Kā labot jaukta satura kļūdu programmā WordPress (soli pa solim)

Vai programmā WordPress redzat sajaukta satura kļūdu? Jaukta satura kļūdu programmā WordPress izraisa nepareizi HTTPs / SSL iestatījumi. Bieži vien tas neietekmē jūsu vietnes funkcionalitāti, taču tam var būt negatīva ietekme uz jūsu vietnes SEO un lietotāju pieredzi. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā labot jaukta satura kļūdu pakalpojumā WordPress.


Kā labot jaukta satura kļūdu programmā WordPress

Kas ir jaukta satura kļūda pakalpojumā WordPress?

Ļoti ieteicams ir pievienot HTTPS / SSL WordPress, jo pēc 2018. gada jūlija Google Chrome visas vietnes http versijas atzīmēs par nedrošām.

SSL pievieno papildu drošības slāni ap datiem, kas no jūsu vietnes tiek pārsūtīti lietotāju pārlūkprogrammām. Meklētājprogrammas, piemēram, Google, arī savā vietnē iesaka izmantot SSL.

Visas labākās WordPress mitināšanas kompānijas tagad piedāvā bezmaksas SSL kā daļu no viņu paketēm. Ja jūsu mitināšanas uzņēmums to nepiedāvā, savā WordPress vietnē varat saņemt bezmaksas SSL, izmantojot Let’s Encrypt..

Ja savā vietnē esat pareizi ieviesis SSL, tad pārlūka adreses joslā blakus savas vietnes URL redzēsit zaļu piekaramās atslēgas ikonu..

Droša satura zīme

No otras puses, ja jūsu HTTPs / SSL iestatījumi nav pareizi iestatīti, adreses joslā redzēsit informācijas zīmi vai salauztas piekaramās atslēgas ikonu..

Nav pilnībā drošs sajaukta satura dēļ

Tas norāda, ka, kamēr jūsu vietne izmanto SSL sertifikātu, jūsu vietnes saturs joprojām tiek piegādāts no URL, kas nav HTTPS.

Izmantojot rīku Pārbaudīt, varat uzzināt, kurš saturs tiek pasniegts, izmantojot nedrošu protokolu. Jauktā satura kļūda konsolē tiks parādīta kā brīdinājums ar sīku informāciju par katru jauktā satura vienumu.

Jaukts saturs, kas tiek parādīts izstrādātāju rīkos

Ja tas ir tikai viens vienums, kuru varat manuāli labot, tad varat to labot, rediģējot ziņas, lapas vai motīva failu tur, kur tas parādās..

Tomēr vairumā gadījumu WordPress šos vienumus pievieno dinamiski vai saglabā jūsu datu bāzē. Tādā gadījumā būs grūti tos visus atklāt un manuāli labot.

To sakot, apskatīsim, kā WordPress viegli novērst jaukta satura kļūdu.

Jaukta satura kļūdas labošana programmā WordPress

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis SSL nedrošā satura fiksētājs. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »SSL nedrošs saturs lapu, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

SSL droša satura spraudņa iestatījumi

Šis spraudnis nodrošina dažāda līmeņa sajauktā satura kļūdas labojumus. Mēs izskaidrosim katru no viņiem, ko viņi dara, un kurš jums ir vislabākais.

1. Vienkāršs

Šī ir visātrākā un ieteicamākā metode visiem iesācējiem. Tas automātiski novērš jaukta satura kļūdu WordPress skriptos, stila lapās un WordPress multivides bibliotēkas attēlos.

2. Saturs

Ja vienkāršā metode jūsu vietnē neizlabo jaukta satura kļūdu, jums vajadzētu izmēģināt šo metodi. Tas izmantos visas vienkāršās funkcijas, kā arī WordPress satura un teksta logrīku labojumu pārbaudi.

3. Logrīki

Tas ietver visus labojumus, kas tiek piemēroti satura līmenī, kā arī papildu labojumus resursiem, kas ielādēti visos WordPress logrīkos jūsu vietnē.

4. Sagūstīšana

Šī metode uztver visu katrā jūsu vietnes lapā no galvenes līdz kājenei un visus URL aizstāj ar HTTP. Tas notiek lēnāk un varētu ietekmēt jūsu vietnes darbību.

5. Notveriet visu

Ja visi iepriekšminētie līmeņi neizdodas, varat izmēģināt šo metodi. Tas mēģina labot visu, kas var izraisīt neparedzētu rīcību jūsu vietnē. Tam būs arī visnegatīvākā ietekme uz veiktspēju.

Pēc satura labošanas līmeņa izvēles jums ritiniet uz leju līdz HTTPS noteikšanas sadaļai. Šeit varat izvēlēties, kā noteikt HTTP saturu jūsu vietnē.

HTTPS nosaka

Noklusējuma opcija ir WordPress funkcijas izmantošana, kas darbosies lielākajā daļā vietņu.

Zemāk jūs atradīsit citas iespējas, kas ir īpaši noderīgas, ja izmantojat Cloudflare CDN, Web serveri nginx un citas. Iet uz priekšu un izvēlieties metodi, kas, jūsuprāt, attiecas uz jūsu vietni atkarībā no konkrētās iestatīšanas.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai uzzinātu, vai tas ir atrisinājis nedrošās problēmas jūsu vietnē. Pirms savas vietnes pārbaudes noteikti notīriet WordPress kešatmiņu.

Ja jauktā satura kļūda WordPress nav novērsta, atkārtoti apmeklējiet spraudņa iestatījumu lapu un no jauna pielāgojiet labošanas līmeņus.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress koriģēt jaukta satura kļūdu. Varat arī apskatīt mūsu visbiežāk sastopamo WordPress kļūdu sarakstu un to novēršanas veidus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me