Salīdzināti 6 labākie WordPress LMS spraudņi (plusi un mīnusi)

Vai jūs meklējat LMS spraudni savai WordPress vietnei? Mācību pārvaldības sistēmas (LMS) spraudņi ļauj izveidot un vadīt tiešsaistes kursus, piemēram, Udemy, izmantojot WordPress.


Ideāls WordPress LMS spraudnis ietver funkcijas tiešsaistes kursa satura pārvaldīšanai, abonementu apstrādei, viktorīnu vadīšanai un vērtēšanai, maksājumu pieņemšanai utt..

Šajā rakstā mēs salīdzināsim labākos WordPress LMS spraudņus ar plusiem un mīnusiem, lai palīdzētu jums izvēlēties perfektu risinājumu tiešsaistes mācību vietnei.

Labākie WordPress LMS spraudņi - salīdzināti

Darba sākšana ar tīmekļa vietņu apguvi

Lai izveidotu apmācības vietni ar WordPress, vispirms jums būs jāpiesakās WordPress mitināšanas kontā. Tā būs jūsu vietnes mājas lapa internetā.

Jums būs nepieciešams arī domēna vārds. Šī būs jūsu vietnes adrese internetā (piemēram, wpbeginner.com)

Mēs iesakām izmantot Bluehost vai SiteGround. Tie ir vieni no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē, un tos abus oficiāli iesaka WordPress.

Tālāk jums būs jāinstalē WordPress savā vietnē. Jūs varat izpildīt mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus par WordPress instalēšanu, un jūs darbosities un darbosities dažu minūšu laikā.

Kad esat instalējis WordPress, jūs būsit gatavs savai vietnei izvēlēties WordPress LMS spraudni.

Apskatīsim dažus no labākajiem WordPress LMS spraudņiem blakus, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotāko..

1. LearnDash

LearnDash - labākais WordPress LMS spraudnis

LearnDash ir populārākais WordPress LMS spraudnis tirgū. Tas ir arī visvieglāk lietojamais LMS spraudnis ar daudzām funkcijām.

LearnDash komplektācijā ietilpst vienkāršs kursoru veidotājs, kas ļauj viegli izveidot daudzslāņu kursus ar nodarbībām, tēmām, viktorīnām un kategorijām. Izmantojot pilienu padeves satura funkciju, jūs varat piegādāt visas nodarbības vienlaikus vai plānot tās visam kursa laikam.

Izmantojot LearnDash, jūs varat piešķirt lietotājiem uzdevumus un pēc tam tos apstiprināt vai komentēt. Tas nāk arī ar viktorīnu un testu pārvaldības rīkiem ar vairākiem jautājumu veidiem. Jūs varat viegli iestatīt priekšnoteikumus studentiem, piemēram, vispirms nobeigt stundu pirms pāriešanas uz nākamo stundu.

Tas piedāvā daudz monetizācijas iespēju, ieskaitot abonementus, vienreizēju iegādi, dalību, iepirkumu grozu utt. Jūsu tiešsaistes apmācības kursam. Maksājumus var pieņemt, izmantojot vairākus maksājumu vārtejas, ieskaitot PayPal, Stripe un 2Checkout.

Tas arī skaisti integrējas ar bbPress, WordPress e-komercijas spraudņiem un WordPress dalības spraudņiem, piemēram, MemberPress.

Lieliska LearnDash funkcija ir dinamiski forumi, kas ļauj izveidot katram kursam specifiskus forumus, kur jūsu studenti var mijiedarboties un palīdzēt viens otram..

Cena: Sākot no 159 USD par vienas vietnes licenci ar viena gada atbalstu un atjauninājumiem.

Novērtējums: A+

Pārskats: LearnDash ir lietotājam draudzīgākais un elastīgākais LMS spraudnis WordPress lietotājiem. Tas ir aprīkots ar visaptverošu funkciju klāstu tiešsaistes kursu pārvaldīšanai.

LearnDash ir integrēta ar daudziem trešo pušu spraudņiem un rīkiem, kas to padara vēl jaudīgāku. Tas ir ideāls LMS rīks, kas piemērots skolām, apmācības organizācijām, uzņēmējiem un ikvienam, kurš vēlas viegli izveidot un pārdot tiešsaistes kursus.

Lai iegūtu detalizētu LearnDash pārskatu un iestatīšanas instrukcijas, skatiet mūsu pamācību par to, kā viegli izveidot tiešsaistes kursu, izmantojot WordPress, izmantojot LearnDash

2. LifterLMS

LifterLMS - labākais WordPress LMS spraudnis

LifterLMS ir vēl viens spēcīgs WordPress LMS spraudnis ar daudzām glītām funkcijām. Tas ļauj jums izveidot saistošus tiešsaistes kursus un piedāvāt studentiem lielisku mācību pieredzi. To ir viegli iestatīt pat esošajās WordPress vietnēs.

LifterLMS atbalsta daudzpakāpju kursus ar apmācības moduļiem, nodarbībām, kategorijām utt. Spraudnis dod jums iespēju izveidot mazākus kursus vai pilnvērtīgas grāda programmas. Varat pievienot multivides nodarbības, ieskaitot video, audio, tekstu, attēlus un citu, lai jūsu kursi būtu pievilcīgāki.

Tam ir satura pilēšana, priekšnoteikumi kursiem un dalība grupās, lai piedāvātu vēl lielāku kontroli pār visu kursa ilgumu.

Lai veicinātu lietotāju iesaisti, tam ir jaudīgas funkcijas, piemēram, automatizēti e-pasta ziņojumi, azartspēļu atskaņošana un pat sertifikāti pēc kursa pabeigšanas. Tam ir iebūvēts satura ierobežojums, kas ļauj ierobežot jebkuru WordPress vietnes lapu tikai dalībniekiem.

LifterLMS ir noderīga papildinājumu kolekcija, kuru varat izmantot filiāļu pārvaldīšanai, integrēšanai ar e-komercijas spraudņiem, savienojuma izveidei ar jūsu e-pasta mārketinga pakalpojumu utt..

LifterLMS spraudnis ļauj viegli pārdot tiešsaistes kursus, izmantojot WordPress. Jūs varat ātri iestatīt kredītkaršu maksājumus, vienreizējus vai periodiskus maksājumus, kursu paketes, kuponus utt. Tas var pieņemt maksājumus ar PayPal, Stripe vai manuāli, izmantojot čeku..

Cenas: Atsevišķi papildinājumi par 99 USD (katra vietne) vai Universal Plan par 299 USD par vienu vietni.

Novērtējums: A

Pārskats: LifterLMS ir spēcīga un elastīga WordPress LMS spraudņa izvēle. Tas ir ērti lietojams, un iestatīšanas vednis jums pat instalē demonstrācijas kursu. Tas ir noderīgi fitnesa ekspertiem, mūziķiem, vadības treneriem, izglītības uzņēmējiem un ikvienam, kurš vēlas nopelnīt naudu, pārdodot tiešsaistes nodarbības.

Tas ir nedaudz dārgāks, un cenas palielināsies, ja izvēlēsities iegādāties atsevišķus papildinājumus.

3. Mācāms

Mācāms

Teachable ir spēcīgs tiešsaistes kursu veidotājs. Tas nav WordPress spraudnis, bet jūs varat to izmantot apakšdomēnā, pielāgotā domēna nosaukumā vai vienkārši pievienojot saiti savas skolas lapai.

Mācāms rīko jūsu kursu un piedāvā pilnu rīku komplektu, kas nepieciešams, lai izveidotu ļoti interaktīvus tiešsaistes kursus. Tas nāk arī ar iebūvētu e-pasta mārketinga integrāciju, analītiku un citiem mārketinga rīkiem.

Par maksājumiem, kas pasniedzami, tiks apliktas jūsu maksas par kursu, un jums tiks izmaksāts, izmantojot PayPal vai Stripe. Maksājumu periodi var atšķirties atkarībā no jūsu cenu plāna.

Cenu noteikšana Sākot no 29 USD mēnesī

Novērtējums: B+

Pārskats: Teachable piedāvā pilnu rīku komplektu, kas nepieciešams tiešsaistes kursu izveidošanai, pārvaldīšanai un pārdošanai. Tas var izturēt jebkuru studentu un kursu skaitu. Tā kā tā ir patstāvīga platforma, jūs nebūtu atbildīgs par atjauninājumiem un dublēšanu. Negatīvie ir tas, ka tas ir dārgi nekā citi WordPress LMS spraudņi. Ja jūs piedalāties viņu pamatplānā, par katru darījumu no jums tiks iekasēta 5% maksa.

4. LearnPress

Bezmaksas WordPress mācību pārvaldības sistēmas spraudnis

LearnPress ir bezmaksas WordPress LMS spraudnis ar jaudīgām funkcijām. Atšķirībā no citiem LMS spraudņiem šajā sarakstā, kuriem ir iestatīšanas vednis, LearnPress ļauj iestatīšanu veikt pats..

Kursu izveidošana ir vienkārša, izmantojot nodarbības, viktorīnas un jautājumus. Jūs varat izmantot nodarbības un viktorīnas no viena kursa uz otru. Tas arī ļauj eksportēt saturu, lai jūs varētu to izmantot citās WordPress vietnēs, izmantojot LearnPress.

Tam ir pieejami gan bezmaksas, gan maksas papildinājumi, kas ļauj paplašināt funkcijas. Tas atbalsta plānoto saturu (satura pilēšanu), viktorīnas, uzdevumus, vērtēšanu utt. Tas atbalsta arī integrāciju ar bbPress, WooCommerce un WordPress dalības spraudņiem.

Ar šo spraudni ir izveidotas arī dažas WordPress LMS tēmas. Ja nevarat izlemt, kuru WordPress motīvu izvēlēties savai mācību vietnei, varat izmantot kādu no šīm tēmām. Šādi rīkojoties, jūsu vietne netiek sagrauta motīvu un spraudņu saderības kļūdas dēļ.

Cenas: Bezmaksas + apmaksāti papildinājumi un atbalsts

Novērtējums: B+

Pārskats: Mēs atradām LearnPress kā iespējām bagātu un elastīgu. Sākotnējā iestatīšana iesācējiem var būt nedaudz sarežģīta. Pēc noklusējuma tas atbalsta PayPal, un citi maksājumu vārti ir pieejami kā apmaksāti papildinājumi.

Maksas abonentu atbalsts ir pieejams oficiālajos forumos, un bezmaksas lietotājiem tiek piedāvāts ierobežots atbalsts. Bezmaksas versija ir ierobežota, un, lai pēc iespējas vairāk izmantotu, jums būs jāiegādājas papildinājumi.

5. WP kursa piederumi

WP kursprogrammatūras spraudnis tiešsaistes kursu izveidošanai

WP kursprogrammatūra ir populārs WordPress LMS spraudnis. Tas ir kursa izveides rīks, ar kura palīdzību viegli izveidot tiešsaistes mācību vietni.

Kursu izveidošana WP kursprogrammatūrā ir jaudīga, un tai ir daudz funkciju, lai izveidotu lielus vai mazus tiešsaistes kursus. Katrā kursā var būt vairāki moduļi, vienības un viktorīnas. Tas atbalsta kursa priekšnoteikumus un satura pilināšanas funkcijas. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pievienot LMS pakalpojumā WordPress ar WP kursprogrammatūru.

Tas atbalsta instruktoru profilus, instruktoru klases grāmatas, studentu atzīmju grāmatas, pielāgotus e-pastus un daudzas citas funkcijas, kas lietotājiem palīdz radīt saistošu pieredzi..

Tam ir arī jautājumu banka, lai jūs varētu ātri izveidot viktorīnas dažādiem kursiem un moduļiem.

WP kursprogrammatūrā ir iekļautas jaudīgas monetizācijas iespējas, lai pārdotu kursus jūsu vietnē. Tam ir iebūvēta iepirkumu groza opcija, kurā jūs varat tieši savienot PayPal vai Stripe un sākt pārdot savus kursus.

Varat arī izveidot bezmaksas kursus un bez maksas piedāvāt lietotājiem vērtīgu saturu. Dažreiz bezmaksas saturs iedvesmo lietotājus iegādāties pilnu kursu. Varat pārdot augstākās kvalitātes saturu vienreizējam pirkumam vai periodiskiem abonementiem.

Cenas: Sākot no 129 USD par 2 vietnēm ar viena gada atbalstu un atjauninājumiem.

Novērtējums: B

Pārskats: WP kursprogrammatūra ir laba izvēle, lai izveidotu tiešsaistes kursus. Tas ir ērti lietojams, un tam ir elastīgas iespējas, kas dod jums brīvību radīt saistošu mācību vidi. Pats labākais – tas darbojas ar jebkuru WordPress motīvu bez jebkādām pretrunām.

6. Sensei

Sensei LMS spraudnis

Sensei ir spēcīgs WordPress LMS spraudnis, ko izveidojuši cilvēki, kas atrodas aiz WooCommerce. Tas ir elastīgs un ērti lietojams, un tajā ir ievērota tāda pati paraugprakse kā WordPress un WooCommerce.

Kursu izveidošana ar Sensei ir viegli, taču tas nav tik jaudīgs kā ar citiem risinājumiem. Jūs varat vadīt viktorīnas, uzdevumus, novērtēt tos automātiski vai manuāli un pat piedāvāt studentiem nozīmītes un sertifikātus.

Lai pārdotu savus kursus un pieņemtu maksājumus, jums būs jāizmanto WooCommerce. Katrā kursā, kuru vēlaties pārdot, jums būs jāizveido produkts un pēc tam jāsaista to ar savu kursu.

Trešo pušu integrācija nav pieejama daudz. Jūs varat integrēt Sensei ar dalības spraudni, taču tam vēl nav pievienots.

Cenas: Sākot no 129 USD par vienas vietnes licenci ar 1 gada atbalstu un atjauninājumiem.

Novērtējums: B

Pārskats: Sensei ir labs risinājums tiešsaistes kursu piedāvāšanai. Ja jūs jau vadāt tiešsaistes veikalu, izmantojot WooCommerce, tad tas lieliski integrēsies jūsu veikalā. Tomēr mēs uzskatām, ka WooCommerce integrācija ir grūti iesācējiem lietotājiem. Sensei ir arī mazāk funkciju un papildinājumu nekā citiem šajā sarakstā iekļautajiem LMS spraudņiem.

Secinājums

Pēc 5 labāko WordPress LMS spraudņu salīdzināšanas mēs nonākam pie secinājuma, ka LearnDash noteikti ir labākā opcija lielākajai daļai lietotāju. Tas ir bez piepūles izmantot ar daudzām funkcijām un daudz lielisku integrāciju lietotājiem, kuriem tie nepieciešami.

LifterLMS ir tuvu sekundei ar intuitīvu lietotāja saskarni un lielisku funkciju komplektu. Tā ir nevainojama LearDash alternatīva, kuru varat izmantot.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja salīdzināt labākos WordPress LMS spraudņus ar to plusiem un mīnusiem. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 24 sarakstu, kurā jābūt WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map