16 najlepszych wtyczek do strony logowania WordPress

Szukasz najlepszych wtyczek do strony logowania WordPress na swojej stronie? Strona logowania jest bramą do obszaru administracyjnego Twojej witryny. Musisz go zabezpieczyć, jednocześnie umożliwiając użytkownikom logowanie. W tym artykule wybraliśmy ręcznie jedne z najlepszych wtyczek do logowania na WordPress, które możesz wypróbować.


Najlepsze wtyczki do strony logowania WordPress

Poprawa bezpieczeństwa i wyglądu strony logowania WordPress

Domyślna strona logowania do WordPress jest bardzo prosta i wygląda tak samo na wszystkich stronach WordPress. Jeśli prowadzisz witrynę WordPress dla wielu użytkowników, możesz ją dostosować.

Możesz także sprawić, aby logowanie na Twojej stronie było jak najbardziej płynne, bez narażania bezpieczeństwa WordPress.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek do stron logowania WordPress, aby poprawić komfort logowania i bezpieczeństwo w Twojej witrynie.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka konstruktora formularzy WordPress, wyposażona w potężny dodatek do rejestracji użytkowników i logowania. Umożliwia tworzenie własnych formularzy rejestracji użytkownika i logowania za pomocą kilku kliknięć. Możesz dodać te formularze w dowolnym miejscu na swojej stronie WordPress.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia niestandardowej strony logowania w WordPress

2. Motyw Moje logowanie

Motyw Moje logowanie

Czy chcesz umożliwić użytkownikom rejestrację w Twojej witrynie WordPress, ale nie chcesz, aby mieli oni dostęp do obszaru administracyjnego? Motyw My Login to popularna wtyczka WordPress, która pozwala tworzyć niestandardowe strony logowania WordPress. Możesz użyć dowolnej strony w swojej witrynie jako strony logowania, rejestracji i zapomnienia hasła.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik na temat dodawania strony logowania i widżetów w WordPress.

3. Tymczasowe logowanie bez hasła

Tymczasowe logowanie bez hasła

Chcesz tymczasowo uzyskać dostęp do programisty witryny WordPress? Tymczasowe logowanie bez hasła umożliwia tymczasowy dostęp dla użytkowników bez konieczności zakładania dla nich konta. Możesz ustawić datę lub godzinę wygaśnięcia tymczasowego logowania lub usunąć je w dowolnym momencie.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia tymczasowego logowania do WordPress.

4. Blokada logowania

Blokada logowania

Domyślnie WordPress nie blokuje użytkowników, jeśli wielokrotnie spróbują wprowadzić nieprawidłowe hasło. Umożliwia to hakerom złamanie hasła przy użyciu automatycznych skryptów. Blokada logowania pozwala ograniczyć liczbę nieudanych prób logowania. Następnie blokuje ekran logowania dla tego użytkownika na ograniczony czas.

Aby uzyskać szczegółowe informacje i instrukcje konfiguracji, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem na temat ograniczania prób logowania w WordPress.

5. Dalej Facebook Connect

Dalej Facebook Connect

Chcesz dodać przycisk logowania za pomocą Facebooka do swojej witryny WordPress? Wtyczka Nextend Facebook Connect umożliwia łatwe dodawanie loginu za pomocą Facebooka do ekranu logowania WordPress. Umożliwia to użytkownikom szybsze logowanie i nie trzeba będzie podawać hasła.

Zobacz instrukcje krok po kroku w naszym przewodniku, jak dodać login za pomocą Facebooka w WordPress.

6. Pamiętaj mnie

Zapamiętaj mnie

Jeśli zapomnisz zaznaczyć opcję „Zapamiętaj mnie” na stronie logowania, WordPress zapomni login, jak tylko zamkniesz okno przeglądarki. Wtyczka Remember Me umożliwia automatyczne sprawdzanie opcji zapamiętywania przy każdym logowaniu do witryny WordPress.

Zobacz, jak to ustawić w naszym przewodniku, jak zabezpieczyć WordPress przed zapominaniem o tobie dzięki Remember Me.

7. Dostosowywanie strony logowania

Dostosowywanie strony logowania

Domyślny ekran logowania WordPress jest dość prosty. Możesz to zmienić na różne sposoby, ale wiele z nich wymaga dodania kodu. Niestandardowa strona logowania Wtyczka Customizer pozwala zaprojektować własną stronę logowania przy użyciu dostosowywania motywu.

Zobacz szczegółowe instrukcje w naszym poradniku, jak dostosować stronę logowania WordPress.

8. Pytania bezpieczeństwa WP

Zaloguj się na pytania bezpieczeństwa w WordPress

Pytania bezpieczeństwa WP pozwalają ci dodawać pytania bezpieczeństwa do ekranu logowania WordPress. Użytkownicy będą musieli nie tylko dodać swoje hasło, ale także wybrać pytanie zabezpieczające i wpisać odpowiedź. To dodaje kolejną warstwę bezpieczeństwa do obszaru administracyjnego WordPress.

Dowiedz się, jak to ustawić w naszym przewodniku na temat dodawania pytań bezpieczeństwa do ekranu logowania WordPress.

9. Brak logowania przez adres e-mail

Brak logowania przez e-mail

Domyślnie WordPress pozwala użytkownikom na wprowadzenie nazwy użytkownika lub adresu e-mail w celu zalogowania. Niektórzy użytkownicy uważają, że adres e-mail jest powszechnie znany (każdy, kogo wysyłasz, ma swój adres e-mail). Może to potencjalnie ułatwić komuś brutalne wymuszenie hasła. Ta wtyczka umożliwia wyłączenie logowania za pomocą funkcji adresu e-mail w WordPress.

Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszym artykule na temat wyłączania logowania za pomocą adresu e-mail w WordPress.

10. Zapobiegaj jednoczesnym logowaniom

Jednoczesne logowanie

Jeśli używasz WordPressa do sprzedaży kursów online lub prowadzisz stronę internetową dla członków, oznacza to, że użytkownicy mogą udostępniać swoje hasła znajomym i możesz stracić nową działalność. Zapobiegaj jednoczesnym logowaniom automatycznie zabija sesję użytkownika, jeśli hasło jest używane, gdy użytkownik jest nadal zalogowany.

Dowiedz się więcej na ten temat w naszym przewodniku, jak powstrzymać użytkowników przed udostępnianiem haseł w WordPress.

11. Login LinkedIn

Login LinkedIn

Chcesz umożliwić użytkownikom logowanie się przy użyciu konta LinkedIn? Wtyczka logowania LinkedIn pozwala łatwo dodać login za pomocą przycisku LinkedIn do ekranu logowania WordPress. Pozwala także użytkownikom zarejestrować się na swoim koncie LinkedIn.

Sprawdź więcej wtyczek LinkedIn WordPress, aby zdobyć nowych klientów i rozwinąć swoją profesjonalną sieć.

12. Prosta historia

Prosta historia

Czy chcesz zobaczyć, kiedy użytkownicy logują się lub wylogowują z Twojej witryny WordPress? Wtyczka Simple History pozwala w łatwy sposób śledzić aktywność użytkowników w witrynie WordPress, w tym aktywność związaną z logowaniem. Możesz zobaczyć, kiedy użytkownik się zalogował i co zrobił podczas sesji.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik na temat monitorowania aktywności użytkownika w WordPress.

13. Hasło chronione

Hasło chronione

Czy chcesz zabezpieczyć hasłem całą witrynę WordPress? Wtyczka chroniona hasłem umożliwia łatwe zabezpieczenie hasłem witryny WordPress. Możesz zezwolić administratorom i zalogowanym użytkownikom na przeglądanie go. Możesz także ustawić hasło główne, które możesz udostępnić użytkownikom, którym chcesz zezwolić.

Aby uzyskać instrukcje krok po kroku, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat ochrony hasłem WordPress bez rejestracji użytkownika.

14. Bezczynne wylogowanie użytkownika

Bezczynne wylogowanie użytkownika

Czasami użytkownicy mogą zapomnieć o wylogowaniu, zamknąć okno przeglądarki lub przypadkowo sprawdzić opcję zapamiętaj mnie na komputerze publicznym. Oznacza to, że każdy korzystający z tego komputera może uzyskać dostęp do Twojej witryny WordPress. Wylogowanie użytkownika bezczynnego umożliwia automatyczne wylogowanie użytkownika, jeśli był on bezczynny przez określony czas.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik na temat automatycznego wylogowywania bezczynnych użytkowników w WordPress.

15. Ostatnie logowanie WP

WP Ostatnie logowanie

Chcesz zobaczyć, kiedy użytkownicy byli ostatnio zalogowani? Dzięki temu możesz dowiedzieć się, którzy użytkownicy nie są zalogowani, i możesz wysłać im wiadomość e-mail lub usunąć ich konto. Ostatnie logowanie WP pozwala szybko zobaczyć datę ostatniego logowania każdego użytkownika na stronie Użytkownicy.

Dowiedz się więcej na ten temat w naszym artykule o tym, jak wyświetlać datę ostatniego logowania użytkownika w WordPress.

16. Przekierowanie logowania Piotra

Chcesz przekierowywać użytkowników na różne strony po zalogowaniu? Wtyczka Peter’s Redirect logowania pozwala łatwo przekierowywać użytkowników po zalogowaniu. Możesz przekierowywać użytkowników o określonych rolach i możliwościach. Możesz także skonfigurować przekierowania po rejestracji.

Zobacz nasz artykuł na temat przekierowywania użytkowników po udanym logowaniu w WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki do strony logowania WordPress dla Twojej witryny. Możesz także zobaczyć naszą listę 24 musi mieć wtyczki WordPress dla stron biznesowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map