Kā skenēt jūsu WordPress vietni, lai noteiktu potenciāli ļaunprātīgu kodu

Bieži vien mūsu lietotāji vaicā, vai ir kāds veids, kā skenēt jūsu WordPress vietni, lai noteiktu potenciāli ļaunprātīgu kodu? Atbilde uz šo jautājumu ir JĀ, JĀ un JĀ. Ir pieejami gan bezmaksas, gan maksas rīki, lai skenētu jūsu WordPress vietni, lai atrastu potenciāli ļaunprātīgu vai nevēlamu kodu. Parasti ļaunprātīga programmatūra un ļaunprātīgs kods ilgstoši var palikt nepamanīti, ja vien jūs regulāri neskenējat savu vietni. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli skenēt WordPress vietni, lai noteiktu ļaunprātīgu programmatūru un potenciāli ļaunprātīgu kodu.


Kā WordPress vietnē skenēt ļaunprātīgu programmatūru un aizdomīgu kodu

Kad skenēt jūsu WordPress vietni, lai noteiktu ļaunprātīgu programmatūru un ļaunprātīgu kodu?

Tagad ir vislabākais laiks, lai pārbaudītu, vai jūsu WordPress vietnē nav ļaunprātīgas programmatūras un ļaunprātīga koda. Daudzi iesācēji uzreiz neinstalē WordPress drošības skeneri, tas nozīmē, ka ļaunprātīga programmatūra vai ļaunprātīga koda injekcija ilgu laiku var palikt nepamanīta.

Daudzi lietotāji neko nepamana, kamēr dažas indikatora zīmes padara viņus aizdomīgus. Skatiet mūsu parasto pazīmju sarakstu, ka jūsu WordPress vietne ir uzlauzta.

Pat ja jūsu WordPress vietne nav uzlauzta vai ietekmēta, jums joprojām vajadzētu uzzināt, kā skenēt WordPress vietni, lai tajā nebūtu ļaunprātīga koda. Tas palīdzēs jums aizsargāt jūsu vietni pret turpmākiem uzbrukumiem.

Vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat uzlabot WordPress drošību, lai aizsargātu savu WordPress vietni kā kopējais profesionālis (tai nav vajadzīgas nekādas tehniskas prasmes).

To sakot, apskatīsim, kā rūpīgi pārbaudīt jūsu WordPress vietni, lai noteiktu potenciāli ļaunprātīgu kodu.

1. Sucuri

Sucuri bezmaksas WordPress spraudņu informācijas panelis

Sucuri ir nozares līderis WordPress drošības jomā. Tie ir maksas pakalpojumi, taču piedāvā ierobežotu WordPress skenēšanas funkciju bez maksas.

Lai ātri skenētu vietni, jāinstalē un jāaktivizē bezmaksas spraudnis Sucuri Security. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Spraudnis pārbauda jūsu WordPress failus, lai redzētu, vai tie ir mainīti. Tas arī meklē iespējamu ļaunprātīgu kodu, iframe, saites un aizdomīgas darbības.

Patiesā vērtība rodas no viņu apmaksātajiem plāniem, kuriem ir vislabākā WordPress ugunsmūra aizsardzība. Viņu DNS līmeņa vietņu lietojumprogrammu ugunsmūris bloķē jebkādas aizdomīgas darbības vai ļaunprātīgu programmatūru pat pirms tas sasniedz jūsu vietni.

Mēs iesakām izmantot DNS līmeņa vietnes ugunsmūri, jo tas ir efektīvāks. Sucuri ugunsmūris arī kalpo jūsu vietnes statiskajam saturam, izmantojot viņu pašu CDN, kas sniedz ievērojamu veiktspējas uzlabojumu un uzlabo WordPress ātrumu.

Vissvarīgākais, ja jūsu vietne tiek ietekmēta, tad Sucuri eksperti tīrīs jūsu vietni bez papildu maksas. Uzlauztas WordPress vietnes tīrīšana ir diezgan sarežģīta pat pieredzējušiem WordPress lietotājiem. Zinot, ka jūsu vietnes tīrīšanai ir pieejami reāli drošības eksperti, tas ir milzīgs miers biznesa īpašniekiem.

Mēs savā vietnē izmantojam Sucuri. Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilnīgo Sucuri pārskatu.

2. Wordfence

Wordfence skenēšana

Wordfence ir vēl viens populārs WordPress drošības spraudnis, kas ļauj viegli skenēt WordPress vietni, lai atrastu aizdomīgu kodu, aizmugures durvis, ļaunprātīgus URL un zināmus infekcijas modeļus.

Tas automātiski skenē jūsu vietni fonā, un jūs jebkurā laikā varat arī manuāli sākt skenēšanu.

Skenēšanas gaitu varēsit redzēt skenēšanas lapas dzeltenajos lodziņos. Kad skenēšana ir pabeigta, Wordfence parādīs rezultātus.

Tas jums paziņos, ja jūsu vietnē atradīsit aizdomīgu kodu, infekcijas, ļaunprātīgu programmatūru vai bojātus failus. Tas arī ieteiks darbības, kuras varat veikt šo problēmu novēršanai.

Wordfence nāk arī ar lietojumprogrammu līmeņa ugunsmūri. Šis ugunsmūris palīdz novērst brutālu spēku uzbrukumus un uzlaušanas iespējas. Tomēr tas darbojas jūsu vietnē, kas padara to nedaudz mazāk efektīvu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim instrukcijas par Wordfence drošības instalēšanu un iestatīšanu programmā WordPress.

3. Anti-ļaundabīgo programmu drošība

Anti-ļaundabīgo programmu drošība

Anti-Malware drošība ir vēl viens ļoti spēcīgs WordPress drošības spraudnis, kas var palīdzēt skenēt WordPress, vai tajā nav ļaunprātīga koda un ļaunprātīgas programmatūras.

Spraudnis meklē aizdomīgu kodu, skriptus, .htaccess draudus, aizmugures durvis un zināmus infekcijas modeļus visās jūsu vietnes mapēs un failos. Tas veic visaptverošu skenēšanu, kuras pabeigšana var aizņemt kādu laiku.

Spraudņa autors aktīvi uztur definīcijas, kas nozīmē, ka tās nepārtraukti uzlabojas, atklājot jaunus draudus.

Ņemiet vērā, ka spraudnis var parādīt daudz potenciālu draudu, kas faktiski ir nepatiesi pozitīvi. Jums būs manuāli jāsalīdzina šie faili ar avota failiem, kas varētu būt daudz darba.

Tas ietver arī ugunsmūra iespēju. Ugunsmūris faktiski ir programmatūras līmeņa ugunsmūris, kas ir mazāk efektīvs nekā DNS līmeņa ugunsmūris.

Kā tīrīt ļaunprātīgu programmatūru vai aizdomīgu kodu programmā WordPress?

Sakopiet uzlauzto WordPress

Pirmais, kas jums jādara, ir nekavējoties jāmaina visas WordPress paroles. Tas ietver jūsu WordPress lietotāju kontus, WordPress mitināšanas kontu, FTP vai SSH lietotāju kontus un jūsu WordPress datu bāzes paroli.

Tas nodrošina, ka, ja tiek uzlauzta kāda no šīm parolēm, hakeri to nevarēs izmantot, lai atgūtu piekļuvi.

Tālāk jums jāizveido pilnīga WordPress dublēšana, izmantojot spraudni vai manuāli caur phpMyAdmin un FTP. Šis solis nodrošina, ka, ja tīrīšanas laikā kaut kas notiek, jūs joprojām varat atgriezties savā vietnē inficētajā stāvoklī.

Pēc tam mēs iesakām nolīgt WordPress drošības speciālistu, lai tīrītu vietni jums. Mēs iesakām Sucuri, katrs no viņu apmaksātajiem plāniem ietver ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas pakalpojumu. Pat ja jūsu vietne jau tiek ietekmēta, viņi to iztīra jūsu vietā.

Varat arī mēģināt pats to notīrīt. Tas ir grūts darbs, un tas var aizņemt daudz jūsu laika. Esiet mierīgs un izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus par to, kā iesācējiem labot uzlauzto WordPress vietni.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā skenēt jūsu WordPress vietni, lai noteiktu ļaunprātīgu programmatūru un potenciāli ļaunprātīgu kodu. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par aizmugures durvju labošanu uzlauztā WordPress vietnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map