7 labākie WordPress reklāmu pārvaldības spraudņi un risinājumi

Vai jūs meklējat labākos WordPress reklāmu pārvaldības spraudņus un rīkus? Daudzi WordPress vietņu īpašnieki paļaujas uz reklāmām, lai gūtu peļņu no savām vietnēm. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajiem WordPress reklāmu pārvaldības spraudņiem un risinājumiem, lai optimizētu ieņēmumus no reklāmas.


Reklāmu pārvaldības spraudņi un risinājumi WordPress

Kāpēc WordPress lietot reklāmas pārvaldības spraudni?

Daudzas vietnes un emuāri ļoti paļaujas uz reklāmām, lai nopelnītu naudu tiešsaistē ar to saturu. Pēc noklusējuma WordPress nenodrošina vienkāršu mehānismu, lai pārvaldītu jūsu reklāmas.

Lielākajai daļai WordPress motīvu nav pat īpašu vietu reklāmas parādīšanai. Tas nozīmē, ka jums bieži ir jārediģē motīvu faili, lai savā vietnē ievietotu reklāmas kodu.

Pareizs WordPress reklāmas pārvaldības spraudnis ļauj ērti ievietot reklāmas jebkur jūsu vietnē. Tas palīdz jums optimizēt reklāmas izvietojumu un pēc iespējas labāk izmantot reklamēšanas nekustamo īpašumu.

To sakot, apskatīsim dažus no WordPress reklāmas pārvaldības spraudņiem un to, kā tie var palīdzēt palielināt jūsu ieņēmumus.

1. AdSanity

AdSanity

AdSanity ir iesācējiem draudzīgs WordPress reklāmu pārvaldības spraudnis. Tas ļauj ērti ievietot reklāmas jebkur jūsu vietnē, izmantojot logrīkus un reklāmas ievietošanas pogu vizuālajā redaktorā.

Tas atbalsta gan mitinātās reklāmas (reklāmkarogu reklāmas, kuras jūs pārvaldāt un pārdod tieši jūs), gan ārējos reklāmas tīklus, piemēram, Google Adsense. Tam ir arī tādas efektīvas funkcijas kā reklāmu plānošana, reklāmu kopas, atsevišķas reklāmas vai reklāmu kopas ievietošana, skatījumu / statistikas uzraudzība un daudz kas cits.

Varat izveidot tik daudz reklāmu, cik vēlaties, un viegli pievienot tām, izmantojot pielāgotus logrīkus, īskodus vai izmantojot ziņu redaktora pogu. Varat arī ievietot reklāmu blokus noteiktos WordPress ierakstos. Tas ļauj jums optimizēt reklāmas veiktspēju, nerediģējot WordPress motīvu failus.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu rakstu par to, kā pārvaldīt reklāmas WordPress, izmantojot AdSanity.

2. AdRotate

AdRotate

AdRotate ir vēl viens jaudīgs WordPress reklāmas pārvaldības spraudnis, kas piemērots iesācējiem, kā arī pieredzējušiem lietotājiem. Tas atbalsta gan mitinātās reklāmas ar rotējošām reklāmkarogu reklāmām, gan tīkla reklāmas.

Tas ļauj jums viegli izveidot reklāmas un reklāmu kopas un ievietot tās WordPress ziņās, izmantojot īskodus. Izmantojot pielāgotos logrīkus, reklāmas var ievietot arī sānjoslās. Tas piedāvā pamata statistiku, lai uzraudzītu reklāmas seansus, kas ir īpaši noderīgi, ja jūs tieši pārdodat sludinājumus savā vietnē.

Tas ir pieejams kā bezmaksas spraudnis, kas lieliski darbojas lielākajā daļā mazo emuāru un vietņu. Jums būs nepieciešama viņu pro versija, ja vēlaties izmantot uzlabotas funkcijas, piemēram, plānošanu, mērķauditorijas atlasi pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas, Adblock maskēšanu, mobilās reklāmas, multivides / aktīvu pārvaldību un citas.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu rakstu par reklāmu pārvaldību WordPress ar AdRotate.

3. OIO izdevējs

OIO izdevējs

OIO Publisher ir reklāmu pārvaldnieka rīks, kas ir pieejams kā spraudnis vietnēm, kuras darbina WordPress. Tas ir īpaši liels vietņu pieaugumam, kuras vēlas tieši pārdot reklāmas vietas reklāmdevējiem. OIO Publisher novērsīs starpnieku, tieši pārdodot reklāmas jūsu vietnē.

Tajā tiek apstrādāti pārskati, maksājumi un izsekošana. Savā vietnē varat izveidot dažāda lieluma un veida reklāmas zonas. Jūs varat izvēlēties, cik reklāmas rādīt katrā zonā, atlasīt cenu, rotācijas koeficientu, mērķauditorijas atlasi un daudz ko citu.

Kā spraudnis OIO Publisher ir diezgan ērti izmantojams. Tam ir pielāgots logrīks, lai reklāmas tiktu rādītas jūsu vietnes logrīkiem gatavās vietās. Tomēr dažos izvietojumos jums, iespējams, būs jārediģē WordPress motīvu faili, lai ievietotu reklāmas zonas kodu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, ieskatieties mūsu rakstā par to, kā pārvaldīt WordPress reklāmas, izmantojot OIO Publisher.

4. Ievietojiet sludinājumu

Ievietot ziņojumu

Vai jums ir nepieciešams spraudnis, kas palīdzēs automātiski ievietot reklāmas jūsu ziņās? Skatiet sadaļu Ievietot reklāmas. Tas ļauj jums automātiski parādīt reklāmas sava ziņojuma saturā.

Varat izveidot dažādas jebkura lieluma reklāmas un pēc tam izvēlēties, pēc kuras rindkopas vēlaties parādīt sludinājumu. Vienā rakstā pēc atšķirīga rindkopu skaita var parādīt arī vairākas reklāmas.

Tas ir patiešām vienkārši lietojams. Jums vienkārši jāizveido reklāma ar reklāmas kodu un pēc tam jānorāda rindkopas numurs. Jūs varat pievienot trešo pušu reklāmas kodu, kā arī pielāgotu HTML savām mitinātajām reklāmām.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā WordPress ievietot reklāmas sava sludinājuma saturā

5. DoubleClick no Google

DoubleClick no Google

DoubleClick by Google ir tīmekļa reklāmizdevumu pārdošanas un rādīšanas platforma izdevējiem. Google darbināms DoubleClick uzticamības un izmaksu efektivitātes ziņā iegūst priekšrocības salīdzinājumā ar citām platformām.

Tas arī ļauj pārdot reklāmas un izsludināt konkurenci par tām pašām reklāmas vietām Adsense vai citos trešo personu reklāmas tīklos. DoubleClick automātiski izvēlēsies labāko cenu apmaksājošo sludinājumu un to rādīs.

DoubleClick ietver arī lieliskus pārskatu veidošanas rīkus, kas ļauj precīzāk izmērīt reklāmas veiktspēju nekā citi risinājumi. Neskatoties uz efektivitāti, ar to sākt ir mazliet sarežģīti.

6. Reklāmu ievietotājs

Reklāmu ievietotājs

Reklāmu ievietotājs ir WordPress reklāmas pārvaldības spraudnis, kas pieejams bezmaksas un maksas versijās. Bezmaksas versija ir pietiekami laba, lai to izmantotu kā galveno reklāmas pārvaldības rīku, taču uzlabotajām funkcijām jūs vēlaties jaunināt uz apmaksātu versiju.

Tas ļauj jums izveidot vairākus reklāmu blokus un izvēlēties veidu, kā vēlaties automātiski ievietot katru bloku. Reklāmas ievietošanai ir vairākas iespējas. Varat to pievienot ziņas saturā, pirms un pēc ziņas satura, starp ziņām, pirms vai pēc ziņu izvilkuma un daudz ko citu.

Varat arī individuāli atspējot automātisku reklāmas ievietošanu ziņās un lapās, sākumlapā, kategorijās un arhīvu lapās. Tas ir diezgan ērti lietojams, un to var izmantot gan mitinātos, gan trešo pušu reklāmas tīklos.

7. Ātrā Adsense

Ātrā Adsense

Ātrā Adsense ir populārs bezmaksas WordPress reklāmu pārvaldības spraudnis. Neskatoties uz tā nosaukumu, spraudni var izmantot, lai parādītu jebkāda veida reklāmas, tostarp mitinātas reklāmas, trešo pušu reklāmas tīklus, tostarp Google Adsense.

Tam ir viegli iestatāmu iestatījumu lapa, kurā varat pārvaldīt savus reklāmas kodus un izvēlēties, kā un kur tos parādīt. Spraudnis var automātiski parādīt reklāmas pirms vai pēc rakstiem, ziņas saturā, pēc fragmenta un daudz ko citu.

Tam ir pielāgoti reklāmas logrīki, lai reklāmas tiktu rādītas sānjoslās un citās ar logrīkiem gatavās vietās.

Tam nav daudz uzlaboto funkciju, kas ir daļa no dažiem citiem šī saraksta spraudņiem. Vēl viens ierobežojums ir tas, ka vienlaikus varat saglabāt tikai 10 reklāmas kodus.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress reklāmu pārvaldības spraudņus un risinājumus. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu labāko WordPress saistīto mārketinga rīku un spraudņu sarakstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map