Kā instalēt un iestatīt Facebook komentārus pakalpojumā WordPress

Facebook ir lielākais sociālais tīkls pasaulē. Tāpēc daži no populārākajiem WordPress emuāriem izmanto Facebook komentārus, nevis noklusējuma WordPress komentārus.


Ja plānojat pievienot Facebook komentāru sistēmu savai WordPress vietnei, tad jūs esat īstajā vietā.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā instalēt un iestatīt Facebook komentārus WordPress. Mēs arī izskaidrosim, kā jūsu vietnē parādīt Facebook komentāru skaitu.

Instalējiet un iestatiet Facebook komentārus WordPress

Plusi un mīnusi, izmantojot Facebook komentārus WordPress

Pirms sākt darbu ar apmācību, apskatīsim plusus un mīnusus, izmantojot Facebook komentārus, salīdzinot ar WordPress noklusējuma komentāriem.

Viens no acīmredzamākajiem ieguvumiem ir tas, ka Facebook komentāri palielina jūsu vietnes redzamību Facebook.

Kad kāds atstāj komentāru jūsu vietnē, viņš var atzīmēt opciju “Arī publicēt Facebook”, lai kopīgotu komentāru ar saviem Facebook draugiem. Tam ir milzīgs potenciāls papildu datplūsmai uz jūsu vietni.

Facebook komentāru forma

Surogātpasta izplatītāji arī atstās jūsu vietni, jo, komentējot jūsu ziņas, viņi nesaņems SEO atpakaļsaišu.

Vēl viens Facebook komentāru izmantošanas ieguvums ir tas, ka tas noņem anonimitātes faktoru, tāpēc lietotājiem ir mazāka iespēja atstāt surogātpastu komentārus, jo tas ir saistīts ar viņu Facebook profilu.

Tomēr tas var būt arī būtisks mīnuss.

Daži lietotāji nejūtas ērti, atstājot komentārus, izmantojot savu Facebook profilu, jo viņiem patīk sajūta, ka viņi ir anonīmi.

Vēl viens Facebook komentāru izmantošanas trūkums ir tas, ka tie netiek saglabāti vai sinhronizēti ar WordPress, turpretī trešo pušu komentēšanas sistēmas, piemēram, Disqus, sinhronizējas ar WordPress.

Ja jums ir vecākas ziņas ar noklusējuma WordPress komentāriem, šie komentāri var parādīties pirms vai pēc Facebook komentāriem.

Tomēr labāk ir pilnībā noņemt WordPress komentāru sistēmu, ja savā vietnē izmantojat Facebook komentāru sistēmu. Pretējā gadījumā surogātpasta izplatītāji un robotprogrammatūras izmantos WordPress komentārus, lai surogātpastu izplatītu jūsu vietnē.

Tagad, kad jūs zināt plusus un mīnusus, apskatīsim, kā instalēt Facebook komentārus WordPress.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Facebook komentāru iestatīšana programmā WordPress

Vienkāršākais veids, kā pievienot Facebook komentārus WordPress, ir, izmantojot WordPress spraudni.

Mēs izmantosim Slinkie FB komentāri spraudnis šīs apmācības dēļ. Šis bezmaksas spraudnis ne tikai pievieno Facebook komentāru sistēmu jūsu vietnei, bet arī slinks ielādē komentārus, lai uzlabotu lapas ātrumu.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Lazy FB Comments. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, varat izlasīt mūsu ceļvedi par WordPress spraudņa instalēšanu.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »Slinkie FB komentāri lai konfigurētu spraudni.

Slinks FB komentāru spraudņa iestatījumu lapa

Lai savā vietnē izmantotu Facebook komentārus, jums būs jāizveido Facebook lietotne un pēc tam spraudņa iestatījumu lapā jāpievieno lietojumprogrammas ID..

Ja iepriekš esat izveidojis lietotni savai vietnei, tad šeit varat izmantot šo lietojumprogrammas ID. Pretējā gadījumā jums būs jāizveido jauna lietotne, dodoties uz lapu Facebook izstrādātājiem.

Lai sāktu, jums jāreģistrējas Facebook izstrādātāja kontam, ja tāda jums nav. Tālāk jums būs jānoklikšķina uz Manas lietotnes saite, kas atrodas lapas augšējā labajā stūrī.

Izveidot Facebook lietotnes pogu

Tiks atvērta nolaižamā izvēlne, kurā jums jānoklikšķina uz Izveidot lietotni opcija. Tiks atvērts modālā loga logs, kurā jums būs jānorāda sava lietotnes e-pasta adrese un nosaukums.

Izveidojiet jaunu Facebook lietotni

Kad tas ir izdarīts, jums jānoklikšķina uz Izveidot lietotnes ID pogu. Tas atvērs uznirstošo lodziņu un lūgs ievadīt dažus CAPTCHA burtus. Vienkārši aizpildiet tekstlodziņu CAPTCHA un pēc tam noklikšķiniet uz Iesniegt pogu.

Tagad Facebook izveidos jums jaunu lietotni un pēc tam pāradresēs jūs uz lietotņu informācijas paneli. Jūs pamanīsit tur parādītu savu APP ID.

Facebook APP informācijas panelis

Pēc tam jums jāpastāsta Facebook, kā jūs izmantojāt lietotni.

Vienkārši noklikšķiniet uz Iestatījumi »Basic saiti no kreisās sānjoslas un pēc tam noklikšķiniet uz + Pievienot platformu poga, kas atrodas lapas apakšā.

Facebook lietotnes platformas poga

Ekrānā parādīsies jauns uznirstošais logs. Jums ir jānoklikšķina uz Vietne lai to atlasītu kā savu platformu.

Atlasiet Facebook lietotņu platformu

Lietotnes iestatījumu lapā tiks pievienota jauna sadaļa Vietne, kurā varēsit ievadīt savas vietnes URL.

Pievienojiet vietnes adresi

Pēc iestatījumu saglabāšanas tagad varat nokopēt APP ID un ielīmēt to FB lietojumprogrammas ID tekstlodziņā spraudņa iestatījumu lapā savā WordPress vietnē..

Kad esat pabeidzis, jums ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt visas izmaiņas pogu, lai saglabātu iestatījumus.

Vidēja Facebook komentāru opcija

Tagad jūs redzēsit jaunu opciju “Mēreni komentāri” blakus šī spraudņa nosaukumam. Nākamajā sadaļā mēs paskaidrosim, kā regulēt Facebook komentārus.

Šim spraudnim ir arī visaptverošs opciju komplekts. Varat pārlūkot iestatījumus, lai redzētu, vai ir kaut kas, ko vēlaties mainīt.

Piemēram, opciju Ielādēt komentārus var mainīt uz “On Scroll”. Facebook komentāru sistēma tiks ielādēta tikai tad, kad kāds sasniegs raksta beigas. Tas palīdzēs jums uzlabot lapas ielādes ātrumu.

Slinks FB komentāru slodze uz ritināšanu

Bez noklusējuma iestatījumiem vajadzētu darboties lielākajā daļā vietņu.

Tagad jūs varat apmeklēt jebkuru ziņu savā WordPress vietnē, lai redzētu Facebook komentāru sistēmu darbībā.

Facebook komentāru sistēma darbojas

Jūsu Facebook vietnes komentāru regulēšana

Kā Facebook lietotnes administrators, piesakoties savā Facebook kontā, jūs saņemsit paziņojumus par jauniem komentāriem.

Spraudņa iestatījumu lapā atradīsit arī saiti ar mēreniem komentāriem.

Facebook komentāru moderēšanas rīks

Tāpat kā WordPress komentāri, jūs varat iestatīt komentāru regulēšanas noteikumus Facebook, noklikšķinot uz Iestatījumi saite. Tas atvērs uznirstošo logu, kurā jums jānoklikšķina uz cilnes “Regulēšanas noteikumi”.

FB Komentāru regulēšanas noteikumi

Šeit jūs varat izlemt, kāds maksimālais rakstzīmju skaits ir atļauts komentārā. Varat arī iestatīt ierobežojumu, pēc kura komentāri par jūsu ziņām tiks automātiski aizvērti.

Facebook ļauj pievienot arī jaunus komentāru moderatorus. Jums jānoklikšķina uz cilnes “Moderatori” un pēc tam pievienojiet personu, izmantojot tekstlodziņu.

Komentāru moderatoru pievienošana

Kad esat pabeidzis, jums jānoklikšķina uz Saglabāt pogu, lai saglabātu iestatījumus.

Parādiet Facebook komentāru skaitu WordPress

Viens no spraudņa, izmantojot Lazy FB Comments spraudni, ir tāds, ka tas pārspēj WordPress komentāru skaita funkcijas un izvada komentāru skaita Facebook firmas versiju..

Ja jūsu tēmā ir komentāru skaits, tas neizskatās labi

Ja joprojām vēlaties parādīt Facebook komentāru skaitu, to var izdarīt, izmantojot koda fragmentu.

Vispirms jāpieslēdzas savam WordPress mitināšanas kontam, izmantojot FTP klientu, un pēc tam dodieties uz mapi / wp-content / themes /. 

Šeit jums jāatver pašreizējā motīvu mape un pēc tam atrodiet failu single.php.

Lejupielādējiet failu single.php, izmantojot FTP

Tālāk jums ar peles labo pogu noklikšķiniet uz šī faila un pēc tam noklikšķiniet uz Lejupielādēt.

Pēc tam jums vajadzētu atvērt failu single.php, izmantojot vienkārša teksta redaktoru, piemēram, Notepad. Kad fails ir atvērts, atrodiet motīvu izmantoto kodu, lai parādītu komentāru skaitu, un uzmanīgi nomainiet to ar šo kodu.

Komentāri

Šis koda fragments palīdzēs parādīt Facebook komentāru skaitu par katru ziņu.

Visbeidzot, jums jāsaglabā fails un pēc tam, izmantojot FTP, augšupielādējiet to pašreizējā motīvu mapē.

Tas ir viss! Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums instalēt un iestatīt Facebook komentārus savā WordPress vietnē.

Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot Facebook atvērtā grafika meta datus vai kā iegūt virtuālu tālruņa numuru savai vietnei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me