10 najlepszych wtyczek WordPress dla podcastów

Szukasz najlepszych wtyczek WordPress dla podcastów? WordPress to popularna platforma do blogowania wśród najlepszych podcasterów ze względu na jej elastyczność, która jest dostarczana z różnymi wtyczkami podcastów. W tym artykule wybraliśmy ręcznie jedne z najlepszych wtyczek do podcastów WordPress.


Najlepsze wtyczki WordPress dla podcastów

Jak rozpocząć podcasting za pomocą WordPress?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, WordPress jest popularny wśród najlepszych podcasterów, takich jak Tim Ferris, Lewis Howes, Michael Hyatt, itp. Jest tak głównie dlatego, że WordPress jest łatwy w użyciu i bardzo elastyczny z mnóstwem świetnych szablonów i tysiącami wtyczek WordPress.

Jeśli chcesz stworzyć swoją stronę internetową i rozpocząć podcast, najpierw musisz uzyskać nazwę domeny i hosting WordPress.

Zalecamy korzystanie z Bluehost, ponieważ są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnym dostawcą hostingu rekomendowanym przez WordPress. Ponadto dają naszym użytkownikom 60% zniżki + bezpłatną domenę.

Po zarejestrowaniu się w hostingu następnym krokiem jest instalacja WordPress. Postępuj zgodnie z instrukcjami w naszym zakładaniu blogu WordPress, a będziesz gotowy do działania w mgnieniu oka.

Teraz jest część, w której możesz skonfigurować swój podcast. Aby pomóc Ci w tej części, stworzyliśmy przewodnik krok po kroku, jak rozpocząć własny podcast.

Następnie zapoznaj się z naszą listą najlepszych wtyczek WordPress dla podcastów.

1. PowerPress

PowerPress

PowerPress to potężna wtyczka do podcastów WordPress, która pomaga zarządzać plikami podcastów w WordPress.

Tworzy kanały RSS obsługiwane przez iTunes i Google Play dla Twojego podcastu. Jest również wyposażony w prosty interfejs, w którym można dodać wszystkie informacje wymagane do przesłania podcastu do iTunes.

Dodawanie odcinków podcastów do witryny WordPress jest łatwe dzięki pięknemu odtwarzaczowi HTML5. Zawiera także zintegrowane narzędzia do subskrypcji, aby zwiększyć liczbę subskrybentów podcastów. Co najważniejsze, zapewnia pomocne wsparcie społeczności od tysięcy podcasterów, którzy już z niego korzystają.

Co najważniejsze, działa z najlepszą usługą hostingową plików audio podcastów, Blubrry.

2. Inteligentny odtwarzacz podcastów

Inteligentny odtwarzacz podcastów

Smart Podcast Player oferuje pięknie zaprojektowane doznania dźwiękowe dla słuchaczy podcastów.

W przeciwieństwie do innych wtyczek odtwarzaczy podcastów, oferuje on lepsze wrażenia użytkownika dzięki pięknie zaprojektowanemu odtwarzaczowi HTML5. Możesz dodać odtwarzacz mega, który przechodzi przez wszystkie odcinki, lub możesz dodać odtwarzacz jednego odcinka.

Wygląda i działa świetnie na wszystkich urządzeniach (mobilnym, tablecie i komputerze). Możesz wybrać własne kolory z jasnym lub ciemnym motywem. Ma wbudowane funkcje udostępniania społecznościowego, przycisk pobierania, kontrolę prędkości, znaczniki czasu i wiele innych.

3. Poważnie proste podcasting

Poważnie proste podcasting

Wielu początkujących chce po prostu rozpocząć swój podcast bez kupowania dedykowanego hostingu podcastów lub odtwarzacza multimedialnego. Poważnie prosty odtwarzacz podcastów może ci w tym pomóc. Umożliwia zarządzanie odcinkami podcastów i przesyłanie ich bezpośrednio do witryny WordPress.

Generuje kanał podcastu, który jest zgodny z iTunes, Google Play i wieloma innymi usługami. Wtyczka zawiera również skróty i widżety do łatwego wyświetlania odcinków podcastów w całej witrynie.

4. Podlove Podcast Publisher

Podlove

Podlove Podcast Publisher jest tworzony przez Podlove, internetową społeczność użytkowników, którzy chcą poprawić standardy podcastingu. Wtyczka ma na celu zaoferowanie najnowocześniejszych rozwiązań problemów z podcastingiem, które nie zostały naprawione przez inne dostępne platformy.

Podlove Podcast Publisher ułatwia zarządzanie podcastem z witryny WordPress. Oferuje wysoce kompatybilne kanały podcastów z drobną kontrolą ziarna nad Twoimi kanałami. Oferuje kanały w wielu formatach, obsługę różnych kodeków audio i wideo, ulepszony odtwarzacz HTML5, obsługę rozdziałów, statystyki pobierania i elastyczne szablony.

Najlepsze jest to, że będziesz częścią aktywnej społeczności. Mają własne fora, na których można zadawać pytania i uzyskiwać pomoc od programistów i innych użytkowników.

5. Prosty podcast Naciśnij

Prosty podcast Naciśnij

Prosta prasa podcastów pozwala pięknie wyświetlać epsiodes podcastu w WordPress. Działa ze wszystkimi popularnymi usługami hostingowymi podcastów. Wystarczy dodać adres URL kanału iTunes podcastu, który automatycznie pobierze odcinki i wyświetli je w pięknym odtwarzaczu HTML5.

Umożliwia wyświetlanie pojedynczych odcinków ze znacznikami czasu, dzięki czemu użytkownicy mogą przeskakiwać do kluczowych tematów w odcinku. Ma również wbudowane funkcje udostępniania społecznościowego, w tym pole cytowania „kliknij, aby ćwierkać”.

6. Wtyczka Libsyn Podcasting

Libsyn

Libsyn to popularna usługa hostingowa podcastów, a ta wtyczka pomaga połączyć witrynę WordPress z kontem Libsyn. Umożliwia łatwe tworzenie odcinków, zapisywanie ich jako wersje robocze i planowanie ich w WordPress.

Będziesz mógł bezpośrednio przesyłać swoje pliki podcastów do Libsyn z WordPress, co oznacza, że ​​Twoje media podcastów nie zajmą miejsca na serwerze hostingowym WordPress. Możesz także dodawać pliki ze swojej biblioteki multimediów WordPress.

Wszystkie Twoje media i podcast pozostaną na serwerach Libsyn. Nawet jeśli Twoja witryna ulegnie awarii, subskrybenci podcastów nadal będą mogli pobierać odcinki bezpośrednio do swoich aplikacji podcastów i czytników kanałów.

7. Wyróżniony widżet podcastu

Polecane widżet podcastu

Wyróżniony widżet podcastu pozwala na umieszczenie odcinka podcastu na pasku bocznym WordPress. Jest to wtyczka dodatkowa do PowerPress, więc możesz jej używać tylko, jeśli korzystasz z PowerPress firmy Blubrry.

Po aktywacji musisz odwiedzić Wygląd »Widżety i dodaj widżet „Polecane podcast” do paska bocznego WordPress. Możesz wyświetlić najnowszy odcinek, wybrać kategorię lub ręcznie wprowadzić identyfikator odcinka, który chcesz wyświetlić.

Do odtworzenia odcinka użyje polecanego obrazu postu i fragmentu z domyślnym odtwarzaczem multimedialnym PowerPress.

8. Jak usłyszałem

Jak słyszałem

As Heard On pozwala wyświetlać różne podcasty, w których przeprowadzano wywiady. Pomaga to w promowaniu innych podcastów w witrynie, wykorzystywaniu dowodu społecznościowego i promowaniu innych podcastów. Wtyczka ułatwia dodawanie podcastów, które chcesz zaprezentować. Możesz dodać nazwę podcastu, nazwę hosta, miniaturę, adres URL odcinka, opis itp.

Będziesz musiał znaleźć okładkę albumu dla podcastów, które chcesz wyświetlić, i załadować obrazy ręcznie. Po dodaniu kilku podcastów możesz wyświetlać je w widżecie na pasku bocznym, w blogu lub na dowolnej stronie w swojej witrynie.

Wtyczki bonusowe

Wtyczki te nie są specyficzne dla podcastingu, ale byłyby niezwykle pomocne dla każdego podcastera korzystającego z WordPress.

9. MonsterInsights

MonsterInsights

Chcesz wiedzieć, jak ludzie odkrywają Twoją witrynę podcastów? MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics dla użytkowników WordPress. Pomaga dowiedzieć się, skąd pochodzą Twoi użytkownicy, co robią i ile czasu spędzają w Twojej witrynie.

MonsterInsights zawiera również funkcję śledzenia linków, która może pomóc Ci dowiedzieć się, które odcinki są najczęściej pobierane. Zawiera również dodatek do Google Optimize, który jest narzędziem, które pomaga przeprowadzać eksperymenty z treścią, takie jak testy A / B, aby dowiedzieć się, co najlepiej działa na Twojej stronie.

10. WPForms

WPForms

Interakcja użytkownika pomaga konwertować więcej odwiedzających i budować silniejszą społeczność. WPForms to najlepsza wtyczka konstruktora formularzy kontaktowych WordPress, która pozwala tworzyć piękne formularze dla Twojej witryny bez pisania kodu.

Możesz go użyć do dodania formularza kontaktowego, budowania formularzy ankiet, akceptowania płatności, tworzenia formularzy subskrypcji e-mail i innych. Ze względu na łatwość użycia i zaawansowane funkcje jest niezbędny dla każdego zestawu narzędzi podcaster.

Dostępna jest również bezpłatna wersja WPForms dostępna dla użytkowników WPBeginner. Pobierz WPForms Lite już dziś.

To wszystko na teraz.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress dla podcastów. Możesz także zapoznać się z naszym najlepszym przewodnikiem bezpieczeństwa WordPress dla początkujących.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me