Kā atspējot Gūtenbergu un saglabāt klasisko redaktoru WordPress

Vai vēlaties atspējot Gūtenbergu un saglabāt klasisko WordPress redaktoru savā vietnē? Gūtenbergs ir gaidāmais WordPress redaktors, kas aizstās klasisko WordPress redaktoru. Lai gan tas izskatās moderni, daudziem lietotājiem ir grūti to izmantot, un viņi labprātāk saglabātu klasisko redaktoru. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli atspējot Gūtenbergu un saglabāt klasisko redaktoru WordPress.


Atspējojiet Gūtenbergu un saglabājiet klasisko redaktoru WordPress

Kas ir Gūtenbergs?

Gūtenbergs ir gaidāmais WordPress redaktors ar mērķi modernizēt WordPress rakstīšanas pieredzi.

Gūtenberga priekšskatījums

Tas mēģina darboties kā lapu veidotāju spraudnis un ļauj jums vilkt un nomest vienumus ziņojumā vai lapā. Mērķis ir piedāvāt lielāku elastību un ļaut WordPress lietotājiem izveidot unikālu sava satura izkārtojumus ar bagātīgu multivides saturu.

Kopš WordPress 4.9.8, galvenā WordPress komanda ir pievienojusi aicinājumu izmēģināt Gūtenbergu WordPress informācijas panelī. Šīs norādes mērķis ir saņemt atsauksmes no miljoniem WordPress lietotāju un likt Gūtenbergam sagatavoties tā pirmajai izlaišanai..

Gūtenberga norāde

Gūtenbergs kļūs par noklusējuma WordPress redaktoru ar WordPress 5.0 izlaišanu, kas, domājams, ieradīsies vēlāk šogad (2018).

Kāpēc atspējot Gūtenberga redaktoru programmā WordPress?

Daudziem lietotājiem šķiet, ka Gūtenbergs pašreizējā stāvoklī nav gatavs vietnēm tiešraidē. Tas ir acīmredzams 2,3 no 5 vidējais vērtējums Gūtenberga spraudnī. Šī raksta rakstīšanas laikā ir 676 vienas zvaigznes vērtējumi, salīdzinot ar 288 piecu zvaigžņu vērtējumu.

Neskatoties uz negatīvajām atsauksmēm, WordPress galvenā komanda virzās uz priekšu, padarot Gūtenbergu par WordPress 5.0 noklusējuma redaktoru.

Tas daudziem lietotājiem rada lielas bažas. Viņi vēlas, lai būtu iespēja atspējot Gūtenbergu un saglabāt klasisko redaktoru.

Par laimi, ir WordPress galvenās komandas spraudnis, kas ļauj jums to izdarīt.

Apskatīsim, kā viegli atspējot Gūtenbergu un turpināt izmantot klasisko WordPress redaktoru.

1. metode. Atspējojiet Gūtenbergu, izmantojot spraudni Klasiskais redaktors

Šai metodei mēs izmantosim spraudni Klasiskais redaktors, kuru izstrādā un uztur galvenie WordPress atbalstītāji.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Classic Editor. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Spraudnis nedarbojas, un tas aktivizējot tiks atspējots Gūtenberga redaktors.

Šis spraudnis arī dod jums iespēju vienlaikus saglabāt gan Gūtenbergu, gan Klasisko redaktoru. To var konfigurēt spraudņa iestatījumos.

Vienkārši dodieties uz Iestatījumi »Rakstīšana lapa jūsu WordPress administratora apgabalā. Jūs to redzēsit sadaļā “Klasiskā redaktora iestatījumi”..

Klasiskā redaktora iestatījumi

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Tagad jūs varēsit redzēt jaunu saiti zem Ziņas izvēlne, lai izveidotu jaunas ziņas, izmantojot klasisko redaktoru.

Pārslēgties uz klasisko redaktoru

Izmantojot klasisko redaktoru, jūs varēsit rediģēt arī vecākus rakstus. Vienkārši dodieties uz Ziņas »Visas ziņas lapu, un zem ziņām redzēsit saiti “Rediģēt (klasiski)”.

Rediģēt klasiku

2. metode. Izmantojiet klasisko redaktoru ar Atspējojiet Gūtenberga spraudni

Ja vēlaties atspējot Gūtenbergu noteiktām lietotāju lomām un ziņu veidiem, šī metode palīdzēs jums to izdarīt.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Disable Gutenberg. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »atspējot Gūtenbergu lapa, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

Atspējojiet Gūtenberga iestatījumus

Pēc noklusējuma spraudnis visiem jūsu vietnes lietotājiem tiks atspējots Gutenberg. Tomēr, ja vēlaties to ierobežot ar noteiktām lietotāju lomām un ziņu veidiem, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Pilnīga atspējošana”..

Noņemot tā atzīmi, tiks parādītas citas iespējas selektīvi atspējot Gūtenbergu noteiktām lietotāju lomām, ziņu veidiem, motīvu veidnēm vai atsevišķām ziņām.

Selektīvi atspējot Gūtenbergu

Šī opcija ir noderīga, ja izmantojat WordPress spraudni, kas nav savietojams ar Gūtenbergu, bet vēlaties izmantot Gūtenbergu citiem vietnes apgabaliem..

WordPress ir pasaulē populārākais vietņu veidotājs, kas nodrošina vairāk nekā 31% no visām vietnēm internetā.

Tam ir tūkstošiem spraudņu un tēmu, un tas pilnvaro visa veida vietnes no e-komercijas veikaliem līdz dalības kopienām.

Daudzi no šiem trešo pušu rīkiem lielā mērā ir atkarīgi no klasiskā WordPress redaktora. Galvenā komanda mēģina dot izstrādātājiem pietiekami daudz laika, lai viņu spraudņi un motīvi būtu saderīgi ar Gūtenbergu. Tomēr ir iespējams, ka daudzi no tiem nebūs pilnībā savietojami ar Gūtenberga redaktoru.

Ja tas tā ir, šie iestatījumi jums varētu būt ļoti noderīgi.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atspējot Gūtenbergu un saglabāt klasisko redaktoru WordPress. Varat arī apskatīt mūsu meklēto WordPress padomu, triku un hacku sarakstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me