Kā iespējot WordPress spraudņu automātiskos atjauninājumus

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, kā viņi var automātiski atjaunināt WordPress spraudņus. Daudziem lietotājiem šķiet kaitinoši, ka gandrīz katru otro dienu viņiem ir jāatjaunina spraudnis. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā iespējot WordPress spraudņu automātiskos atjauninājumus. Mēs arī parādīsim, kā dažus spraudņus izslēgt no automātiskiem atjauninājumiem.


Kā iespējot WordPress spraudņu automātiskos atjauninājumus

Kad un kāpēc jums vajadzētu automātiski atjaunināt WordPress spraudņus?

Pēc noklusējuma WordPress var automātiski atjaunināt sevi, kad ir pieejama drošības vai neliela versija. Lielākiem laidieniem atjaunināšana jums ir jāiniciē pati. Jums arī pats jāinstalē spraudnis un motīvu atjauninājumi.

Vietnes WordPress atjaunināšana ir ļoti svarīga vietnes drošībai un stabilitātei. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kāpēc jums vienmēr vajadzētu izmantot jaunāko WordPress versiju.

Tas pats attiecas uz visiem spraudņiem un motīviem, kas instalēti jūsu vietnē. Lai iegūtu jaunas funkcijas un labojumus, jums jāinstalē motīvu un spraudņu atjauninājumi.

Tomēr jūs, iespējams, pamanījāt, ka daži no tiem tiek atjaunināti biežāk nekā citi. Gandrīz katru nedēļu tiek atjaunināta daudz populāru spraudņu.

WordPress atjauninājumi

Daži lietotāji to nedaudz novērš, jo, piesakoties, ir pieejams atjauninājums vienam vai vairākiem spraudņiem.

Ko darīt, ja jūs varētu ļaut uzticamiem izstrādātājiem automātiski atjaunināt spraudņus, kas līdzīgi WordPress.

Apskatīsim, kā jūs varat automātiski atjaunināt spraudņus programmā WordPress.

Automātiskās atjaunināšanas iestatīšana visiem WordPress spraudņiem

Varat iestatīt, lai WordPress automātiski instalētu visus spraudņu atjauninājumus, vienkārši pievienojot šo kodu motīva function.php failam vai vietnei raksturīgam spraudnim.

add_filter (‘auto_update_plugin’, ‘__return_true’);

Šis filtrs liek WordPress automātiskajam atjauninātājam automātiski instalēt spraudņu atjauninājumus, kad tie ir pieejami.

Ja vēlaties arī automātiski atjaunināt motīvus, varat pievienot citu kodu, piemēram:

add_filter (‘auto_update_theme’, ‘__return_true’);

Kā automātiski instalēt atjauninājumus dažiem spraudņiem programmā WordPress

Ja ir daži spraudņi, kas tiek atjaunināti biežāk, iespējams, vēlēsities iespējot tikai šo spraudņu automātiskos atjauninājumus.

Cita situācija ir tad, kad nevēlaties atjaunināt noteiktus spraudņus.

Šis ir veids, kā iekļaut vai izslēgt spraudņus no automātiskajiem atjauninājumiem.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Automātisko spraudņu atjaunināšana. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc instalēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »Automātiski spraudņa atjauninājumi lapa, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

Izslēdziet spraudņus no automātiskās atjaunināšanas

Varat atlasīt spraudņus, kurus nevēlaties automātiski atjaunināt. Automātiskiem atjauninājumiem varat arī iespējot e-pasta paziņojumus. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Tas ir viss, spraudnis tagad automātiski atjauninās visus spraudņus, izņemot tos, kurus esat izslēdzis.

Piezīme Ja jūs izmantojat šo spraudni, jums nav jāizmanto iepriekšējā metode, lai pievienotu filtru auto_update_plugin..

Kā atgriezt iepriekšējo spraudņa versiju pēc atjaunināšanas?

Spraudņa vai motīva nesaderība var radīt nepatikšanas jūsu vietnei. Lai arī vairums labu izstrādātāju rūpīgi pārbauda savus spraudņus, vienmēr ir reti sastopamas kļūdas, kuru dēļ jūsu vietne var tikt sabojāta.

Pirmais solis, kas jāveic jūsu vietnes aizsardzībai, ir WordPress rezerves risinājuma instalēšana.

Tomēr WordPress vietnes atjaunošana no dublējuma šķiet daudz darba. Ja jūs zināt, kāds spraudnis vai motīva atjauninājums izraisīja problēmu, vieglāk būs vienkārši atjaunināt atjauninājumu.

Tas ir, kā jūs varat viegli atvienot spraudni vai motīvu atjauninājumus. Vienkārši instalējiet un aktivizējiet WP Rollback spraudni.

Pēc aktivizēšanas dodieties atpakaļ uz spraudņu lapu savā WordPress vietnē. Zem katra jūsu vietnē instalētā spraudņa jūs pamanīsit jaunu atcelšanas opciju.

Atgriezeniskais spraudnis iepriekšējām versijām

Noklikšķinot uz Atcelšana, varēsit atgriezt spraudni uz jebkuru iepriekšējo vēlamo versiju. Tas var arī atjaunināt motīvu atjauninājumus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par WordPress spraudņu atcelšanu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja iestatīt WordPress spraudņu automātiskos atjauninājumus. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress iespējot automātiskos atjauninājumus galvenajiem laidieniem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me