легко відключити Гутенберга та зберегти класичний редактор у WordPress.


Вимкніть Гутенберга та збережіть класичний редактор у WordPress

Що таке Гутенберг?

Гутенберг – це майбутній редактор WordPress, метою якого є модернізація досвіду написання WordPress.

Попередній перегляд Гутенберга

Він намагається працювати як плагін для створення веб-сторінок і дозволяє перетягувати елементи до публікації чи сторінки. Мета полягає в тому, щоб запропонувати більшу гнучкість та дозволити користувачам WordPress створювати унікальні макети для їх вмісту з багатим мультимедійним контентом.

Оскільки WordPress 4.9.8, основна команда WordPress додала заклик спробувати Gutenberg на інформаційній панелі WordPress. Мета цього опиту – отримати зворотній зв’язок мільйонів користувачів WordPress та підготувати Гутенберг до свого першого випуску.

Виноска Гутенберга

Гутенберг стане редактором WordPress за замовчуванням з випуском WordPress 5.0, який, як очікується, з’явиться пізніше цього року (2018).

Чому вимкнути редактор Гутенберга в WordPress?

Багато користувачів вважають, що Гутенберг в його нинішньому стані не готовий до веб-сайтів, які продаються в реальному часі. Це видно з 2,3 з 5 середня оцінка на плагіні Гутенберга. На момент написання цієї статті існує 676 оцінок “одна зірка” проти 288 “п’ятизіркових”.

Незважаючи на негативні відгуки, основна команда WordPress рухається вперед і робить Гутенберга редактором за замовчуванням у WordPress 5.0.

Це робить багатьох користувачів дуже стурбованими. Вони хочуть мати можливість відключити Гутенберга та зберегти класичний редактор.

На щастя, є плагін основної команди WordPress, який дозволяє вам робити саме це.

Давайте розглянемо, як легко відключити Гутенберга та продовжувати користуватися класичним редактором WordPress.

Спосіб 1. Вимкніть Гутенберга за допомогою плагіна Classic Editor

Для цього методу ми будемо використовувати плагін Classic Editor, який розробляється та підтримується основними учасниками WordPress.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Classic Editor. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Плагін працює з коробки, і він відключить редактор Гутенберга після активації.

Цей плагін також дає вам змогу одночасно зберігати і Гутенберг, і редактор Classic. Ви можете налаштувати це в налаштуваннях плагіна.

Просто перейдіть до Налаштування »Написання сторінки у вашій адміністраторній області WordPress. Ви побачите можливість зробити це в розділі “Класичні настройки редактора”.

Класичні настройки редактора

Не забудьте натиснути кнопку збереження змін, щоб зберегти налаштування.

Тепер ви зможете побачити нове посилання під Постів меню для створення нових публікацій за допомогою класичного редактора.

Перехід на класичний редактор

Ви також зможете редагувати старі статті за допомогою класичного редактора. Просто перейдіть до Повідомлення »Усі повідомлення на сторінці, і під публікаціями ви побачите посилання “Редагувати (класично)”.

Правка класика

Спосіб 2. Використовуйте класичний редактор із відключенням плагіна Гутенберга

Якщо ви хочете відключити Гутенберга для певних ролей користувача та типів публікацій, то цей спосіб допоможе вам це зробити.

По-перше, потрібно встановити та активувати плагін Disable Gutenberg. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно відвідати Налаштування »Вимкнути Гутенберг сторінки для налаштування параметрів плагіна.

Вимкнути налаштування Гутенберга

За замовчуванням плагін буде відключати Гутенберг скрізь для всіх користувачів вашого веб-сайту. Однак, якщо ви хочете обмежити його певними ролями користувачів та типами публікацій, вам потрібно зняти прапорець “Повністю відключити”..

Якщо зняти цей прапорець, буде показано більше варіантів вибіркового відключення Гутенберга для певних ролей користувача, типів публікацій, шаблонів тем або окремих публікацій.

Вибірково відключити Гутенберг

Цей варіант корисний, якщо ви використовуєте плагін WordPress, який не сумісний з Гутенбергом, але ви хочете використовувати Гутенберг для інших областей вашого сайту.

WordPress – найпопулярніший у світі розробник веб-сайтів, який працює понад 31% усіх веб-сайтів в Інтернеті.

Він має тисячі плагінів, тем та повноважень на всі види веб-сайтів від магазинів електронної комерції до членів спільнот.

Багато цих сторонніх інструментів значною мірою покладаються на класичний редактор WordPress. Основна команда намагається приділити розробникам достатньо часу, щоб зробити свої плагіни та теми сумісними з Gutenberg. Однак можливо, що багато з них не будуть повністю сумісні з редактором Гутенберга.

Якщо це так, то ці налаштування можуть бути дуже корисними для вас.

Не забудьте натиснути кнопку збереження змін, щоб зберегти налаштування.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відключити Гутенберга та зберегти класичний редактор у WordPress. Ви також можете побачити наш список найпопулярніших порад, хитрощів та хак для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map