WordPress Jetpack spraudņa 16 labākās alternatīvas

Vai jūs meklējat labākās Jetpack spraudņa alternatīvas? Jetpack ir jaudīgs WordPress spraudņu komplekts, kas jūsu WordPress vietnei pievieno dažādas funkcijas. Nesen viens no mūsu lasītājiem lūdza mūs dalīties ar iespējamām Jetpack WordPress alternatīvām. Šajā rakstā mēs parādīsim labākās WordPress Jetpack spraudņa alternatīvas.

Labākās Jetpack alternatīvas WordPress

Kas ir Jetpack WordPress spraudnis?

Jetpack ir spraudņu komplekts, kas apvieno svarīgas WordPress funkcijas vienā lielā spraudnī. Tas ļauj jums pārvaldīt funkcijas, kuras vēlaties izmantot, un jūs varat izslēgt funkcijas, kas jums nav vajadzīgas.

Tomēr, tā kā jūsu vietne aug, jūs varētu vēlēties paplašināties ārpus Jetpack. Jums varētu būt vajadzīgas uzlabotas funkcijas, kas tiek piedāvātas citos trešo personu WordPress spraudņos.

Šajos gadījumos ir jēga aplūkot Jetpack alternatīvas, lai iegūtu īpašas funkcijas, kas jums vajadzīgas.

Plusi un mīnusi Jetpack spraudnim

Plusi un mīnusi, izmantojot WordPress Jetpack spraudni

Tāpat kā visās dzīves lietās, arī Jetpack spraudnim ir savas priekšrocības un trūkumi, kas jums jāpatur prātā, izvēloties Jetpack alternatīvas..

Plusi Jetpack spraudņa lietošanā

Šīs ir Jetpack spraudņa izmantošanas priekšrocības jūsu WordPress vietnē.

  • Viens spraudnis visu to pārvaldīšanai. Jūs iegūsit visas būtiskās funkcijas vienā viegli pārvaldāmā paketē.
  • Jetpack ir ļoti optimizēts veiktspējai ar Automattic’s (uzņēmums, kas atrodas aiz Jetpack un WordPress.com) jaudīgu infrastruktūru, kas darbojas fonā.
  • Tam ir jaukāks lietotāja interfeiss nekā jūsu tipiskajiem WordPress spraudņiem.

Mīnusi, izmantojot Jetpack spraudni

Tālāk ir minēti WordPress Jetpack spraudņa izmantošanas trūkumi jūsu vietnē.

  • Lai izmantotu Jetpack, jums jāizveido WordPress.com konts.
  • Jetpack kodols ir bezmaksas, taču daudzām tā funkcijām ir nepieciešams maksas abonements.
  • Tam ir ierobežota e-pasta funkcionalitāte. Abonentiem nevar sūtīt e-pastu, nepublicējot emuāra ziņu.
  • Jūsu vietne kļūst atkarīga no viena spraudņa, kas nākotnē to apgrūtina aizstāšanu.

To sakot, apskatīsim labākās Jetpack alternatīvas, kuras varat instalēt savā vietnē.

1. WPForms Lite

WPForms

WPForms Lite ir labākā alternatīva Jetpack atsauksmju veidlapai. WPForms ir labākais WordPress kontaktu formas spraudnis, un tam ir bezmaksas Lite versija, kas ļauj viegli pievienot kontakta formu savā WordPress vietnē.

WPForms nāk ar skaistu veidņu veidotāju velciet un nometiet un gatavas veidņu veidnes. Veidlapas pievienošana emuāra ziņām un lapām ir vienkārša, izmantojot īso kodu vai izmantojot ziņu redaktorā pogu Pievienot veidlapu.

Mēs izveidojām WPForms, lai padarītu to iesācēju draudzīgu, vienlaikus piedāvājot uzlabotas funkcijas, piemēram, e-pasta abonēšanu, maksājumus, lietotāja reģistrāciju un citas iespējas Pro versijā..

2. MonsterInsights

MonsterInsights

Jetpack komplektā ir iebūvēts statistikas modulis. Tomēr tas ne tuvu nav tik spēcīgs kā Google Analytics. Ja vēlaties Google Analytics integrāciju Jetpack, jums ir jājaunina uz profesionālo plānu, kura cena ir USD 299 gadā.

MonsterInsights ir populārākais WordPress Google Analytics spraudnis ar vairāk nekā 1 miljonu aktīvu instalāciju, un visiem WordPress lietotājiem ir pieejama bezmaksas versija..

MonsterInsights ļauj jums viegli instalēt Google Analytics savā WordPress vietnē. Tas ir aprīkots ar skaistiem ziņošanas rīkiem, kas iesācējiem ļauj viegli redzēt, no kurienes nāk viņu lietotāji un ko viņi skata.

3. UpdraftPlus

UpdraftPlus

Jetpack piedāvā automatizētas ikdienas rezerves kopijas, taču tās ir pieejamas tikai apmaksātiem plāniem. UpdraftPlus ir viens no labākajiem WordPress rezerves spraudņiem tirgū un bezmaksas aizstājējs Jetpack rezerves funkcijai..

Tas ļauj jums viegli iestatīt automātiskas dublējumkopijas visai WordPress vietnei.

Jums to vienkārši jāiestata vienreiz, un tad tas automātiski izveidos dublējumus. Jūsu dublējumi tiek glabāti attālās vietās, piemēram, Google diskā, Dropbox un citur. Varat arī atjaunot savu vietni no visiem iepriekšējiem dublējumiem ar dažiem klikšķiem.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā dublēt un atjaunot savu WordPress vietni, izmantojot UpdraftPlus.

4. Akismet

Akismet

Jetpack ir surogātpasta filtrēšanas funkcija apmaksātiem plāniem, taču, lai piekļūtu surogātpasta pamata filtrēšanai, jums būs nepieciešams vismaz personīgais plāns..

Akismet ir labākais WordPress surogātpasta filtrēšanas spraudnis tirgū. Tas automātiski filtrē visus jūsu WordPress komentārus, lai noķertu surogātpastu. Tas ievērojami samazina surogātpastu komentāru skaitu.

Pilnīgas iestatīšanas instrukcijas skatiet mūsu Akismet rokasgrāmatā WordPress iesācējiem.

5. Sucuri skeneris

Sucuri

Jetpack skenē ļaunprātīgu programmatūru tikai tad, ja jums ir profesionāli vai premium līmeņa abonēšanas plāni. Sucuri skeneris nodrošina bezmaksas ļaundabīgo programmu skeneri, melnā saraksta uzraudzību, failu integritātes pārbaudi, drošības darbības pēc uzlaušanas un drošības pastiprināšanu..

Sucuri ir nozares līderis WordPress drošības un vietņu uzraudzības jomā. Tas piedāvā arī labāko WordPress ugunsmūri, kas bloķē aizdomīgas darbības pat pirms tā nonākšanas jūsu vietnē.

6. Rauga SEO

Rauga SEO

Jetpack piedāvā ierobežotu SEO funkcionalitāti pat premium plāna lietotājiem. Lai piekļūtu visām Jetpack SEO funkcijām, jums būs nepieciešams vismaz profesionāls plāns. Yoast SEO ir lieliska alternatīva Jetpack SEO funkcijām, un tas ir populārākais SEO spraudnis tirgū.

Bezmaksas Yoast SEO spraudnis sniedz jums pilnīgus WordPress SEO rīkus, ieskaitot vietnes verifikāciju, XML vietņu kartes, SEO priekšskatījumu, Facebook un Twitter priekšskatījuma attēlus, virsrakstu un meta aprakstus un daudz ko citu..

Pilnīgas soli pa solim instrukcijas skatiet mūsu rokasgrāmatā par Yoast SEO spraudņa instalēšanu un iestatīšanu.

7. WP uz buferi

WP uz buferi

Spraudnis WP to Buffer ļauj jums savienot savu WordPress vietni ar Buffer un automātiski plānot WordPress ziņas, lai tās varētu kopīgot savos sociālo mediju profilos. Tā ir labākā alternatīva Jetpack reklamēšanas funkcijai, kas dara to pašu.

Buferis ir sociālo mediju pārvaldības platforma, kas ļauj plānot sociālo mediju ierakstus visas dienas garumā. Tas ietaupa jūsu laiku, kuru citādi tērējat manu rakstu koplietošanai sociālajos medijos.

8. Vēl viens saistītu ziņu spraudnis

Vēl viens saistītu ziņu spraudnis

Vēl viens saistīto ziņu spraudnis ir labākais ar WordPress saistīto ziņu spraudnis tirgū un lieliska alternatīva Jetpack saistīto ziņu funkcijai.

Tas piedāvā vairāk pielāgošanas iespēju un pilnīgu kontroli par to, kā un kur jūsu vietnē tiek parādītas saistītās ziņas. Tas pat atbalsta pielāgotos ziņu veidus un var pievienot saistītās ziņas arī RSS plūsmās.

9. De: Komentāri

De: komentāri

Decomcomments ir apmaksāts WordPress spraudnis, kas ļauj pārveidot WordPress komentāru apgabalu, pievienojot tam citas sociālās funkcijas. Jūsu lietotāji var vērtēt komentārus, dalīties ar komentāriem sociālajos medijos, pieteikties ar saviem sociālajiem profiliem, nopelnīt nozīmītes un daudz ko citu.

Tas piedāvā ļoti saistošu lietotāju pieredzi komentāriem jūsu WordPress vietnē. Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu rakstā par to, kā uzlabot WordPress komentārus ar De: komentāriem.

10. Envira galerija Lite

Envira galerija

WordPress ir noklusējuma veids, kā ērti pievienot attēlu galerijas. Tomēr noklusējuma WordPress galerijai ir diezgan ierobežota funkcionalitāte. Ja lietotājs noklikšķina uz attēla, tas tiek ielādēts jaunā lapā.

Envira Gallery Lite piedāvā bezmaksas alternatīvu Jetpack atsaucīgajām galerijām. Tas ļauj viegli izveidot atsaucīgas attēlu galerijas ar karuseļa logiem.

11. Pingdom

Pingdom

Pingdom nav spraudnis, bet vietnes uzraudzības rīks, kuru varat izmantot kā alternatīvu Jetpack uzraudzības rīkam. Pingdom bezmaksas konts ļauj uzraudzīt 1 vietni.

Tas nosūta tūlītēju e-pasta paziņojumu, kad jūsu vietne vairs nedarbojas, un paziņo, kad tā atkal darbojas. Varat arī pārraudzīt savas vietnes vēsturisko darbības laiku, piesakoties savā kontā.

12. MailChimp

MailChimp

E-pasta mārketings ir viens no labākajiem veidiem, kā sazināties ar savu auditoriju. Ja jūs to vēl neesat sācis, skatiet mūsu ceļvedi par to, kāpēc jums nekavējoties jāsāk veidot e-pasta saraksti.

MailChimp ir viens no labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem pasaulē un lieliska alternatīva Jetpack e-pasta abonementiem. Jetpack abonementu negatīvie ir tas, ka tas lietotājiem sūta e-pastu tikai tad, kad publicējat jaunu ziņu. Atšķirībā no reāla e-pasta saraksta, kurā jūs varat nosūtīt lietotājiem nedēļas vai mēneša biļetenus.

MailChimp ir maksas pakalpojums, taču tie piedāvā bezmaksas mūžīgu plānu līdz 2000 abonentiem un 12 000 e-pastu mēnesī.

13. Mākoņa aizdegšanās

Mākoņa uzliesmojums

Cloudflare ir viens no labākajiem CDN pakalpojumiem, kas piedāvā bezmaksas CDN un pamata aizsardzību pret DDOS uzbrukumiem.

Tas uzlabo jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju, izmantojot statisko saturu, izmantojot globālo CDN. Mākoņa uzliesmojums ir ideāls Jetpack CDN pakalpojuma aizstājējs, kas jūsu attēliem kalpo caur viņu CDN serveri, lai optimizētu veiktspēju. Tas arī nodrošina bezmaksas alternatīvu Jetpack brutālo spēku uzbrukuma aizsardzībai.

Detalizētus norādījumus skatiet mūsu rokasgrāmatā par to, kā WordPress iestatīt bezmaksas Cloudflare CDN.

14. Easy Updates Manager

Vienkāršu atjauninājumu pārvaldnieks

Easy Updates Manager ļauj jums aizstāt Jetpack automātiskā spraudņu atjaunināšanas funkciju. Tas palīdz jums viegli pārvaldīt visus WordPress kodolu, motīvu un spraudņu atjauninājumus.

Izmantojot vienu informācijas paneli, varat iespējot vai atspējot automātiskos atjauninājumus. Jūs varat iestatīt konkrētus vai visus spraudņu atjauninājumus, lai tie tiktu automātiski instalēti. Tas var arī automātiski instalēt motīvu atjauninājumus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā labāk pārvaldīt automātiskos WordPress atjauninājumus.

15. WordPress Infinite Scroll

Ielādēt vairāk - bezgalīga WordPress ritināšana

WordPress Infinite Scroll ir lieliska alternatīva Jetpack bezgalīgajai ritināšanas funkcijai. Tāpat kā Jetpack, arī jums būs jāpievieno neliels koda fragments.

Tas ļauj jums pievienot pogu, uz kuras lietotāji var noklikšķināt, lai ielādētu vairāk ziņojumu. Varat arī izvēlēties automātiski ielādēt ziņas, lietotājam ritinot lapu uz leju.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā WordPress pievienot pogu Pievienot vairāk ziņu.

16. Kopīgais skaits

Kopīgais skaits

Shared Counts ir viens no labākajiem WordPress sociālo multivides spraudņiem. Tas ir īpaši ātrs un ielādē tikai ierobežotu skaitu populārāko sociālo tīklu: Facebook, Twitter, Google+, Stumbleupon, Pinterest un LinkedIn.

Tam ir vairāki pogu stili, sociālo daļu skaits un kopējā akciju skaita funkcija. Jūs varat pārkārtot pogu parādīšanas secību, un spraudnis var automātiski ievietot pogas savos WordPress ierakstos, lapās un pielāgotajos ziņu veidos.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jūsu WordPress vietnē atrast labākās Jetpack spraudņa alternatīvas. Varat arī apskatīt mūsu būtisko WordPress spraudņu sarakstu, lai atrastu citus obligātos spraudņus savai vietnei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me