Kā ievietot savu WordPress vietni uzturēšanas režīmā

Vai vēlaties savu WordPress vietni uzturēt uzturēšanas režīmā? Apkopes režīms ļauj vietnes uzturēšanas laikā lietotājiem parādīt lietotājam draudzīgu paziņojumu, nevis sabojātu vietni.


Tas arī ļauj droši veikt visus apkopes darbus, vienlaikus pārliecinoties, ka tiem ir piekļuve cilvēkiem, kuriem nepieciešama piekļuve vietnei.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli iestatīt WordPress vietni uzturēšanas režīmā. Mēs arī parādīsim, kā padarīt jūsu uzturēšanas režīma lapu patīkamāku, noderīgāku un lietotājam draudzīgāku.

jūsu WordPress vietnes uzturēšana uzturēšanas režīmā

Kāpēc un kad jums WordPress jāievieto uzturēšanas režīmā

Parasti jūs varat strādāt ar savas WordPress vietnes pielāgošanu, neievietojot to uzturēšanas režīmā. Jūs varat veikt nelielus uzlabojumus, publicēt jaunu saturu, atjaunināt motīvus un spraudņus bez dīkstāves.

Tomēr dažreiz jums var nākties strādāt ilgāku laiku savā vietnē. Tāpat kā tad, kad manuāli iestatāt jaunu motīvu vai konfigurējat jaunu spraudni, kas maina jūsu vietnes uzvedību. Šajā laikā jūsu vietne lietotājiem kādu laiku var šķist salauzta.

Ja jūsu vietnē ir daudz trafika, tad jūs nevēlaties, lai lietotāji redzētu bojātu vietni, jo tā rada sliktu pieredzi lietotājiem un rada sliktu iespaidu par jūsu zīmolu.

Kopīgs veids, kā rīkoties šajā situācijā, ir tīmekļa vietnes izveidošana. Tas ļauj strādāt savā vietnē testa vidē un virzīt izmaiņas aktīvajā vietnē, kad tas ir izdarīts.

Dažas no labākajām WordPress mitināšanas kompānijām piedāvā vietnes ar vienu klikšķi, izmantojot pārejas posmus, piemēram, Bluehost, SiteGround un WP Engine.

Jums joprojām būs jāiestata uzturēšanas režīms, taču tas būs paredzēts ļoti īsu laika periodu.

Ja jūs neizmantojat pieturvietu vietni, jums noteikti ir jāiekļauj vietne uzturēšanas režīmā, jo vietējā vietnē jūs veicat izmaiņas. Tas ļauj novērst sliktas lietotāju pieredzes problēmu.

Vietnes WordPress uzturēšana uzturēšanas režīmā ļauj jums parādīt lietotājam draudzīgu paziņojumu, alternatīvas saites apmeklēšanai un nodrošināt laika grafiku, kurā jāveic apkope.

To sakot, apskatīsim, kā viegli iestatīt WordPress vietni uzturēšanas vai nepabeigšanas režīmā.

Mēs parādīsim divus dažādus spraudņus, lai izveidotu drīzumā vai uzturēšanas režīma lapas. Jūs varat izvēlēties sev vispiemērotāko.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja nevēlaties skatīties video apmācību, varat turpināt lasīt zemāk redzamo teksta versiju:

1. Iestatiet uzturēšanas režīmu, izmantojot spraudni SeedProd

SeedProd ir premium WordPress spraudnis, kas nāk ar skaistu dizainu un garantētu atbalstu.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni SeedProd. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »Coming Soon Pro lapa iestatīšanai drīzumā vai uzturēšanas režīma lapa.

Iespējot uzturēšanas režīma statusu

Pirmkārt, jums jāizvēlas statuss. Jūs varat izvēlēties “Iespējot drīzu režīmu” vai “Iespējot uzturēšanas režīmu”. Varat arī atlasīt novirzīšanas režīmu, kas ļauj vienkārši novirzīt lietotājus uz kādu citu vietni.

Kad esat izvēlējies uzturēšanu vai drīzu režīmu, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt visas izmaiņas.

Tālāk jums jānoklikšķina uz pogas Rediģēt drīzumā / Apkopes lapa. Tas atvērs SeedProd tēmas pielāgošanas rīku.

Atlasiet apkopes režīma lapas veidni

Tagad jūs redzēsit skaistu gatavu veidņu sarakstu, ko varat izmantot uzturēšanai vai drīzumā gaidāmajai lapai.

Noklikšķiniet, lai atlasītu motīvu, un SeedProd parādīs motīva pielāgošanas iespējas.

Tēmas iespējas

Šeit jūs varat viegli pievienot savu logotipu, fonu, mainīt saturu, pievienot e-pasta abonēšanas formu, sociālās koplietošanas pogas, atpakaļskaitīšanas taimeri, progresa joslu utt..

SeedProd atbalsta arī visus populāros e-pasta mārketinga pakalpojumus. Jūs vienkārši varat izvēlēties savu e-pasta pakalpojumu sniedzēju un iestatīt pierakstīšanās formu, izpildot ekrānā redzamos norādījumus.

Pierakstīšanās forma pa e-pastu

Kad esat apmierināts ar izmaiņām, neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu izmaiņas.

Jūsu uzturēšanas režīms būs redzams tikai tiem lietotājiem, kuri nav pieteikušies. Tagad varat apmeklēt savu vietni jaunā inkognito pārlūka cilnē, lai darbībā apskatītu uzturēšanas režīma lapu..

SeedProd priekšskatījums

Vietņu piekļuves kontrole reģistrētiem lietotājiem

Pēc noklusējuma SeedProd parādīs jūsu apkopes režīma lapu visiem apmeklētājiem, kuri nav pieteikušies. Visi pārējie lietotāji varēs pieteikties tāpat kā parasti, un turpināt pārlūkot jūsu vietni..

Tomēr, ja jums ir dalības vietne vai tiešsaistes veikals, tad pieteicušos lietotāju skaitā ir arī abonenti un klienti.

Lai izvēlētos, kurš uzturēšanas laikā var piekļūt jūsu vietnei, vispirms dodieties uz Iestatījumi »Coming Soon Pro lappuse. Tagad ritiniet uz leju līdz sadaļai “Piekļuves vadība”.

Kas var piekļūt jūsu vietnei uzturēšanas režīmā

Šeit jūs varat izvēlēties metodi, kā apiet apkopes režīmu. Jūs varat ievadīt slepenu atslēgu, kuru var izmantot kā paroli ar vietnes URL.

Varat arī iestatīt sīkfailu, kas nav tik efektīvs kešatmiņas problēmu dēļ. Varat izmantot IP adreses, ja lietotājiem ir statiska IP adrese, lielākajai daļai lietotāju tā nav.

Visefektīvākā metode ir vienkārši atlasīt lietotāju lomas, kuras var piekļūt vietnei. Jūs varat izslēgt lietotāju lomas, kuras izveidojis jūsu WordPress dalības spraudnis vai e-komercijas spraudnis.

Kad esat apmierināts ar piekļuves kontrolēm, neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt visas izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Izslēgt īpašas lapas no apkopes režīma

Vēl viena lieliska SeedProd īpašība ir tā, ka tā ļauj selektīvi iekļaut vai izslēgt lapas no apkopes režīma. Tas noder daudzās situācijās, kad jums var būt nepieciešams ļaut dažiem lietotājiem piekļūt noteiktām lapām.

Piemēram, ja jūsu vietne izmanto pielāgotu pieteikšanās lapu, jūs to vēlaties izslēgt no uzturēšanas režīma. Ja jūs sniedzat klientu atbalstu pa e-pastu, iespējams, vēlēsities izslēgt arī savu kontaktinformācijas veidlapu.

Lai izslēgtu lapas, vienkārši dodieties uz spraudņa iestatījumu lapu un ritiniet uz leju līdz sadaļai “Papildu iestatījumi”. Šeit jūs varat selektīvi iekļaut vai izslēgt URL, ievadot vienu URL vienlaikus.

Izslēgt vietrāžus URL

Pēc lapu ievadīšanas, kuras vēlaties izslēgt vai iekļaut, neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt visas izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus..

Ja vēlaties izmantot SeedProd vietnē, kas tiek izstrādāta izstrādes stadijā, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress ar SeedProd viegli izveidot drīzumā nākošās lapas..

2. Iestatiet uzturēšanas režīmu, izmantojot spraudni WP Maintenance Mode

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni WP Maintenance Mode. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jādodas uz Iestatījumi »WP uzturēšanas režīms lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

WP uzturēšanas režīms

Spraudņa iestatīšanas ekrāns ir sadalīts piecās cilnēs. Pēc noklusējuma jūs redzēsit cilni Vispārīgās opcijas.

Pirmā opcija sadaļā Vispārīgi ir Statuss, kas pēc noklusējuma ir iestatīta uz Deaktivizēta. Lai savu WordPress vietni uzturētu uzturēšanas režīmā, tā jāiestata uz “Aktivizēta”.

Ja vēlaties, lai meklētājprogrammas varētu redzēt jūsu vietni, kamēr tā ir uzturēšanas režīmā, jums jāiestata opcija “Apiet meklēšanas robotus”. Ja jums ir izveidota vietne, mēs iesakām iestatīt to uz Jā.

WP apkopes režīms ļauj jums, administratoram, apkopes režīmā pilnībā piekļūt jūsu vietnei. Tas nozīmē, ka jūs varat redzēt strādājošo vietni un pieteikties savā WordPress informācijas panelī.

Jūs varat norādīt, kurām lietotāju lomām būtu jāļauj piekļūt vietnes priekšpusei un aizmugurei, kamēr tā atrodas uzturēšanas režīmā. Pēc noklusējuma tas ir iestatīts tikai uz Administrator.

Citas lapas iespējas ir pašsaprotamas. Kad esat apmierināts ar iestatījumiem, jums jānoklikšķina uz pogas Saglabāt iestatījumus, lai saglabātu izmaiņas.

Savas Splash lapas izveidošana uzturēšanas režīmam

WP uzturēšanas režīms ļauj izveidot skaistas galvenās lapas, kuras jāparāda uzturēšanas režīmā. Lai izveidotu savu lapu, noklikšķiniet spraudņa iestatījumu lapā vienkārši uz cilnes Dizains.

Izstrādājiet savu uzturēšanas lapu

Pirmkārt, jums jānorāda nosaukums, virsraksts un saturs, kas jāparāda apkopes lapā. Ja veidojat drīzu lapu, tad attiecīgi varat mainīt saturu.

Tālāk jums jāizvēlas teksta krāsa un fona tips. Jūs varat izvēlēties no fona krāsas, izvēlēties iepriekš noteiktu attēlu vai augšupielādēt savu fona attēlu.

Kad iestatījumi ir izdarīti, neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Countdown un Newsletter reģistrēšanās pievienošana WordPress uzturēšanas lapā

Ja jūs iestatāt WordPress drīzumā režīmā vai vienkārši vēlaties informēt lietotājus, kad jūsu vietne būs izveidota, varat izmantot atpakaļskaitīšanas taimera moduli, kas ir iekļauts spraudnī..

To var iestatīt, spraudņa iestatījumu lapā atverot cilni Moduļi. Šeit jūs varat izvēlēties sākuma datumu un ievadīt atlikušo laiku.

Atpakaļskaitīšanas taimera pievienošana

Varat arī ļaut lietotājiem abonēt un saņemt paziņojumus, kad jūsu vietne atkal ir tiešsaistē. Šie lietotāji tiks informēti, izmantojot spraudni, un viņi netiks abonēti jūsu e-pasta mārketinga sarakstā.

Abonējiet, lai saņemtu paziņojumu

Jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu WordPress vietne spēj nosūtīt e-pastus. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā novērst WordPress nesūtīšanas problēmu, lai pārbaudītu un labotu WordPress e-pastus.

Tālāk varat arī pievienot saites uz saviem sociālo mediju profiliem drīzumā gaidāmā režīma vai apkopes režīma lapā. Vienkārši ievadiet sociālā multivides profila vietrāžus URL, un spraudnis automātiski parādīs sociālās pogas.

Pievienojiet sociālo mediju pogas

Varat arī iespējot Google Analytics un spraudņa iestatījumos pievienot savu izsekošanas ID.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt iestatījumus, lai saglabātu izmaiņas.

WP uzturēšanas režīms ļauj arī iestatīt iepriekš ieprogrammētu tiešraides tērzēšanas robotprogrammatūru, kurā iekļauta interaktīva sarunu palīdzības lodziņš. Varat izmantot šo funkciju, lai pieklājīgi vaicātu lietotājiem, vai viņi vēlas abonēt.

Pārvaldiet robotprogrammatūras iestatījumus

Ja iespējot robotprogrammatūru, tas slēps uzturēšanas režīma saturu, kuru bijāt iestatījis lapā Vispārīgi iestatījumi. Šādi tērzēšanas robots izskatīsies jūsu vietnē.

Chatbot priekšskatījums

Ja apkopojat lietotāja datus, izmantojot apkopes režīma pierakstīšanās veidlapas vai drīzumā parādīsit režīma lapu, tad jūs vēlaties, lai tas būtu saderīgs ar GDPR..

To var izdarīt, spraudņa iestatījumu lapā pārslēdzoties uz cilni GDPR. Šeit jūs varat iespējot privātuma moduli un atlasīt savu privātuma politikas lapu.

GDPR iestatījumi

Tagad varat apmeklēt savu vietni jaunā pārlūka logā, izmantojot inkognito režīmu, un jūs sagaidīs jūsu uzturēšanas režīms vai drīzumā parādīsies lapa.

Apkopes režīma lapas priekšskatījums

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā viegli iestatīt WordPress vietni uzturēšanas režīmā. Iespējams, vēlēsities redzēt arī šos apkopes lapu ideju piemērus, kurus varat izmantot savā vietnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me