22 lieliski WordPress spraudņi attēlu pārvaldībai (atjaunināti)

Vai jūs meklējat labākos spraudņus, lai pārvaldītu attēlus savā WordPress vietnē? Attēli palīdz atjaunot jūsu saturu un veicina saikni. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem labākajiem WordPress spraudņiem, lai jūsu vietnē efektīvāk pārvaldītu attēlus.


WordPress spraudņi attēlu pārvaldībai

1. Envira galerija

Envira galerija

Envira galerija ir labākais WordPress foto galerijas spraudnis tirgū. Tas ļauj WordPress izveidot tikai skaistus un uz mobilajām ierīcēm reaģējošus attēlu galerijas ar dažiem klikšķiem.

Envira ir optimizēta veiktspējai, tāpēc jūsu galerijas tiek ielādētas ātri. Tas ir arī SEO draudzīgākais WordPress fotoattēlu galerijas spraudnis. Envirā ir daudz funkciju, piemēram, albumi, attēlu marķēšana, ūdenszīme, korektūra utt.

Ir arī WooCommerce papildinājums, kas ļauj pievienot tiešsaistes veikalu, lai pārdotu savus fotoattēlus.

2. Vienošanās

Vienošanās

Slīdņi ļauj piesaistīt lietotāja uzmanību savam vissvarīgākajam saturam, izmantojot skaistus slaidrādes ar tekstu, aicinājumu uz darbību un animāciju. Tomēr slīdņi var arī palēnināt jūsu vietnes ātrumu, kas ietekmē lietotāju pieredzi un SEO.

Vienskaitlis ir labākais WordPress slīdnis tirgū šodien. Tas ir ievērojami ātrāk nekā jebkurš cits WordPress slīdnis. Tas ir arī visvieglāk lietojams, izmantojot daudzas funkcijas, piemēram, piedāvātā satura slīdni, karuseļu, slīdņa motīvus, gaismas kasti utt..

3. EWWW Image Optimizer

Ewww Attēlu optimizētājs

Attēlu ielāde prasa vairāk laika nekā teksta, un tas ietekmē jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju. Labākais veids, kā to risināt, ir attēlu optimizēšana tīmeklim.

EWWW Image Optimizer ir labākais WordPress spraudnis, kas automātiski optimizē jūsu attēlus WordPress. Tam ir jaudīgi rīki attēlu saspiešanai, neietekmējot kvalitāti.

Alternatīva: WP Smush

4. Viedais slīdnis 3

Viedais slīdnis 3

Smart Slider 3 ir pieejams gan kā apmaksāts, gan bezmaksas WordPress slīdņa spraudnis. Tam ir skaists vilkšanas un nomešanas pielāgošanas rīks, kas ļauj ātri izveidot slaidrādi.

Tas ir ērti lietojams, un tajā ir iekļauts ļoti daudz funkciju, piemēram, animācijas, skaistas pārejas, mobilajām ierīcēm draudzīgs slīdnis un daudz kas cits.

5. Bezkaunība

Bezskaņa

Imsanity ļauj iestatīt maksimālo attēla augstumu un platumu WordPress augšupielādēm un automātiski mainīt lielu attēlu failu izmērus. Tas var arī veikt lielapjoma izmēru maiņu vecākiem augšupielādēm, pamatojoties uz jūsu iestatījumiem.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā lielapjoma izmēru mainīšanu WordPress

6. Nepieciešams piedāvātais attēls

Pieprasiet WordPress ziņām piedāvātos attēlus

Dažreiz jūs vai cits vietnes autors pirms publicēšanas var aizmirst emuāra ziņai pievienot Featured attēlu. Tas var ietekmēt jūsu vietnes izkārtojumu, un, ja jūs automātiski kopīgojat ziņas sociālajos plašsaziņas līdzekļos, tad šīs vietnes vienkārši izvēlas jebkuru rakstu no raksta kā ziņas sīktēlu.

Nepieciešams spraudnis Piedāvātais attēls neļauj publicēt ziņu, kamēr neesat pievienojis piedāvāto attēlu. Tas jums atgādinās, ka jūs vēl neesat pievienojis piedāvāto attēlu, un atspējosit publicēšanas pogu, līdz pievienosit piedāvāto attēlu.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pieprasīt Featured attēlus ziņām WordPress.

7. Noklusētais piedāvātais attēls

Noklusējuma piedāvātais attēls

Kā norāda nosaukums, šis parocīgais spraudnis ļauj ērti iestatīt noklusējuma piedāvāto attēlu, ko izmantot kā rezerves pozīciju ziņām, kurām nav pieejams piedāvātais attēls. Vienkārši instalējiet un aktivizējiet spraudni un pēc tam dodieties uz Iestatījumi »Multivide lapu, lai augšupielādētu noklusējuma attēlu.

Par alternatīvām metodēm skatiet mūsu rakstu par to, kā WordPress iestatīt noklusējuma rezerves attēlu.

8. Piedāvātais video plus

Piedāvātais video plus

Šis spraudnis ļauj pievienot WordPress Featured video, nevis Featured image. Vienkārši pievienojiet video vietrādi URL, un tas automātiski ielādēs video sīktēlu. Tas atbalsta YouTube, Vimeo, Dailymotion, Soundcloud, Spotify utt.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot piedāvātos video sīktēlus.

9. Attēla logrīks

Attēla logrīks programmā WordPress

Parasti, ja vēlaties pievienot attēlu WordPress sānu joslai, tas būs manuāli jāpievieno teksta logrīkā, izmantojot HTML. Attēla logrīka spraudnis pievieno logrīku, kuru varat vilkt un nomest sānjoslā un pēc tam atlasīt vai augšupielādēt attēlu.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, apskatiet mūsu rakstu par attēla pievienošanu WordPress sānjoslas logrīkā.

10. Piedāvātie attēli RSS & Mailchimp e-pasts

Piedāvātie attēli RSS un MailChimp e-pastos

Kā norāda nosaukums, šis spraudnis ļauj jūsu RSS plūsmai piedāvātos attēlus. Ja jūs izmantojat MailChimp, lai sūtītu ziņas pa e-pastu abonentiem, šie lietotāji redzēs arī piedāvātos ziņu attēlus.

Par alternatīvu metodi skatiet mūsu apmācību par to, kā piedāvātos attēlus pievienot WordPress RSS plūsmai.

11. Atjaunojiet sīktēlus

Atjauniniet attēlu izmērus programmā WordPress

Augšupielādējot attēlu, WordPress automātiski to saglabā vairākos izmēros. Šie izmēri ir definēti Iestatījumi »Multivide lappuse. WordPress motīvi var pievienot arī savus attēlu izmērus, ko izmantot sīktēliem. Aktivizējot šādu motīvu, WordPress sāks saglabāt attēlus arī šajos jaunajos izmēros. Tomēr tas neatjaunos vecāku attēlu jaunus izmērus.

Atjaunot sīktēlu ļauj ātri atjaunot visus WordPress attēla izmērus. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, lūdzu, apskatiet mūsu ceļvedi par sīktēlu un jaunu attēlu izmēru reģenerēšanu programmā WordPress.

12. Ārējie mediji

Ārējie mediji

Šis spraudnis ļauj saistīt vai importēt failus no Dropbox, Box, OneDrive, Google Drive, Instagram un citiem ārējiem failiem WordPress. Tas piedāvā vienkāršāku veidu, kā strādāt ar attēliem, kas saglabāti jūsu Google diska vai Dropbox kontos, piekļūstot tiem tieši no WordPress.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā savienot Google disku ar savu WordPress multivides bibliotēku.

13. Post sīktēlu redaktors

Ziņu sīktēlu redaktors

Pēc piedāvātā attēla augšupielādes dažreiz pamanāt, ka WordPress to ir izgriezis vai tas pareizi neatbilst jūsu motīvam. Jūs varat rediģēt attēlu savā iecienītajā attēlu rediģēšanas programmā vai arī varat izmantot šo spraudni.

Ziņu sīktēlu redaktors ļauj jums viegli apgriezt un mainīt piedāvāto attēlu lielumus no jūsu WordPress administratora apgabala. Varat arī rediģēt iepriekš augšupielādētos piedāvātos attēlus. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā apgriezt un rediģēt WordPress sīktēlus.

14. Viegla ūdenszīme

Viegla ūdenszīme

Easy Watermark ļauj viegli pievienot ūdenszīmi saviem WordPress attēliem. Jūs varat izvēlēties automātiski pievienot ūdenszīmi visiem attēliem vai manuāli pievienot ūdenszīmi noteiktiem attēliem.

Ja jūs jau izmantojat Envira galeriju, jums šis spraudnis nav nepieciešams. Tā vietā varat izmantot Envira ūdenszīmes papildinājumu.

Skatiet soli pa solim par abu spraudņu izmantošanu mūsu ceļvedī par to, kā automātiski pievienot ūdenszīmi attēliem programmā WordPress

15. Vienkāršs pilnekrāna fona attēls

Pilnekrāna fona attēls

Vienkāršs pilnekrāna fona attēls ļauj ērti pievienot pilnekrāna fona attēlu jebkurai WordPress tēmai. Daudzas WordPress tēmas jau ļauj ērti pievienot pilnekrāna fona attēlus. Tomēr, ja jūsu motīvs neatbalsta pilnekrāna fona attēlus, varat izmēģināt šo spraudni.

Soli pa solim skatiet mūsu apmācību par to, kā WordPress pievienot pilnekrāna fona attēlu.

16. WP pirmās vēstules iemiesojums

WP pirmās vēstules iemiesojums

WP pirmā burta iemiesojums ļauj jums parādīt pielāgotu iemiesojumu, izmantojot lietotāja vārda pirmo burtu. Varat to parādīt tikai tiem lietotājiem, kuriem nav Gravatar attēla vai pilnībā aizstāt Gravatar ar pirmā burta iemiesojumiem.

Uzziniet vairāk par to mūsu ceļvedī par to, kā WordPress lietotājiem iestatīt pielāgotu iemiesojumu.

17. Taksonomijas attēli

Taksonomijas attēli

Vai vēlaties kategorijām vai tagiem pievienot attēlu ikonas vai sīktēlus? Taksonomijas attēli ļauj jums to izdarīt. Pēc spraudņa aktivizēšanas vienkārši dodieties uz Posts »Kategorijas un noklikšķiniet uz pogas Pievienot, lai augšupielādētu savus attēlus.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā WordPress pievienot taksonomijas attēlus.

18. Multivides failu pārdēvētājs

Multivides failu pārdēvētājs

Vai esat kādreiz gribējis mainīt attēla faila nosaukumu pēc tā augšupielādes? WordPress ļauj mainīt attēla virsrakstu un tekstu, bet faila nosaukumu nevar mainīt. Multivides failu pārdēvētājs spraudnis ļauj viegli mainīt jebkuru faila vārdu WordPress multivides bibliotēkā. Tas arī automātiski pārdēvē failu nosaukumus, pamatojoties uz augšupielādes laikā ievadīto faila nosaukumu.

Faila pārdēvēšana, izmantojot spraudni, atjaunina arī visas atsauces uz failu jūsu WordPress ziņās un lapās. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā pārdēvēt attēlu un multivides failus WordPress.

19. ImageInject

ImageInject

Lielākajai daļai iesācēju ir grūti atrast emuāra ierakstiem attēlus, uz kuriem nav autortiesību. Spiediens ImageInject atrisina šo problēmu, ļaujot meklēt Flickr radošās kopienas licencētos fotoattēlus un pievienot tos savām ziņām ar atbilstošu attiecinājumu.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, apskatiet mūsu rakstu par to, kā WordPress var atrast un pievienot Creative Commons licencētus attēlus.

20. Iespējot multivides nomaiņu

Iespējot multivides aizstāšanu

Ja jums ir jāaizstāj attēls savos WordPress ierakstos, parasti ziņa ir jārediģē, lai pievienotu jauno attēlu un noņemtu veco. Ja esat izmantojis šo attēlu vairākās ziņās, jums būs jārediģē visas šīs ziņas, lai pievienotu jaunu attēlu.

Iespējot multivides aizvietošanas spraudni, multivides failus var aizstāt tieši no WordPress multivides bibliotēkas. Attēla aizstāšana automātiski to aizstāj jūsu ziņās un lapās, kur esat pievienojis veco attēlu.

Skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā WordPress viegli nomainīt attēlus un multivides failus.

21. Spraudņa A / B attēla optimizētājs

A / B attēla optimizētājs

Piedāvātie attēli piesaista lietotājus noklikšķināt uz jūsu rakstiem. Vai esat kādreiz domājuši, kādi attēlotie attēli vislabāk darbojas jūsu vietnē? A / B Image Optimizer spraudnis palīdz jums to izdomāt. Tas ļauj jums pievienot divus Featured attēlus ziņai un pēc tam nejauši parādīt šos attēlus lietotājiem. Rediģējot ziņu, varat redzēt, kurš piedāvātais attēls ieguva vairāk klikšķu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, apskatiet mūsu ceļvedi par to, kā A / B sadalīt testā parādītos attēlus WordPress.

22. Instagram barotne

Instagram barotne

Vai vēlaties parādīt savus Instagram fotoattēlus savā WordPress vietnē? Instagram plūsma ļauj viegli parādīt savu Instagram plūsmu, izmantojot sānjoslas logrīku vai īskodu. Vienkārši pievienojiet savu vietni savam Instagram kontam, un tas automātiski ievilks jūsu plūsmu. Plūsmu var pielāgot, spraudņa iestatījumos izmantojot dažādas displeja opcijas.

Ja jūs izmantojat Envira galeriju, to var izdarīt ar viņu Instagram papildinājumu.

Bonusa rīki

Šie rīki nav WordPress spraudņi, taču tie var palīdzēt uzlabot jūsu WordPress vietnes attēlu kvalitāti.

23. Kanva

Canva

Canva ļauj jums izveidot visa veida grafiku, izmantojot ērti lietojamus vilkšanas un nomešanas rīkus. Tas nāk ar profesionāla izskata veidnēm, kuras varat izmantot kā sākumpunktu. Akciju attēlus, ikonas un citus resursus var iegādāties arī tieši no lietotnes.

24. Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock ir viens no lielākajiem tiešsaistes resursiem fotogrāfiju, klipkopu, ilustrāciju un vektorgrafiku izveidē. Mēs esam Shutterstock klients un varam galvot par attēlu kvalitāti.

Lai iegūtu vairāk rīku, varat apskatīt mūsu 16 rīku sarakstu, lai izveidotu labākus attēlus jūsu emuāra ziņām

Tas pagaidām ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast lieliskus WordPress spraudņus, lai pārvaldītu attēlus savā vietnē. Iespējams, vēlēsities arī uzzināt, kā WordPress koriģēt parastās attēlu problēmas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me