5 labākie WordPress dalības spraudņi (salīdzināti) – 2020. gads

Vai jūs vēlaties izveidot dalības vietni WordPress? Vai vēlaties uzzināt, kurš ir labākais WordPress dalības spraudnis? Pareizai dalībnieka spraudņa izvēlei ir izšķiroša nozīme jūsu biznesā, jo labāka platforma nozīmē lielākas izaugsmes iespējas. Šajā rakstā mēs salīdzināsim 5 labākos WordPress dalības spraudņus, lai ērti izveidotu maksas dalības vietnes.


Salīdzināti labākie WordPress dalības spraudņi

Ko meklēt WordPress dalības spraudnī?

WordPress dalības spraudņu ir daudz, taču ne visiem no tiem ir īpašas funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas, lai izveidotu savu dalības vietni.

Daži no tiem ir piemēroti abonementu pārdošanai vienā līmenī, savukārt citi piedāvā daudzveidīgākus dalības līmeņus un abonēšanas pārvaldības funkcijas.

Daži spraudņi piedāvā pilēšanas satura funkciju, kas ļauj lietotājiem lēnām atbrīvot jaunu saturu. Kamēr citi ierobežo tikai slēpta satura piedāvāšanu.

Jums arī vajadzēs izdomāt, kuras maksājumu vārtejas izmantosit. Vai vēlaties pieņemt tikai kredītkartes, PayPal vai abas? Jūsu dalības spraudnim jābūt atbalstam vēlamajos maksājumu vārtejos, kas ir iebūvēti vai izmantojot papildinājumu.

To sakot, redzēsim, kas jums būs nepieciešams, lai atvērtu WordPress dalības vietni.

Kas jums nepieciešams, lai palaistu WordPress dalības vietni?

Vietnes dalībai vietnē prasa daudz resursu, un nepareiza resursdatora izvēle var kaitēt jūsu kopējam sniegumam. Tāpēc vispirms jums jāizvēlas labākais WordPress mitināšanas līdzeklis, ko varat atļauties.

Ja jums ir budžets, tad varat sākt ar Bluehost. Viņu Business Pro plānā ir iekļauts SSL sertifikāts, kas jums ir nepieciešams, lai droši iekasētu maksājumus, īpašs IP un īpaša atbalsta līnija.

Ja budžets nav problēma un jūs vēlaties vislabāko veiktspēju, mēs iesakām izmantot pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, WPEngine.

Ja jums tāda vēl nav, jums būs jāizvēlas savas vietnes domēna nosaukums. Šeit ir mūsu ceļvedis par to, kā izvēlēties pareizo domēna vārdu savai dalības vietnei.

Visbeidzot, jums būs jāizvēlas svarīgi biznesa spraudņi, piemēram, OptinMonster, kas palīdz uztvert potenciālos klientus un palielināt abonementu.

Tagad, kad esam noskaidrojuši, kas jums nepieciešams, lai WordPress sāktu dalības vietni, apskatīsim mūsu labākos WordPress dalības spraudņus.

1. MemberPress

MemberPress

MemberPress ir viens no populārākajiem WordPress dalības spraudņiem. Tas ir arī visvieglāk lietojamais un izturīgākais, runājot par funkcijām.

Plusi par MemberPress WordPress dalības spraudni

Viegli uzstādīt – MemberPress ļauj vienkārši iestatīt dalības vietni, izmantojot WordPress. Tas var automātiski iestatīt cenu noteikšanu, pieteikšanos, kontu un pateicības lapas lietotājiem. Dalības plānu pievienošana ir ļoti vienkārša.

Satura piekļuves kontrole – MemberPress nāk ar jaudīgu piekļuves kontroli, kas ļauj ierobežot piekļuvi jebkuram saturam, ieskaitot ziņas, lapas, kategorijas, tagus, failus utt..

Satura pilēšana – Satura pilēšana ļauj jums parādīt ierobežotu saturu dalībniekiem pēc noteikta laika. Šī ir ļoti noderīga funkcija tiešsaistes kursu vai mācību materiālu pārdošanā.

Integrācijas – MemberPress integrējas ar AWeber, MailChimp, GetResponse un MadMimi e-pasta pakalpojumiem. Tas arī tiek integrēts ar Amazon Web Services un BluBrry podcast mitināšanai.

Maksājumu vārtejas – MemberPress nāk ar iebūvētu atbalstu PayPal un Stripe maksājumu vārtejām. Izstrādātāja plāns pievieno arī Authorize.net atbalstu.

Mīnusi, lietojot MemberPress Pro

Ierobežotas samaksas iespējas – MemberPress atbalsta tikai trīs populārākos maksājumu vārtus. Tas būtu darījuma lauzējs vietņu īpašniekiem, kuri dzīvo valstīs, kuras neatbalsta šie maksājumu vārti.

Ierobežota integrācija – Kaut arī spraudnim ir pietiekams atbalsts populāriem pakalpojumiem, lai efektīvi darbotos dalības vietne, tas joprojām nav integrēts ar dažiem citiem populāriem pakalpojumiem. Spraudnis ir viegli paplašināms, un jūs varat samaksāt kādam, lai integrētu trešās puses pakalpojumu, kuru vēlaties izmantot.

Cenas: Sākot no USD 129 gadā pamatplānam un USD 249 gadā par Plus plānu.

Mēs domājam, ka MemberPress ir visvieglāk lietojamais WordPress dalības spraudnis iesācējiem. To var ātri iestatīt, izmantojot daudz jaudīgu iespēju.

2. LearnDash

LearnDash

LearnDash ir super elastīgs un ārkārtīgi viegli lietojams WordPress LMS spraudnis. Tas nāk ar uzlabotiem dalības moduļiem un daudzām integrācijām.

Plusi, kas saistīti ar LearnDash izmantošanu

Viegli uzstādīt LearnDash ir diezgan viegli iestatīt, un satura pievienošana tam ir daudz vienkāršāka. Tam ir arī uzlaboti rīki, lai ērti organizētu savu dalības saturu līmeņos, grupās utt.

Vienkārši satura ierobežojumi LearnDash ļauj viegli paslēpt jebkādu saturu un ierobežot tā dalību dažādās grupās.

Pārdod kursus – LearnDash ļauj jums viegli izveidot un pārdot tiešsaistes kursus. Tam ir uzlaboti moduļi, kas ļauj labāk pārvaldīt mācību materiālu nekā citi WordPress dalības spraudņi.

Pilienu saturs – Tam ir jaudīga pilēšanas satura funkcija, kas ļauj regulāri izplatīt saturu lietotājiem vai pabeidzot līmeni.

Iebūvētas kopienas funkcijas Komplektācijā ietilpst rīki, kas ļauj izveidot ļoti saistošas ​​dalības vietnes ar viktorīnām, lietotāju nozīmītēm, konkrētu kursu forumiem, sertifikātiem, lietotāju profiliem utt..

Integrācijas & Maksājumi LearnDash piedāvā pārsteidzošu integrāciju un maksājumu vārteju komplektu. Jūs pat varat to savienot ar MemberPress, WooCommerce, bbPress, Slack utt.

Mīnusi, izmantojot LearnDash

Trūkst dažas dalības iespējas – Ja jūs mēģināt izveidot dalības vietni, nepārdodot kursus, dažas no LearnDash funkcijām jums var nebūt noderīgas.

Cenas: Sākot no 159 USD par vienas vietnes licenci ar viena gada atbalstu un atjauninājumiem.

LearnDash ir ideāls risinājums, ja vēlaties pārdot tiešsaistes kursus maksas dalības vietnē. Tas ir plašs papildinājumu un integrāciju komplekts, kas ļauj izveidot ļoti saistošu platformu.

3. Mācāms

Mācāms

Teachable ir viss iekļauts tiešsaistes kursu veidotājs. Tas piedāvā dalības vietni, LMS, diskusiju forumu, e-pasta mārketingu un analītiku – visu zem viena informācijas paneļa.

Priekšrocības, izmantojot mācību

Lietošanas ērtums Apmācāms ir viegli uzstādāms, un tam vispār nav vajadzīgas nekādas tehniskās prasmes. Dalības satura izveidošana ir vienkārša, un tajā ir iebūvēti rīki, lai ātri izveidotu un augšupielādētu video, tekstu, PDF un daudz ko citu.

Pilienu saturs Tajā ir iekļauta elastīga pilēšanas satura funkcija, kas ļauj izvērst saturu, pamatojoties uz lietotāja progresu vai abonēšanas līmeni.

Iebūvētās iesaistes funkcijas Tas piedāvā diskusiju forumus, viktorīnas, kontaktformas, sertifikātus un citas funkcijas, lai veicinātu lietotāju iesaisti un izveidotu jaudīgas tiešsaistes kopienas.

Mīnusi, lietojot Teachable

Nav WordPress spraudnis Apmācāms nav pieejams kā WordPress spraudnis. Tā vietā varat to integrēt savā WordPress vietnē, pievienojot saites vai apakšdomēnu.

Dārgāks Apmācāms ietver visu, kas to padara dārgāku nekā citi WordPress dalības spraudņi.

Cenas: Pamata plāns sākas no 39 USD / mēnesī, profesionāls – par USD 99 / mēnesī, un bizness – USD 499 / mēnesī.

4. Ierobežot saturu Pro

Ierobežot saturu Pro

Ierobežot saturu Pro ir spēcīgs kandidāts uz WordPress labākā dalības spraudņa titulu. To ir izveidojusi tā pati komanda, kas ir aiz populārajiem vienkāršajiem digitālās lejupielādes un AffiliateWP spraudņiem.

Plusi, izmantojot ierobežotu saturu Pro

Viegli izmantot – Ierobežojiet saturu Pro skaisti integrējas ar WordPress lietotāja interfeisu. Tas ļauj jums viegli izdomāt, kā to izmantot.

Iebūvēta integrācija – Atšķirībā no citiem dalības spraudņiem, ierobežot saturu Pro nāk ar iebūvētām integrācijām, kuras citi spraudņi piegādā kā maksas papildinājumus. Tam ir Stripe, PayPal, MailChimp, MailPoet, e-pasta pārvaldnieks, CSV eksports un daudzas citas funkcijas.

Maksājumu vārtejas – Stripe, PayPal un Braintree ir pieejami kā bezmaksas papildinājumi. Citas atbalstītās maksājumu vārtejas ietver 2Checkout, PayPal vietņu maksājumus Pro, PayPal Express un Stripe Checkout.

Darbojas ar vienkāršām digitālajām lejupielādēm – Ja jūs izmantojat vienkāršu digitālo lejupielādi, lai pārdotu digitālus produktus, tad ierobežotais saturs Pro ir ideāls pavadonis tam.

Lielisks atbalsts – Visiem lietotājiem ir pieejama plaša bezmaksas dokumentācija. Jūs arī saņemat profesionālu atbalstu pa e-pastu ar ļoti ātru reakcijas laiku.

Mīnusi, izmantojot ierobežotu saturu Pro

Mazāk integrāciju – Tas ir mazāk integrēts ar trešo personu pakalpojumiem, piemēram, e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, nekā daži citi spraudņi šajā sarakstā.

Cenas: USD 99 ar 12 papildinājumiem un vienas vietnes licenci, USD 149 par 5 vietnēm un USD 249 par visiem papildinājumiem un neierobežotām vietnēm. Ir arī 499 USD mūža plāns.

Mēs atradām ierobežojošo saturu Pro kā vienu no visvienkāršāk lietojamiem dalības spraudņiem. Tas ir arī izstrādātājiem draudzīgs, un tam ir liels funkciju klāsts, kas ir lieliski piemērots visu veidu dalības vietnēm.

5. S2Member

S2Member

S2Member ir populārs bezmaksas WordPress dalības spraudnis ar pieejamu arī pro versiju. Tas ir bijis jau labu laiku, un tam ir veltīta lietotāju bāze.

Plusi S2Member WordPress Dalības spraudņa lietošanā

Bezmaksas bāzes spraudnis – s2Member bāzes spraudnis ir bezmaksas. Ikviens var lejupielādēt un izmēģināt. Tas ir ierobežots ar iespējām un atbalstu, bet sniedz labu sākumpunktu.

Satura pilēšana – S2Member Pro nāk ar satura pilināšanas funkciju.

Maksājumu vārtejas – Bezmaksas versija atbalsta PayPal. Pro spraudņa versija atbalsta arī Stripe un Authorize.net.

Integrācijas – Darbojas ar MailChimp, bbPress un BuddyPress.

Dokumentācija & Atbalsts – S2Member ir pieejama plaša zināšanu bāze, kas pieejama visiem. Pro lietotāji saņem arī e-pasta atbalstu.

Mīnusi, izmantojot S2Member WordPress dalības spraudni

Nav ļoti draudzīgs lietotājam – Mēs atklājām, ka s2Member ir nedaudz grūtāk lietojams nekā citi dalības spraudņi.

Bezmaksas versijas ierobežojumi – Bezmaksas versija atbalsta tikai PayPal, ierobežo tikai 4 dalības līmeņus, un tai nav pilēšanas satura funkcijas.

Cenas: Bāzes spraudnis ir bezmaksas, tad vienas vietnes licences Pro versija maksā 89 USD. Neierobežotām vietnēm pro versija maksā 189 USD.

Secinājums:

Mēs uzskatām, ka MemberPress ir labākais WordPress dalības spraudņa variants. Tam ir visas funkcijas, kas jums būtu nepieciešamas ar lielisku dokumentāciju un atbalstu.

Ja vēlaties kaut ko vienkāršu un elastīgu, lieliska iespēja ir ierobežot saturu Pro. Aizmugurē esošajai komandai ir pierādīts izcilu produktu ražošanas rādītājs.

Ja vēlaties pārdot kursus savā dalības vietnē, tad iesakām izmantot LearnDash, tam ir jaudīgas iespējas kursu izveidošanai un pārdošanai tiešsaistē.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labāko vietnes WordPress dalības spraudni. Jūs varat arī apskatīt mūsu soli pa solim WordPress SEO ceļvedi iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me