6 labākie WordPress kupona koda spraudņi jūsu tiešsaistes veikalam

Vai jūs meklējat vislabāko WordPress kupona koda spraudni savam tiešsaistes veikalam? Kuponu kodi ir lieliski, lai reklamētu jūsu tiešsaistes veikalu, samazinātu atteikšanos no groza un palielinātu kopējo pārdošanas apjomu. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām 5 labākos WordPress kupona spraudņus jūsu e-komercijas vietnei.


Labākie kupona spraudņi pakalpojumam WordPress

Piezīme: Šis raksts ir veltīts WooCommerce kupona koda spraudņiem. Daži no šiem spraudņiem darbosies arī citās WordPress e-komercijas vietnēs. Tomēr, ja vēlaties izveidot darījumu vietni filiāļu mārketingam, lūdzu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā viegli izveidot kupona vietni WordPress.

Kāpēc savā tiešsaistes veikalā izmantot kupona koda spraudņus?

Kupona kods ir lielisks veids, kā pārveidot vietņu apmeklētājus par klientiem un palielināt pārdošanas apjomus jūsu tiešsaistes veikalā. Varat piedāvāt kuponus un darījumus, lai pārliecinātu lietotājus nekavējoties veikt pirkumu.

Parasti, ja jūsu groza lapā ir kupona lauks, cilvēki, visticamāk, pirms pirkuma veikšanas pametīs jūsu grozu, lai meklētu kupona kodu, lai viņi varētu ietaupīt naudu.

Tas nozīmē, ka, ja vēlaties samazināt atteikšanos no groza, kuponam ir jābūt skaidri redzamam savā vietnē.

Turklāt jums vajadzētu izmantot šo iespēju, reklamējot savus atlaižu kodus trešo personu kuponu vietnēs, lai jūs varētu klasificēt savus “firmas nosaukuma kupona” atslēgvārdus Google un citās meklētājprogrammās..

Kaut arī WooCommerce nāk ar iebūvētu kuponu funkciju, jums patiešām jāizmanto trešo pušu spraudņi, lai atbloķētu uzlabotas kuponu funkcijas, piemēram, lielapjoma ģenerēšanas kuponus, dāvanu kartes funkcijas pievienošanu, kuponu parādīšanu uznirstošajos logos, ritjoslas utt..

Mēs esam apkopojuši labāko WooCommerce kupona kodu spraudņu sarakstu, kurus varat izmantot, lai palielinātu pārdošanas apjomus. Daži no šī raksta spraudņiem darbosies arī ar citiem WordPress e-komercijas spraudņiem.

To sakot, apskatīsim labākos WordPress kupona koda spraudņus, kurus varat izmantot, lai izveidotu kuponus savam tiešsaistes veikalam.

1. Papildu kuponi

Papildu kuponi

Advanced Coupons ir labākais WordPress kupona koda spraudnis WooCommerce. WooCommerce standarta kuponiem ir tikai ierobežots funkciju komplekts, tāpēc, ja vēlaties kaut ko padarīt sarežģītāku ar saviem piedāvājumiem, piemēram, BOGO (Buy One, Get One) darījumu, tad jums būs nepieciešams šis spraudnis.

Tas ir cieši integrēts ar WooCommerce un piedāvā tādas funkcijas kā kupona URL, ieplānotos kuponus, automātiskās piemērošanas kuponu, piegādes kuponus un daudz ko citu. Tas ir ērti lietojams un palīdz palielināt pārdošanas apjomus jūsu tiešsaistes veikalā.

2. Kupona izveidotājs

Kupona izveidotājs

Kupona veidotājs ir populārs WordPress kupona koda spraudnis. Tas ļauj jums viegli izveidot kuponus un pievienot tos savā tiešsaistes veikalā. Lai kuponus pievienotu ziņām un lapām, varat izmantot saīsnes kodu Kuponu veidotājs. Tam ir derīguma termiņa opcija, kas ļauj iestatīt kuponu beigu datumu.

Tas pilnībā integrējas ar WooCommerce, un jūs varat arī izveidot WooCommerce kuponus, izmantojot to redaktora opcijas.

3. YITH WooCommerce dāvanu kartes

YITH WooCommerce dāvanu kartes

YITH WooCommerce dāvanu kartes ir viens no populārākajiem WooCommerce kupona spraudņiem tirgū. Varat to izmantot, lai lietotājiem izveidotu dāvanu kartes vai atlaižu kodus. Lietotāji var izmantot šo dāvanu karti kā atlaižu kodu jūsu e-komercijas vietnē. Jūs varat viegli iestatīt dāvanu kartes un pievienot diskontēto summu, kuru vēlaties piedāvāt.

Tam ir daudzvalodu atbalsts ar WPML. Varat arī nosūtīt dāvanu kartes lietotājiem pa e-pastu un pārsteigt viņus ar atlaižu kuponiem. Tas ir iesācējiem draudzīgs spraudnis ar vienkāršiem iestatījumiem, lai ieslēgtu / atspējotu dāvanu kartes, kad vien vēlaties.

4. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster ir visspēcīgākais WordPress uznirstošais spraudnis tirgū. Varat to instalēt savā WooCommerce veikalā, lai palielinātu savu e-pasta sarakstu un samazinātu atteikšanos no groza. OptinMonster ļauj parādīt skaistus svina magnētus un kuponus uznirstošo logu iekšpusē, peldošo joslu, ritjoslas un daudz ko citu.

Labākā daļa par OptinMonster ir tā, ka tas nāk ar tonnām jau sagatavotu veidņu un velciet & pilienu veidotājs, tāpēc jūs varat izvēlēties pielāgošanas veidni vai sākt no nulles.

Tā ir jaudīga displeja kārtulas funkcija ļauj parādīt pareizo funkciju īstajā laikā.

Šeit ir dažas iepriekš sagatavotas OptinMonster kuponu veidnes, kuras varat uzreiz izmantot savā WooCommerce veikalā:

OptinMonster kuponu uznirstošo logu piemēri

Sāciet izmantot OptinMonster, lai vietņu apmeklētājus, kas pamet vietni, pārveidotu par e-pasta abonentiem un klientiem.

5. Kuponu ģenerators WooCommerce

Kuponu ģenerators WooCommerce

WooCommerce kuponu ģenerators ir vienkāršs WordPress kupona koda spraudnis, kas palīdz vairumā gadījumu ģenerēt kuponus savam WooCommerce veikalam, lai jūs varētu izveidot tūkstošiem kuponu uzreiz.

Katram kupona kodam varat pievienot lietošanas ierobežojumus, ierobežojumus un derīguma termiņu.

6. WordPress paziņojumu josla

WordPress paziņojumu josla

WordPress paziņojumu josla ir lietotājam draudzīgs spraudnis, kas palīdz pievienot peldošu joslu savam tiešsaistes veikalam. Varat to izmantot, lai jūsu vietnes augšdaļā esošajā lipīgajā joslā parādītu kupona kodu ar pogu aicinājumu uz darbību.

Varat stilizēt paziņojumu joslu, lai mainītu krāsu un fontu, lai tas atbilstu jūsu vietnes dizainam. Tas nāk ar vairāku valodu atbalstu, un tas lieliski darbojas ar visiem populārajiem WordPress e-komercijas spraudņiem.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress kupona koda spraudņus jūsu tiešsaistes veikalam. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par 13 veidiem, kā atgūt WooCommerce pamesto grozu pārdošanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map