5 najlepszych popularnych postów Wtyczki do WordPress

Przeglądając internet, prawdopodobnie natkniesz się na witryny z popularną sekcją artykułów. Wyświetlanie popularnych postów pomaga odwiedzającym witrynę znaleźć najlepszą treść i zwiększyć liczbę odsłon. Jeśli chcesz dodać sekcję popularnych postów na swojej stronie, to dobrze trafiłeś. W tym artykule pokażemy Ci najpopularniejsze wtyczki do postów dla WordPress.


Najlepsze popularne wtyczki do postów dla WordPress

Wyświetlanie popularnych postów w witrynie WordPress

Przed pobraniem wtyczki w celu pokazania najpopularniejszych treści możesz rozejrzeć się i zobaczyć, jak robią to inne udane witryny.

Na przykład niektórzy właściciele witryn trzymają się najpopularniejszych artykułów. Inne popularne blogi pokazują artykuły, które zyskują popularność tego dnia, tygodnia lub miesiąca. Dzięki temu mogą pomijać swoje stare popularne artykuły i uzyskiwać więcej wyświetleń stron ostatnio publikowanych artykułów.

Popularne posty na liście25

Kilka witryn łączy popularne, najnowsze i najczęściej omawiane artykuły w widżecie z zakładkami lub suwaku polecanej zawartości.

Przykład popularnych artykułów

Musisz także zdecydować, gdzie chcesz wyświetlać popularne posty w swojej witrynie. Możesz pokazać to na pierwszej stronie, w pojedynczych artykułach lub na każdej stronie w swojej witrynie. Testowanie różnych miejsc docelowych pomoże Ci dowiedzieć się, co działa najlepiej w Twojej witrynie.

Biorąc to pod uwagę, rzućmy okiem na niektóre z najpopularniejszych wtyczek do postów dla WordPress.

1. Popularne posty WordPress

Widżet popularnych postów WordPress

Dzięki ponad 200 000 aktywnych instalacji wtyczka popularnych postów WordPress jest jedną z najczęściej pobieranych wtyczek popularnych postów na rynku. Pozwala wyświetlać popularne posty z wieloma różnymi warunkami. Możesz wyświetlić ostatnio popularne artykuły, wybierając zakres dat. Możesz także wyświetlać najczęściej komentowane lub najczęściej oglądane artykuły.

Obsługuje wiele widgetów, co oznacza, że ​​możesz dodać ten sam widget wiele razy do tego samego lub innego paska bocznego. Możesz zastosować własny niestandardowy CSS, wyświetlać miniatury postów, fragmenty, autora, liczbę komentarzy, liczbę wyświetleń i więcej.

Plusy: Popularne posty WordPress to potężna wtyczka ze wszystkimi opcjami potrzebnymi do wyświetlania popularnych postów. Obsługa niestandardowych typów postów i możliwość wielokrotnego dodawania widżetu pozwala tworzyć różne zestawy popularnych widoków, np. Popularne posty, popularne recenzje itp.

Cons: Wtyczka tworzy dwie dodatkowe tabele w bazie danych do przechowywania danych popularnych postów i pamięci podręcznej. Podczas gdy niektóre osoby mogą argumentować, że lepszym rozwiązaniem jest utrzymanie tych danych poza domyślnymi tabelami WordPress, inne mogą uznać, że wymagają one dużej bazy danych.

2. Top 10 – Wtyczka popularnych postów dla WordPress

Top 10 - Wtyczka popularnych postów dla WordPress

10 najpopularniejszych wtyczek do WordPress to kolejny silny kandydat na naszej liście najpopularniejszych wtyczek do popularnych postów. Jeśli chodzi o funkcje, pasuje do popularnych postów WordPress, a nawet dodaje kilka dodatkowych funkcji. Top 10 zawiera również wysoce konfigurowalny widget i skróty.

Mimo nazwy wtyczka pozwala na wyświetlanie dowolnej liczby popularnych postów. Pozwala wybrać zakres dat do wyboru. Możesz wyświetlać wyświetlenia postów, autora, podsumowanie postu lub fragment oraz miniaturki postów na liście popularnych postów.

Top 10 jest wyposażony we wbudowany system buforowania, który zmniejsza zużycie zasobów. Dobrze współpracuje również z wtyczkami buforującymi WordPress, takimi jak W3 Total Cache i WP Super Cache.

Plusy: 10 najpopularniejszych postów Wtyczka jest bogata w funkcje, elastyczna i łatwa w konfiguracji. Ma agresywne buforowanie w celu zmniejszenia obciążenia serwera i działa dobrze z wtyczkami buforującymi WordPress.

Cons: Strona ustawień wtyczek ma zbyt wiele opcji, a dla początkujących może być to trochę skomplikowane.

3. Istotne

Istotnych

Czy chcesz, aby wtyczka popularnych postów wyświetlała również polecane artykuły, powiązane treści i najnowsze posty? Odpowiedni pozwala to zrobić. Posiada wiele widżetów, w tym jeden do popularnych postów i schludną stronę ustawień.

Możesz wyświetlać popularne posty według komentarzy lub wyświetleń strony. Umożliwia także wyświetlenie miniatury postu, autora, fragmentu i daty postu.

Nie chcesz korzystać z widżetu? Trafne są także krótkie kody i tagi szablonów, których można używać do wyświetlania popularnych postów w dowolnym miejscu w witrynie. Możesz także włączyć blokowanie postów przed lub po treści postu.

Plusy: Łączy funkcjonalność polecanych, najnowszych i powiązanych postów w jednym wygodnym pakiecie.

Cons: Funkcja popularnych postów nie pozwala wyświetlać popularnych postów w określonym zakresie dat.

4. WP-PostRatings

WP-PostRatings

Chcesz pokazać najwyżej oceniane posty na swojej stronie? WP-PostRatings pomaga to zrobić. Pozwala użytkownikom oceniać artykuły w Twojej witrynie.

Możesz wybrać ikony oceny i kto może głosować na artykuły (wszyscy użytkownicy kontra tylko zalogowani użytkownicy). Obsługuje fragmenty rozszerzone i jest wysoce konfigurowalny poprzez filtry i znaczniki szablonów.

Najlepszą częścią wtyczki jest jej widget oceny, który pokazuje najwyżej oceniane posty w Twojej witrynie. Pozwala to wyświetlać popularne posty według głosów użytkowników. Wtyczka działa również z wtyczką Popularne posty WordPress.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat dodawania systemu oceny postów w WordPress

Plusy: Możesz wyświetlać popularne posty na podstawie oceny użytkowników zamiast wyświetleń strony lub komentarzy.

Cons: Aby wdrożyć wtyczkę, musisz dodać tagi szablonów w plikach motywów WordPress. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat kopiowania i wklejania kodu w WordPress.

5. Slider i widżet trendów / popularnych postów

Suwak popularnych postów

Jak sama nazwa wskazuje, ta wtyczka pozwala wyświetlać popularne posty w suwaku, bloku siatki lub w postaci zwykłej listy. W ten sposób możesz wyświetlać swoje najlepsze treści w bardziej wciągający sposób niż tylko listę linków na pasku bocznym.

Posiada prostą stronę ustawień, na której możesz wybrać przedział czasu. Pozwala to wyświetlać posty z trendami w danym roku, miesiącu lub tygodniu.

Wtyczka zawiera łatwe w użyciu skróty, które można dodawać do swoich postów lub stron. Możesz także użyć krótkiego kodu w modułach wtyczek programu budującego strony.

Jeśli chcesz zaimplementować go bezpośrednio w motywie, możesz to zrobić za pomocą znaczników szablonów.

Plusy: Możliwość dodawania popularnych suwaków postów, karuzel i bloków siatki i pokazywania ich w dowolnym miejscu na stronie.

Cons: Ograniczone funkcje niż inne popularne wtyczki postów. Bloki suwaka, karuzeli i siatki działają tylko z krótkim kodem. Widżet jest w zasadzie listą linków z miniaturami postów, fragmentami i niektórymi metadanymi.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najpopularniejszą wtyczkę do postów dla WordPress. Możesz także zobaczyć naszą listę najbardziej przydatnych widżetów WordPress dla Twojej witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me