Kā izveidot produktu katalogu WordPress (bez iepirkumu groza)

Vai vēlaties izveidot produktu katalogu WordPress, nepievienojot pilna apjoma iepirkumu grozu? Dažreiz uzņēmumi vēlas veikt pasūtījumu pa tālruni, vienlaikus vietnē parādot savu produktu katalogu. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli izveidot produktu katalogu WordPress bez iepirkumu groza.


Kā izveidot WordPress produktu katalogu bez iepirkumu groza

Kāpēc pievienot produktu katalogu bez iepirkumu groza

Dažiem uzņēmumiem ir produkti, kurus viņi nevar pārdot tiešsaistē, jo tiem nav noteikta cena. Tas viņiem padara neiespējamu iepirkumu groza spraudņa izmantošanu, taču viņi joprojām vēlas izveidot vietni, lai viņi varētu parādīt šos produktus un piesaistīt potenciālos klientus.

Parasti cilvēki e-komercijas platformas saista ar iepirkšanos tiešsaistē. Tomēr jūs joprojām varat tos izmantot produktu parādīšanai, neizmantojot iepirkumu groza funkciju.

To sakot, apskatīsim, kā viegli izveidot produktu katalogu WordPress, neizmantojot iepirkumu groza funkciju.

Darba sākšana ar savu produktu katalogu WordPress

Labākais veids, kā WordPress izveidot produktu katalogu, ir WooCommerce izmantošana. Neuztraucieties, jūs neizmantojat nevienu no tā iepirkumu groza funkcijām.

Ja jums jau ir WordPress vietne, tad varat iet uz priekšu un instalēt un aktivizēt WooCommerce spraudni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Ja jums nav WordPress vietnes iestatīšanas, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā izveidot tiešsaistes veikalu, lai ātri iestatītu WordPress, izmantojot WooCommerce.

Kad esat instalējis WooCommerce, varat pāriet uz produktu kataloga izveidi WordPress.

Produktu kataloga izveide WordPress bez iepirkumu groza

Pēc noklusējuma WooCommerce blakus visiem jūsu produktiem parāda pogu pievienot grozam vai pirkt. Tas apgrūtina produktu kataloga izveidi bez iepirkumu groza funkcijas.

Par laimi, ir vienkāršs risinājums, kas novērš šo problēmu.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis YITH WooCommerce Catalog Mode. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē YITH spraudņi »Kataloga režīms lapu, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

Kataloga režīms

Vispirms atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus opcijai Iespējot YITH WooCommerce kataloga režīmu, lai iespējotu spraudni. Pēc tam jums jāizvēlas vieta, kur paslēpt pogu Pievienot grozam.

Varat izvēlēties to paslēpt veikalu lapās vai produktu informācijas lapās.

Bet šajā gadījumā jums vajadzētu izvēlēties pēdējo opciju, kas ļauj visur atspējot veikala funkciju, atspējojot kases lapu, groza lapu un visur noņemot visas pogas Pievienot grozam.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Produktu pievienošana WordPress produktu katalogam

Tagad jūs varat turpināt darbu un sākt pievienot produktus savai vietnei. Vienkārši apmeklējiet Produkti »Pievienot jaunu lapa, lai ievadītu informāciju par produktu.

Pievienojiet jaunu produktu

Produktu ekrānā varat norādīt produkta nosaukumu, aprakstu, īsu aprakstu, produkta attēlu un galeriju. Datu sadaļā “Produkts” jūs atradīsit cenu opcijas. Varat tos atstāt tukšus, ja nevēlaties parādīt produktu cenas.

Produkta cenu iespējas

Kad esat pabeidzis, dodieties uz priekšu un publicējiet savu produktu. Atkārtojiet procesu, lai pievienotu tik daudz produktu, cik nepieciešams kataloga izveidošanai.

Jūsu WordPress produktu kataloga apskate

Varat apmeklēt savu WooCommerce veikala lapu, lai darbībā skatītu noklusējuma katalogu. Jūsu veikala lapa parasti atrodas šādā URL:

http://example.com/shop/

Nomainiet example.com ar savu URL, lai kataloga režīmā skatītu savu WooCommerce veikala lapu.

Veikalu lapa kataloga režīmā

Ja nevēlaties izmantot veikala lapu, varat arī parādīt savus produktus jebkurā WordPress lapā un izmantot to kā savu produktu katalogu.

Viss, kas jums jādara, ir izveidot jaunu WordPress lapu vai rediģēt esošo, un satura apgabalā pievienot šādu īskodu:

[produktu kolonnas ="4" robeža ="8" paginate ="taisnība"]

Jūtieties brīvi mainīt kolonnu skaitu un vienību ierobežojumu vienai lapai atbilstoši savām vajadzībām. Kad esat pielāgojis īso kodu, dodieties uz priekšu un saglabājiet vai publicējiet savu lapu, lai to priekšskatītu.

Produktu kataloga lapas priekšskatījums

Jūs ievērosiet, ka produktu lapās netiks parādīta neviena poga grozam vai pirkšanas pogas. Jūs varat noklikšķināt uz jebkura atsevišķa produkta, lai redzētu produkta informācijas lapu.

Informācija par produktu

Tajā tiks parādīti visi produkta informācijas attēli, apraksts, galerija, bez pievienošanas grozam vai pirkšanas pogas.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja iemācīties viegli izveidot produktu katalogu WordPress bez iepirkumu groza funkcijas. Varat arī apskatīt mūsu labāko WooCommerce tēmu sarakstu, ko varat izmantot produktu kataloga vietnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map