Kā pievienot vairāku sleju saturu WordPress ziņās (HTML nav nepieciešams)

Vai vēlaties WordPress ziņās pievienot vairāku kolonnu saturu? Slejas var izmantot, lai izveidotu saistošus izkārtojumus jūsu ziņām un lapām.


Tradicionālie drukātie materiāli, piemēram, avīzes un žurnāli, kopš drukāšanas sākuma ir izmantojuši vairāku kolonnu izkārtojumus. Viņu mērķis bija atvieglot lietotājiem lasīt mazāku tekstu, ekonomiski izmantojot pieejamo vietu.

Tīmeklī biežāk tiek izmantoti vienas kolonnas izkārtojumi. Tomēr vairāku kolonnu režģi joprojām ir noderīgi, lai izceltu saturu un atvieglotu skenēšanu un lasīšanu.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress ziņās viegli pievienot daudz kolonnu saturu, nerakstot nevienu HTML kodu.

Pievienojiet vairāku sleju saturu WordPress ziņās un lapās

Vairāku kolonnu satura pievienošana WordPress – vienkāršais veids

Vairāku kolonnu satura jeb režģa kolonnu satura izveidošana programmā WordPress tagad ir vienkārša, jo tā nāk par noklusējuma funkciju. Jaunajā WordPress bloka redaktorā Gūtenbergā ir kolonnu bloks.

Lai pievienotu vairāku kolonnu izkārtojumu, jums jāizveido jauna ziņa vai jārediģē esoša. Kad atrodaties rediģēšanas apgabalā, noklikšķiniet uz ikonas “Pievienot” augšpusē, lai pievienotu bloku.

Tālāk jums jāizvēlas bloks “Slejas”, kas atrodas cilnes “Izkārtojuma elementi”.

Pievienojiet sleju bloķēšanu savā WordPress ziņojumā

Tagad jūs redzēsit peles kursoru lekt kreisajā kolonnā, un labajā kolonnā parādīsies teksta vietturis.

Kolonnas bloķē WordPress programmā WordPress pievienotajai ziņai

Kā redzams iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, kolonnu bloks sākumā šķiet tikai tukšs laukums. Nospiežot peli pa kreisi, jūs varat redzēt iezīmēto bloka robežu.

Bloķēšanas iestatījumus varēsit redzēt arī ziņas rediģēšanas ekrāna labajā kolonnā.

Kolonnas Bloķēt WordPress - 2 kolonnas

Pēc noklusējuma kolonnu bloks pievieno divas kolonnas. Jūs varat palielināt pievienojamo kolonnu skaitu no bloķēšanas iestatījumiem labajā pusē. Tas ļauj vienā rindā pievienot ne vairāk kā sešas kolonnas.

Pievienojiet vairāk sleju slejām

Vienkārši noklikšķiniet uz kolonnas un sāciet rakstīt, lai pievienotu saturu. Lai pārslēgtos uz nākamo kolonnu, varat izmantot tastatūras tabulēšanas taustiņu.

Pievienojiet tekstu savām WordPress kolonnām

Multivides un cita satura pievienošana kolonnās

Papildus teksta saturam WordPress kolonnās varat pievienot arī attēlus un iegult video.

Kolonnu bloks ļauj pievienot blokus katras kolonnas iekšpusē. Vienkārši paņemiet peli uz kolonnu, un tajā pamanīsit ikonu “Pievienot jaunu bloku”. Bloku var pievienot arī, ierakstot / un pēc tam bloka nosaukumu.

Pievienojiet jaunu bloku WordPress kolonnās

Jūsu izvēlētais bloks tagad parādīsies slejā. Tagad varat turpināt darbu un pievienot tam saturu.

Attēlu bloks pievienots WordPress

Lūk, kā jūsu jaunā kolonna var izskatīties noklusējuma tēmā Divdesmit deviņpadsmit. Šajā piemērā mēs izmantojam trīs kolonnas, un pēdējā kolonna satur attēlu.

3 kolonnas WordPress Post - priekšskatījums

Ja vēlaties pievienot tikai attēlu un blakus tam blakus esošo tekstu, kolonnu vietā varat izmantot arī bloku “Multivide un teksts”. Šis konkrētais bloks ir īpaši izveidots, lai parādītu multividi, piemēram, attēlus un video blakus tekstam.

Pievienojiet multividi un teksta bloku programmā WordPress

Vairāku kolonnu pievienošana vecajā WordPress klasiskajā redaktorā

Ja neesat jauninājis savu WordPress uz Gutenberg un joprojām izmantojat klasisko redaktoru, režģa kolonnu izkārtojuma izveidošanai būs jāinstalē atsevišķs spraudnis..

Vispirms instalējiet un aktivizējiet spraudni Vieglās režģa kolonnas. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, sekojiet mūsu soli pa solim par to, kā WordPress instalēt spraudni.

Pēc aktivizēšanas varat izveidot jaunu ziņu vai atvērt vecu ziņu, lai to rediģētu. Pēc tam vizuālā redaktora rīkjoslā noklikšķiniet uz pogas Pievienot kolonnas.

Pievienot kolonnas Ikona Viegls režģa kolonnu spraudnis

Tagad jūs redzēsit uznirstošo logu, lai pievienotu savu pirmo kolonnu. Jūs varat izvēlēties, cik daudz jūsu kolonna var aptvert atšķirīgi galddatoros, planšetdatoros un mobilajās ierīcēs.

Piemēram, ja darbvirsmas režģa procentuālais daudzums tiek noteikts 50%, jūsu kolonna aptvers pusi rindas.

Režģa platuma procents - vieglas režģa kolonnas

Kolonnas platuma iestatīšanai ir daudz iespēju – no 5% līdz 100% ar intervālu 5. Varat izvēlēties vienu, noklikšķinot uz nolaižamās izvēlnes..

Kolonnas platuma opcijas - režģa procenti

Pēc tam lodziņā “Saturs” jāpievieno slejas saturs un pēc tam jānoklikšķina uz pogas “Labi”, lai ievietotu to savā ziņojumā.

Pievienojiet kolonnai saturu - spraudnis ar vieglu režģa kolonnu

Spraudnis tagad ģenerēs nepieciešamo saīsni ar jūsu saturu un pievienos to savam redaktoram.

Kolonnai WordPress pievienots saīsnes kods un saturs

Tagad, kad jūsu pirmā kolonna ir pievienota, varat atkārtot procesu, lai pievienotu vairāk kolonnu. Par pēdējo kolonnu rindā neaizmirstiet atzīmēt rūtiņu “Pēdējā kolonna rindā”.

WordPress 2 kolonnu saīsnes kods un saturs

Pēc tam jūs varat saglabāt savu ziņu un to priekšskatīt. Lūk, kā tas izskatījās mūsu testa vietnē, izmantojot divdesmit septiņpadsmit tēmu.

Divas WordPresss kolonnas divdesmit septiņpadsmit tēmās

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā pievienot slejas WordPress ziņām un lapām. Varat arī apskatīt mūsu vienkāršo rokasgrāmatu par to, kā viegli izlīdzināt attēlus WordPress ziņās.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me