6 labākie WordPress drošības spraudņi, lai aizsargātu jūsu vietni (salīdzinājumā)

Nesen viens no mūsu lasītājiem mums jautāja, kurš ir labākais WordPress drošības spraudnis? Izmantojot WordPress drošības spraudni, tiek aizsargāta jūsu WordPress vietne no ļaunprātīgas programmatūras, brutālu spēku uzbrukumiem un hakeru mēģinājumiem. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām labākos WordPress drošības spraudņus, kurus varat izmantot savas vietnes aizsardzībai.


Labākie WordPress drošības spraudņi

Kāpēc jāizmanto WordPress drošības spraudnis?

Katrā nedēļā katru nedēļu ir aptuveni 18,5 miljoni vietņu, kas inficētas ar ļaunprātīgu programmatūru. Vidējai vietnei katru dienu uzbrūk 44 reizes, un tajā ietilpst gan WordPress, gan vietnes, kas nav WordPress.

Drošības pārkāpums jūsu vietnē var radīt nopietnu kaitējumu jūsu biznesam.

  • Hakeri var nozagt jūsu datus vai datus, kas pieder lietotājiem un klientiem
  • Apdraudētu vietni var izmantot, lai izplatītu ļaunprātīgu kodu nenojaušošiem lietotājiem un citām vietnēm.
  • Jūs varat zaudēt datus, zaudēt piekļuvi savai vietnei, tikt bloķētam vai arī jūsu dati var tikt turēti par ķīlniekiem
  • Jūsu vietne var tikt iznīcināta vai noniecināta, kas var ietekmēt jūsu SEO klasifikāciju un zīmola reputāciju.

Jebkurā laikā varat pārbaudīt savu WordPress vietni, lai redzētu drošības pārkāpumus. Tomēr uzlauztas WordPress vietnes tīrīšana bez profesionālas palīdzības lietotājiem, kas nav tehniski, var būt diezgan sarežģīta.

Lai izvairītos no uzlaušanas, jums jāievēro drošības paraugprakse, lai aizsargātu savu vietni. Mēs tos visus esam apkopojuši viegli sekojošā WordPress drošības rokasgrāmatā iesācējiem.

Viens no vissvarīgākajiem WordPress vietnes drošības posmiem ir sākt izmantot WordPress drošības spraudni. Šie spraudņi palīdz pastiprināt WordPress drošību, vienlaikus arī bloķējot brutālu spēku uzbrukumus jūsu vietnei.

Apskatīsim dažus no labākajiem WordPress drošības spraudņiem un to, kā tie palīdz aizsargāt jūsu vietni.

Piezīme: No šī saraksta jāizmanto tikai viens spraudnis. Vairāku spraudņu aktivizēšana no šī saraksta var izraisīt kļūdas.

1. Sucuri

Sucuri

Sucuri ir nozares līderis WordPress drošības jomā. Tas ir viens no labākajiem WordPress drošības spraudņiem tirgū. Tie piedāvā pamata bezmaksas spraudni Sucuri Security, kas palīdz jums pastiprināt WordPress drošību un skenēt jūsu vietni, lai uzzinātu izplatītākus draudus.

Bet patiesā vērtība ir apmaksātajos plānos, kas nāk ar vislabāko WordPress ugunsmūra aizsardzību. Ugunsmūris palīdz bloķēt brutālu spēku un ļaunprātīgus uzbrukumus, lai piekļūtu WordPress.

Sucuri vietnes ugunsmūris filtrē sliktu trafiku pat pirms tā sasniedz jūsu serveri. Viņi arī apkalpo statisku saturu no saviem CDN serveriem.

Papildus drošībai, viņu DNS līmeņa ugunsmūris ar CDN sniedz jums milzīgu veiktspējas uzlabojumu un paātrina jūsu vietnes darbību.

Vissvarīgākais ir tas, ka viņi piedāvā sakopt jūsu WordPress vietni, ja to bez papildu maksas ietekmē ļaunprātīga programmatūra. Jūs pat varat izmantot vietni, kuru jau ir ietekmējusi ļaunprātīga programmatūra, un viņi to iztīrīs jūsu vietā.

Mēs izmantojam Sucuri visās mūsu vietnēs. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu pilnīgo Sucuri pārskatu, lai uzzinātu, kā tas palīdzēja mums aizsargāt mūsu vietnes.

2. Wordfence

Wordfence

Wordfence ir vēl viens populārs WordPress drošības spraudnis. Viņi piedāvā sava spraudņa bezmaksas versiju, kas ir komplektā ar jaudīgu ļaunprātīgas programmatūras skeneri, izmanto atklāšanas un draudu novērtēšanas funkcijas.

Spraudnis automātiski skenēs jūsu vietni, lai uzzinātu izplatītākus draudus, taču jebkurā laikā varat arī sākt pilnu skenēšanu. Jūs tiksit brīdināts, ja tiks atklātas kādas drošības pārkāpuma pazīmes, ar instrukcijām to novēršanai.

Wordfence tiek piegādāts arī ar iebūvētu WordPress ugunsmūri. Tomēr šis ugunsmūris darbojas jūsu serverī tieši pirms WordPress ielādēšanas. Tas padara to nedaudz mazāk efektīvu nekā tāds DNS līmeņa ugunsmūris kā Sucuri.

Pilnīgas instrukcijas skatiet mūsu ceļvedī par Wordfence drošības instalēšanu un iestatīšanu programmā WordPress.

3. iThemes drošība

iThemes Security Pro

iThemes drošība ir WordPress drošības spraudnis no ļaudīm, kas atrodas aiz populārā BackupBuddy spraudņa. Tāpat kā visi viņu produkti, arī iThemes Security piedāvā jauku, tīru lietotāja saskarni ar daudzām iespējām.

Tas nāk ar faila integritātes pārbaudēm, drošības pastiprināšanu, pieteikšanās ierobežojumiem, spēcīgu paroles ieviešanu, 404 atklāšanu, brutālu spēku aizsardzību un daudz ko citu.

iThemes Security neietver vietnes ugunsmūri. Tajā nav iekļauts arī savs ļaunprātīgas programmatūras skeneris, un tajā tiek izmantots Sucuri’s Sitecheck ļaundabīgo programmu skeneris.

4. Viss vienā WP drošība

Viss vienā WordPress drošība

Viss vienā WordPress drošības spraudnis ir spēcīgs WordPress drošības audita, uzraudzības un ugunsmūra spraudnis. Tas ļauj jums viegli izmantot WordPress drošības paraugpraksi savā vietnē.

Tam ir tādas funkcijas kā pieteikšanās bloķēšana, lai novērstu brutālu spēku uzbrukumus, IP filtrēšana, failu integritātes uzraudzība, lietotāja konta uzraudzība, aizdomīgu datu bāzes ievadīšanas veidu meklēšana un daudz kas cits.

Tam ir arī pamata vietnes ugunsmūris, kas var atklāt dažus izplatītus modeļus un bloķēt tos jūsu vietā. Tomēr tas nav ļoti efektīvs, un bieži vien jums būs jāinstalē aizdomīgi IP manuāli.

5. Drošība pret ļaunprātīgu programmatūru

Anti-ļaundabīgo programmu drošība

Anti-Malware drošība ir vēl viens noderīgs WordPress anti-ļaundabīgo programmu un drošības spraudnis. Spraudnis nāk ar aktīvi uzturētām definīcijām, kas palīdz atrast visizplatītākos draudus.

Tā ļaundabīgo programmu skeneris ļauj jums viegli skenēt visus failus un mapes jūsu WordPress vietnē, lai atrastu ļaunprātīgu kodu, aizmugures durvis, ļaunprātīgu programmatūru un citus zināmus ļaunprātīgu uzbrukumu modeļus.

Spraudņa dēļ spraudņa vietnē ir jāizveido bezmaksas konts, lai piekļūtu jaunākajām definīcijām un iegūtu arī dažas premium funkcijas, piemēram, brutāla spēka novēršanu. Spraudnis arī aicina izstrādātāju vietni meklēt atjauninātās definīcijas.

Kaut arī spraudnis veic rūpīgus testus, tas bieži parāda lielu skaitu viltus pozitīvu rezultātu. Katra no tiem saskaņošana ar avota failu ir diezgan liels darbs.

6. BulletProof drošība

BulletProof drošība

BulletProof Security nav visjaunākais WordPress drošības spraudnis tirgū, taču tas joprojām ir noderīgs ar dažām lieliskām funkcijām. Tas nāk ar iestatīšanas vedni, kas palīdz veikt spraudņa iestatījumus.

Iestatījumu panelī ir arī saites uz plašo dokumentāciju, lai palīdzētu jums saprast, kā darbojas skenēšana un drošības iestatījumi. Tas nāk ar ļaunprātīgas programmatūras skeneri, kas ļauj pārbaudīt WordPress failu un mapju integritāti.

Drošības pastiprināšanai tajā ietilpst pieteikšanās aizsardzība, dīkstāves sesijas atteikšanās, drošības žurnāli un datu bāzes dublēšanas utilīta. Varat arī iestatīt e-pasta paziņojumus ar drošības žurnāliem un saņemt brīdinājumus, kad lietotājs ir izslēgts.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko WordPress drošības spraudni savai vietnei. Varat arī apskatīt mūsu labāko WordPress rezerves spraudņu sarakstu, kas palīdzēs atjaunot vietni pēc drošības pārkāpuma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me