Kā pievienot Google kalendāru programmā WordPress

Vai vēlaties WordPress vietnē pievienot Google kalendāru? Google kalendārs ir viena no visnoderīgākajām lietotnēm. Tas ļauj jums pārvaldīt savu grafiku, dalīties pasākumos un organizēt visu, kas jums apkārt. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress pievienot Google kalendāru.


Google kalendāra pievienošana WordPress

Lai tas būtu ērti, mēs esam izveidojuši video apmācību par WordPress spraudņa instalēšanu, kuru varat skatīties zemāk.

Abonējiet vietni WPBeginner

Tomēr, ja vēlaties tikai sekot teksta norādījumiem, varat sekot mūsu soli pa solim apmācībai par to, kā WordPress pievienot Google kalendāru.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt vienkāršo kalendāru – Google kalendāra spraudni. Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Kalendāri »Iestatījumi lapa, lai konfigurētu spraudni.

Kalendāra avotu iestatījumi

Vispirms jums jāpievieno spraudnis savam Google kalendāram. Šim nolūkam spraudnim ir jāpiešķir piekļuve jūsu kalendāra datiem. Šim nolūkam jums jāizveido un jāsniedz Google API atslēga.

Vienkārši apmeklējiet Google izstrādātāja konsoles vietni un noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu projektu.

Projekta izveidošana Google izstrādātāja konsolē

Tas parādīs uznirstošo logu, kur jums būs jānorāda sava projekta nosaukums. Tas varētu būt jebkas, ko vēlaties, taču mēs iesakām izmantot kaut ko tādu, kas palīdz identificēt projektu.

Izvēlieties sava projekta nosaukumu

Tagad jūs tiksit novirzīts uz projekta informācijas paneli, kur jums jānoklikšķina uz saites Iespējot un pārvaldīt API atslēgas..

Iespējot API atslēgas

Tiks atvērta lapa, kurā būs redzami visi Google produkti un pakalpojumi. Jums jānoklikšķina uz Google kalendāra API, kas atrodas sadaļā Google Apps API.

Google kalendāra API iespējošana

Nākamajā lapā jums tiks lūgts apstiprināt, ka vēlaties iespējot kalendāra API. Lai turpinātu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Iespējot,

Iespējot kalendāra api apstiprināšanu

Kamēr jūsu API tagad ir iespējota, jums joprojām ir nepieciešama sīkāka informācija par to, kā jūs piekļūsit API un kādus akreditācijas datus jūs izmantosit. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Doties uz akreditācijas datiem.

Ģenerējiet API akreditācijas datus

Tādējādi jūs nonāksit lapā, kurā jums jāizvēlas akreditācijas dati. Kā akreditācijas datus izmantosim API atslēgu, lai Google kalendāru savienotu ar WordPress. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz API atslēgas saites.

Noklikšķiniet uz API atslēgas saites, lai ģenerētu API atslēgu

Tagad jums lūgs izvēlēties, kur izmantosit atslēgu. Tā kā jūs to lietosit tīmekļa serverī, jums jātiek uz servera taustiņa, lai turpinātu.

izvēlēties atslēgas veidu

Visbeidzot, jums jānorāda atslēgas nosaukums. Tas varētu būt jebkas, ko vēlāk varat viegli identificēt. IP adreses lauku varat atstāt tukšu.

Nosauciet savu API atslēgu

Jūs esat veiksmīgi izveidojis API atslēgu izmantošanai savā Google kalendārā. Tagad jūs varat nokopēt API atslēgu un ielīmēt to spraudņa iestatījumu lapā.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Google kalendāra publiskošana

Ja vēlaties koplietot Google kalendāru, jums jāmaina kalendāra iestatījumi un jādara tie publiski pieejami. Šeit ir detalizēts ceļvedis, kā padarīt Google kalendāru publisku.

Vienkārši dodieties uz Google kalendāriem un noklikšķiniet uz nolaižamās ikonas blakus kalendāram, kuru vēlaties kopīgot.

Google kalendāra kopīgošana

Tādējādi jūs nokļūsit kalendāra koplietošanas iestatījumos. Jums ir jāatzīmē rūtiņa blakus, lai padarītu kalendāru publisku, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Google kalendāra publiskošana

Pēdējā nepieciešamā lieta ir iegūt unikālo kalendāra ID. Šis ID būs nepieciešams, lai WordPress parādītu kalendāru. Vienkārši noklikšķiniet uz cilnes Kalendāra informācija.

Cilne Kalendāra informācija

Ritiniet uz leju līdz kalendāra adreses sadaļas lapai. Tur jūs atradīsit savu kalendāra ID. Šis ID ir jākopē un jāielīmē teksta failā. Nākamajā darbībā jums būs nepieciešams šis kalendāra ID.

Google kalendāra ID kopēšana

Jauna kalendāra pievienošana programmā WordPress

Jūs esat veiksmīgi savienojis savu WordPress vietni ar saviem Google kalendāriem. Nākamais solis ir pievienot Google kalendāru WordPress.

Vienkārši dodieties uz Kalendāri »Pievienot jaunu lappuse. Jūs redzēsit ekrānu, kas līdzīgs ziņu vai lapu rediģēšanas ekrāniem programmā WordPress.

Jauna kalendāra pievienošana WordPress

Sāciet ar kalendāra nosaukuma ievadīšanu. Jūs pamanīsit, ka spraudnis teksta apgabalā jau ir pievienojis dažus īskodus un tekstu. Varat to atstāt tādu, kāds tas ir, un ritiniet uz leju līdz kalendāra iestatījumu lodziņam zem teksta redaktora.

Kalendāra iestatījumu lodziņā jānoklikšķina uz cilnes Google kalendārs un jāielīmē kalendāra ID.

Kalendāra ID pievienošana WordPress

Jūs varat arī noklikšķināt uz citām cilnēm kalendāra iestatījumu lodziņā, lai pielāgotu kalendāra parādīšanas veidu jūsu WordPress vietnē.

Kad esat pabeidzis, vienkārši noklikšķiniet uz publicēšanas pogas, lai saglabātu kalendāru.

Rādiet Google kalendāru savā WordPress vietnē

Tikko izveidotais Google kalendārs jūsu WordPress vietnē vēl nav redzams. Jums joprojām būs jāpievieno kalendārs WordPress ziņai vai lapai.

Vienkārši izveidojiet vai rediģējiet WordPress ziņu vai lapu. Ziņu redaktora ekrānā jūs pamanīsit jauno pogu Pievienot kalendāru.

Pogas Pievienot kalendāru ziņas rediģēšanas ekrānā

Tas parādīs uznirstošo logu, kurā nolaižamajā izvēlnē varēsit izvēlēties tikko pievienoto kalendāru.

Jūs varat arī pievienot kalendāru ziņai, atlasot to no pievienošanas kalendāra meta lodziņa ziņas rediģēšanas ekrānā.

Pievienojiet Google kalendāru ziņai vai lapai

Ja vēlaties parādīt savu Google kalendāru sānjoslas logrīkā, vienkāršajam kalendāra spraudnim ir logrīks.

Jums būs jāapmeklē Izskats »Logrīki lapu un pieejamo logrīku sarakstā atrodiet logrīku Vienkāršs kalendārs. Tālāk vienkārši velciet un nometiet logrīku sānjoslā.

Logrīku iestatījumos nolaižamajā izvēlnē būs jāizvēlas kalendārs. Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu logrīka iestatījumus.

Google kalendāra pievienošana sānjoslai, izmantojot logrīku

Tas ir viss, tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu, kā darbojas jūsu Google kalendārs. Jūs pamanīsit, ka spraudnis skaisti izcels jūsu notikumus kalendārā. Ja jūs noņemat peli uz notikumu, tajā tiks parādīta informācija par notikumu.

Google kalendārs, kas iegults WordPress lapā

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress pievienot Google kalendāru. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par Google Analytics instalēšanu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map