Kā novirzīt lietotājus pēc veiksmīgas pieteikšanās WordPress

Vai jūs kādreiz esat vēlējies novirzīt lietotājus uz noteiktu lapu pēc tam, kad viņi piesakās jūsu WordPress vietnē?


Atkarībā no lietotāja lomas WordPress aizvedīs viņus uz informācijas paneli vai viņu profila sadaļu WordPress administratora apgabalā.

Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā viegli novirzīt lietotājus pēc veiksmīgas pieteikšanās WordPress. Mēs arī parādīsim, kā novirzīt pēc pieteikšanās, pamatojoties uz lietotāja lomām un atļaujām.

Pēc WordPress pieteikšanās ērti novirzīt lietotājus

Kāpēc novirzīt lietotājus pēc pieteikšanās WordPress?

Daudzi vietņu īpašnieki pārvalda daudzlietotāju WordPress vietnes. Piemēram, vairāku autoru emuārs, dalības kopiena vai tiešsaistes veikals.

Visās šajās vietnēs lietotājiem ir jāpiesakās, lai veiktu noteiktas darbības un piekļūtu sava konta informācijai.

Daudzi WordPress dalības spraudņi un e-komercijas programmatūra automātiski apstrādā novirzīšanu, parādot lietotāja pielāgotas pieteikšanās lapas un novirzot tos uz pielāgotu konta pārvaldības lapu..

Tomēr dažas vietnes, iespējams, neizmanto šādu spraudni. Tādā gadījumā lietotāji tiks novirzīti uz WordPress noklusējuma administratora apgabalu.

WordPress noklusējuma metode lietotājiem nepiedāvā skaidrus norādījumus par turpmāko rīcību. Lai gan tas var noderēt emuāru autoriem un rakstniekiem, šī nav ideāla lietošanas pieredze lietotājiem un klientiem.

To sakot, apskatīsim, kā viegli novirzīt lietotājus pēc veiksmīgas pieteikšanās WordPress. Mēs parādīsim divas metodes, un jūs varat izvēlēties tādu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

1. metode. Pieteikšanās novirzīšanas iestatīšana WordPress, izmantojot Pētera pieteikšanās novirzīšanu

Šī metode ir vienkāršāka un ļauj iestatīt pieteikšanās novirzīšanu, pamatojoties uz lietotāja lomām un atļaujām.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Pētera pieteikšanās novirzīšana. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »Pieteikšanās / atteikšanās novirza lai iestatītu spraudni.

Tas ļauj iestatīt pēc pieteikšanās novirzīšanu dažādām situācijām. Apskatīsim katru no tiem.

Iestatīšanas pieteikšanās novirzīšana konkrētiem lietotājiem

Pirmā opcija iestatījumu lapā ļauj novirzīt tikai noteiktus lietotājus. Jūs varat izvēlēties lietotājvārdu nolaižamajā izvēlnē. Pēc tam jūs varat ievadīt vietrāžus URL, lai novirzītu lietotāju pieteikšanās un atteikšanās laikā.

Novirzīt konkrētu lietotāju

Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz pogas Pievienot lietotājvārda kārtulu, lai saglabātu šo iestatījumu. Atkārtojiet procesu, ja jums ir jāiestata novirzīšana atsevišķiem lietotājiem.

Pieteikšanās novirzīšanas iestatīšana, izmantojot lietotāja lomu programmā WordPress

Varat arī iestatīt pieteikšanās novirzīšanu, pamatojoties uz lietotāja lomu WordPress. Jums vienkārši jāizvēlas lietotāja loma nolaižamajā sarakstā un pēc tam jāievada novirzīšanas URL. Piemēram, jūs varat novirzīt redaktorus uz admin apgabalu un abonentus uz pielāgotu lapu.

Novirzīšana pēc lietotāja lomas

Pieteikšanās novirzīšanas iestatīšana pēc iespējām programmā WordPress

Spraudnis arī ļauj iestatīt pieteikšanās novirzīšanu, pamatojoties uz lietotāja līmeņiem un iespējām. Šī opcija ir īpaši noderīga, ja WordPress izmantojat lietotāju lomas ar pielāgotajām iespējām.

Nolaižamajā izvēlnē vienkārši atlasiet lietotāja līmeni un ievadiet pieteikšanās un atteikšanās URL. Varat iestatīt pasūtījumu uz jebkuru numuru, un tas noteiks, kā šī kārtula tiek glabāta un parādīta spraudņa iestatījumos.

Novirzīšana pēc lietotāja līmeņa

Pieteikšanās novirzīšanas iestatīšana visiem WordPress lietotājiem

Spraudņa iestatījumu lapā ir iespēja iestatīt novirzīšanu visiem citiem lietotājiem. Ja lietotājs neatbilst nevienam no iepriekš iestatītajiem noteikumiem, varat tos novirzīt, ievadot šeit URL.

Varat arī izmantot šo iestatījumu, lai visiem lietotājiem izveidotu vietnes novirzīšanu.

Novirzīt visus pārējos lietotājus

Lietotāja reģistrācijas novirzīšanas iestatīšana programmā WordPress

Kad jūsu vietnē reģistrējas jauns lietotājs, WordPress viņus novirza uz pieteikšanās lapu. Jūs varat iestatīt novirzīšanas URL, lai tos nosūtītu uz jebkuru citu savas vietnes lapu sadaļā Reģistrācija.

Pēc reģistrācijas novirzīšana

Piemēram, jūs varat viņus novirzīt uz sveiciena lapu ar saitēm uz dažādām lietām, kuras viņi var darīt jūsu vietnē.

Svarīgs: Neaizmirstiet mainīt atļauju līmeni sadaļā Pielāgot spraudņa iestatījumus. Spraudnis ļauj visiem, kas var rediģēt kategorijas, rediģēt novirzīšanas vietrāžus URL. Tas nozīmē, ka lietotājs ar redaktora lietotāja lomu var iestatīt novirzīšanu. Mēs iesakām to mainīt uz install_plugins, tāpēc novirzīšanu var iestatīt tikai lietotāji ar administratora lomu.

Spraudņa pieeja

2. metode. Iestatiet pieteikšanās novirzīšanu WordPress, izmantojot WPForms

Ja vēlaties WordPress izveidot pielāgotu pieteikšanās formu, varat izmantot WPForms, lai to iestatītu ar pēcpieteikšanās novirzīšanu.

WPForms ir labākais WordPress saziņas formas spraudnis tirgū. Tas ļauj jums viegli izveidot skaistas formas un pievienot tās savai WordPress vietnei.

Tas ir premium spraudnis, un, lai piekļūtu pieteikšanās formas funkcijai, jums būs nepieciešams vismaz viņu “Pro” plāns.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē WPForms spraudnis. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē WPForms »Iestatījumi lapā, lai ievadītu licences atslēgu. Šo informāciju varat atrast savā kontā WPForms vietnē.

WPForms licences atslēga

Pēc licences atslēgas ievadīšanas jūs varēsit instalēt papildinājumus. Iet uz priekšu un apmeklējiet WPForms »Papildinājumi un atrodiet lietotāja reģistrācijas pievienojumprogrammu.

Instalējiet lietotāja reģistrācijas un pieteikšanās formu papildinājumu

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Instalēt papildinājumu, lai lejupielādētu un aktivizētu papildinājumu. Tagad jūs esat gatavs izveidot savas pielāgotās pieteikšanās formas.

Tālāk jums jāapmeklē WPForms »Pievienot jaunu lapu un ritiniet uz leju līdz veidnei “Lietotāja pieteikšanās forma”. Lai turpinātu, jums jānoklikšķina uz pogas “Izveidot lietotāja pieteikšanās formu”.

Ielādēt pieteikšanās formas veidni

WPForms ielādēs lietotāja pieteikšanās formu ar nepieciešamajiem laukiem. Jūs varat noklikšķināt uz laukiem, lai pievienotu aprakstu vai tekstu ap tiem. Varat arī noklikšķināt uz pogas Iesniegt un mainīt tās etiķeti uz “Pieteikšanās”..

Izveidojiet savu pieteikšanās formu

Visbeidzot, jūs varat iestatīt pieteikšanās novirzīšanu šai pieteikšanās formai.

Iet uz Iestatījumi »Apstiprinājums cilni no kreisajām kolonnām un kā apstiprinājuma veidu atlasiet novirzīt uz URL.

Novirzīt reģistrētos lietotājus

Zem tā varat ievadīt vietrādi URL, kurā vēlaties novirzīt lietotājus.

Jūsu pieteikšanās forma tagad ir gatava. Jūs varat saglabāt iestatījumus un iziet no WPForm veidotāja interfeisa.

Tagad pievienosim jūsu pieteikšanās formu savai vietnei.

Vienkārši rediģējiet lapu, kurā vēlaties parādīt pieteikšanās formu, vai izveidojiet jaunu. Lapas rediģēšanas ekrānā savam apgabalam pievienojiet WPForms bloku.

WPForms bloka pievienošana WordPress

Tālāk atlasiet iepriekš izveidoto pieteikšanās formu, un WPForms bloks automātiski ielādēs to satura apgabalā.

Šīs metodes priekšrocība ir tā, ka jūs varat iestatīt novirzīšanu savai pielāgotajai pieteikšanās formai, un jūs varat arī izmantot lapu veidotājus, piemēram, Beaver Builder vai Divi, lai izveidotu satriecoši skaistas pieteikšanās lapas..

Galvenās lapas izveidošana pieteikšanās formai

Pieteikšanās problēmu novēršana WordPress

Novirzīšanas iestatīšana, izmantojot iepriekš aprakstītās metodes, darbojas kā burvīgs. Retos gadījumos jūs varat redzēt problēmas atkarībā no tā, kā tiek iestatīta jūsu WordPress vietne, un izmantotajiem spraudņiem.

Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums atrisināt šīs problēmas.

1. Atjauniniet savas pastāvīgās saites struktūru

Vienkārši dodieties uz Iestatījumi »Permalinks un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt iestatījumus, neveicot nekādas izmaiņas.

Atjaunināt pastāvīgās saites struktūru

Tas atsvaidzina WordPress pastāvīgās saites iestatījumus. Saglabājiet šo padomu parocīgu, jo tas var arī palīdzēt novērst citas novirzīšanas problēmas WordPress.

2. Izlabojiet pieteikšanās lapas novirzīšanas problēmu

Ja jūs WordPress pieteikšanās lapa turpina atsvaidzināt un novirzīt jūs atpakaļ uz pieteikšanās formu, tad tas ir pretrunīga iestatījuma pazīme..

Lai novērstu šīs problēmas novēršanu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā novērst WordPress pieteikšanās lapas atsvaidzināšanas un novirzīšanas problēmu.

3. Izpildiet vispārīgos traucējummeklēšanas padomus

Visticamākā problēma, kas rodas aiz pieteikšanās problēmām, ir spraudnis vai tēmas konflikts. Lai noskaidrotu, kurš no tiem rada problēmu, rīkojieties, kā norādīts mūsu galīgajā WordPress problēmu novēršanas rokasgrāmatā.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā viegli novirzīt lietotājus pēc veiksmīgas pieteikšanās WordPress. Varat arī apskatīt mūsu pilnīgo WordPress drošības rokasgrāmatu, lai jūsu lietotāja dati būtu drošībā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me