5 labākie saistītie ziņojumi spraudņi WordPress

Vai jūsu lietotāji pamet jūsu vietni pēc pirmās ziņas lasīšanas? Lapas skatījumu skaita palielināšana un atlēcienu līmeņa samazināšana ir liels izaicinājums vietņu īpašniekiem.


Labākais veids, kā piesaistīt lietotājus jūsu vietnei, ir parādīt viņiem saistīto saturu. Tas ir izrādījies efektīvs veids, kā iegūt vairāk lapu skatījumu.

Tas arī palīdz lietotājiem atklāt saturu, ko viņi, iespējams, nevar atrast citādi. Daudzi populāri emuāri izmanto šo stratēģiju, lai palielinātu laiku, ko lietotāji pavada.

Jūs varat viegli izmantot šo stratēģiju savā WordPress vietnē. Ir daudz saistītu WordPress spraudņu, kas var automatizēt visu procesu jūsu vietā.

Tomēr šie spraudņi izmanto dažādas pieejas, lai atrastu saistītu saturu. Piemēram, daži var parādīt ziņas vienā kategorijā ar saistītajām ziņām, bet citi, lai palielinātu atbilstību, var izmantot vairākus faktorus.

Šajā rakstā mēs parādīsim dažus no labākajiem saistītajiem WordPress spraudņiem ar to plusiem un mīnusiem.

Labākie saistītie WordPress spraudņi

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

1. Vēl viens saistītu ziņu spraudnis

Vēl viens saistītu ziņu spraudnis

Vēl viens saistītu ziņu spraudnis aka YARPP ir viens no vispopulārākajiem ar WordPress saistītajiem spraudņiem ar vairāk nekā 200 000 aktīvu instalāciju. Tas atbalsta gan sīktēlu, gan saistīto ziņu teksta parādīšanu.

Plusi:

YARPP izmanto iebūvētu algoritmu, lai atrastu saistītās ziņas. Tam ir lieliska veidņu sistēma, tas ļauj sīktēlus / teksta parādīšanu, atbalsta pielāgotos ziņu veidus un RSS plūsmas displeju.

Mīnusi:

Ja jums ir ļoti liela vietne, YARPP var būt ļoti resursietilpīga. Spraudņa pro versija atrisina šo problēmu, veicot smagus darbus YARPP pašu serveros.

YARPP nav savietojams ar WPML spraudni. Ja jūs plānojat izveidot daudzvalodu WordPress vietni, tad jums vajadzētu izvēlēties Polylang.

Visbeidzot, YARRP tiek bloķēts pārvaldītajos WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējos, piemēram, WP Engine.

2. Ar kontekstu saistītās ziņas

Ar kontekstu saistītās ziņas

Ar kontekstuālo saistītās ziņas ir vēl viens WordPress spraudnis, lai parādītu saistītās ziņas. Tas mēģina uzlabot atbilstību, kontekstuāli saskaņojot ziņas. Tajā var parādīt saistītās ziņas kā sīktēlus un tekstu.

Plusi:

Tikai ar tekstu saistītām ziņām tā darbojas ārpus lodziņa, un tai ir vienkāršāka iestatījumu lapa. Ziņas iekšējos attēlus mēģina izmantot kā sīktēlu, ja nav atrasts neviens attēls vai ziņas sīktēls.

Mīnusi:

Spraudņa komplektācijā nav nevienas veidnes sīktēlu parādīšanai. Tā vietā sarakstā tiek parādīti tikai sīktēli. Lietotāji var pievienot savu CSS, lai to stilizētu, taču iesācēju līmeņa lietotājiem tas var šķist grūti.

Tāpat kā YARPP, arī šim spraudnim nav liela mēroga mēroga lielākajās vietnēs. Pārvaldītie WordPress mitinātāji, piemēram, WPEngine, ir bloķējuši šo spraudni, kas jāizmanto viņu klientiem, jo ​​lielākās vietnēs tas palēninās jūsu vietni.

3. Saistītās ziņas par WordrPress

Saistītās ziņas par WordPress

Saistītās ziņas par WordPress spraudni ir viegls aizstājējs populārākiem saistīto ziņu spraudņiem. Tas veic visus resursietilpīgos uzdevumus administratora apgabalā un izmanto kešatmiņu, lai parādītu saistītās ziņas.

Plusi:

Saistītās ziņas par WordPress koncentrējas uz veiktspēju. Tas ir ātrāks un nepalēnina jūsu vietnes darbību. Tas atbalsta sīktēlu un saistīto ziņu saraksta tekstuālu parādīšanu.

Ir logrīks un īskods, kuru varat izmantot jebkur, lai parādītu saistītās ziņas.

Mīnusi:

Ja jūs būtu izmantojis citus saistītus ziņu spraudņus, iespējams, izlaidīsit dažas papildu funkcijas.

4. Saistītās taksonomijas ziņas

Saistītās taksonomijas ziņas

WordPress taksonomijas tiek izmantotas, lai sakārtotu saturu dažādos terminos. Kategorijas un tagi ir divas WordPress noklusējuma taksonomijas, kuras izmanto vairums WordPress emuāru.

Saistītās taksonomiju spraudnis ļauj jums parādīt ziņas, izmantojot tos pašus taksonomijas vārdus. Piemēram, varat izvēlēties parādīt ziņas pēc “Kategorija” vai “Tagi”.

Pēc tam spraudnis parādīs saistītās ziņas, kas iesniegtas tajā pašā kategorijā vai tagā kā pašlaik parādītā.

Plusi

Ērti lietojams, un tas ļauj ierobežoti kontrolēt to, kas tiek parādīts kā saistīts ar katru vienumu. Šis pasākums darbojas pielāgotajās taksonomijās un pastu veidos, tas ļauj parādīt saistītos vienumus arī citiem satura vienumiem.

Saistītās ziņas varat parādīt ziņās ar vai bez sīktēla, vai arī sānjoslas logrīkā.

Mīnusi

Spraudnis piedāvā ierobežotas iespējas nekā daži citi saistītie ziņojumu spraudņi. Tajā kā metrika izmantoti tikai taksonomijas termini, kas nozīmē, ka jūsu rezultāti, iespējams, nav labākie saistītie ziņojumi.

5. Ar inline saistītās ziņas

Ar ierakstu saistītās ziņas

Ar iekšējiem saistītie ziņojumi atšķiras no citiem spraudņiem šajā sarakstā. Tā vietā, lai parādītu saistītās ziņas zem satura, šis spraudnis tos parāda jūsu rakstos. Šāda veida saistītā satura iekļaušana tiešsaistē ir diezgan populāra ziņu un emuāru vietnēs.

Plusi:

Parāda saistītās ziņas, kad lietotāji vairāk nodarbojas ar saturu un biežāk noklikšķina. Tam ir vienkārša iestatīšana, un tas ļauj jums kontrolēt, kur savā saturā vēlaties parādīt ar inline saistītās pasta saites.

Mīnusi:

Ja vēlaties parādīt saistītās ziņas katras ziņas beigās, jums būs jāinstalē cits spraudnis. Divu saistītu ziņu spraudņi vienā vietnē var būt ļoti ietilpīgi.

Bonusa padomi

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka mēs jau vairākkārt esam minējuši, ka saistīto ziņu spraudnis var prasīt daudz resursu. Iespējams, ka daži no šiem spraudņiem nedarbosies labi koplietotā WordPress mitināšanā.

Tādā gadījumā jūs varat izmantot pielāgoto saistīto ziņu spraudni. Šis spraudnis ļauj jums manuāli pievienot saistītās ziņas ziņai. Saites saites darbojas abos virzienos, tāpēc, ja pievienojat veco ziņu kā saistītu ziņu jaunai, tad vecajā ziņojumā arī jaunā ziņa tiks parādīta kā saistīta.

Vēl viena iespēja ir manuāli parādīt saistītās ziņas ar sīktēliem, neizmantojot spraudņus.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko saistīto ziņu spraudni savai WordPress vietnei. Iepazīstieties ar šo ceļvedi, lai iegūtu vairāk padomu, kā palielināt lapas skatījumu skaitu un samazināt WordPress atlēcienu līmeni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me