Як відкрити зовнішні посилання в новому вікні або вкладці з WordPress

Ви хочете відкрити зовнішні посилання з публікацій свого блогу в новому вікні?


Відкриття зовнішніх посилань у новому вікні дозволяє користувачам відвідувати посилання, не виходячи з вашого веб-сайту.

Багато початківців борються з пошуком можливості відкрити посилання у вікні, головним чином тому, що це не відразу видно, коли ви додаєте посилання в WordPress.

У цьому посібнику для початківців ми покажемо, як легко відкривати зовнішні посилання у новому вікні на вашому сайті WordPress. Ми також покажемо різні методи для цього, щоб ви могли вибрати той, який вам найбільше підходить.

Як відкрити зовнішні посилання у новому вікні

Чому і коли слід відкривати зовнішні посилання у новому вікні?

Зовнішні посилання – це посилання на веб-сайти, якими ви не володієте та не керуєте ними. Як правило, якщо ви додасте посилання на зовнішній веб-сайт, ваші відвідувачі просто покинуть ваш сайт, натиснувши на нього.

Хоча деякі фахівці з досвіду користувачів кажуть, що не слід відкривати зовнішні посилання у новому вікні, ми з цим не погоджуємось.

Розумієте, більшість користувачів легко забувають останній веб-сайт, який вони відвідували. Якщо у них відкрито кілька вкладок, велика ймовірність, що вони більше ніколи не зможуть знайти ваш веб-сайт.

Для кращого користувацького досвіду радимо відкривати зовнішні посилання у новому вікні чи вкладці. Таким чином початкова веб-сторінка не втрачається, і користувачі можуть відновити перегляд вашого веб-сайту, повернувшись назад.

Ще однією перевагою відкриття зовнішніх посилань у новому вікні є збільшення перегляду сторінок та залучення користувачів на ваш сайт. Користувачі мають більше шансів повернутися до попередньої вкладки і закінчити читати статтю.

Користувачі, які проводять більше часу на вашому сайті, швидше приєднуються до вашої розсилки електронною поштою, слідкують за вами у соціальних мережах, залишають коментар та купують ваші товари.

Зважаючи на це, давайте подивимося, як легко відкривати зовнішні посилання в новому вікні WordPress.

Відкрийте зовнішню посилання в новому вікні в редакторі Gutenberg

Новий редактор блоків WordPress має вбудовану функцію, яка дозволяє відкривати зовнішні посилання в новому вікні. Однак варіант ховається за кнопкою, тому початківці часто цього не помічають.

Просто відредагуйте публікацію або сторінку блогу, на яку потрібно додати зовнішнє посилання. Далі виберіть текст, який ви хочете пов’язати, а потім натисніть кнопку вставки посилання (або натисніть CTRL + K у Windows / Command + K на Mac).

Відкрити посилання в новій вкладці

Це призведе до появи спливаючого вікна вставки. Просто введіть посилання та натисніть на стрілку вниз поруч. Це відкриє можливість відкрити нову вкладку посилання.

Клацніть, щоб переключити цю опцію, а потім натисніть клавішу Enter. Ваш вибраний текст тепер буде пов’язаний, і ви можете переглянути його, відвідавши веб-сайт.

Відкрийте зовнішню посилання у новому вікні за допомогою класичного редактора

WordPress представив новий редактор блоків з WordPress 5.0. Багато користувачів вважають за краще використовувати старий редактор, встановивши класичний плагін редактора.

Якщо ви все ще використовуєте класичний редактор, то ми рекомендуємо вам почати використовувати новий редактор. Це сучасне, швидше і включає багато нових функцій, які вам не вистачає.

Однак якщо ви все ще хочете використовувати класичний редактор, то саме так ви відкриєте посилання у новому вікні за допомогою класичного редактора.

Спочатку потрібно відредагувати публікацію або сторінку, на яку потрібно додати посилання. Далі виберіть текст, який ви хочете пов’язати, а потім натисніть кнопку додати посилання.

Додати нове посилання в класичний редактор

З’явиться спливаюче вікно, де ви можете додати своє зовнішнє посилання. Після цього натисніть на значок шестірні поруч. Це призведе до вдосконаленого спливаючого спливаючого вікна.

Відкрийте посилання на новій вкладці за допомогою класичного редактора

Звідси потрібно встановити прапорець біля пункту “Відкрити посилання на новій вкладці” і натиснути кнопку “Оновити”, щоб додати посилання.

Тепер ви можете зберегти своє повідомлення і переглянути його, щоб побачити посилання в дії.

Відкрийте посилання на новій вкладці, використовуючи вкладку “Текст” у класичному редакторі

Якщо ви використовуєте редактор HTML з написом “Текст” у старому класичному редакторі, то ось як ви відкриєте зовнішню посилання у новому вікні.

Додати кнопку посилання в редакторі тексту

Просто виберіть текст, який ви хочете пов’язати, а потім натисніть кнопку Додати посилання. Це призведе до вдосконаленого спливаючого спливаючого вікна Insert.

Додавання посилання в текстовому редакторі за допомогою класичного редактора

Звідси ви можете додати посилання та встановити прапорець біля опції “Відкрити посилання на новій вкладці”. Після цього натисніть кнопку Додати посилання, і спливаюче вікно зникне. Тепер ви побачите HTML-код для посилання в текстовому редакторі.

HTML-код для зовнішнього посилання

Тепер ви можете зберегти свої зміни та переглянути публікацію, щоб побачити зовнішнє посилання в дії.

Як відкрити зовнішні посилання у новому вікні за допомогою HTML

Іноді вам може знадобитися написати HTML, щоб додати посилання в WordPress. Наприклад, коли ви використовуєте режим HTML у новому редакторі блоків або додаєте посилання у файл шаблону теми WordPress.

Вам потрібно буде додати посилання за допомогою наступного HTML-коду.

Текст посилання

Просто замініть example.com зовнішньою URL-адресою посилання, а Текст посилання – текстом, який ви хочете пов’язати.

Цільовий параметр у цьому коді повідомляє браузерам відкривати посилання у новому вікні чи вкладці.

Автоматично відкривати всі зовнішні посилання у новому вікні за допомогою плагіна WordPress

Це може здатися додатковою роботою, щоб вручну перевірити параметр для кожного доданого вами зовнішнього посилання. Однак з часом ти звикнеш до цього.

Якщо ви ведете блог з кількома авторами або часто забуваєте відкрити зовнішні посилання на новій вкладці, ви можете використовувати плагін для цього.

Спочатку потрібно встановити та активувати Відкриті зовнішні посилання у плагіні New Window. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Плагін працює з коробки, і він автоматично відкриє зовнішні посилання у новому вікні.

Це фактично не змінює зовнішні посилання у публікаціях вашого блогу. Натомість він використовує JavaScript для відкриття зовнішніх посилань у новому вікні.

Примітка: Майте на увазі, що деактивація плагіна припинить відкривати зовнішні посилання у новому вікні.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як легко відкривати зовнішні посилання в новому вікні WordPress. Ви також можете побачити наш остаточний список найкорисніших порад, хитрощів та хакерів WordPress, які ви можете використовувати на своєму веб-сайті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map