5 labākie WordPress kešatmiņas spraudņi, lai paātrinātu jūsu vietnes darbību (2020)

Vai jūs meklējat labākos WordPress kešatmiņas spraudņus? Kešatmiņa palīdz jums paātrināt WordPress vietni un uzlabot veiktspēju. Šajā rokasgrāmatā mēs dalīsimies ar labākajiem jūsu vietnes WordPress kešatmiņas spraudņiem.


Labākie WordPress kešatmiņas spraudņi, lai paātrinātu jūsu vietnes darbību

Kas ir kešatmiņa?

Kešatmiņa ir īslaicīgi saglabātu datu kolekcija, lai pēc pieprasījuma ātri piekļūtu. Datoros informācija parasti tiek glabāta cietajā diskā. Pēc informācijas pieprasīšanas datoram ir jāveic vairāki procesi, pirms var tikt parādīta informācija.

Kešatmiņā šī problēma tiek atrisināta, apstrādājot bieži pieprasīto informāciju un pēc tam saglabājot to pagaidu krātuvē vai atmiņā. Tas ļauj datoriem ātri piekļūt failam.

To pašu kešatmiņas koncepciju var izmantot arī WordPress vietnes, lai uzlabotu veiktspēju un padarītu jūsu vietnes ielādi ātrāku.

Redzi, WordPress ir dinamiska satura pārvaldības sistēma. Tas nozīmē, ka katru reizi, kad lietotājs apmeklē jūsu vietni, WordPress iegūst informāciju no datu bāzes un pēc tam veic vairākas citas darbības, pirms tīmekļa lapa tiek nosūtīta uz lietotāja pārlūkprogrammu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rakstu par to, kā WordPress faktiski darbojas.

Tas padara jūsu vietnes ielādi lēnāku, ja tajā vienlaikus apmeklē daudz lietotāju.

Kešatmiņa ļauj jūsu WordPress vietnei izlaist daudz darbību. Tā vietā, lai katru reizi izietu visu lapas ģenerēšanas procesu, kešatmiņas spraudnis pēc pirmās ielādes izveido lapas kopiju un pēc tam šo kešatmiņā saglabāto versiju apgādā katram nākamajam lietotājam..

Kā kešatmiņa darbojas?

Kāpēc kešatmiņa ir svarīga?

Kešatmiņa ir svarīga, jo tā samazina jūsu WordPress mitināšanas serveru slodzi un padara jūsu vietni darbīgāku. Jums ir nepieciešama pareiza kešatmiņas iestatīšana, lai uzlabotu WordPress ātrumu un veiktspēju.

Ātrāka vietne uzlabo lietotāju pieredzi un mudina lietotājus apmeklēt vairāk lapu. Tas arī palīdz palielināt iesaisti un laiku, ko lietotāji pavada jūsu vietnē.

Ātrāka vietne palīdz novirzīt vēl lielāku datplūsmu uz jūsu vietni, izmantojot dabisko meklēšanu. Google piešķir ievērojamas SEO priekšrocības ātrākām vietnēm, kas palīdz paaugstināt meklēšanas rezultātu rangu.

To sakot, apskatīsim labākos WordPress kešatmiņas spraudņus, kurus varat izmantot, lai palielinātu vietnes ātrumu.

1. WP raķete

WP-Rocket

WP Rocket ir labākais WordPress kešatmiņas spraudnis tirgū. Tas ir vienkāršākais un iesācējiem draudzīgākais kešatmiņas spraudnis, kas ir liels palīgs, ja nezināt dažādu kešatmiņas saglabāšanas opciju tehniskos terminus.

Tas lietotājiem ļauj uzreiz kešatmiņā saglabāt savas vietnes kešatmiņu ar vienu klikšķi. Rāpuļprogramma automātiski ielādē jūsu WordPress lapas, lai izveidotu kešatmiņu. Pēc tam spraudnis automātiski ieslēdz ieteicamos WordPress kešatmiņas iestatījumus, piemēram, gzip saspiešanu, lapas kešatmiņu un kešatmiņas iepriekšēju ielādi..

WP Rocket ietver arī izvēles iespējas, kuras varat ieslēgt, lai vēl vairāk uzlabotu veiktspēju. Tas ietver slinku attēlu ielādi, CDN atbalstu, DNS iepriekšēju ielādēšanu, sakārtošanu un daudz ko citu.

2. W3 kopējā kešatmiņa

W3 kopējā kešatmiņa

W3 kopējā kešatmiņa ir viens no populārākajiem WordPress kešatmiņas spraudņiem. Tas ir visaptverošs WordPress kešatmiņas spraudnis ar daudzām iespējām, kas iesācējiem var šķist mazliet iebiedējošas.

Tas ietver visas funkcijas, kas jums būs nepieciešamas, lai pareizi iestatītu WordPress kešatmiņu. Tas ietver lapas kešatmiņu, objektu kešatmiņu, gzip saspiešanu, ierobežotu minifikācijas atbalstu, CDN atbalstu un daudz ko citu.

Iesācējiem W3 kopējo kešatmiņu var šķist nedaudz grūti izmantot. Detalizētas iestatīšanas instrukcijas skatiet mūsu rakstā par W3 kopējās kešatmiņas spraudņa instalēšanu un iestatīšanu.

3. WP super kešatmiņa

WP super kešatmiņa

WP Super Cache ir vēl viens populārs WordPress kešatmiņas spraudnis. Tas ir bez maksas, un to ļoti ieteic daudzi WordPress top hostinga uzņēmumi.

WP Super Cache spraudnis ietver visas ieteicamās kešatmiņas funkcijas, kas jums būs nepieciešamas, lai paātrinātu vietnes darbību. Tas ietver gzip saspiešanu, lapas kešatmiņu, kešatmiņas iepriekšēju ielādi, CDN atbalstu, papildu kešatmiņas priekšielādi un daudz ko citu.

Tas ietver visaptverošu iestatījumu sadaļu ar atsevišķu cilni ērtai iestatīšanai. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rakstu par WP Super Cache spraudņa instalēšanu un iestatīšanu.

4. Sucuri ugunsmūris

Sucuri

Sucuri ir labākais WordPress ugunsmūris un drošības spraudnis. Kā vietnes ugunsmūris, Sucuri nāk ar iebūvētu opciju kešatmiņā saglabāt jūsu vietnes saturu un iespējot gzip saspiešanu, noklikšķinot uz pogas.

Tas ir labākais risinājums jebkurai vietnei, jo Sucuri ir DNS līmeņa ugunsmūris. Tas nozīmē, ka viņi var lietotājiem piedāvāt kešatmiņā saglabātu saturu pat pirms viņu pieprasījums sasniedz jūsu vietni. Tas jūsu vietnei sniedz neticamu veiktspējas uzlabojumu.

5. Iebūvēti kešatmiņas spraudņi no mitināšanas

Kešatmiņa palīdz ievērojami samazināt hostinga serveru slodzi, ļaujot tiem darboties optimāli. Tāpēc tagad daudzi pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi piedāvā savus iebūvētos kešatmiņas risinājumus.

Ja jūsu vietne tiek mitināta vienā no šiem mitināšanas uzņēmumiem, varat savām vietnēm izmantot viņu iebūvētos kešatmiņas spraudņus.

SG SuperCacher

SiteGround piedāvā iebūvētu kešatmiņas risinājumu ar visiem viņu mitināšanas plāniem. To var iespējot, izmantojot jūsu mitināšanas konta cPanel informācijas paneli.

SiteGround SuperCacher

Kad tas ir iespējots, varat instalēt un aktivizēt SG Optimizer spraudni, lai pārvaldītu SuperCacher iestatījumus tieši no jūsu WordPress administratora apgabala..

WP dzinēja kešatmiņa

WP Engine ir viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem. Viņu mitināšanas plānos ir iebūvēta kešatmiņa un veiktspējas optimizācija.

Izmantojot WordPress administratora informācijas paneli, varat pārvaldīt iestatījumus un notīrīt kešatmiņu. Vienkārši noklikšķiniet uz izvēlnes WP Engine un cilnē Vispārīgi iestatījumi varat pārvaldīt WP Engine kešatmiņas iestatījumus.

Lai iegūtu vairāk uzlabotas kešatmiņas saglabāšanas opcijas, varat instalēt un aktivizēt spraudni WP Engine Advanced Cache. Spraudnis nodrošina dažas papildu vadīklas, lai pārvaldītu WP Engine kešatmiņas iestatījumus jūsu vietnei.

Bluehost kešatmiņa

Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņu mitināšanas plānos ir iebūvēta kešatmiņa, kuru varat iespējot no sava mitināšanas paneļa.

Pēc pieteikšanās savā mitināšanas kontā lapā “Manas vietnes” atlasiet savu vietni un pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Veiktspēja. Šeit jūs varat ieslēgt / izslēgt kešatmiņu un mainīt citus kešatmiņas papildu iestatījumus.

Bluehost kešatmiņa

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast WordPress kešatmiņas spraudni, lai paātrinātu vietnes darbību. Varat arī apskatīt mūsu labāko WordPress spraudņu sarakstu biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map