Який найкращий плагін для WordPress календаря?

Шукаєте найкращий плагін WordPress для вашого сайту? Плагіни WordPress для календаря оснащені різноманітними функціями. Деякі створені для простого управління подіями, тоді як інші складніші з функціями бронювання, бронювання квитків та розкладом. У цій статті ми підібрали найкращі плагіни WordPress для вашого веб-сайту.


Кращі плагіни WordPress календаря

Як вибрати плагін календаря для WordPress?

Як ми вже згадували раніше, існує багато різних видів плагінів WordPress для календарів, що задовольняють потреби різних користувачів.

Деякі додатки календаря прості, що дозволяє вам просто відображати події в календарі. Інші мають більш вдосконалені функції, такі як зустрічі та бронювання, графік, продаж квитків та інтеграція з сторонніми службами, такими як Календар Google.

Вам потрібно вибрати плагін, який відповідає вашим вимогам. Наприклад, якщо ви хочете продати квитки на події, то календар з просто функцією бронювання може бути непоганим для вас.

Давайте подивимося на кілька найкращих плагінів календаря WordPress, які ви можете спробувати.

1. Календар подій

Календар подій

Календар подій є потужною системою управління подіями для вашого сайту WordPress. Це багатофункціональний, але надзвичайно простий у використанні завдяки акуратному користувальницький інтерфейс, який вписується у вашу адміністративну область WordPress.

Календар подій дозволяє легко додавати події та керувати організаторами / місцями. Ви можете відображати Карти Google для місць свого місця проведення. Сторінка налаштувань плагіна дає вам повний контроль над тим, як ви хочете керувати своїми подіями та календарем.

Хочете продати квитки на свої події? Календар подій заплатив додатки, щоб інтегрувати його з WooCommerce, Eventbrite тощо.

2. Все в одному календарі подій

Все в одному календарі подій

Все в одному календарі подій є потужним плагіном управління подіями для WordPress. Його інтуїтивний інтерфейс користувача робить його надзвичайно простим у використанні навіть для початківців. Ви можете легко додавати події, сортувати їх за категоріями / тегами та вибирати з трьох вбудованих тем для відображення календаря. Ви також можете відображати свої місця подій, використовуючи Карти Google прямо вздовж даних про подію.

Ви можете налаштувати тему календаря, вибравши різні кольори. Він також дозволяє додавати події з будь-якого іншого календаря, який підтримує формат iCal, включаючи Календар Google. У ній немає інтеграції з продажу квитків, але ви можете додавати URL-адреси до служб продажу квитків сторонніми сторонами.

3. Мій календар

Мій календар

Мій календар – ще одне безкоштовне і потужне рішення для управління подіями для WordPress. Він підтримує кілька календарів, груп подій, категорій та місць. Він також постачається з генератором коротких кодів і віджетами, тому ви можете легко додавати календарі до своїх публікацій, сторінок або бічних панелей.

Це плагін, що настроюється з великою сторінкою налаштувань. Ви можете контролювати майже кожен аспект того, як ваш календар відображається на передній панелі. У комплекті є шість вбудованих скінів для відображення календаря.

Для досвідчених користувачів існує редактор стилів для завантаження власного користувацького CSS. Він також підтримує відображення карти Google на одній сторінці подій та на спливаючому вікні подій.

4. Простий календар

Простий календар

Google Календар подій приносить Календар Google на ваш сайт WordPress. Ви можете створювати та керувати своїми подіями через Календар Google. Цей плагін просто відображає ці події на вашому веб-сайті. Все, що вам потрібно зробити – це вказати URL-адресу каналу Google Календар.

Плагін оснащений потужним набором функцій. Ви можете керувати відображенням календаря та подій за допомогою шорт-кодів. Ви навіть можете контролювати зовнішній вигляд календаря за допомогою спеціальних таблиць стилів.

Плагін не підтримує систему продажу квитків, але ви все одно можете скористатися послугами третьої сторони, щоб продати квитки на події та ввести URL-адресу сторінки квитків прямо у свій список подій у Календарі Google.

5. Календар бронювання

Календар бронювання

Як випливає з назви, Календар бронювання – плагін управління бронюванням для WordPress. Це дозволяє додавати календар на передній частині вашого веб-сайту, де користувачі можуть заповнити просту форму для подання заявок на бронювання. Потім ви можете прийняти або відхилити їх запит на бронювання.

Календар бронювання постачається із підтримкою CAPTCHA, щоб уникнути спаму. Ви можете контролювати, хто може додати бронювання в області адміністратора. Однією з недоліків плагіна є те, що ви не можете додавати нові поля введення для форми бронювання у безкоштовній версії плагіна.

Його можна використовувати для бронювання будь-якого виду послуг. Однак якщо ви особливо шукаєте систему бронювання готелів, то слід ознайомитися з нашим посібником про те, як додати систему бронювання номерів у WordPress..

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати найкращий плагін для вашого веб-сайту WordPress. Інші рекомендації щодо плагінів див. У нашому списку основних плагінів WordPress для вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map