5 labākie WordPress e-komercijas spraudņi, salīdzinot ar 2020. gadu

Vai vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu? Vēlaties uzzināt, kurš ir labākais WordPress e-komercijas spraudnis?


Pareiza e-komercijas spraudņa izvēle ir ļoti svarīga jūsu biznesam, jo ​​labāka platforma nozīmē lielākas izaugsmes iespējas. Bieži vien lietotāji zaudē naudu, jo, izvēloties e-komercijas platformu veikala sākšanai, viņi nav veikuši pienācīgus pētījumus.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim 5 labākos WordPress e-komercijas spraudņus 2020. gadam. Mēs arī izskaidrosim to plusus un mīnusus, lai palīdzētu jums atrast, kurš e-komercijas spraudnis ir piemērots jūsu biznesam..

Labākie WordPress e-komercijas spraudņi

Ko meklēt vietnes WordPress e-komercijas spraudnī?

Tirgū ir daudz WordPress e-komercijas spraudņu. Bet ne visiem no tiem ir pareizais funkciju komplekts jūsu lietošanas gadījumam.

Piemēram, daži e-komercijas spraudņi ir paredzēti digitālu preču, piemēram, e-grāmatu, fotoattēlu, mūzikas utt., Pārdošanai. Citi ir labāk piemēroti fizisku produktu, kuriem nepieciešama nosūtīšana, pārdošanai..

Ja vēlaties vadīt kravas piegādes uzņēmumu, jums būs nepieciešams e-komercijas risinājums, kas nodrošina labāku atbalstu kravas pārvadājumiem.

Būtībā jums jāapsver, ko pārdosit un kādas funkcijas jums būtu nepieciešamas, lai efektīvi vadītu savu tiešsaistes veikalu.

Papildus šiem, daži no vissvarīgākajiem faktoriem, kas jums jāmeklē, izvēloties e-komercijas platformu.

 • Maksājumu risinājumi – Jūsu e-komercijas spraudnim pēc noklusējuma vai ar paplašinājuma palīdzību vajadzētu būt atbalstītam vēlamajam maksājumu vārtejam.
 • Dizains un pielāgošana – Jūsu veikala dizains ir klienta pirmā mijiedarbība ar jūsu uzņēmumu. Pārliecinieties, ka ir pieejams daudz veidņu un ērtu pielāgošanas iespēju
 • Lietotnes un integrācija – pārbaudiet integrācijas, kas ir pieejamas trešo personu lietotnēm, piemēram, e-pasta mārketinga pakalpojumiem, CRM programmatūrai, grāmatvedības programmatūrai utt. Jums būs nepieciešami šie rīki, lai efektīvāk pārvaldītu un attīstītu e-komercijas biznesu..
 • Atbalsta iespējas – Pārliecinieties, vai ir pieejamas atbalsta iespējas. Labs atbalsts ilgtermiņā var ietaupīt daudz naudas.

Kas jums nepieciešams, lai palaistu e-komercijas vietni?

E-komercijas vietnes ir resursietilpīgas, tāpēc pirmā lieta, kas jums būs nepieciešama, ir vislabākais WordPress mitināšanas līdzeklis, ko varat atļauties.

Ja jums ir budžets, tad varat sākt ar Bluehost. E-komercijas plānā ir iekļauts SSL sertifikāts, kas jums ir nepieciešams, lai droši iekasētu maksājumus, īpašs IP un īpaša atbalsta līnija. Viņi arī pēc noklusējuma instalē WooCommerce, kas ir visspēcīgākais WordPress e-komercijas spraudnis (kā jūs uzzināsit vēlāk šajā rakstā).

Ja budžets nav problēma un jūs vēlaties vislabāko veiktspēju, mēs iesakām izmantot pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, WPEngine.

Tālāk jums būs jāizvēlas savas vietnes domēna nosaukums. Šeit ir mūsu ceļvedis par to, kā izvēlēties pareizo domēna vārdu savai e-komercijas vietnei.

Visbeidzot, jums būs jāizvēlas svarīgi biznesa spraudņi, kas jums būs nepieciešami, piemēram, OptinMonster, kas palīdzēs jums samazināt atteikšanos no iepirkumu groza un palielināt pārdošanas apjomus.

To sakot, apskatīsim labākos WordPress e-komercijas spraudņus.

Labākie WordPress e-komercijas spraudņi – pretendenti

Tagad, kad jūs zināt, ko meklēt e-komercijas platformā, un to, kas jums nepieciešams, lai sāktu, šeit ir mūsu galvenie ieteikumi par labāko e-komercijas platformu WordPress lietotājiem.

  Apskatīsim katru no tiem un salīdzināsim viņu plusus un mīnusus.

  1. WooCommerce

  WooCommerce

  WooCommerce ir vispopulārākais WordPress e-komercijas spraudnis. Tā ir arī populārākā e-komercijas platforma pasaulē. WooCommerce 2015. gadā iegādājās Automattic (uzņēmums, kas atbalsta WordPress.com emuāru mitināšanas pakalpojumu).

  Vietnei WooCommerce ir pieejams liels skaits papildinājumu un motīvu. Viņiem aiz muguras ir arī aizrautīga izstrādātāju kopiena. Nesen vairākas mitināšanas kompānijas ir sākušas radīt specializētus WooCommerce mitināšanas risinājumus.

  Plusi, izmantojot WooCommerce

  Šeit ir aprakstītas dažas WooCommerce kā sava WordPress e-komercijas spraudņa izmantošanas priekšrocības:

  Paplašinājumi un motīvi – Vietnei WooCommerce ir pieejami simtiem paplašinājumu un motīvu, kas jums ļauj ērti pievienot jaunas funkcijas e-komercijas vietnei. Liela motīvu kolekcija nozīmē, ka jums ir daudz iespēju, izvēloties vietnes dizainu un izkārtojumu.

  Atbalsta gan digitālās, gan fiziskās preces – Izmantojot WooCommerce, jūs varat pārdot gan fiziskas, gan digitālās lejupielādes (piemēram, e-grāmatas, mūziku, programmatūru un citu)..

  Pārdodiet saistītos vai ārējos produktus – Izmantojot WooCommerce, varat savai vietnei pievienot filiāles vai ārējus produktus. Filiāļu tirgotāji var izveidot produktu vietnes un sniegt lietotājiem labāku pieredzi.

  Pilnīga krājumu vadība – WooCommerce ir aprīkots ar rīkiem, lai ērti pārvaldītu jūsu krājumus vai pat piešķirtu tos veikala vadītājam.

  Apmaksas un piegādes iespējas – WooCommerce ir iebūvēts populāro maksājumu vārteju atbalsts, un, izmantojot paplašinājumus, varat pievienot daudzas citas maksājuma iespējas. Tas var arī aprēķināt nosūtīšanas un nodokļus.

  Atbalsts un dokumentācija – Vietnei WooCommerce ir pieejama lieliska dokumentācija. Papildus dokumentācijai ir pieejama zināšanu bāze, palīdzības dienests un kopienas forumi.

  Mīnusi, izmantojot WooCommerce

  Pārāk daudz iespēju – WooCommerce ir ļoti ērti lietojams, taču iestatījumu lapā pieejamo opciju skaits var diezgan iebiedēt jaunu lietotāju.

  Papildinājumu meklēšana – Vietnei WooCommerce ir pieejams daudz papildinājumu, dažreiz lietotājs var neatrast vajadzīgo funkciju pareizo papildinājumu.

  Tēmas atbalsts – WooCommerce darbojas ar jebkuru WordPress motīvu, taču tas ne vienmēr ir tik viegli uzstādīts vai labi izskatās ar visām tēmām. Lai bez liekām grūtībām pilnībā izmantotu tās funkcijas, jums ir nepieciešama WooCommerce gatava tēma.

  Mērogojamība – Tā kā jūsu veikals kļūst lielāks, jums vajadzēs pāriet pie pārvaldīta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, piemēram, WP Engine, lai palielinātu WooCommerce veikalu.

  WooCommerce ir ideāla izvēle jebkura veida e-komercijas vietnei. Tam ir liela izstrādātāju un lietotāju kopiena, daudz papildinājumu un motīvu, lielisks atbalsts daudzvalodu vietnēm un labākās bezmaksas un apmaksātās atbalsta iespējas.

  2. BigCommerce

  BigCommerce

  BigCommerce ir pilnībā mitināta e-komercijas platforma, kas piedāvā vienmērīgu integrāciju ar WordPress. Tas ļauj izmantot mērogojamu e-komercijas platformu, vienlaikus izmantojot WordPress, lai pārvaldītu savu saturu un palaistu jūsu vietni.

  Tam ir jaudīgs WordPress integrācijas spraudnis, kas ļoti atvieglo jūsu produktu iegulšanu WordPress. Tas automātiski izveido pierakstīšanās, groza, konta un citas svarīgas lapas jums.

  Apskatīsim dažas priekšrocības un trūkumus, izmantojot BigCommerce kā savu WordPress e-komercijas platformu.

  Plusi, izmantojot BigCommerce

  • Augsta mērogojamība – Tas ietver visas nepieciešamās funkcijas ar uzņēmuma drošības pakāpi, augstu veiktspēju un ērtu mērogojamību.
  • Mazāka uzturēšana – Ja e-komercijas motoru atradīsit atsevišķi no cita satura, WordPress vietni būs vieglāk vadīt.
  • Pārdod vairākos kanālos – Varat to izmantot, lai pārdotu ne tikai savā vietnē, bet arī citos kanālos, piemēram, Facebook, Instagram un Amazon.
  • Nav jāmaksā par darījumu – Atšķirībā no dažām citām e-komercijas platformām no jums netiek iekasēta maksa par katru darījumu. Jūs varat izvēlēties no desmitiem labāko maksājumu vārteju un maksāt tikai maksājumu pakalpojumu sniedzējam.

  Mīnusi, izmantojot BigCommerce

  • Ierobežota integrācija – BigCommerce tiek integrēts ar visām labākajām trešo personu lietotnēm un rīkiem. Tomēr tā lietotņu veikals joprojām palielinās, un jūs, iespējams, neatradīsit integrāciju dažām mazāk populārām lietotnēm.
  • Nav mobilās lietotnes – Pašlaik tam nav mobilās lietotnes, lai pārvaldītu jūsu veikalu, atrodoties ceļā.

  BigCommerce ir neticami jaudīga, taču ļoti ērti lietojama e-komercijas platforma. Tā ir SaaS e-komercijas platforma, taču ar viņu BigCommerce WordPress spraudni jūs varat gūt labāko no abām pasaulēm..

  Tas aizkavē sāpes, kas saistītas ar jūsu hostinga prasību palielināšanu, biznesam augot. Tajā pašā laikā jums nav jāuztraucas par drošību, veiktspēju vai SEO un kešatmiņas saglabāšanas paplašinājumu atrašanu.

  BigCommerce ir arvien pieaugošs pretendents WordPress uz bezgalīgu e-komerciju. Tas rūpējas par tehnoloģiju infrastruktūru, tāpēc jūs varat koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi.

  3. Vienkārša digitālā lejupielāde

  Vienkārša digitālā lejupielāde

  Easy Digital Downloads ļauj jums viegli pārdot digitālās lejupielādes tiešsaistē, izmantojot WordPress. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tam ir jaudīgas funkcijas, lai izveidotu skaistu un funkcionālu digitālo preču veikalu.

  Mēs izmantojam vienkāršas digitālās lejupielādes, lai pārdotu mūsu programmatūru, piemēram, WPForms un MonsterInsights.

  Plusi, izmantojot vienkāršu digitālo lejupielādi

  Paredzēts digitālu preču pārdošanai – Easy Digital Downloads ir izveidots jau no paša sākuma, lai pārdotu digitālās lejupielādes. Atšķirībā no e-komercijas spraudņiem, kurus var izmantot visa veida produktu pārdošanai, EDD nodrošina daudz labāku digitālo preču pārdošanas pieredzi..

  Viegli izmantot – Vienkārša digitālās lejupielādes ir ļoti ērti lietojama, jau pašā sākumā jūs uzreiz varētu izdomāt, kā pievienot produktus un tos parādīt. Tas ir patiešām noderīgi pirmajiem taimeriem.

  Paplašinājumi – Vienkāršai digitālajai lejupielādei ir pieejami simtiem paplašinājumu, ieskaitot papildinājumus maksājumu vārtejām, mārketinga platformām un pakalpojumiem.

  Motīvi – Easy Digital Downloads darbojas gandrīz ar jebkuru WordPress motīvu, tomēr, ja vēl neesat izvēlējies motīvu, tad Easy Digital Downloads ir motīvi, kas izveidoti tieši spraudnim..

  Satriecošs atbalsts – Spraudnis ir ļoti labi dokumentēts, un jums ir bezmaksas atbalsta forumi, videoklipi, konsultācijas un pat IRC tērzētava. Ir arī prioritārā atbalsta iespēja premium lietotājiem.

  Mīnusi, izmantojot vienkāršu digitālo lejupielādi

  Tikai digitālās lejupielādes – Kā norāda nosaukums, vienkārša digitālā lejupielāde atvieglo digitālo preču e-komercijas vietņu izveidi. Bet, ja vēlaties pārdot ne-digitālās preces kopā ar digitālajām lejupielādēm, tas kļūs diezgan sarežģīts.

  Ārējo produktu pārdošana – Ja vēlaties savam EDD veikalam pievienot ārēju produktu vai saistītu produktu, jums tam būs jāinstalē trešās puses papildinājums..

  Runājot par digitālo produktu pārdošanu tiešsaistē, mēs uzskatām, ka Easy Digitālās lejupielādes ir labākais spraudnis, lai to izdarītu. Mēs ar lieliem panākumiem esam izmantojuši vienkāršu digitālo lejupielādi ne tikai klientu vietnēs, bet arī dažos mūsu pašu projektos.

  4. MemberPress

  MemberPress

  MemberPress ļauj pārdot uz abonēšanu balstītus digitālos produktus un pakalpojumus. Tas ir labākais WordPress dalības spraudnis ar daudzām integrācijas iespējām. To var pat integrēt ar WooCommerce.

  Apskatīsim plusus un mīnusus MemberPress.

  Plusi, izmantojot MemberPress

  Pārdod produktus, kuru pamatā ir abonēšana – ļauj ērti pārdot produktus, kas balstīti uz abonēšanu, dalības plānus, maksas par skatījumu saturu un daudz ko citu.

  Spēcīgi piekļuves noteikumi – Jaudīga piekļuves kontrole ļauj noteikt lietotāju piekļuves līmeņus un satura ierobežojumus. Tikai lietotāji ar atļaujām varēs piekļūt ierobežotam saturam.

  Spēcīgi paplašinājumi – Varat to integrēt savā WooCommerce veikalā vai LearnDash LMS. Ir daudz paplašinājumu, lai savienotu MemberPress ar trešo personu pakalpojumiem.

  Mīnusi, lietojot MemberPress

  Ierobežotas samaksas iespējas – MemberPress atbalsta tikai PayPal, Stripe un Authorize.net.

  Gada cenas – Cenu plāni ir pieejami tikai uz gada noteikumiem.

  MemberPress ir ideāls e-komercijas spraudnis, lai pārdotu produktus, kuru pamatā ir abonēšana, pārdotu kursus vai izveidotu dalības vietni. Tas ir draudzīgs iesācējiem, un to var viegli paplašināt ar papildinājumiem, kas ļauj jums izmantot e-komercijas vietni jebkurā vēlamajā virzienā.

  5. Veikals

  Shopify

  Shopify ir strauji augoša e-komercijas platforma, kas visu apstrādā ar jums. Shopify nav spraudnis, bet tas ir viss vienā risinājums, kas ir pilnīgi bez maksas. Detalizētu abu platformu salīdzinājumu skatiet mūsu ceļvedī vietnē Shopify vs WooCommerce.

  Apskatīsim Shopify plusus un mīnusus.

  Plusi, lietojot Shopify

  Super viegli iesācējiem – Nav jāuztraucas par e-komercijas veikala tehniskajiem aspektiem, piemēram, par SSL iestatīšanu, integrēšanu ar dažādiem maksājumu vārtejām, ar sūtījumu apstrādi, par nodokļu satraukumu utt..

  Atbalsta gan digitālās, gan fiziskās preces – Neatkarīgi no tā, vai pārdodat fiziskas preces, piemēram, kreklus, vai digitālās lejupielādes, piemēram, mūziku, Shopify ar to visu var tikt galā.

  Pilnīga krājumu vadība – Shopify nāk ar inventāra redaktoru un lielapjoma importētāju apvienojumā ar pasūtījumu izsekotāju, kas krājumu pārvaldību padara brīvu.

  Apmaksas un piegādes iespējas – Shopify ļauj jums ērti pieņemt kredītkarti gan tiešsaistē, gan klātienē. Viņu piegādes sistēma pilnveido jūsu izpildes procesu ar tiešu integrāciju ar tādiem populāriem pakalpojumu sniedzējiem kā USPS.

  Facebook veikals un pērkamās piespraudes – Shopify integrējas ar visu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot Facebook veikalu vai izveidot nopērkamus piespraudes vietnē Pinterest, to visu varat izdarīt, izmantojot Shopify.

  Mīnusi, lietojot Shopify

  Mēneša maksa par platformu – Shopify iekasē no jums ikmēneša maksu par viņu platformas izmantošanu, kas ir salīdzināma ar mitināšanas un atsevišķu papildinājumu iegādi, izmantojot citus šī saraksta spraudņus..

  Shopify maksājumi – Shopify mudina jūs izmantot viņu maksājumu platformu, kuru darbina Stripe un kas ir ļoti laba iespēja iesācējiem. Tomēr, ja vēlaties pārāk sarežģīt lietas un izmantot ārējās sistēmas, tad Shopify iekasē no jums papildu maksu.

  Ja vēlaties iegūt jaudīgu platformu, neveicot tehniskus jautājumus, tad Shopify ir risinājums jums. Lai arī mēneša maksa sākumā izklausās slikti, pieeja bez grūtībām un miers noteikti ir tā vērts, jo tas ļauj jums koncentrēties uz to, ko jūs darāt vislabāk, savu biznesu!

  Shopify nav vietējās integrācijas ar WordPress. BigCommerce # 2 risinājums mūsu sarakstā sniedz jums visu, ko piedāvā Shopify, vienlaikus piedāvājot netraucētu integrāciju ar jūsu WordPress vietni.

  Secinājums – labākais WordPress e-komercijas spraudnis ir:

  Ja vēlaties maksimālu kontroli, elastīgumu un funkcijas, WooCommerce ir labākais risinājums jums.

  Ja nevēlaties pārvaldīt visu tehnisko lietu, jums vislabākais ir BigCommerce. Tas ļauj jums izmantot SaaS e-komercijas platformu blakus WordPress kā satura vadības sistēmai.

  Ja jūs vienkārši pārdodat digitālās preces, tad labākā iespēja varētu būt vienkārša digitālā lejupielāde.

  Tas ir viss, ko mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos vietnes WordPress e-komercijas spraudņus. Iespējams, vēlēsities redzēt mūsu 5 labāko WordPress lapu veidotāju salīdzinājumu.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map