5 labākie WordPress biznesa direktorijas spraudņi

Vai jūs meklējat labākos WordPress biznesa direktoriju spraudņus?


Uzņēmējdarbības katalogs palīdz lietotājiem atklāt pakalpojumu sniedzējus noteiktā nišā vai kategorijā. Tajā pašā laikā tas palīdz šiem uzņēmumiem atrast klientus un iespējas.

Kā vietnes īpašnieks jūs pat varat nopelnīt naudu tiešsaistē, pārdodot maksas ierakstus sava uzņēmuma direktorijā.

Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažus no labākajiem WordPress biznesa direktoriju spraudņiem, kas palīdzēs ietaupīt laiku un naudu.

Labākie WordPress biznesa direktoriju spraudņi

Labākie WordPress biznesa direktorijas spraudņi

Labs biznesa direktorijas spraudnis ļauj ērti izveidot uzņēmumu sarakstus, kas sakārtoti pēc atrašanās vietas, kategorijas un citiem parametriem.

Uzņēmējdarbības direktoriji palīdz lietotājiem atrast jaunus pārdevējus, vienlaikus palīdzot uzņēmumiem sazināties ar klientiem un citiem uzņēmumiem.

Atšķirībā no Google meklēšanas, biznesa direktoriju veido veidoti saraksti ar aprakstiem, pārskatiem un fotoattēliem. Tas padara tos noderīgākus lietotājiem, kuri meklē konkrētus uzņēmumus.

Jūs meklēsit uzņēmumu direktoriju spraudni, kas ļauj to visu izdarīt. Mēs arī izcelsim biznesa direktoriju spraudņus, kas lietotājiem ļauj iesniegt ierakstus, integrēt apmaksātu iesniegšanu un meklēšanas iespējas.

To sakot, apskatīsim dažus no labākajiem WordPress biznesa direktoriju spraudņiem, kurus varat izmantot.

1. Liela forma

Lielas formas

Formidable Forms ir viens no labākajiem WordPress formu veidotāju spraudņiem tirgū. Tas ļauj jums izveidot uzlabotas formas un pievienot tās savai vietnei.

Izmantojot nekustamo īpašumu sarakstu veidni, varat izveidot veidlapu, kuru lietotāji izmantos, lai iesniegtu ierakstus jūsu direktorijā. Pēc tam WordPress lapā varat parādīt uzņēmumu direktoriju ierakstus.

Tas nāk ar daudziem premium papildinājumiem, lai jūsu WordPress biznesa direktorijā pievienotu papildu funkcijas un funkcionalitāti. Formidable Forms pilnībā atbalsta MailChimp, PayPal, WPML un WooCommerce.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim apmācību par to, kā pareizi izveidot Web direktoriju WordPress, izmantojot Formidable Forms.

2. Biznesa direktorija spraudnis

Biznesa direktorija spraudnis

Biznesa direktorija spraudnis ir bezmaksas WordPress spraudnis, lai izveidotu vienkāršu biznesa direktoriju. Tam ir pamata funkcijas, kas vajadzīgas, lai palaistu tīmekļa direktoriju, piemēram, pielāgojami veidlapu lauki, maksājumu pieņemšana par ierakstiem utt.

Tas ļauj kārtot ierakstus kategorijās un tagos, izveidot piedāvātos ierakstus un pielāgot ierakstu formas.

Ja vēlaties piekļūt vairākām funkcijām un papildinājumiem, tam ir arī profesionāla versija. Pie papildu funkcijām pieder vairāki moduļi, Google Maps atbalsts, lietotāju vērtējumi, pasta indeksu meklēšana, failu augšupielāde un daudz kas cits.

3. Savienojumu biznesa katalogs

Savienojumi

Savienojumi ir spēcīgs WordPress biznesa direktoriju spraudnis. Tas nāk ar pielāgotu lauku kopu, ko var izmantot gandrīz jebkura veida tīmekļa direktoriju izveidošanai. Konfidencialitātes iestatījumos jūs vai jūsu lietotāji var iestatīt privātuma līmeni noteiktiem pielāgotajiem laukiem, piemēram, uzņēmuma tālruņu numuriem vai iekšējiem ziņojumiem.

Ļoti viegli parādīt direktoriju priekšpusē. Jūsu direktoriju lapai jāpievieno vienkāršs īskods. Tas piedāvā pielāgotus īskodus ar plašām iespējām, lai pielāgotu jūsu biznesa direktorija izskatu.

Savienojumu spraudnis tiek piegādāts arī ar veidņu atbalstu, lai jūs varētu izvēlēties ierakstu izkārtojumu no iepriekš izveidotām direktoriju veidnēm.

4. GeoDirectory

GeoDirectory

Kā norāda nosaukums, GeoDirectory ļauj izveidot uz atrašanās vietu balstītu biznesa direktoriju, piemēram, Yelp, TripAdvisor, YellowPages utt. Izmantojot vienkāršu saskarni, jūsu lietotāji var iesniegt ierakstus direktorijā. Šie saraksti vai ieraksti ir norādīti kartē, un jūsu lietotāji var meklēt atrašanās vietas, uzņēmumus, apkaimes utt.

Varat gūt peļņu no savas vietnes, pārdodot direktoriju ierakstus. GeoDirectory arī ļauj parādīt notikumu sarakstus, izveidot vairāku vietu direktorijus un pievienot maksājumu vārtejas.

5. Vārdu katalogs

Vārdu direktorija

Vārdu direktorijs ir vēl viens bezmaksas WordPress direktorijas spraudnis. Tas ļauj viegli izveidot uzņēmuma vai personīgo direktoriju. Izmantojot konfigurācijas opcijas, varat izvēlēties izkārtojumu un pielāgot spraudņa funkcionalitāti.

Tas atbalsta īskodus, lai parādītu direktoriju ierakstus WordPress ziņojumā vai lapā. Jūs varat kārtot ierakstus, lai lapas augšdaļā parādītu jaunus ierakstus, ļaujot šiem ierakstiem iegūt lielāku ekspozīciju.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress direktoriju spraudņus. Varat arī apskatīt mūsu labāko e-pasta mārketinga pakalpojumu sarakstu mazajiem uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me