5 najlepszych wtyczek ankiet WordPress (w porównaniu)

Szukasz najlepszej wtyczki ankiety WordPress dla swojej witryny? Ankiety pozwalają zbierać opinie użytkowników, dzięki czemu możesz je wykorzystać do ulepszenia swojej firmy. W tym artykule porównamy najlepsze wtyczki ankiet WordPress na rynku.


Najlepsze wtyczki ankiet WordPress

Czego szukać we wtyczce ankiety WordPress?

Istnieje wiele sposobów gromadzenia opinii użytkowników w witrynie. Możesz dodać formularz kontaktowy, tworzyć ankiety, prosić użytkowników o komentarze i wiele więcej.

Dodanie ankiety jest nieco bardziej zaangażowane. Musisz sprawić, by było wciągające, zabawne i łatwe, aby uzyskać maksymalny udział użytkowników.

Dobra wtyczka ankiety sprawia, że ​​Twój formularz wygląda świetnie i jest łatwy w użyciu. Raportowanie ma kluczowe znaczenie dla ankiet. Dlatego musisz upewnić się, że możesz przechowywać dane przesłane przez użytkownika z opcją ich eksportu, abyś mógł ich użyć w arkuszu kalkulacyjnym lub oprogramowaniu CRM.

Musisz także rozważyć sposób udostępnienia wyników ankiety. Jeśli chcesz wyświetlać wyniki w swojej witrynie, potrzebujesz wtyczki, która pozwala osadzić wyniki ankiety w pięknym formacie.

To powiedziawszy, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek ankiet WordPress i jak radzą sobie z tymi wszystkimi funkcjami.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress na rynku. Jest wyposażony w potężny dodatek do ankiet i ankiet, który pozwala szybko tworzyć bardzo angażujące formularze ankiet.

Możesz połączyć dodatek do ankiet i ankiet z innymi zaawansowanymi funkcjami WPForms, takimi jak logika warunkowa, formularze wielostronicowe, niestandardowe powiadomienia, integracja e-mail i inne.

Możesz przekształcić dowolny formularz w ankietę, po prostu klikając pole wyboru. Możesz dodać dowolne pole formularza do ankiety jednym kliknięciem, w tym tekst, pola wyboru, przyciski opcji, oceny i pole skali Likerta.

Najlepszą częścią ankiet WPForms jest sekcja raportowania. WPForms automatycznie tworzy piękne raporty z wykresami i wykresami na podstawie odpowiedzi z ankiety. Możesz wyświetlić wyniki ankiety na dowolnej stronie WordPress z krótkim kodem lub przekierować użytkowników na stronę wyników po wypełnieniu ankiety.

Możesz eksportować piękne wykresy ankiet jako obrazy do udostępniania w mediach społecznościowych lub prezentacji Powerpoint. Możesz także wydrukować raporty, aby uwzględnić je w swoich propozycjach lub ofertach.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz artykuł na temat tworzenia ankiety w WordPress z pięknymi raportami.

2. Polldaddy

Polldaddy

Polldaddy to słynna wtyczka ankiet i ankiet WordPress. Nie jest to wtyczka formularza kontaktowego i w przeciwieństwie do niektórych innych wtyczek na liście nie będzie odpowiednia do celów innych niż ankiety i ankiety.

Jest dostępny jako bezpłatna wtyczka, ale do uzyskania klucza API potrzebne jest konto WordPress.com. Darmowa wersja jest ograniczona pod względem funkcji, a także doda logo Polldaddy do formularza ankiety.

Polldaddy jest łatwy w użyciu dzięki narzędziu przeciągnij i upuść, aby utworzyć ankietę i ankiety. Możesz zmienić ustawienia udostępniania ankiety, udostępnianie wyników i opcje stylu dla każdej tworzonej ankiety. Zawiera także captcha do blokowania spamu i podstawowe filtrowanie adresów IP w celu zapobiegania wielokrotnym odpowiedziom.

3. Formy grawitacyjne

Formy grawitacyjne

Gravity Forms to jedna z najstarszych wtyczek formularzy WordPress, która zawiera wiele dodatków, w tym jedną do tworzenia ankiet. Jest łatwy w użyciu i można tworzyć dowolne formularze za pomocą narzędzia do tworzenia formularzy z wieloma typowymi polami formularzy, w tym polem ankiety.

Jednak wyniki ankiety można wyświetlić tylko w obszarze administracyjnym i nie ma żadnych wykresów / wykresów. Możesz eksportować wyniki ankiety do pliku CSV i wyświetlać wyniki w swojej witrynie za pomocą wtyczki do tabel WordPress.

Uwaga: Aby uzyskać dostęp do dodatku do ankiety, potrzebujesz przynajmniej planu Elite.

4. Quiz i ankieta mistrza

Mistrz quizów i ankiet

Jak sama nazwa wskazuje, Quiz i Survey Master został zaprojektowany, aby pomóc Ci dodawać quizy i ankiety do swojej witryny WordPress. Nie ma najbardziej przyjaznego interfejsu użytkownika, ale jest dobrze udokumentowany i ma wiele przydatnych funkcji.

Darmowa podstawowa wtyczka pozwala tworzyć ankiety ze wszystkimi popularnymi polami formularza, a nawet tworzyć ankiety wielostronicowe. Możesz go także używać do dodawania quizów w WordPressie z interaktywnymi odpowiedziami, tabelami wyników i punktacją.

Wtyczka może również wysyłać wiadomości e-mail po zakończeniu ankiety, aby podziękować użytkownikom lub przekierować ich na dowolną stronę w witrynie WordPress. Do raportowania i analiz konieczne będzie osobne wykupienie dodatku premium.

5. Ankiety WP

Ankiety WP

Jeśli szukasz prostego rozwiązania ankietowego dla swoich użytkowników, ankiety WP-Polls są łatwą darmową opcją. W przeciwieństwie do innych wtyczek na tej liście nie ma konstruktora formularzy, a do zbierania odpowiedzi można używać tylko przycisków opcji lub pól wyboru, co czyni go dość ograniczonym.

Użytkownicy automatycznie wyświetlają wyniki ankiety po oddaniu głosu. Zapisuje odpowiedzi użytkowników w dziennikach, w których można zobaczyć, jak głosowali zarejestrowani użytkownicy. W przypadku niezarejestrowanych użytkowników możesz zobaczyć adresy IP, aby odfiltrować duplikaty głosów.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą wtyczkę ankiety WordPress dla Twojej witryny. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat śledzenia zaangażowania użytkowników w WordPress za pomocą Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me