Kā instalēt un iestatīt W3 kopējo kešatmiņu iesācējiem

Mēs bieži saņemam no lietotājiem komplimentus par to, cik ātri tiek ielādēta mūsu vietne. Ikviens vēlas uzzināt noslēpumu, kas slēpjas ātrās iekraušanas WordPress vietnē. Papildus labai tīmekļa mitināšanai un labi kodētiem spraudņiem jums jāpārliecinās, ka izmantojat pareizu kešatmiņu un CDN (satura piegādes tīkls). Iestatīšanai mēs izmantojam spraudni ar nosaukumu W3 kopējā kešatmiņa. Tā kā ir liels pieprasījumu skaits, mēs esam nolēmuši izveidot soli pa solim W3 kopējās kešatmiņas instalēšanu un iestatīšanu iesācējiem..


Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā instalēt W3 kopējo kešatmiņu un pareizi iestatīt, lai palielinātu ieguvumus. Mēs arī parādīsim, kā apvienot W3 kopējo kešatmiņu un CDN pakalpojumu, lai jūsu vietne tiktu ielādēta vēl ātrāk.

Pirms sākat, mēs ļoti iesakām pārbaudīt savas vietnes veiktspēju, izmantojot Google Page Speed ​​un Pingdom Tools. Tas dos jums pirms un pēc salīdzināšanas.

Zemāk ir mūsu Pingdom rezultātu ekrānuzņēmums:

WPBeginner Pingdom 21. novembris

Sāksim darbu ar mūsu W3 kopējās kešatmiņas iestatīšanu.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Kas ir W3 kopējā kešatmiņa?

W3 kopējā kešatmiņa ir ātrākais un pilnīgākais WordPress veiktspējas optimizācijas spraudnis. Uzticas daudzām populārām vietnēm, tostarp: AT&T, Mashable, Smashing Magazine, WPBeginner un vēl miljoni. W3 kopējā kešatmiņa uzlabo jūsu vietnes lietotāju pieredzi, uzlabojot servera veiktspēju, kešatmiņā saglabājot visus vietnes aspektus, samazinot lejupielādes laiku un nodrošinot caurspīdīgu satura piegādes tīkla (CDN) integrāciju..

W3 kopējās kešatmiņas instalēšana WordPress

Pirms instalējat W3 kopējo kešatmiņu, pārliecinieties, ka esat atinstalējis visus citus kešatmiņas spraudņus (piemēram, WP Super Cache). Ja to nedarīsit pirms instalēšanas, aktivizējot spraudni, radīsies problēmas.

Mums ir ļoti rūpīgs ceļvedis, kurā izskaidrots, kā instalēt WordPress spraudni, kuru varat ievērot. Vai arī varat sekot īsajam ceļvedim zemāk:

Dodieties uz savu WordPress administratora paneli un noklikšķiniet uz Spraudņi »Pievienot jaunu. Meklējiet “W3 kopējā kešatmiņa”, un jums vajadzētu redzēt šādus rezultātus:

W3 kopējās kešatmiņas spraudņa instalēšana WordPress

Noklikšķiniet uz pogas Instalēt tūlīt un pēc tam aktivizējiet spraudni.

W3 kopējās kešatmiņas iestatījumi un konfigurācija

W3 kopējā kešatmiņa ir ļoti spēcīgs spraudnis, tāpēc tam ir daudz iespēju. Tā varētu būt laba vai slikta lieta. Tiem, kas zina, kā izmantot šīs iespējas, tās ir zelta raktuves. Lielākajai daļai iesācēju šīs iespējas varētu būt diezgan sarežģītas un mulsinošas. Mēs detalizēti apmeklēsim katru no šīm iespējām, lai jūs varētu pareizi iestatīt W3 kopējo kešatmiņu. Sāksim ar vispārējiem iestatījumiem.

Vispārīgie iestatījumi

Varat doties uz lapu Vispārējie iestatījumi, WordPress administratora panelī noklikšķinot uz pogas Veiktspēja. Šajā vietā jūs iestatīsit spraudni, konfigurējot pamata iestatījumus. Pārliecinieties, ka atrodaties vispārīgo iestatījumu lapā, nevis reklāmas paneļa lapā, kas ir šim spraudnim.

W3 Kopējās kešatmiņas vispārīgo iestatījumu lapa

Kas ir lapas kešatmiņa?

Pirmā opcija, ko redzat šajā lapā, ir lapas kešatmiņa. Tas ir atbildīgs par statiskas kešatmiņas lapu izveidošanu katrai ielādētajai lapai, tāpēc tā netiek dinamiski ielādēta katrā ielādes reizē. Ieslēdzot to, jūs ievērojami samazināsit ielādes laiku. Lai redzētu, kā darbojas lapas kešatmiņa, skatiet zemāk esošo attēlu:

Kas ir lapas kešatmiņa?

Kā parasti var redzēt, kad lietotājs ierodas jūsu vietnē, WordPress palaiž PHP skriptus un MySQL vaicājumus datu bāzē, lai atrastu pieprasīto lapu. Pēc tam PHP analizē datus un ģenerē lapu. Šis process prasa servera resursus. Ieslēdzot lapas kešatmiņu, varat izlaist visu servera ielādi un parādīt kešatmiņā saglabātu lapas kopiju, kad lietotājs to pieprasa.

Kopīgi mitinātai vietnei, kuru izmanto vairums iesācēju, ir ļoti ieteicama metode Disks: uzlabota. Jums vajadzētu atzīmēt rūtiņu Iespējot lapas kešatmiņu un saglabāt visus iestatījumus.

Lapas kešatmiņas iestatīšana W3 kopējā kešatmiņā WordPress

Lielākajai daļai cilvēku tas ir viss, kas jums jādara, izmantojot lapu kešatmiņu. Tā kā šī rokasgrāmata ir paredzēta iesācēju līmeņa lietotājiem, mēs izlaidīsim lapu kešatmiņas papildu iestatījumus, jo noklusējuma opcijas ir pietiekami.

Mēs izlaidīsim arī Minify, Database Cache un Object Cache. Vienkāršs iemesls ir tas, ka ne visi serveri ar šiem iestatījumiem nodrošina optimizētus rezultātus. Nākamā opcija, kuru jūs redzēsit, ir pārlūka kešatmiņa.

Kas ir pārlūka kešatmiņa?

Katru reizi, kad lietotājs apmeklē vietni, tā tīmekļa pārlūks lejupielādē visus attēlus, CSS failus, JavaScriptus un citus statiskos failus pagaidu mapē, lai uzlabotu lietotāja pieredzi. Tādā veidā, kad tas pats lietotājs pāriet uz nākamo lapu, tas tiks ielādēts daudz ātrāk, jo visi statiskie faili atrodas viņu pārlūka kešatmiņā.

Opcija Pārlūka kešatmiņa W3 kopējā kešatmiņā nosaka pārlūka kešatmiņas laika ierobežojumu. Ņemot vērā to, ka nemaināt savu logotipu katru dienu, tādu statisku failu glabāšana, kas saglabāti kešatmiņā 24 stundas, jums neko nekaitē. Vienkārši atzīmējiet opciju Iespējot pārlūka kešatmiņā un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt visus iestatījumus. Kad esat to izdarījis, ļaujiet apmeklēt vietni Veiktspēja »Pārlūka kešatmiņa lapa, lai iegūtu vairāk iestatījumu.

Pārlūka kešatmiņas opciju iestatīšana W3 kopējā kešatmiņā

Kā jūs varat redzēt augšējā attēlā, mēs diezgan daudz ļāvām visu, izņemot 404. Kad jūs saglabājat iestatījumus, visi iestatījumi, kas atrodas zemāk šajā lapā, automātiski parūpēsies par sevi.

Mūsu bezmaksas WordPress iestatījumos šie ir noklusējuma iestatījumi, kurus mēs ieslēdzam.

Kas ir CDN?

CDN ir satura piegādes tīkls, kas ļauj statisko saturu apkalpot no vairākiem mākoņa serveriem, nevis tikai no viena mitināšanas servera. Tas ļauj samazināt servera slodzi un paātrināt vietnes darbību.

Mēs esam izveidojuši infografiku vietnē Kas ir CDN un kāpēc jums ir nepieciešams CDN savai WordPress vietnei. Mēs ļoti iesakām to pārbaudīt, lai jūs varētu pieņemt izglītotu lēmumu.

W3 kopējā kešatmiņa atbalsta MaxCDN, Amazon S3, Rackspace Cloud un Amazon Cloud Front. WPBeginner izmanto MaxCDN (kāpēc mēs izmantojam MaxCDN). Šī sadaļa attieksies tikai uz vietnēm, kuras izmanto CDN vai plāno izmantot CDN. Ja domājat, ka izmantosit CDN, mēs iesakām MaxCDN.

Pirmais, kas jums jādara, ir MaxCDN informācijas panelī izveidot “Pull Zone”. Piesakieties savā MaxCDN kontā, noklikšķiniet uz Pārvaldīt zonas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot Pull Zone.

Konfigurējiet W3 kopējo kešatmiņu - MaxCDN iestatījumi

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts sniegt informāciju par savu vilkšanas zonu.

 • Pull Zone Name: Vienkārši dodiet šai pull zonai jebkuru vārdu, lai jūs to varētu identificēt savā MaxCDN panelī.
 • Sākuma servera URL: ievadiet savas WordPress vietnes URL, sākot ar http: // un beidzot ar slīpsvītru / beigās.
 • Pielāgots CDN domēns: ievadiet jebkuru apakšdomēnu, piemēram: cdn.wpbeginner.com
 • Etiķete: sniedziet šīs vilkšanas zonas aprakstu.
 • Saspiešana: iespējot saspiešanu, tiks ietaupīts joslas platums, tāpēc ir ļoti ieteicams atzīmēt šo izvēles rūtiņu.

Ekrānuzņēmums, kā izskatīsies iepriekš minētie iestatījumi:

MaxCDN Pull zonas informācija

Noklikšķiniet uz pogas Izveidot, un MaxCDN izveidos Pull Zone. Nākamajā ekrānā tas parādīs jums tādu URL kā šis “wpb.wpbeginner.netdna-cdn.com” kopiju un saglabājiet šo URL teksta failā, izmantojot piezīmju bloku, jo tas mums būs vajadzīgs vēlāk.

Tagad, kad esam izveidojuši Pull Zone, nākamais solis ir satura zonu iestatīšana. To var izdarīt, dodoties uz MaxCDN informācijas paneli. Noklikšķiniet uz pārvaldīšanas pogas blakus tikko izveidotajai vilkšanas zonai. Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz cilnes Iestatījumi. Satura zonu izveides mērķis ir pievienot apakšdomēnus, lai mēs varētu uzlabot lietotāju pieredzi, lietotāja pārlūkprogrammā rindojot saturu no dažādiem apakšdomēniem. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz pogas ar nosaukumu Custom Domains un pievienojiet vairākus apakšdomēnus. Skatiet zemāk redzamo ekrānuzņēmumu:

MaxCDN vairāki apakšdomēni

Kad esat pievienojis pielāgotus domēnus, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt.

Nākamais solis ir iestatīt apakšdomēnu CNAME ierakstus. Lielākā daļa no mūsu ieteiktajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Hostgator, Bluehost utt., Saviem klientiem nodrošina cPanel, lai pārvaldītu dažādus viņu mitināšanas iestatījumus. Mēs aprakstīsim, kā iestatīt CNAME ierakstu cPanel.

Piesakieties savā cPanel informācijas panelī un pēc tam sadaļā Domēni noklikšķiniet uz Vienkāršs DNS zonas redaktors.

Konfigurēt W3 kopējo kešatmiņu - CNAME ieraksta pievienošana

Nākamajā ekrānā jūs redzēsit veidlapu ar diviem laukiem. Ievadiet apakšdomēna vārdu, kuru ievadījāt, veidojot satura zonu. Piemēram, jūs ievietosit cdn vietnei cdn.wpbeginnner.com.

cPanel automātiski aizpildīs pilnu domēnu. Laukā CNAME ievadiet URL, ko MaxCDN nodrošina, kad izveidojāt vilkšanas zonu. Tas ir URL, kuru mēs jums lūdzām saglabāt piezīmju blokā.

Konfigurēt W3 kopējo kešatmiņu - CNAME ieraksta pievienošana

Atkārtojiet procesu visiem apakšdomēniem, piem. cdn1, cdn2 utt. Atcerieties, ka katru reizi mainīsies tikai nosaukuma lauks, un laukā CNAME vienmēr ir URL, ko jūsu vilkšanas zonai nodrošina MaxCDN. Kad esat izveidojis CNAME ierakstus visiem apakšdomēniem, ir laiks atgriezties WordPress un iestatīt MaxCDN ar W3 kopējo kešatmiņu..

Iet uz Performance »Vispārējie iestatījumi. Ritiniet uz leju, līdz atrodat CDN konfigurācijas lodziņu. Atzīmējiet Enable un nolaižamajā izvēlnē CDN Type atlasiet MaxCDN. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt visus iestatījumus.

Iespējot MaxCDN W3 kopējā kešatmiņā

Pēc iestatījumu saglabāšanas jūs redzēsit paziņojumu, kas informēs jūs par laukiem “Autorizācijas atslēga” un “Aizstāt noklusējuma resursdatora nosaukumu ar informāciju” un atlasīs vilkšanas zonu. Noklikšķiniet uz saites “Norādiet to šeit”, un W3 kopējā kešatmiņa jūs aizvedīs uz CDN lapu.

W3 kopējā kešatmiņa norāda MaxCDN iestatījumus

Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz pogas Atļaut. Tas jūs aizvedīs uz MaxCDN vietni, kur tiks ģenerēta autorizācijas atslēga. Kopējiet un ielīmējiet šo atslēgu atpakaļ W3 kopējā kešatmiņā. Sadaļā “Vietnes resursdatora nosaukuma aizstāšana ar” ievadiet iepriekš izveidoto apakšdomēnu.

MaxCDN API atslēgas ievadīšana un resursdatora nosaukuma iestatīšana W3 kopējā kešatmiņā

Saglabājiet visus iestatījumus un tas arī viss. Jūsu vietne tagad ir konfigurēta statisko failu apkalpošanai, izmantojot MaxCDN. Tagad, ja ielādējat savu vietni, attēla URL ir jārāda no CDN apakšdomēna, nevis vietnes faktiskā domēna. Piemēram:

https://www.wpbeginner.com/wp-content/uploads/2010/08/w3totalcachecdnconfig.gif

tiktu aizstāts ar:

http://cdn.wpbeginner.com/wp-content/uploads/2010/08/w3totalcachecdnconfig.gif

Tagad, ja kāds no jūsu statiskajiem failiem netiek ielādēts ar CDN, iespējams, tas nozīmē, ka jums tas būs jāprecizē pielāgoto failu saraksta iestatījumā W3 kopējā kešatmiņā. Mums tas bija jādara OIO Publisher spraudnim, kuru mēs izmantojam reklāmu rādīšanai. Dodoties uz CDN iestatījumu lapu, redzēsit opciju Papildu:

Iepriekšēji CDN iestatījumi W3 kopējā kešatmiņā

Vienkārši pievienojiet visus failus / mapes, kuras vēlaties iekļaut CDN. Arī tad, ja pamanāt, ir noraidīto failu saraksts. Veicot nelielu dizaina atjauninājumu, jūsu style.css netiks atjaunināts uzreiz. Tātad jūs varat to ievietot noraidīto failu sarakstā uz laiku, kad veicat izmaiņas. Ja vēlaties tikai vienreizēju tīrīšanu, to varat izdarīt no sava MaxCDN informācijas paneļa.

Viss, ko mēs līdz šim esam aptvēruši, lieliski darbosies lielākajā daļā tīmekļa mitināšanas kontu. Tomēr W3 kopējai kešatmiņai ir daudz citu iespēju. Mēs centīsimies visu iespējamo, lai izskaidrotu, kas tie ir un kāpēc mēs neļaujam tos izmantot visās vietnēs.

Samazini

Minificējiet, vienkārši samaziniet statisko failu lielumu, lai ietaupītu katru iespējamo kilobaitu. Tomēr dažreiz šī minificētā faila ģenerēšana var būt resursietilpīgāka nekā resurss, kuru tas ietaupīs. Mēs nesakām, ka tā ir briesmīga funkcija. Mēs vienkārši sakām, ka tas varētu nebūt vispiemērotākais katram serverim. Mēs esam dzirdējuši, ka daudzi lietotāji sūdzas par to, un mūsu resursdators (HostGator) ieteica mums to pārtraukt. Ja jūs esat tāds kā mēs (NAV IERAKSTĪTS ar servera lingo), klausieties sava tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Datu bāzes kešatmiņa

Kešatmiņas saglabāšana datu bāzē samazina servera slodzi, kešatmiņā saglabājot SQL vaicājumus. Tas novērš datu meklēšanas vaicājumu apstrādes laiku (kas mazām vietnēm var nebūt daudz). Kad mēs sākām to izmantot, šķita, ka mūsu serveris ir uzlādējis daudz slodzes. Mūsu saimnieks ieteica mums to izslēgt. Tā vietā viņi beidza ieslēgt iebūvēto SQL kešatmiņu. Atkal izmantojiet šo iespēju uz savu risku. Varat to izmēģināt un redzēt, kā tas ietekmē vietnes ielādes laiku. Pēc tam vienkārši izslēdziet to, ja trieciens nav pietiekami nozīmīgs. Lielākā daļa mitinātāju to neiesaka dalīta hostinga kontiem.

Objektu kešatmiņa

Ja jums ir ļoti dinamiska vietne, tad palīdzēs izmantot objekta kešatmiņu. To galvenokārt izmanto, ja jums ir sarežģīti datu bāzes vaicājumi, kuru atjaunošana ir dārga. Lielākajai daļai iesācēju to ignorējiet.

Tagad, kad viss ir iestatīts, vislabāk ir izveidot rezerves kopiju W3 kopējās kešatmiņas konfigurācijai. Galu galā šajā rakstā mēs daudz izgājām. Jums vajadzēs atgriezties savā W3 kopējās kešatmiņas vispārīgo iestatījumu lapā. Ir sadaļa Importēšanas / eksporta iestatījumi. Noklikšķiniet, lai no servera lejupielādētu iestatījumu failu.

Mēs ceram, ka jūs atradāt šo rakstu noderīgu. Tiem lietotājiem, kuri joprojām netiek pārdoti pēc CDN koncepcijas, mēs ļoti iesakām jums to parādīt. CDN darbojas ar jūsu tīmekļa mitinātāju, lai samazinātu servera slodzi un palielinātu vietnes veiktspēju. Mēs izmantojam MaxCDN, un mēs iesakām rīkoties tāpat. (Izmēģiniet tos tikai mēnesi, un jūs redzēsit, kāpēc mēs tos iesakām).

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties uzdot zemāk esošajos komentāros.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map