Salīdzināti 5 labākie WordPress attēlu saspiešanas spraudņi

Vai jūs meklējat vislabāko WordPress attēlu saspiešanas spraudni savai vietnei? Attēlu saspiešanas spraudņi ļauj ērti optimizēt WordPress attēlus, lai panāktu lielāku ātrumu un veiktspēju. Šajā rakstā mēs esam salīdzinājuši labākos WordPress attēlu saspiešanas spraudņus.


Labākie WordPress attēlu saspiešanas spraudņi

Kad jums ir nepieciešams WordPress attēlu saspiešanas spraudnis?

Attēlu izmērs ir lielāks nekā vienkārša teksta, kas nozīmē, ka to ielādēšana prasa ilgāku laiku un var palēnināt jūsu vietnes darbību.

Tomēr jūs, iespējams, esat dzirdējuši teicienu: “attēls ir tūkstoš vārdu vērts”. Attēli padara jūsu saturu saistošāku un interaktīvāku.

Lai uzlabotu WordPress vietnes ātrumu, jums ir jāoptimizē attēli tīmeklim. Labākais veids, kā to izdarīt, ir, izmantojot Photoshop vai citu attēlu rediģēšanas programmatūru, pirms attēla augšupielādējat WordPress. Tas dod daudz lielāku kontroli pār jūsu vietnes attēlu kvalitāti.

Tomēr ne visiem lietotājiem ir ērti strādāt ar attēlu rediģēšanas programmu. Dažiem, kas optimizē katru augšupielādēto attēlu, tas izklausās pēc liela darba.

Par laimi ir vairāki WordPress attēlu saspiešanas spraudņi, kas var jums palīdzēt. Šie spraudņi optimizē jūsu attēlus, automātiski tos saspiežot un jūsu vietnē izmantojot mazāka izmēra versiju.

To sakot, apskatīsim labākos WordPress attēlu saspiešanas spraudņus un to kopumu attēla optimizācijas, veiktspējas un kvalitātes ziņā.

1. reSmush.it

reSmush.it

reSmush.it ir labākais WordPress attēlu saspiešanas spraudnis. Tas ļauj automātiski optimizēt augšupielādējamos attēlus, kā arī vecākiem lietotājiem piedāvāt masveida optimizācijas opciju.

Tas izmanto reSmush API, lai optimizētu attēlus, un ļauj jums izvēlēties augšupielādes optimizācijas līmeni. Negatīvie ir tas, ka tai nav atšķirīgu kompresijas līmeņu. Tas ierobežo arī optimizāciju augšupielādēm, kuru lielums ir mazāks par 5 MB. Atsevišķus attēlus no kompresijas var izslēgt, ja jāpievieno attēls pilnā izmērā.

2. EWWW Image Optimizer

EWWW Attēlu optimizētājs

EWWW Image Optimizer ir lieliska WordPress attēlu saspiešanas spraudņa iespēja. Tas ir ērti lietojams, un tas var automātiski optimizēt attēlus, kurus augšupielādējat lidojuma laikā. Tas var arī masveidā saspiest un optimizēt iepriekš augšupielādētos attēlus.

Tas veic visu saspiešanu jūsu pašu serveros, kas nozīmē, ka, lai iegūtu API atslēgu, jums nav jāpiesakās kontā. Tas var arī optimizēt attēlus, ko ģenerējuši citi WordPress spraudņi un glabāti ārpus jūsu multivides bibliotēkas mapēm. Spraudņa izmantošanai nav nepieciešams konts, taču, lai iegūtu papildu funkcijas, varat reģistrēties viņu API.

3. Saspiest JPEG & PNG attēli

Saspiest JPEG un PNG attēlus

Saspiest JPEG & PNG izveido komanda, kas atrodas aiz TinyPNG, un, lai izmantotu spraudni, jums būs jāizveido konts. Katru mēnesi var optimizēt 100 attēlus, izmantojot bezmaksas kontu. Augšupielādējot to, tā var automātiski saspiest attēlus, un jūs varat arī masveidā optimizēt vecākus attēlus.

Spraudņa iestatījumi ļauj jums izvēlēties, kurus attēlu izmērus vēlaties optimizēt. Turklāt jūs varat arī iestatīt sākotnējo augšupielāžu maksimālo lielumu. Attēlus, kas pārsniedz šo lielumu, spraudnis automātiski mainīs.

4. ShortPixel Image Optimizer

ShortPixel

ShortPixel Image Optimizer ir vēl viens noderīgs WordPress attēlu saspiešanas spraudnis. Tas prasa, lai jūs saņemtu API atslēgu, norādot savu e-pasta adresi. Pamata bezmaksas konts ļauj saspiest līdz 100 attēliem mēnesī, un, lai palielinātu šo ierobežojumu, jums būs jājaunina uz viņu apmaksātajiem plāniem..

Tas sāk attēlu saspiešanu, tiklīdz esat aktivizējis spraudni, un sākotnējos attēlus saglabā atsevišķā mapē. Tas arī ļauj salīdzināt oriģinālo failu ar saspiesto versiju, lai redzētu kvalitātes atšķirības. ShortPixel ir uzlabotas funkcijas, un tas dod jums iespēju izvēlēties salīdzināšanas formātus.

5. WP Smush

WP Smush

WP Smush ir vēl viens populārs WordPress attēlu saspiešanas spraudnis. Tas automātiski saspiež augšupielādētos attēlus, un to var izmantot arī vecāku attēlu failu saspiešanai un optimizēšanai. Varat arī iestatīt maksimālo attēla izšķirtspēju, un, saspiežot, attēli tiks samazināti līdz saprātīgākiem izmēriem.

Spraudņa bezmaksas versijai nav nepieciešams izveidot kontu, lai izmantotu viņu API atslēgu. Lielapjoma optimizācijas funkcija ļauj optimizēt līdz pat 50 attēliem vienlaikus, un lielapjoma optimizētāju var atkārtot, lai saspiestu vairāk attēlu.

Spraudņa bezmaksas versija nedarbojas tik labi. Skatiet mūsu pārskatu par WP Smush ar plusiem un mīnusiem.

Attēlu saspiešanas spraudņu testa rezultātu salīdzinājums

Tagad, kad jūs zināt par dažādām WordPress attēlu saspiešanas opcijām, apskatīsim, kā tās salīdzina viena ar otru veiktspējas ziņā.

Lai to izmērītu, mēs pārbaudījām, augšupielādējot vienu un to pašu attēlu, izmantojot katru no šiem spraudņiem.

JPEG attēlu saspiešanas pārbaude

Testiem mēs izmantojām šādu JPEG attēlu, tas ir 118 KB faila lielumā.

JPEG testa attēls

Mēs nepieskārāmies nevienam spraudņa iestatījumam un pārbaudījām kompresijas iestatījumus, kas nav iekļauti lodziņā. Šeit ir mūsu testa rezultāti:

Spraudņa saspiesta SizeSaved (%) metode
reSmush.it76 KB30,59%Zaudējumi
EWWW Attēlu optimizētājs112 KB5%Zaudējumi
Saspiest JPEG & PNG attēli114,7 KB2,8%Zaudēts
ShortPixel Image Optimizer69,2 KB41,94%Zaudēts
WP Smush112 KB5%Zaudējumi

PNG attēla saspiešanas pārbaude

Tālāk mēs vēlējāmies pārbaudīt PNG attēlu, lai redzētu, kā mūsu pretendenti to optimizē.

Pārbaudē mēs izmantojām šo PNG attēlu, un tā tas ir 102 KB faila lielumā.

PNG testa attēls

Šeit ir mūsu testa rezultāti:

Spraudņa saspiesta SizeSaved (%) metode
reSmush.it36 KB63,8%Zaudējumi
EWWW Attēlu optimizētājs97,5 KB1,9%Zaudējumi
Saspiest JPEG & PNG attēli34.364%Zaudēts
ShortPixel Image Optimizer37 KB63,5%Zaudēts
WP Smush99 KB2,9%Zaudējumi

Kurš ir labākais WordPress attēlu saspiešanas spraudnis?

Ja jūs nemeklējat elastīgas opcijas attēlu saspiešanas spraudnī, tad reSmush.it sniedz jums labākos rezultātus veiktspējas ziņā, reāli atšķirot attēla faila lielumu.

Ja esat gatavs maksāt par attēlu saspiešanu, varat izmēģināt ShortPixel, kas mūsu testos darbojās patiešām labi.

EWWW Image Optimizer ir lielisks spraudnis ar elastīgiem iestatījumiem, taču jums būs nepieciešama viņu apmaksātā API atslēga, lai piekļūtu saspiešanas līmeņiem, kas rada reālu atšķirību.

Mēs ceram, ka šis labāko WordPress attēlu saspiešanas spraudņu salīdzinājums jums bija noderīgs. Iespējams, vēlēsities redzēt mūsu WordPress biežāko attēlu problēmu sarakstu un to novēršanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me