Kurš ir labākais WordPress kalendāra spraudnis?

Vai jūs meklējat vislabāko WordPress kalendāra spraudni savai vietnei? WordPress kalendāra spraudņiem ir dažādas iespējas. Daži no tiem ir paredzēti vienkāršai notikumu pārvaldībai, savukārt citi ir sarežģītāki ar rezervēšanas, biļešu iegādes un plānošanas funkcijām. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām labākos WordPress kalendāra spraudņus jūsu vietnei.


Labākie WordPress kalendāra spraudņi

Kā izvēlēties kalendāra spraudni WordPress?

Kā mēs jau iepriekš minējām, ka ir pieejami daudz dažādu WordPress kalendāra spraudņu, kas piemēroti dažādu lietotāju vajadzībām.

Daži kalendāra spraudņi ir vienkārši, ļaujot kalendārā vienkārši parādīt notikumus. Citiem ir uzlabotas funkcijas, piemēram, tikšanās un rezervācijas, plānošana, biļešu pirkšana un integrācija ar trešo personu pakalpojumiem, piemēram, Google kalendāru.

Jums jāizvēlas spraudnis, kas atbilst jūsu prasībām. Piemēram, ja vēlaties pārdot biļetes uz pasākumu, tad kalendārs ar tikai rezervācijas funkciju var nebūt jums piemērots.

Apskatīsim dažus no labākajiem WordPress kalendāra spraudņiem, kurus varat izmēģināt.

1. Pasākumu kalendārs

Pasākumu kalendārs

Pasākumu kalendārs ir jaudīga notikumu pārvaldības sistēma jūsu WordPress vietnei. Tas ir ar funkcijām bagāts, taču ārkārtīgi viegli lietojams, pateicoties glītam lietotāja interfeisam, kas saplūst jūsu WordPress administratora apgabalā.

Pasākumu kalendārs ļauj ērti pievienot savus pasākumus un pārvaldīt organizatorus / vietas. Jūs varat izvēlēties rādīt Google Maps savām norises vietām. Spraudņa iestatījumu lapa sniedz jums pilnīgu kontroli par to, kā vēlaties pārvaldīt savus notikumus un kalendāru.

Vai vēlaties pārdot biļetes uz saviem pasākumiem? Pasākumu kalendārs ir apmaksājis papildinājumus, lai to integrētu ar WooCommerce, Eventbrite un citām.

2. Viss vienā notikumu kalendārā

Viss vienā notikumu kalendārā

Viss vienā Notikumu kalendārs ir spēcīgs WordPress notikumu pārvaldības spraudnis. Tā intuitīvā lietotāja saskarne padara to ļoti ērti lietojamu pat iesācējiem. Jūs varat viegli pievienot notikumus, kārtot tos kategorijās / tagos un kalendāra displejam izvēlēties no trim iebūvētiem motīviem. Varat arī parādīt savas notikumu vietas, izmantojot Google Maps, tieši blakus informācijai par notikumu.

Kalendāra tēmu var pielāgot, izvēloties dažādas krāsas. Tas arī ļauj pievienot notikumus no jebkura cita kalendāra, kas atbalsta iCal formātu, ieskaitot Google kalendāru. Tajā nav integrētas biļešu pārdošanas, taču trešo personu biļešu pārdošanas pakalpojumiem varat pievienot vietrāžus URL.

3. Mans kalendārs

Mans kalendārs

Mans kalendārs ir vēl viens bezmaksas un spēcīgs WordPress notikumu pārvaldības risinājums. Tas atbalsta vairākus kalendārus, notikumu grupas, kategorijas un atrašanās vietas. Tam ir arī īso kodu ģenerators un logrīki, lai jūs varētu ērti pievienot kalendārus ziņām, lapām vai sānjoslām..

Šis ir ļoti konfigurējams spraudnis ar plašu iestatījumu lapu. Jūs varat kontrolēt gandrīz katru kalendāra parādīšanas aspektu. Tam ir sešas iebūvētas ādas kalendāra attēlošanai.

Pieredzējušiem lietotājiem ir stila redaktors, lai augšupielādētu savu pielāgoto CSS. Tas arī atbalsta Google Map attēlošanu viena notikuma lapā un uznirstošajā pasākumā.

4. Vienkāršs kalendārs

Vienkāršs kalendārs

Google kalendāra notikumi ienes Google kalendāru jūsu WordPress vietnē. Savus pasākumus varat izveidot un pārvaldīt, izmantojot Google kalendāru. Šis spraudnis vienkārši parāda šos notikumus jūsu vietnē. Jums tikai jānorāda sava Google kalendāra plūsmas URL.

Spraudnis nāk ar jaudīgu funkciju komplektu. Kalendāra un notikumu parādīšanu var kontrolēt, izmantojot īskodus. Jūs pat varat kontrolēt kalendāra izskatu, izmantojot pielāgotas stila lapas.

Spraudnis neatbalsta biļešu pārdošanas sistēmu, taču jūs joprojām varat izmantot trešo personu pakalpojumus, lai pārdotu pasākuma biļetes un ievadītu biļešu lapas URL tieši pasākuma sarakstā Google kalendārā..

5. Rezervēšanas kalendārs

Rezervācijas kalendārs

Kā norāda nosaukums, Booking Calendar ir WordPress rezervēšanas pārvaldības spraudnis. Tas ļauj jūsu vietnes priekšpusē pievienot kalendāru, kurā lietotāji var aizpildīt vienkāršu veidlapu, lai iesniegtu savus rezervācijas pieprasījumus. Pēc tam jūs varat pieņemt vai noraidīt viņu rezervācijas pieprasījumu.

Rezervēšanas kalendārā ir CAPTCHA atbalsts, lai izvairītos no surogātpasta. Administratora apgabalā varat kontrolēt, kurš var pievienot rezervāciju. Viens no spraudņa negatīvajiem punktiem ir tas, ka spraudņa bezmaksas versijā nevar pievienot jaunus ievades laukus rezervācijas veidlapai.

To var izmantot jebkura veida pakalpojuma rezervēšanai. Tomēr, ja jūs īpaši meklējat viesnīcu rezervēšanas sistēmu, jums vajadzētu izlasīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot viesnīcas numuru rezervēšanas sistēmu..

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties labāko kalendāra spraudni savai WordPress vietnei. Citus spraudņu ieteikumus skatiet mūsu vietnes svarīgo WordPress spraudņu sarakstā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me