16 labākie WordPress pieteikšanās lapas spraudņi

Vai meklējat labākos WordPress pieteikšanās lapas spraudņus savai vietnei? Pieteikšanās lapa ir durvis uz jūsu vietnes administrēšanas zonu. Tas ir jādara drošs, vienlaikus nodrošinot lietotājiem vieglu pieteikšanos. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažus no labākajiem WordPress pieteikšanās lapas spraudņiem, kurus varat izmēģināt.


Labākie WordPress pieteikšanās lapas spraudņi

WordPress pieteikšanās lapas drošības un izskata uzlabošana

WordPress noklusējuma pieteikšanās lapa ir ļoti vienkārša, un tā izskatās vienāda visās WordPress vietnēs. Ja palaižat vairāku lietotāju WordPress vietni, iespējams, vēlēsities to pielāgot.

Jūs varat arī padarīt pieteikšanās pieredzi savā vietnē pēc iespējas nemanāmāku, neapdraudot WordPress drošību.

To apskatot, apskatīsim dažus no labākajiem WordPress pieteikšanās lapas spraudņiem, lai uzlabotu pieteikšanās pieredzi un drošību jūsu vietnē.

1. WPForms

WPForms

WPForms ir labākais WordPress formu veidotāju spraudnis, un tas nāk ar jaudīgu lietotāju reģistrāciju un pieteikšanās pievienojumprogrammu. Tas ļauj ar dažiem klikšķiem izveidot patstāvīgas lietotāja reģistrācijas un pieteikšanās formas. Šīs veidlapas varat pievienot jebkur jūsu WordPress vietnē.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā WordPress izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu

2. Tēma Mana pieteikšanās

Tēma Mana pieteikšanās

Vai vēlaties ļaut lietotājiem reģistrēties jūsu WordPress vietnē, bet nevēlaties, lai viņi piekļūtu administratora zonai? Motīvs Mana pieteikšanās ir populārs WordPress spraudnis, kas ļauj jums izveidot pielāgotas WordPress pieteikšanās lapas. Jūs varat izmantot jebkuru savas vietnes lapu kā pieteikšanās, reģistrēšanās un aizmirsto paroli.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot pierakstīšanās lapu un logrīkus.

3. Pagaidu pieteikšanās bez paroles

Pagaidu pieteikšanās bez paroles

Vai vēlaties piešķirt pagaidu piekļuvi savas WordPress vietnes izstrādātājam? Pagaidu pieteikšanās bez paroles ļauj lietotājiem piešķirt pagaidu piekļuvi, neizveidojot viņiem kontu. Pagaidu pieteikšanās derīguma termiņu vai laiku var iestatīt vai jebkurā laikā izdzēst.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā izveidot pagaidu pieteikšanos WordPress.

4. Pieteikšanās bloķēšana

Pieteikšanās bloķēšana

Pēc noklusējuma WordPress neizslēdz lietotājus, ja viņi vairākas reizes izmēģina nepareizu paroli. Tas ļauj hakeriem uzlauzt jūsu paroli, izmantojot automatizētus skriptus. Pieteikšanās bloķēšana ļauj ierobežot neveiksmīgu pieteikšanās mēģinājumu skaitu. Pēc tam tas ierobežotu laiku bloķē šī lietotāja pieteikšanās ekrānu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju un iestatītu instrukcijas, sekojiet mūsu ceļvedim par to, kā ierobežot pieteikšanās mēģinājumus WordPress.

5. Nextend Facebook Connect

Nextend Facebook Connect

Vai vēlaties savai WordPress vietnei pievienot pieteikšanos ar Facebook pogu? Nextend Facebook Connect spraudnis ļauj WordPress pieteikšanās ekrānam viegli pievienot pieteikšanos ar Facebook. Tas lietotājiem ļauj ātrāk pieteikties, un viņiem nevajadzēs ievadīt paroli.

Skatiet soli pa solim mūsu ceļvedī par to, kā pievienot pieteikšanos, izmantojot Facebook pakalpojumā WordPress.

6. Atceries mani

Atceries mani

Ja aizmirstat pieteikšanās lapā pārbaudīt opciju “Atcerēties mani”, WordPress aizmirsīs jūsu pieteikumvārdu, tiklīdz aizvērsit pārlūka logu. Spiediens Atcerēties mani ļauj automātiski pārbaudīt atcerēšanās iespēju ikreiz, kad piesakāties savā WordPress vietnē.

Uzziniet, kā to iestatīt, mūsu ceļvedī par to, kā neļaut WordPress aizmirst jūs ar Atcerēties mani.

7. Pielāgota pieteikšanās lapas pielāgošana

Pielāgota pieteikšanās lapas pielāgošana

WordPress noklusējuma pieteikšanās ekrāns izskatās diezgan vienkāršs. To var mainīt dažādos veidos, taču daudziem no tiem ir nepieciešams pievienot kodu. Pielāgota pieteikšanās lapa Customizer spraudnis ļauj jums izveidot savu pielāgoto pieteikšanās lapu, izmantojot motīvu pielāgošanas rīku.

Skatiet detalizētus norādījumus mūsu rokasgrāmatā par to, kā pielāgot WordPress pieteikšanās lapu.

8. WP drošības jautājumi

Pieteikšanās drošības jautājumi WordPress

WP drošības jautājumi ļauj pievienot drošības jautājumus WordPress pieteikšanās ekrānam. Lietotājiem būs ne tikai jāpievieno parole, bet arī jāizvēlas drošības jautājums un jāievada atbilde. Tas jūsu WordPress administratora apgabalam pievieno vēl vienu drošības slāni.

Uzziniet, kā to iestatīt, mūsu ceļvedī, kā pievienot drošības jautājumus WordPress pieteikšanās ekrānam.

9. Nav pieteikšanās pa e-pasta adresi

Nav pieteikšanās pa e-pastu

Pēc noklusējuma WordPress ļauj lietotājiem ievadīt savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi, lai pieteiktos. Daži lietotāji uzskata, ka e-pasta adrese ir vispārzināma (visiem, kuriem sūtāt e-pastu, ir jūsu e-pasta adrese). Tas, iespējams, kādam varētu atvieglot paroles brutālu piespiešanu. Šis spraudnis ļauj atspējot pieteikšanos ar WordPress e-pasta adreses funkciju.

Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet mūsu rakstu par to, kā WordPress atspējot pieteikšanos ar e-pasta adreses funkciju.

10. Novērst vienlaicīgu pieteikšanos

Vienlaicīga pieteikšanās

Ja jūs izmantojat WordPress, lai pārdotu kursus tiešsaistē vai vadītu dalības vietni, tas nozīmē, ka lietotāji var dalīties ar parolēm ar draugiem, un jūs varētu zaudēt jaunu biznesu. Novērst vienlaicīgu pieteikšanos automātiski nogalina lietotāja sesiju, ja parole tiek izmantota, kamēr lietotājs joprojām ir pieteicies.

Uzziniet vairāk par to mūsu ceļvedī par to, kā liegt lietotājiem dalīties ar parolēm WordPress.

11. LinkedIn pieteikšanās

LinkedIn pieteikšanās

Vai vēlaties ļaut lietotājiem pieteikties, izmantojot savu LinkedIn kontu? LinkedIn pieteikšanās spraudnis ļauj viegli pievienot pieteikšanos ar pogu LinkedIn WordPress pieteikšanās ekrānam. Tas arī ļauj lietotājiem reģistrēties savā LinkedIn kontā.

Pārbaudiet vairāk LinkedIn WordPress spraudņu, lai iegūtu jaunus klientus un attīstītu savu profesionālo tīklu.

12. Vienkārša vēsture

Vienkārša vēsture

Vai vēlaties redzēt, kad lietotāji pieteicās vai iziet no jūsu WordPress vietnes? Vienkāršs vēstures spraudnis ļauj jums viegli izsekot lietotāju darbībām jūsu WordPress vietnē, ieskaitot viņu pieteikšanās aktivitātes. Jūs varat redzēt, kad lietotājs ir pieteicies un ko viņš ir paveicis savas sesijas laikā.

Papildinformāciju skatiet mūsu rokasgrāmatā par to, kā pārraudzīt lietotāju aktivitātes WordPress.

13. Aizsargāta ar paroli

Aizsargāts ar paroli

Vai jums ir jāaizsargā visa WordPress vietne ar paroli? Ar paroli aizsargāts spraudnis ļauj jums viegli padarīt jūsu WordPress vietnes aizsargātu ar paroli. Varat atļaut administratoriem un reģistrētiem lietotājiem to skatīt. Varat arī iestatīt galveno paroli, kuru varat dalīties ar lietotājiem, kurus vēlaties atļaut.

Soli pa solim skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā aizsargāt savu WordPress ar paroli bez lietotāja reģistrācijas.

14. Dīkstāves lietotāja atteikšanās

Dīkstāves lietotāja atteikšanās

Dažreiz jūsu lietotāji var aizmirst atteikties, aizvērt pārlūka logu vai nejauši pārbaudīt opciju atcerēties mani publiskajā datorā. Tas nozīmē, ka ikviens, kurš izmanto šo datoru, var piekļūt jūsu WordPress vietnei. Dīkstāves lietotāja atteikšanās ļauj automātiski atteikties no lietotāja, ja viņš noteiktu laiku nav darbojies.

Papildinformāciju skatiet mūsu ceļvedī par to, kā WordPress automātiski atteikties no dīkstāves lietotājiem.

15. WP pēdējā pieteikšanās

WP pēdējā pieteikšanās

Vai vēlaties redzēt, kad lietotāji pēdējo reizi pieteicās? Tas ļauj jums uzzināt, kuri lietotāji nav pierakstījušies, un jūs varat viņiem nosūtīt e-pastu vai izdzēst viņu kontu. WP pēdējā pieteikšanās ļauj ātri redzēt katra lietotāja pēdējā pieteikšanās datumu lapā Lietotāji.

Uzziniet vairāk par to mūsu rakstā par to, kā WordPress parādīt lietotāja pēdējo pieteikšanās datumu.

16. Pētera pieteikšanās novirzīšana

Vai vēlaties novirzīt lietotājus uz dažādām lapām pēc pieteikšanās? Pētera pieteikšanās novirzīšanas spraudnis ļauj ērti novirzīt lietotājus pēc viņu pieteikšanās. Jūs varat novirzīt lietotājus ar noteiktām lietotāju lomām un iespējām. Pēc reģistrēšanas var arī iestatīt novirzīšanu.

Skatiet mūsu rakstu par to, kā novirzīt lietotājus pēc veiksmīgas pieteikšanās WordPress.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress pieteikšanās lapas spraudņus savai vietnei. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 24 sarakstu, kurā jābūt WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me