6 labākie WordPress iecelšanas un rezervēšanas spraudņi

Vai vēlaties ļaut klientiem rezervēt tikšanos tieši no jūsu WordPress vietnes? Daudziem uzņēmumiem ir nepieciešama tikšanās rezervācijas forma, kas ļauj klientiem ērti rezervēt tikšanos tiešsaistē. Šajā rakstā mēs parādīsim labākos WordPress tikšanās un rezervēšanas spraudņus.


Labākie WordPress tikšanās un rezervēšanas spraudņi

Kādu iecelšanas un rezervācijas formas spraudni izvēlēties?

Iespējams, vēlēsities pielāgot savu iecelšanas rezervācijas formu atbilstoši jūsu biznesa prasībām. Tomēr ir dažas izplatītas lietas, kuras jums vajadzētu meklēt WordPress rezervācijas veidlapas spraudnī.

Jūsu iecelšanas rezervācijas formā vajadzētu būt iespējai pieņemt klientu pieprasījumus par pieejamajiem laika periodiem, kas sadalīti jūsu darba stundās.

Tam vajadzētu darboties ar mobilajiem tālruņiem, lai klienti varētu ērti rezervēt tikšanās no tālruņiem, kā arī datoriem.

Laba tikšanās rezervācijas forma ietaupīs tikšanās jūsu WordPress datu bāzē vai kalendāra lietotnē, piemēram, Google kalendārā. Varat arī nosūtīt automātisku e-pasta paziņojumu klientiem, kad viņu rezervācija ir pieņemta.

To sakot, apskatīsim labākos tikšanās un rezervēšanas spraudņus, kurus varat izmantot savā WordPress vietnē.

1. Sākuma grāmata

Sākuma grāmata

StartBooking ir pilnīgs WordPress tikšanās un rezervācijas formas spraudnis. Tas ir ļoti ērti lietojams un ļauj ātri izveidot tikšanās un rezervācijas veidlapas un pievienot tās savai vietnei.

Varat to modificēt, lai tas atbilstu jūsu vajadzībām, pievienojot darba dienas un stundas, pieejamos laika periodus, pievienojot vairākus pakalpojumus un lietotājus, ļaujot klientiem izvēlēties personālu un daudz ko citu.

Jūs varat parādīt rezervēšanas veidlapu savā vietnē, vienkārši atlasot lapu spraudņa iestatījumos. Izmantojot īskodu, dažādiem pakalpojumiem var pievienot arī dažādas formas.

Lai skatītu un pārvaldītu savus rezervējumus, varat pieteikties spraudņu vietnē un informācijas panelī redzēt visas tikšanās. Tas ir arī integrējams ar Google kalendāru, kas ļauj jums apskatīt rezervācijas visās ierīcēs.

2. BirchPress

BirchPress

BirchPress ir visaptverošs WordPress rezervēšanas spraudnis. Tas ļauj jums savā WordPress vietnē pievienot profesionālu tiešsaistes rezervācijas pārvaldības sistēmu. Jūsu lietotāji var rezervēt tikšanās no jūsu vietnes un apmaksāt par to, izmantojot savu PayPal kontu vai kredītkarti.

BirchPress sinhronizē jūsu rezervācijas kalendāru ar citiem kalendāriem, piemēram, Google Calendar, iCal, Android, Outlook utt. Tam ir pielāgojama e-pasta paziņojumu un atgādinājumu sistēma, lai jūs uzturētu, un jūsu klienti būtu informēti par rezervāciju..

3. Rezervēšanas kalendārs

Rezervācijas kalendārs

Rezervēšanas kalendārs ir viens no labākajiem bezmaksas WordPress rezervēšanas spraudņiem tirgū. Tas ir vienkāršs, ērti lietojams un labi dokumentēts. Tam ir kalendāra skats gan jums, gan jūsu vietnes apmeklētājiem. Jūs varat viegli pievienot rezervācijas / iecelšanas veidlapu jebkurai WordPress ziņai vai lapai.

Lai arī tas ir pietiekami vienkāršs iesācējiem, tas ir arī ļoti jaudīgs, un tajā ir iekļauts daudz iespēju, kuras var konfigurēt spraudņa iestatījumu lapā. Tam ir iebūvēta captcha, lai novērstu surogātpastu, e-pasta paziņojumus, jQuery efektus un daudz ko citu. Jūs pat varat pielāgot rezervācijas formu ar saviem pielāgotajiem laukiem.

4. WP Vienkāršās rezervēšanas kalendārs

WP Vienkāršās rezervēšanas kalendārs

WP vienkāršais rezervēšanas kalendārs ir vēl viens vienkāršs WordPress rezervēšanas spraudnis. Vienkārši izveidojiet kalendāru un pēc tam pievienojiet to ziņai vai lapai, izmantojot īskodu. Tas lietotājiem ļauj rezervēt tikai visu dienu. Tas nozīmē, ka nav stundu laika nišu.

Ja jūs meklējāt kaut ko ļoti vienkāršu un pamata numuru, naktsmītņu vai citu piedāvājumu dienā, tad šis spraudnis veiks šo darbu. Sarežģītākiem vienumiem apskatiet spraudņus, kurus mēs minējām iepriekš.

5. Vienkārša tikšanās

Vienkārša tikšanās

Easy Appointments ir elastīgs un bezmaksas WordPress tikšanās rezervācijas spraudnis. Tas ļauj jums viegli pievienot vairākas atrašanās vietas, pakalpojumus un darbiniekus. Pēc tam jūs varat izveidot elastīgus savienojumus, detalizēti kontrolējot kalendāru. Tas arī ļauj jums pielāgot rezervācijas formu, pievienojot pielāgotas formas laukus.

Izmantojot īso kodu, varat viegli pievienot tikšanās rezervācijas formu jebkurai lapai vai ziņai. Varat arī pielāgot paziņojumu e-pasta spraudņu sūtījumus klientiem, darbiniekiem un vietnes administratoram.

6. WPForms

WPForms

WPForms ir labākais WordPress kontaktu formas spraudnis. Tas nāk ar iesācēju draudzīgu, velciet un nometiet veidlapu veidotāju, kas dažu minūšu laikā ļauj jums viegli izveidot jebkura veida veidlapas.

WPForms var integrēt Google kalendārā, izmantojot Zapier, taču tas neļauj iestatīt darba laiku. Tomēr, ja jums jau ir instalēta WPForms, tad to varat viegli izmantot, lai izveidotu pielāgotu rezervācijas veidlapu. Jums būs manuāli jāapstiprina un jāapstiprina katra tikšanās.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress tikšanās un rezervēšanas spraudņus. Varat arī apskatīt mūsu sarakstu ar obligātajiem WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me