9 labākie WordPress PDF spraudņi

Vai vēlaties pievienot PDF failus savai WordPress vietnei? Pēc noklusējuma WordPress nevar ģenerēt vai iegult PDF failus failos vai lapās. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažus no labākajiem WordPress PDF spraudņiem.


Labākie WordPress PDF spraudņi

1. PDF skatītājs

PDF skatītājs

PDF skatītājs ļauj parādīt PDF failus WordPress ziņās un lapās. Tas izmanto Mozilla skriptu PDF.js, lai skaisti padarītu PDF dokumentus, izmantojot rīkus, lai ritinātu, meklētu, pārietu no vienas lapas uz otru, drukātu un lejupielādētu PDF failus.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu ceļvedi par PDF skatītāja pievienošanu WordPress.

2. WP Advanced PDF

WP Advanced PDF

WP Advanced PDF spraudnis ļauj lietotājiem lejupielādēt jūsu ziņas un lapas PDF formātā. Jūs varat iespējot PDF lejupielādi visiem lietotājiem vai tikai reģistrētiem lietotājiem. Varat izmantot pielāgotus fontus, logotipu un pat pievienot ūdenszīmi saviem PDF failiem.

3. PDF & Drukājis BestWebSoft

PDF un drukāt

Kā norāda nosaukums, šis spraudnis pievieno WordPress ziņām, lapām un pielāgotajiem ziņu veidiem PDF lejupielādes un drukāšanas pogu. Varat pievienot savas vietnes nosaukumu, piedāvāto attēlu, pielāgotos stilus un fontus. Spraudnis var arī izpildīt īskodus, ģenerējot PDF failus vai izveidojot drukāšanai draudzīgu versiju.

4. PDF attēlu ģenerators

PDF attēlu ģenerators

PDF Image Generator izveido vāka attēlu PDF failiem, kurus pievienojat WordPress ziņās lejupielādei. Spraudnis var ģenerēt šo vāka attēlu, izmantojot vai nu PDF faila pirmo lapu, vai piedāvāto attēlu. Pēc tam lejupielādes ikonas parādīs sīktēlu, kas saistīts ar PDF failu.

Lai šis spraudnis darbotos, jūsu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējam serverī vajadzētu būt instalētiem ImageMagick un GhostScript.

5. PDF sīktēli

PDF sīktēli

Līdzīgi kā iepriekšējais spraudnis, arī PDF sīktēls augšupielādes laikā ģenerē PDF faila pirmās lapas sīktēlu. Tomēr jūsu PDF fails un sīktēls paliek kā divi atsevišķi faili. Radītais sīktēls būs manuāli jāievieto un pēc tam jāsaista ar PDF failu.

6. DK PDF

DK PDF

Šis jaudīgais spraudnis ļauj lietotājiem lejupielādēt jūsu ziņas un lapas PDF formātā, noklikšķinot uz pogas. Tam ir vienkārša saskarne, lai iestatītu PDF lejupielādes pogas izvietojumu un izveidotu savu pielāgoto galveni un kājeni PDF lejupielādei.

Spraudnis nāk arī ar īskodiem, kas ļauj jums kontrolēt, kāds saturs atrodas PDF failā. Varat arī paslēpt saturu, kuru nevēlaties iekļaut PDF lejupielādē.

7. PDF iegultnis

PDF iegultnis

Kā norāda nosaukums, PDF Embedder spraudnis ļauj iegult PDF failus WordPress ziņās un lapās. Spraudnis izmanto JavaScript, lai iegultu failus ar pilnībā funkcionējošu rīkjoslu, kas lietotājiem ļauj tuvināt, pārvietoties un pat lejupielādēt PDF failu.

8. WordPress PDF Light Viewer spraudnis

PDF Lite skatītājs

WordPress PDF Lite Viewer spraudnis ir īpaši labs, lai iegultu ļoti lielus PDF failus. Tas izmanto Turn.js JavaScript bibliotēku, lai parādītu PDF failus kā žurnālus ar sīktēlu navigāciju. PDF skatītājā ir tālummaiņas, navigācijas un pilnekrāna pogas. Tas ir arī pilnībā atsaucīgs un var darboties ar dažādu izmēru ierīcēm.

9. BSK PDF pārvaldnieks

BSK PDF pārvaldnieks

BSK PDF Manager ir failu pārvaldnieks PDF failiem WordPress vietnē. Ja bieži augšupielādējat PDF failus, iespējams, vēlēsities tos kategorizēt, parādīt kā sarakstus vai vienu lejupielādi. Šis spraudnis atvieglo PDF failu pārvaldību WordPress.

Bonusa spraudņi

Šie spraudņi nepiedāvā veidu, kā ģenerēt vai iegult PDF failus. Tomēr, ja jūsu WordPress vietnē tiek apkalpoti PDF faili, iespējams, tie jums noderēs.

10. SearchWP

SearchWP

SearchWP ir apmaksāts WordPress spraudnis. Tas ļauj jūsu WordPress vietnei pievienot labāku meklēšanas pieredzi. Viena no šī spraudņa funkcijām ir spēja meklēt tekstu PDF failos. Tomēr tas nevar meklēt PDF failos, kas ir šifrēti, saglabāti ārpus multivides bibliotēkas vai kuriem ir attēli kā teksts. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā uzlabot WordPress meklēšanu, izmantojot SearchWP

11. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster ir spēcīgs rīks, kas palīdz palielināt jūsu e-pasta sarakstu. Izmantojot OptinMonster, jūs varat pārveidot apmeklētājus, kas pamet, par abonentiem. Jūs varat lūgt lietotājus reģistrēties jūsu e-pasta sarakstam apmaiņā pret bezmaksas lejupielādi PDF resursā.

Varat arī to izmantot, lai piedāvātu satura jauninājumus. Skatiet šo 30 satura jaunināšanas ideju sarakstu, lai 10x palielinātu jūsu abonentu skaitu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress PDF spraudņus. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 24 sarakstu, kurā jābūt WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me