10 WordPress PayPal spraudņi, lai ērti pieņemtu maksājumus

Vai jūs vēlaties pieņemt maksājumus savā WordPress vietnē? PayPal tīmekļa vietņu īpašniekiem ļauj ērti pieņemt maksājumus tiešsaistē bez tirgotāja konta. Šajā rakstā mēs parādīsim 10 WordPress PayPal spraudņus maksājumu pieņemšanai.


PayPal un WordPress

Pirms mēs sākam, ja jūs vienkārši vēlējāties ātri pievienot PayPal ziedošanas pogu savai vietnei, tad apskatiet mūsu apmācību par to, kā WordPress pievienot PayPal ziedošanas pogu.

Visiem pārējiem, kas vēlas pieņemt PayPal maksājumus par produktu un pakalpojumu pārdošanu, lūdzu, turpiniet lasīt.

1. Ātrie PayPal maksājumi

Ātrie PayPal maksājumi

Šis vienkāršais, bet jaudīgais spraudnis ļauj ērti pieņemt maksājumus, izmantojot PayPal. Viss, kas jums jādara, ir iestatīt maksājuma veidlapu un pievienot to jebkurai savas vietnes lapai, izmantojot īskodu. Spraudnis nodrošina arī vienkāršu lietotāja saskarni, lai pielāgotu jūsu maksājuma formas izskatu.

2. PayPal atbildētājs

PayPal atbildētājs

PayPal atbildētājs ļauj pārdot atsevišķus produktus jūsu vietnē, izmantojot PayPal. Jūsu lietotāji var samaksāt par produktu, izmantojot PayPal, un jūs varat iestatīt automātisko atbildētāju, kas lietotājiem nosūta saiti, no kurienes viņi var lejupielādēt vai iegūt jūsu piedāvāto produktu. Tas ir patiešām vienkāršs un īpaši noderīgs atsevišķu produktu vietnēm, jo ​​tas novērš nepieciešamību pievienot iepirkumu grozu.

3. PayPal ziedojumi

PayPal ziedojumi

PayPal ziedojumi ir vienkāršs spraudnis, kas nāk ar īso kodu, un gatavs lietošanai PayPal WordPress logrīks, kuru varat pievienot sānjoslām. Viss, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni, pēc tam apmeklējot vietni Iestatījumi »PayPal ziedojumi lai konfigurētu spraudni. Jūs varat izvēlēties pateicības lapu, kurā lietotāji tiks novirzīti pēc ziedojuma.

4. PayPal maksājuma īskods

PayPal maksājuma īskods

Kā norāda nosaukums, šis spraudnis ļauj jums pievienot PayPal pogu, izmantojot WordPress saīsnes kodu. Visas spraudņa opcijas var konfigurēt īskodā, kas padara to nedaudz sarežģītu. Spraudņa lapā ir visi iespējamie parametri un instrukcijas, kā to izmantot.

5. WordPress vienkāršs PayPal iepirkumu grozs

WordPress vienkāršs PayPal iepirkumu grozs

WordPress vienkāršais PayPal iepirkumu grozs nodrošina vienkāršu veidu, kā pārdot produktus / pakalpojumus jūsu vietnē un pieņemt maksājumus, izmantojot PayPal. Tas pievieno iepirkumu groza sistēmu un ļauj lietotājiem pievienot produktus (fiziskas, kā arī digitālas preces) grozam. Izrakstīšanās laikā lietotāji var norēķināties, izmantojot PayPal.

6. Vienkāršs PayPal iepirkumu grozs

Vienkāršs PayPal iepirkumu grozs ir vēl viens WordPress iepirkumu grozs PayPal, kas ļauj pārdot jūsu vietnē. Jebkurā WordPress lapā varat vienkārši ievietot pogu Pievienot grozam. Lietotāji aizved uz PayPal, kur var veikt maksājumus. Šis spraudnis arī ļauj iestatīt novirzīšanas lapas apstiprināšanai un pateicības piezīmēm.

Vienkāršs PayPal iepirkumu grozs

7. PayPal vietnei WooCommerce

WooCommerce ir vispopulārākais WordPress e-komercijas spraudnis, un tam ir iebūvēts standarta PayPal kontu atbalsts. PayPal for WooCommerce nodrošina gan PayPal express izrakstīšanās, gan PayPal Pro API atbalstu visām WooCommerce vietnēm. Tas pievieno cilni PayPal Payments Pro kases iestatījumiem WordPress, kur varat konfigurēt spraudni.

PayPal vietnei WooCommerce

8. PayPal maksājums

PayPal maksājums ir salīdzinoši jauns spraudnis, kas piedāvā PayPal WordPress logrīku un īso kodu. Pogas PayPal varat pievienot ziņām, lapām un sānjoslām. Spraudnis uztur arī maksājumu sarakstu un nosūta maksājuma apstiprināšanas e-pastus WordPress administratoram, kā arī klientam.

PayPal maksājums

9. PayPal Pro un PayPal Express ērtai digitālai lejupielādei

PayPal EDD

Easy Digital Downloads ir vēl viens populārs WordPress e-komercijas spraudnis, kuram ir iebūvēts PayPal atbalsts. Šis spraudnis jūsu vietnei Easy Digital Downloads pievieno PayPal Express un PayPal Pro maksājumu vārtejas. Izmantojot PayPal Pro API programmā WordPress, klienti var ievadīt kredītkartes informāciju, neizejot no jūsu vietnes. Tas ļauj jums nemanāmi integrēt savu WordPress vietni ar PayPal. Piezīme: PayPal Pro ir pieejams tikai ASV, Lielbritānijā, Kanādā un Austrālijā.

10. WPForms

WPForms

WPForms ir WordPress visiedarbīgākais draudzīgas kontaktu formas spraudnis. Šis vilkt & Tiešsaistes veidlapu veidotājs ļauj ar dažiem klikšķiem viegli izveidot kontaktu veidlapas, e-pasta abonēšanas veidlapas, pasūtījuma veidlapas, maksājuma veidlapas un cita veida tiešsaistes veidlapas..

PayPal papildinājums ļauj jums pieņemt maksājumus WPForms. Varat izveidot pats savas veidlapas, piemēram, pasūtījuma veidlapas, ziedojumu veidlapas vai produktu iegādes veidlapas. To var izmantot maksājumiem, sponsorētu pastu maksājumiem, ziedojumiem utt.

Mēs izmantojam WPForms vietnē WPBeginner un visās citās mūsu vietnēs.

Izmantojiet šo WPForms kuponu, lai saņemtu 10% atlaidi no pirkuma.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast PayPal WordPress spraudni maksājumu pieņemšanai jūsu vietnē. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par 5 PayPal alternatīvām, lai iekasētu maksājumus WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map