9 labākie WordPress Facebook spraudņi, lai palielinātu jūsu emuāru

Ae jūs meklējat labākos Facebook spraudņus WordPress? Facebook ir pasaulē lielākā sociālo mediju platforma, kurā darbojas vairāk nekā 1 miljards aktīvo lietotāju. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām labākos WordPress Facebook spraudņus, lai palīdzētu jums attīstīt savu emuāru un iegūt lielāku trafiku.


Labākie Facebook spraudņi WordPress

1. Kopīgais skaits

Kopīgais skaits

Shared Counts ir viens no labākajiem WordPress sociālo multivides spraudņiem. Tas ļauj jums viegli pievienot sociālās koplietošanas pogas saviem WordPress ierakstiem, ieskaitot Facebook kopīgošanas pogu.

Tas ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai, un tas var precīzi parādīt Facebook, Twitter, LinkedIn un daudz ko citu. Tam ir vairāki pogu stili, kas ļauj jums izvēlēties labāko, kas vislabāk izskatās jūsu vietnē.

2. Pielāgota Facebook padeve

Pielāgota Facebook plūsma

Pielāgota Facebook plūsma ļauj jums parādīt savas ziņas no Facebook lapas jūsu WordPress vietnē. Šī pielāgotā Facebook plūsma ir atsaucīga, SEO draudzīga un pielāgojama. Jūs pat varat ielādēt vairākas plūsmas no dažādām Facebook lapām un parādīt tās jebkur jūsu vietnē, izmantojot īskodu.

Jūs varat izveidot jaunu lapu savai Facebook plūsmai vai parādīt to sava emuāra sānjoslā. Spraudnis ir optimizēts ātrumam un padara to ļoti vienkāršu, lai mainītu jūsu plūsmu krāsas / stilu no WordPress administratora apgabala. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rakstu par to, kā WordPress izveidot pielāgotu Facebook plūsmu.

3. Pikseļu kaķis – Facebook Pixel

Pikseļu kaķis - Facebook Pixel

Pixel Cat Facebook Pixel spraudnis ļauj jums pievienot savu Facebook atkārtotā mērķa pikseļu savai WordPress vietnei. Šis pikselis ļauj rādīt pielāgotas reklāmas Facebook lietotājiem, kuri ir apmeklējuši jūsu vietni. Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu rakstu par to, kā WordPress instalēt Facebook retargeting pixel.

Šis spraudnis ne tikai atvieglo Facebook pikseļa instalēšanu WordPress, bet arī palīdz izsekot WooCommerce klientiem un parādīt viņiem labākas reklāmas savās Facebook plūsmās..

4. Facebook atsauksmes

Facebook atsauksmes

Facebook pārskatu spraudnis ļauj jums parādīt Facebook lapu pārskatus savā WordPress vietnē. Tas nāk ar ērti lietojamu logrīku, kas ļauj savienot vietni ar savu Facebook lapu un parādīt Facebook lietotāju atsauksmes.

Tas palīdz jūsu vietnei pievienot sociālo pierādījumu un radīt uzticību savam zīmolam. Bezmaksas versija darbojas lieliski, taču, lai pārskatus parādītu Schema.org bagātīgo fragmentu formātā, jums būs nepieciešama pro versija.

5. Facebook logrīks

Facebook logrīks

Facebook logrīka spraudnis ļauj ērti pievienot Facebook lapas spraudni sava emuāra sānjoslai. Tas ir ārkārtīgi ērti lietojams, un tam ir īss kods, kuru varat izmantot, lai parādītu lodziņu “Facebook”, piemēram, jebkur jūsu vietnē.

Tam ir tādas pašas pielāgošanas iespējas kā noklusējuma Facebook lapas spraudnim. Varat parādīt vai paslēpt profila attēlus, lapas vāku, pielāgot platumu / augstumu un izvēlēties valodu.

6. Nextend Social Connect

Nextend sociālā pieteikšanās

Nextend Social Connect spraudnis ļauj lietotājiem reģistrēties un pieteikties jūsu vietnē, izmantojot viņu sociālos profilus. Tas atbalsta pieteikšanos ar Facebook, Google un Twitter.

Tas nemanāmi darbojas ar noklusējuma WordPress pieteikšanās un reģistrācijas formām, tāpēc lietotājiem ir iespēja izmantot Facebook vai izmantot noklusējuma pierakstīšanās metodi. Pēc reģistrēšanās lietotāji jebkurā laikā var atvienot savu sociālo kontu, apmeklējot sava lietotāja profila lapu administratora apgabalā.

7. AccessPress Facebook Auto Post

Kā norāda nosaukums, AccessPress Facebook Auto ieraksts ļauj automātiski kopīgot jaunus rakstus savā Facebook lapā vai profilā. Pēc aktivizēšanas jums būs jāpievienojas savam profilam un jāautorizē sava vietne.

Tas ļauj jums izvēlēties, kuru saturu vēlaties kopīgot: ziņas, lapas un pielāgotos ziņu veidus. Jūs pat varat atspējot kopīgošanu vienam vienumam pirms tā publicēšanas. Detalizētas iestatīšanas instrukcijas skatiet mūsu rakstā par to, kā no WordPress automātiski izlikt ziņas Facebook.

8. WP iegult Facebook

WP iegult Facebook

WP Embed Facebook spraudnis ļauj vieglāk iegult Facebook notikumus, lapas, profilus un Facebook videoklipus savā WordPress vietnē.

Varat arī to izmantot, lai pievienotu Facebook patīk vai dalīties pogai. Spraudnim ir ērts īss kods, kuru varat izmantot, lai iegultu dažādus vienumus jebkur jūsu vietnē. Tam ir arī ļoti laba dokumentācija, kas jums palīdzēs izmantot visas iespējas.

9. Rauga SEO

Rauga SEO

Yoast SEO ir pilnīgs WordPress SEO spraudnis tirgū. Papildus SEO meta tagu pievienošanai tas veic arī daudzas citas lietas, lai uzlabotu jūsu vietni, ieskaitot sociālās funkcijas.

Jūs varat to izmantot, lai labotu nepareizu Facebook sīktēlu problēmu un automātiski pievienotu Facebook Open Graph meta tagus katrai jūsu vietnes lapai. Varat arī ļaut meklētājprogrammām atklāt sociālo vietņu profilus, kas saistīti ar jūsu vietni.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress Facebook spraudņus, lai palielinātu jūsu emuāru. Iespējams, vēlēsities redzēt arī šos izmantojamos padomus, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu WordPress vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me