Salīdzināti 6 labākie WordPress ugunsmūra spraudņi

Vai jūs meklējat vislabāko WordPress ugunsmūra spraudni savai vietnei? WordPress ugunsmūra spraudņi aizsargā jūsu vietni no uzlaušanas, brutāla spēka un izplatītiem pakalpojumu liegšanas (DDoS) uzbrukumiem. Šajā rakstā mēs salīdzināsim labākos WordPress ugunsmūra spraudņus un to, kā viņi sacenšas viens pret otru.


Salīdzināti labākie WordPress ugunsmūra spraudņi

Kas ir WordPress ugunsmūra spraudnis?

WordPress ugunsmūra spraudnis (pazīstams arī kā tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris vai WAF) darbojas kā vairogs starp jūsu vietni un visu ienākošo trafiku. Šie tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri uzrauga jūsu vietnes trafiku un bloķē daudzos izplatītos drošības draudus, pirms tie sasniedz jūsu WordPress vietni.

Neatkarīgi no jūsu WordPress drošības uzlabošanas, bieži šie tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri arī paātrina jūsu vietni un palielina veiktspēju.

Ir divi izplatīti WordPress ugunsmūra spraudņu veidi.

DNS līmeņa vietnes ugunsmūris – Šie ugunsmūri novirza jūsu vietnes trafiku caur mākoņa starpniekserveriem. Tas viņiem ļauj nosūtīt tikai īstu trafiku uz jūsu tīmekļa serveri.

Lietojumprogrammas līmeņa ugunsmūris – Šie ugunsmūra spraudņi pārbauda trafiku, tiklīdz tas sasniedz jūsu serveri, bet pirms vairuma WordPress skriptu ielādes. Šī metode nav tik efektīva kā DNS līmeņa ugunsmūris, lai samazinātu servera slodzi.

Mēs iesakām izmantot DNS līmeņa ugunsmūri, jo tie ārkārtīgi labi identificē patiesu vietnes trafiku salīdzinājumā ar sliktiem pieprasījumiem.

Viņi to dara, izsekojot tūkstošiem vietņu, salīdzinot tendences, meklējot robottīklus, zināmos sliktos IP un bloķējot datplūsmu uz lapām, kuras jūsu lietotāji parasti nekad nepieprasītu.

Nemaz nerunājot par to, ka DNS līmeņa vietņu ugunsmūri ievērojami samazina jūsu WordPress mitināšanas servera slodzi, kas nodrošina, ka jūsu vietne nesamazinās.

To apskatot, apskatīsim labākos WordPress ugunsmūra spraudņus, kurus varat izmantot savas vietnes aizsardzībai.

1. Sucuri

Sucuri

Sucuri ir WordPress vadošā vietņu drošības kompānija. Viņi piedāvā DNS līmeņa ugunsmūri, ielaušanos un brutālu spēku novēršanu, kā arī ļaunprātīgas programmatūras un melnā saraksta noņemšanas pakalpojumus.

Visa jūsu vietnes trafika plūsma notiek caur viņu mākoņu starpniekserveriem, kur tiek skenēts katrs pieprasījums. Likumīgai satiksmei ir atļauts iet cauri, un visi ļaunprātīgie pieprasījumi tiek bloķēti.

Sucuri arī uzlabo jūsu vietnes veiktspēju, samazinot servera slodzi, izmantojot kešatmiņas optimizāciju, vietnes paātrināšanu un Anycast CDN (viss iekļauts). Tas aizsargā jūsu vietni pret SQL injekcijām, XSS, RCE, RFU un visiem zināmajiem uzbrukumiem.

Viņu WAF iestatīšana ir diezgan vienkārša. Jums būs jāpievieno DNS ieraksts savam domēnam un jānorāda tie uz Sucuri mākoņu starpniekserveri, nevis jūsu vietni.

Vietnē WPBeginner mēs izmantojam Sucuri, lai uzlabotu mūsu WordPress drošību. Uzziniet, kā Sucuri mums palīdzēja bloķēt 450 000 WordPress uzbrukumu 3 mēnešos.

Cenas: Sākot no 199,99 USD gadā, par kuru katru gadu tiek iekasēta maksa.

Novērtējums: A+

2. MaxCDN (StackPath)

MaxCDN + StackPath

MaxCDN (tagad pieder StackPath saimei) ir viens no vadošajiem CDN drošības un tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūra pakalpojumu sniedzējiem nozarē. Viņu izturīgā platforma pēc noklusējuma visiem plāniem pievieno 3. un 4. slāņa DDoS aizsardzību.

StackPath WAF pievieno slāņa 7 DDoS aizsardzību domēniem, kas atrodas tā aizsardzībā. Līdzīgi kā Sucuri, tas ir DNS līmeņa ugunsmūris, kas ne tikai palīdz paātrināt vietnes darbību, bet arī aizsargā no ļaunprātīgiem uzbrukumiem..

StackPath nepiedāvā lietojumprogrammu līmeņa ugunsmūri, jo viņiem nav WordPress spraudņa, tāpēc mūsu sarakstā viņi ir 2. vietā aiz Sucuri. Tomēr viņu plāni ir lētāki un piedāvāti maziem uzņēmumiem, salīdzinot ar Cloudflare (mūsu 3. vietas ieguvējs).

Cenas: Viņi piedāvā 1 mēneša bezmaksas izmēģinājumu, un pēc tam cenas sākas ar USD 20 mēnesī, kas ir pietiekams lielākajai daļai mazo uzņēmumu WordPress vietņu.

Novērtējums: A

3. Mākoņa aizdegšanās

Mākoņa uzliesmojums

Mākoņu uzliesmojums ir vislabāk pazīstams ar bezmaksas CDN pakalpojumu, kas ietver arī pamata DDoS aizsardzību. Tomēr viņu bezmaksas plānā nav iekļauts vietņu lietojumprogrammu ugunsmūris. Lai lietotu WAF, jums būs jāpierakstās uz viņu Pro plānu.

Cloudflare ir arī DNS līmeņa ugunsmūris, kas nozīmē, ka jūsu trafiks iet caur viņu tīklu. Tas uzlabo jūsu vietnes veiktspēju un samazina dīkstāvi neparasti augstas trafika gadījumā.

Pro plāns ietver tikai DDoS aizsardzību pret 3. slāņa uzbrukumiem. Lai aizsargātu pret progresējošiem DDoS 5. un 7. slāņa uzbrukumiem, jums būs nepieciešams vismaz viņu biznesa plāns.

Cloudflare ir savi plusi, kas ietver CDN, kešatmiņu un lielāku serveru tīklu. Negatīvie ir tas, ka tie nepiedāvā lietojumprogrammu līmeņa skenēšanu, aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, melnā saraksta noņemšanu, drošības paziņojumus un brīdinājumus. Viņi arī neuzrauga jūsu WordPress vietni, lai pārbaudītu failu izmaiņas un citus izplatītus WordPress drošības draudus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu Sucuri un Cloudflare salīdzinājumu.

Cenas: Sākot no USD 20 mēnesī par Pro plānu un par USD 200 mēnesī biznesam.

Novērtējums: A-

4. Wordfence drošība

Wordfence

Wordfence ir populārs WordPress drošības spraudnis ar iebūvētu vietnes lietojumprogrammu ugunsmūri. Tas uzrauga jūsu WordPress vietni, lai noteiktu ļaunprātīgu programmatūru, failu izmaiņas, SQL injekcijas un daudz ko citu. Tas arī aizsargā jūsu vietni pret DDoS un brutālu spēku uzbrukumiem.

Wordfence ir lietojumprogrammu līmeņa ugunsmūris, kas nozīmē, ka ugunsmūris tiek iedarbināts uz jūsu servera un slikta trafika tiek bloķēta pēc tam, kad tā nonāk jūsu serverī, bet pirms jūsu vietnes ielādes.

Tas nav visefektīvākais uzbrukumu bloķēšanas veids. Liels skaits nepareizu pieprasījumu joprojām palielinās jūsu servera slodzi. Tā kā WordPress ir lietojumprogrammu līmeņa ugunsmūris, tā komplektācijā nav satura piegādes tīkla (CDN).

Wordfence komplektācijā ietilpst drošības skenēšana pēc pieprasījuma, kā arī plānotā skenēšana. Tas arī ļauj manuāli uzraudzīt trafiku un bloķēt aizdomīgus IP tieši no WordPress administratora apgabala.

Lai uzzinātu vairāk par Wordfence, skatiet mūsu ceļvedi par Wordfence drošības instalēšanu un iestatīšanu WordPress.

Lai iegūtu viņu sarežģīto lietojumprogrammu līmeņa ugunsmūri, jums patiešām nepieciešama Premium versija.

Cenu noteikšana Pamata spraudnis ir bezmaksas. Premium versijas cena sākas no USD 99 gadā par vienas vietnes licenci.

Novērtējums: B+

5. Jetpack

Jetpack WordPress spraudnis

Jetpack ir populārs WordPress spraudnis, kas nāk ar komplektu funkcijām, ieskaitot WordPress drošību un dublējumus. Līdzīgi kā WordFence, Jetpack ir lietojumprogrammu līmeņa ugunsmūris, kas nozīmē, ka slikta trafika tiek bloķēta pēc tam, kad tā sasniedz jūsu WordPress mitināšanas serveri.

Viņu bezmaksas plāns piedāvā ļoti vienkāršu aizsardzību pret brutālu spēku un dīkstāves uzraudzību. Jums būs jājaunina vismaz uz Personīgais plāns, kā atbloķēt ikdienas automatizētās dublējumkopijas un automatizēto surogātpasta filtrēšanu.

Tomēr, lai patiesi atbloķētu automātisko ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un drošības labojumus, ko piedāvā tādi pakalpojumu sniedzēji kā Sucuri, jums būs jādarbojas Jetpack profesionālajā plānā..

Tā kā Jetpack piedāvā lielu funkciju klāstu, cenu zīme padara to par ļoti pieejamu iespēju. Tomēr, lai iegūtu patiesu drošības ugunsmūri, jums labāk ir doties kopā ar Sucuri vai MaxCDN.

Cenas: Pamata spraudnis ir bezmaksas. Personīgais plāns maksā 39 USD / gadā, bet profesionālais plāns maksā USD 299 / gadā.

Novērtējums: B

6. BulletProof drošība

BulletProof drošība

BulletProof drošība ir vēl viens populārs WordPress drošības spraudnis. Tam ir iebūvēts lietojumprogrammu līmeņa ugunsmūris, pieteikšanās drošība, datu bāzes dublēšana, uzturēšanas režīms un vairākas drošības korekcijas, lai aizsargātu jūsu vietni..

BulletProof drošība nepiedāvā ļoti labu lietotāja pieredzi, un daudziem iesācējiem var būt grūtības saprast, kā rīkoties. Tam ir iestatīšanas vednis, kas automātiski atjaunina jūsu WordPress .htaccess failus un nodrošina ugunsmūra aizsardzību.

Tam nav failu skeneru, lai pārbaudītu, vai jūsu vietnē nav ļaunprātīga koda. Apmaksātā spraudņa versija piedāvā papildu funkcijas, lai uzraudzītu ielaušanos un ļaunprātīgus failus jūsu WordPress augšupielādes mapē.

Cenas: Bezmaksas pamata spraudnis. Pro versija maksā 59,95 USD par neierobežotu vietņu un mūža atbalstu.

Novērtējums: C

Secinājums

Pēc visu šo populāro WordPress ugunsmūra spraudņu rūpīgas salīdzināšanas mēs uzskatām, ka Sucuri neapšaubāmi ir labākā ugunsmūra aizsardzība, ko varat iegūt savai WordPress vietnei..

Tas ir labākais DNS līmeņa ugunsmūris ar visplašākajiem drošības elementiem, lai nodrošinātu pilnīgu sirdsmieru. Turklāt veiktspējas palielinājums, ko jūs saņemat no viņu CDN, ir ļoti iespaidīgs.

MaxCDN (StackPath) būtu tuvu otrajai vietai mūsu piedāvātajā cenā un cenā.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko WordPress ugunsmūra spraudni savai vietnei. Iespējams, vēlēsities redzēt mūsu galveno soli pa solim izveidoto WordPress drošības rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map