10 najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress (2020)

Szukasz najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla swojej witryny WordPress? Istnieje tak wiele wtyczek mediów społecznościowych dostępnych dla WordPress, że dla początkujących wybór najlepszej wtyczki staje się przytłaczający. W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych do WordPressa, które możesz zainstalować od razu.


Najlepsze wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress

Czego szukać we wtyczce mediów społecznościowych WordPress?

Głównym problemem związanym z większością wtyczek mediów społecznościowych do WordPress jest wydajność. Ponieważ wtyczki te muszą ładować dodatkowe arkusze stylów i skrypty, często spowalniają twoją stronę. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym artykule na temat wpływu wtyczek WordPress na czas ładowania witryny.

Musisz znaleźć równowagę między funkcjami i wydajnością swojej witryny WordPress. Wtyczka mediów społecznościowych z wieloma funkcjami może stać się mniej przydatna, jeśli spowalnia działanie witryny i wpływa na komfort użytkowania.

Następnie musisz zdecydować, które sieci społecznościowe będą bardziej widoczne w Twojej witrynie. Dodanie mniejszej liczby opcji może zmniejszyć bałagan i zapewnić lepszą obsługę.

Wiele wtyczek mediów społecznościowych umożliwia wyświetlanie ikon społecznościowych na pasku bocznym, poniżej artykułu, przed artykułem i tak dalej. Musisz zdecydować, w jaki sposób chcesz wyświetlać je w swojej witrynie i czy wtyczka obsługuje tę opcję.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress.

1. Wspólne liczby

Wspólne liczby

Shared Counts to szybka i łatwa w użyciu wtyczka mediów społecznościowych do WordPress. Ma ograniczoną liczbę najpopularniejszych sieci społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+, Stumbleupon, Pinterest, Yummly i LinkedIn.

Istnieje wiele stylów przycisków i możesz wybrać, gdzie chcesz wyświetlić przycisk (przed lub po treści lub ręcznie). Możesz także włączyć go dla niestandardowych typów postów.

Wtyczka próbuje uzyskać liczbę udostępnień społecznościowych dla każdej sieci. Możesz także wyświetlić całkowitą liczbę udziałów we wszystkich sieciach.

2. Sassy Social Share

Sassy Social Share

Sassy Social Share to łatwa w użyciu wtyczka mediów społecznościowych do WordPress z mnóstwem opcji. Obsługuje wiele różnych serwisów społecznościowych. Możesz dodawać przyciski do treści postów, a także lepkie, pływające menu społecznościowe.

Obsługuje również funkcję liczenia akcji społecznościowych. Jednak, podobnie jak wiele innych wtyczek mediów społecznościowych, będziesz musiał skorzystać z usługi strony trzeciej, aby pobrać te statystyki.

Jeśli chodzi o style ikon, wtyczka ma trzy podstawowe style: przyciski zaokrąglone, kwadratowe lub prostokątne. Możesz ustawić opcje pozycjonowania w ustawieniach wtyczek dla standardowych i ruchomych pasków społecznościowych.

3. AddtoAny

AddtoAny

AddtoAny to narzędzie do udostępniania społecznościowego dostępne również jako wtyczka WordPress. Oferuje wiele platform mediów społecznościowych, pływające i standardowe paski udostępniania w sieci społecznościowej oraz uniwersalne menu udostępniania.

Może wyświetlać liczbę akcji społecznościowych bez tworzenia konta i oferuje integrację z Google Analytics. AddtoAny ma mniejszy wpływ na wydajność w porównaniu do innych podobnych narzędzi, które oferują globalne przyciski udostępniania społecznościowego.

4. WordPress to Buffer

WordPress to Buffer

Bufor to popularne narzędzie mediów społecznościowych, które pozwala zaplanować posty na Facebooku, Twitterze, LinkedIn itp. Wtyczka WordPress to Buffer umożliwia automatyczne dodawanie nowych postów do konta Buffer, dzięki czemu są one udostępniane w profilach mediów społecznościowych.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat planowania postów WordPress dla mediów społecznościowych za pomocą bufora.

5. Proste ikony społecznościowe

Proste ikony społecznościowe

Jak sama nazwa wskazuje, proste ikony mediów społecznościowych wyświetlają ikony mediów społecznościowych w widżecie paska bocznego. Możesz wybrać kolory, a następnie wprowadzić adresy URL kont mediów społecznościowych, które chcesz wyświetlić.

Ma ograniczoną liczbę platform mediów społecznościowych obejmujących wszystkie najważniejsze i popularne usługi. Jest bardzo łatwy w użyciu i ma minimalny wpływ na wydajność.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz samouczek dotyczący dodawania ikon mediów społecznościowych na pasku bocznym WordPress.

6. Widżet ikon społecznościowych autorstwa WPZoom

Widget Ikony społecznościowe

Widget Ikony społecznościowe pozwala łatwo dodawać ikony mediów społecznościowych do paska bocznego WordPress. Oferuje trzy style ikon: zaokrąglone krawędzie, okrągłe i kwadratowe. Możesz także użyć niestandardowych kolorów ikon.

Po aktywacji musisz odwiedzić Wygląd »Widżety i dodaj widżet Ikony społecznościowe do paska bocznego. Zastąp domyślne adresy URL własnymi profilami mediów społecznościowych lub kliknij Dodaj więcej, aby dodać nową usługę.

7. Logowanie społecznościowe WordPress

WordPress Social Login

Chcesz umożliwić użytkownikom rejestrację, logowanie i komentowanie za pomocą kont w mediach społecznościowych? WordPress Social Login pozwala to zrobić.

Jest bardzo łatwy w użyciu i obsługuje szeroką gamę sieci społecznościowych. Zawiera również moduły do ​​wyświetlania informacji o użytkownikach, menedżera użytkowników, menedżera kontaktów i komponentu BuddyPress.

8. Ożywić stare posty

Odśwież stare posty

Aby zwiększyć zasięg i utrzymać zaangażowanie użytkowników w mediach społecznościowych, musisz regularnie publikować posty na wszystkich tych kontach. Może to zająć dużo czasu.

Wtyczka Revive Old Posts pozwala automatycznie udostępniać stare posty na kontach mediów społecznościowych. Pozwala to utrzymać aktywność kont w mediach społecznościowych. Daje również użytkownikom szansę na zaangażowanie i odkrycie popularnych treści z Twojej witryny.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat automatycznego udostępniania starych postów WordPress.

9. Kanał na Instagramie

Kanał na Instagramie

Chcesz wyświetlić swoje zdjęcia z Instagrama w WordPress? Kanał na Instagramie pozwala pięknie wyświetlać swoje ostatnie zdjęcia na Instagramie w WordPress.

Musisz wygenerować token dostępu do Instagrama. Następnie możesz użyć dostępnych skrótów, aby wyświetlić kanał w dowolnym miejscu witryny, w tym posty, strony lub widżety na pasku bocznym.

Umożliwia także tworzenie wielu kanałów, dostosowując parametry shortcode. Możesz nawet pobrać wiele kont na Instagramie, aby utworzyć jeden kanał.

10. Lepsze kliknij, aby ćwierkać

Tweetuj to pole

Być może widziałeś dostosowane pola cytatów na wielu popularnych blogach, które pozwalają użytkownikom łatwo udostępniać cytat na Twitterze. Wtyczka Better Click to Tweet pozwala dodawać podobne posty w polach z cytatami do postów WordPress.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz artykuł na temat dodawania kliknięcia do dodawania kliknięć do tweetów w swoich postach WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą wtyczkę mediów społecznościowych dla Twojej witryny WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym najlepszym przewodnikiem WordPress SEO dla początkujących.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map