Salīdzināti 7 labākie WordPress rezerves spraudņi (plusi un mīnusi)

Regulāru WordPress dublējumu izveidošana ir labākais, ko varat darīt savas vietnes drošībai. Dublējumi sniedz jums mieru un var ietaupīt katastrofiskās situācijās, piemēram, kad jūsu vietne tiek uzlauzta vai jūs nejauši aizslēdzat sevi.


Ir vairāki bezmaksas un apmaksāti WordPress rezerves spraudņi, un vairums no tiem ir diezgan viegli lietojami. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 7 labākajiem WordPress rezerves spraudņiem.

Labākie WordPress rezerves spraudņi

Svarīgs: Kaut arī daudzi WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā ierobežotus rezerves pakalpojumus, mēs vienmēr iesakām lietotājiem nepaļauties tikai uz viņiem. Dienas beigās jūsu pienākums ir regulāri regulēt savas vietnes dublējumus.

Ja jūs vēl neveicat savas WordPress vietnes dublēšanu, tad jums vajadzētu izvēlēties vienu no šiem 7 labākajiem WordPress rezerves spraudņiem un sākt to lietot tūlīt..

1. UpdraftPlus

UpdraftPlus labākais WordPress rezerves spraudnis

UpdraftPlus ir populārākais bezmaksas WordPress rezerves spraudnis, kas pieejams internetā. To izmanto vairāk nekā 2 miljoni vietņu.

UpdraftPlus ļauj jums izveidot pilnīgu savas WordPress vietnes dublējumu un saglabāt to mākonī vai lejupielādēt datorā..

Spraudnis atbalsta plānotos dublējumus, kā arī rezerves kopijas pēc pieprasījuma. Jums ir arī iespēja izvēlēties, kurus failus dublēt.

Tas var automātiski augšupielādēt jūsu dublējumus Dropbox, Google Drive, S3, Rackspace, FTP, SFTP, e-pastā un vairākos citos mākoņa krātuves pakalpojumos (skatiet mūsu soli pa solim par to, kā izveidot dublējumu. & atjaunojiet savu WordPress vietni, izmantojot UpdraftPlus).

Papildus katras WordPress vietnes dublēšanai UpdraftPlus ļauj arī viegli atjaunot dublējumus tieši no WordPress administratora paneļa..

UpdraftPlus ir arī premium versija ar papildinājumiem vietņu migrēšanai vai klonēšanai, datu bāzes meklēšana un aizstāšana, vairāku vietņu atbalsts un vairākas citas funkcijas. Piemaksu versija arī ļauj piekļūt prioritārajam atbalstam.

Cenas: Bezmaksas (UpdraftPremium Personal par 70 USD)

Pārskats: UpdratPlus ir visvairāk mīlētais WordPress rezerves spraudnis tirgū. Tam ir vairāk nekā 2 miljoni aktīvu instalāciju un 4,9 no 5 zvaigznīšu vidējā līmeņa. Kaut arī bezmaksas versijai ir daudz funkciju, mēs iesakām jaunināt uz UpdraftPlus premium, lai atbloķētu visas jaudīgās rezerves funkcijas.

2. VaultPress (Jetpack dublējumi)

VaultPress - spraudnis Jetpack dublējumi

Vietnē WPBeginner mēs izmantojam VaultPress, lai dublētu mūsu vietni. VaultPress nodibināja Metjū Mullenvega (WordPress līdzdibinātājs) un viņa komanda Automattic.

Lai gan VaultPress sāka darboties kā neatkarīgs spraudnis, tagad tas ir daļa no Automattic cita produkta ar nosaukumu JetPack. Lai izmantotu VaultPress, jums būs nepieciešams JetPack abonēšanas plāns. Ir vairāki cenu plāni ar atšķirīgu funkciju komplektu.

VaultPress spraudnis piedāvā automatizētu reāllaika mākoņu rezerves risinājumu, sākot no USD 3,50 mēnesī. VaultPress dublējumus var viegli iestatīt un atjaunot no dublējumiem dažu klikšķu laikā.

Jetpack augstākie plāni piedāvā arī drošības skenēšanu un vairākas citas jaudīgas funkcijas.

Ir dažas Negatīvās puses, izmantojot VaultPress.

Pirmkārt, tie ir atkārtoti izdevumi, kas var saskaitīties, ja jums ir vairākas WordPress vietnes, jo jūs maksājat par katru vietni.

Otrkārt, jums būs jāabonē JetPack, jāsaņem WordPress.com konts un jāinstalē Jetpack spraudnis savā vietnē.

Visbeidzot, dublējumi tiek glabāti tikai 30 dienas zemākajos plānos. Ja vēlaties neierobežotu rezerves arhīvu, jums būs jāmaksā 29 USD mēnesī par vietni, kas iesācējiem ir ievērojami dārgāka nekā citi šeit uzskaitītie risinājumi.

Mēs joprojām izmantojam VaultPress, jo mēs kļuvām par vecāku par vecāku cenu noteikšanu, kas bija daudz labvēlīgāka.

Pat par augstāku cenu VaultPress ir pilnīgi tā vērts, pateicoties Automattic zvaigžņu reputācijai.

Cenas: Sākot no 39 USD gadā par JetPack Personal plānu

Pārskats: VaultPress kā daļa no populārā JetPack spraudņa dod labu naudas vērtību. Ja jūs jau izmantojat JetPack citām funkcijām, piemēram, JetPack CDN fotoattēliem, sociālo mediju reklamēšanu utt., Tad jums tas ir vienkārši.

3. BackupBuddy

BackupBuddy WordPress dublējuma spraudnis

BackupBuddy ir viens no populārākajiem premium WordPress rezerves spraudņiem, ko izmanto vairāk nekā pusmiljons WordPress vietņu. Tas ļauj jums viegli plānot ikdienas, nedēļas un mēneša dublējumus.

Izmantojot BackupBuddy, varat automātiski saglabāt dublējumus tādos mākoņu krātuves pakalpojumos kā Dropbox, Amazon S3, Rackspace Cloud, FTP, Stash (viņu mākoņa pakalpojums) un pat nosūtīt tos sev pa e-pastu..

Ja jūs izmantojat viņu Stash pakalpojumu, jums ir arī iespēja veikt reāllaika dublējumus.

Lielākā BackupBuddy lietošanas priekšrocība ir tā, ka tas nav uz abonēšanu balstīts pakalpojums, tāpēc par to nav jāmaksā mēnesī. Spraudni varat izmantot daudzās vietnēs, kas minētas jūsu plānā.

Jūs varat arī piekļūt premium atbalsta forumiem, regulāriem atjauninājumiem un 1 GB BackupBuddy Stash krātuvei, lai saglabātu rezerves kopijas. Turklāt to iThemes Sync funkcija ļauj no viena informācijas paneļa pārvaldīt līdz 10 WordPress vietnēm.

Jūs pat varat izmantot BackupBuddy, lai kopētu, migrētu un atjaunotu vietnes.

Cenas: 52 USD par Blogger plānu (1 vietnes licence)

Pārskats: BackupBuddy ir rentabls WordPress rezerves risinājums jums. Tajā ir pilns funkciju komplekts, kas jums būs nepieciešams, lai dublētu, atjaunotu un pārvietotu WordPress vietni. Īsumā – tā ir spēcīga UpdraftPlus un VaultPress alternatīva, kuru varat izmantot.

4. BoldGrid dublēšana

BoldGrid Backup WordPress spraudnis

BoldGrid Backup ir automatizēts WordPress rezerves risinājums, ko izstrādājis BoldGrid, kas ir vietņu veidotājs, kuru darbina WordPress.

Tas ļauj jums viegli izveidot vietņu dublējumus, atjaunot vietni pēc tās avārijas, un jūs pat varat to izmantot, lai pārvietotu savu vietni, mainot saimniekdatorus. Varat iestatīt automatizētas dublējumkopijas vai manuāli izveidot dublējumus ar vienu klikšķi.

BoldGrid Backup nāk ar automatizētu kļūdu aizsardzības funkciju, kas automātiski izveido jūsu vietnes dublējumu pirms tā atjaunināšanas. Ja atjaunināšana neizdodas, tā automātiski atjauno jūsu WordPress vietni līdz pēdējai dublējumam. Tā ir lieliska funkcija, kas aizsargā jūs pret atjaunināšanas kļūdām.

Izmantojot BoldGrid Backup, informācijas panelī varat uzglabāt līdz 10 dublējuma arhīvu un daudz ko citu attālās glabāšanas vietās, piemēram, Amazon S3, FTP vai SFTP.

Cenas: 60 USD gadā (Ietver visus BoldGrid Premium rīkus & Pakalpojumi)

Pārskats: BoldGrid Backup ir vienkāršs WordPress rezerves spraudnis, kuru varat izmantot, lai izveidotu vietnes dublējumus. Šī spraudņa izmantošanas priekšrocība ir citu jaudīgu rīku komplekts, ko iegūsit, iegādājoties šo spraudni.

5. BlogVault

BlogVault labākais WordPress rezerves kopēšanas pakalpojums

BlogVault ir vēl viens populārs WordPress rezerves pakalpojums WordPress. Tas ir programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) risinājums, nevis tikai WordPress spraudnis. Tas patstāvīgi izveido izbraukuma dublējumus BlogVault serveros, tāpēc jūsu serverim nebūs nulles slodzes.

BlogVault katru dienu izveido automātisku jūsu vietnes dublējumu un arī ļauj manuāli izveidot neierobežotas rezerves kopijas pēc pieprasījuma. Tajā ir gudras papildu dublējumkopijas, kas sinhronizē tikai pakāpeniskas izmaiņas minimālai servera noslodzei. Tas jūsu vietnei nodrošina optimālu veiktspēju.

Papildus dublējumiem tas palīdz jums viegli atgūt vietni. Jūs varat uzglabāt 90 dienu rezerves arhīvu, lai jūs varētu atgūt savu vietni no iespējamām kļūmēm.

Tam ir arī iebūvēta pieturvietas vietne, kas ļauj jums viegli pārbaudīt savu vietni. Turklāt tas nodrošina ērtu iespēju migrēt vietni uz citu resursdatoru.

BlogVault funkcijas šķiet daudzsološas, tomēr cenu noteikšana šķiet nedaudz dārga, salīdzinot ar citiem iepriekš minētajiem spraudņiem. Jums būs jāmaksā 89 USD par pamatplānu, kas piedāvā vienas vietnes licenci.

Cenas: 89 USD gadā par personīgo plānu (1 vietnes licence)

Pārskats: BlogVault ir viegli lietojams WordPress rezerves risinājums. Tas izveido izbraukuma dublējumus, tāpēc jūsu vietnes serveris netiks ielādēts kopā ar jūsu dublējumiem. Cenas maziem uzņēmumiem šķiet mazliet augstas.

6. BackWPup

BackWPup bezmaksas WordPress rezerves spraudnis

BackWPup ir bezmaksas spraudnis, kas ļauj bez maksas izveidot pilnīgus WordPress dublējumus un glabāt to mākonī (Dropbox, Amazon S3, Rackspace utt.), FTP, e-pastā vai datorā..

Tas ir ļoti ērti lietojams un ļauj plānot automātiskas dublēšanas atbilstoši jūsu vietnes atjaunināšanas biežumam.

Arī WordPress vietnes atjaunošana no dublējuma ir ļoti vienkārša. BackWPup Pro versijai ir prioritārs atbalsts, spēja saglabāt dublējumus Google diskā un dažas citas lieliskas funkcijas.

Cenas: Bezmaksas (pieejams arī premium plāns)

Pārskats: Izmanto vairāk nekā 600 000 vietņu, BackWPup ir lieliska alternatīva citiem saraksta rezerves spraudņiem. Spraudņa premium versija pievieno jaudīgākas funkcijas, tostarp vienkāršu un ātru vietnes atjaunošanu no aizmugures programmas ar atsevišķu lietotni.

7. Kopētājs

Kopētāja WordPress spraudnis

Kā norāda nosaukums, kopējamais aparāts ir populārs WordPress spraudnis, ko izmanto WordPress vietņu migrēšanai. Tomēr tai ir arī rezerves funkcijas.

Tas neļauj jums izveidot automatizētas plānotas dublējumkopijas, kas padara to mazāk par ideālu primārā WordPress rezerves kopiju risinājumu regulāri uzturētai vietnei..

Cenas: Bezmaksas

Pārskats: Kopija ļauj viegli izveidot manuālas WordPress vietnes dublējumus. Ja jūsu tīmekļa resursdators izveido regulāras dublējumkopijas, varat izmantot šo spraudni, lai izveidotu dublējumus, kas izmantojami inscenēšanas vidē. Tas ir lielisks vietņu migrācijas spraudnis.

Noslēguma domas

Katram WordPress rezerves spraudnim mūsu sarakstā ir savi plusi un mīnusi, taču visi tie piedāvā pilnu WordPress faila dublējumu, kā arī pilnīgas datu bāzes dublēšanas funkcijas.

Mēs izmantojam VaultPress divu galveno iemeslu dēļ. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tas piedāvā reāllaika papildu rezerves kopijas.

Tas nozīmē, ka tā vietā, lai dublētu visus failus katru dienu vai katru stundu, tas rada dublējumu tikai tam, kas burtiski atjaunināts dažu minūšu laikā pēc atjaunināšanas. Tas ir ideāli piemērots lielai vietnei, piemēram, mūsu, jo tā ļauj efektīvi izmantot mūsu servera resursus.

Tomēr, ja jūs vadāt mazu un vidēju vietni un ienīstat ikmēneša maksu maksāšanu, tad mēs iesakām populāro UpdraftPlus spraudni. Tas nāk ar visām jaudīgajām funkcijām, piemēram, rezerves šifrēšanu, šifrētu rezerves transportēšanu un daudzām mākoņu krātuves iespējām.

Neatkarīgi no tā, kuru WordPress rezerves spraudni jūs izvēlaties, lūdzu, NEglabājiet dublējumus tajā pašā serverī, kurā atrodas jūsu vietne.

To darot, jūs visas olas ievietojat vienā grozā. Ja servera aparatūra neizdodas vai vissliktāk tiek uzlauzta, jums nav rezerves kopijas, kas ir pretrunā ar regulāru dublējumu iestatīšanas mērķi..

Tāpēc mēs ļoti iesakām jūsu dublējumus glabāt trešo personu glabāšanas pakalpojumos, piemēram, Dropbox, Amazon S3, Google Drive utt..

Tas ir viss. Mēs ceram, ka šis saraksts palīdzēja jums izvēlēties labāko vietnes WordPress rezerves spraudni. Jūs varat arī apskatīt mūsu soli pa solim WordPress drošības rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me