5 najlepszych wtyczek do formularza kontaktowego dla WordPress w porównaniu

Czy chcesz dodać formularz kontaktowy na swojej stronie WordPress? Nie masz pewności, z której z 1625+ wtyczek do formularza kontaktowego WordPress użyć? W tym artykule wybraliśmy 5 najlepszych wtyczek formularza kontaktowego dla WordPress i porównaliśmy ich zalety i wady, dzięki czemu można łatwo dodać formularz kontaktowy w WordPress.


Najlepsze wtyczki do formularza kontaktowego WordPress

Która wtyczka jest najlepsza dla WordPress? (Wideo)

Odpowiedź na pytanie, która jest najlepsza wtyczka formularza WordPress, różni się w zależności od potrzeb i przypadków użycia. Podczas gdy WPForms jest najszybciej rozwijającą się wtyczką formularza WordPress, w niektórych przypadkach Formidable Forms lub inna wtyczka może być lepszym rozwiązaniem. Właśnie dlatego stworzyliśmy obszerny przewodnik wideo, który pomoże Ci wybrać najlepszego konstruktora formularzy WordPress.

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli nie lubisz oglądać wideo, czytaj dalej.

1. WPForms

WPForms to najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka formularza kontaktowego WordPress. Używamy go w WPBeginner i wszystkich innych naszych witrynach. WPForms jest budowany przez ten sam zespół co WPBeginner z jednym celem: stworzyć wtyczkę formularzy WordPress, która jest jednocześnie łatwe i wydajne.

WPForms Najlepsza wtyczka do formularza kontaktowego WordPress

Plusy

Przeciągnij WPForms & upuszczenie online konstruktora formularzy czyni go najbardziej przyjazną dla użytkownika wtyczką formularza dla WordPress.

WPForms Lite jest dostępny za darmo w oficjalnym katalogu wtyczek WordPress, co oznacza, że ​​możesz zainstalować go na dowolnej liczbie stron za darmo.

Darmowa wersja zawiera wszystkie podstawowe funkcje formularza kontaktowego, w tym podstawowe pola formularza, captcha do ochrony przed spamem, powiadomienia e-mail oraz stronę z podziękowaniem za potwierdzenie formularza.

Wersja premium pozwala rozszerzyć funkcjonalność, dzięki czemu można budować wszelkiego rodzaju formularze, takie jak formularze wielostronicowe, formularze subskrypcji e-mail, formularze płatności, formularze zamówień i inne.

WPForms pro zawiera również inne potężne pola formularzy i funkcje, takie jak inteligentna logika warunkowa, przesyłanie plików, geolokalizacja, funkcja podpisu, porzucanie formularzy, treści przesyłane przez użytkowników (przesyłanie postów), logowanie i rejestracja użytkownika dla WordPress oraz ponad 150+ pre gotowe szablony formularzy.

Możesz zobaczyć wszystkie przesłane formularze bezpośrednio na pulpicie WordPress, a także otrzymywać niestandardowe powiadomienia e-mail. Możesz nawet skonfigurować powiadomienia warunkowe, aby powiadomić odpowiednią osobę w zespole.

Ankiety WPForms & addon ankiety jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem ankiet WordPress na rynku. Zawiera interaktywne raporty ankiet, ankiety w czasie rzeczywistym dla WordPress i wszystkie inteligentne pola ankiet, takie jak oceny gwiazd, skala Likerta, NPS itp. To oszczędza Ci płacenia za dodatkowe subskrypcje drogich platform ankiet, takich jak Survey Monkey.

Mają także rozwiązanie strony docelowej formularza, które pomaga tworzyć wolne od rozpraszania strony formularze w WordPress, co czyni WPForms najlepszą Wufoo i Google Forms alternatywą dla WordPress.

Niedawno WPForms ogłosiło również swoje podpisane Konwersacyjne formularze dla WordPress, które pomagają poprawić tempo wypełniania formularzy, sprawiając, że formularze są bardziej ludzkie.

WPForms integruje się ze wszystkimi popularnymi usługami e-mail marketingu i platformami płatniczymi, takimi jak Stripe i PayPal. Dostępna jest dokumentacja i przewodniki, a także obsługa poczty e-mail i grupa na Facebooku, które pomogą Ci w razie potrzeby.

WPForms jest używany przez ponad 3 miliony stron internetowych i ma dość lojalnych klientów (patrz: recenzje użytkowników WPForms).

Cons

Podczas gdy wersja Lite jest darmowa, musisz uaktualnić do WPForms Pro, aby odblokować bardziej zaawansowane funkcje.

Mimo że WPForms jest potężny, celem nr 1 tej wtyczki jest uczynienie jej przyjazną dla użytkownika. Dlatego nie ma bardziej złożonych funkcji, które oferują niektóre wtyczki formularzy.

Oprócz tego WPForms jest najlepszym narzędziem do tworzenia formularzy WordPress na rynku.

Użytkownicy WPBeginner mogą skorzystać z tego kuponu WPForms, który da ci 50% zniżki na wersję premium WPForms.

Uzyskaj WPForms Pro teraz »

Alternatywnie możesz zacząć od WPForms Lite za darmo, który naszym zdaniem jest najlepszą darmową wtyczką WordPress.

Premia: jeśli jesteś zarejestrowaną organizacją non-profit, możesz kwalifikować się do rabatu non-profit WPForms, który daje 75% zniżki w stosunku do zwykłej ceny. WPForms uwielbia wspierać organizacje non-profit w ulepszaniu świata.

2. Formidable Forms

Formidable Forms to najbardziej zaawansowana wtyczka formy WordPress na rynku. Specjalizują się w pomaganiu programistom w szybkim tworzeniu złożonych rozwiązań ukierunkowanych na formularze.

Formidable Forms Zaawansowana wtyczka formularza WordPress

Plusy

Formidable to wszechstronny konstruktor formularzy WordPress, który zawiera potężne dodatki, które pomogą Ci wyjść poza proste formularze kontaktowe.

Za pomocą interfejsu Formidable przeciągnij i upuść możesz tworzyć zaawansowane formularze, takie jak quizy, ankiety, formularze płatności, formularze rejestracyjne, formularze profilowe i inne.

Zaawansowani użytkownicy naprawdę pokochają funkcję Formidable Views, ponieważ pozwala ona formatować, filtrować i wyświetlać dane przesłane przez użytkownika w interfejsie witryny. Możesz go używać do tworzenia ukierunkowanych na formularze rozwiązań, takich jak katalogi, listy ofert pracy, kalendarze wydarzeń, systemy zarządzania, systemy oceny i inne.

Możesz użyć zaawansowanych pól obliczeniowych Formidable do tworzenia potężnych formularzy zamówień, a także inteligentnych kalkulatorów, takich jak kalkulator kredytu hipotecznego, kalkulator płatności samochodowych, poproś o kalkulator wyceny i więcej.

Formidable integruje się ze wszystkimi popularnymi platformami e-mail marketingu i płatności.

Mają także potężną integrację z WooCommerce, która pomaga budować formularze produktów, a nawet formularze do konfigurowania produktów WooCommerce, które wiążą się bezpośrednio z Twoim koszykiem.

Cons

Formidable build builder nie jest tak intuicyjny jak WPForms, ponieważ koncentrują się na zaawansowanych użytkownikach i programistach.

Ale nadrabia to tym, że jest najbardziej rozszerzalnym rozwiązaniem na rynku. Jeśli jesteś programistą lub agencją, która chce tworzyć rozwiązania oparte na formularzach lub aplikacje internetowe oparte na danych, nic na rynku nie jest zbliżone do Formidable Forms.

3. Formy grawitacyjne

Gravity Forms to płatna wtyczka konstruktora formularzy WordPress, która ma wiele zaawansowanych funkcji i funkcji. Specjalizują się także w pomaganiu programistom w tworzeniu złożonych rozwiązań związanych z formularzami.

Gravity Forms Wtyczka formularza WordPress

Plusy

Gravity Forms to potężna wtyczka typu „przeciągnij i upuść” dla WordPress.

Za pomocą dodatkowych dodatków można używać formularzy Gravity do tworzenia ankiet, quizów, treści przesyłanych przez użytkowników, a nawet katalogu internetowego.

Dostarcza opcje wsparcia premium, takie jak FAQ, baza wiedzy, fora i obsługa poczty e-mail. Oznacza to, że pomoc jest dostępna, gdy jej potrzebujesz.

Cons

Formularze Gravity nie mają darmowej wersji, więc mogą być nieco droższe niż inne wtyczki formularzy kontaktowych WordPress. Jeśli jednak używasz go w wielu witrynach i projektach, koszt nie powinien być wielkim problemem.

4. Formy ninja

Ninja Forms to freemium plugin do formularza kontaktowego dla WordPress. Można go użyć do stworzenia wysoce interaktywnej formy przy bardzo małym wysiłku.

Ninja Forms WordPress Form Creation Plugin

Plusy

Podstawowa wtyczka do formularzy Ninja jest dostępna bezpłatnie w oficjalnym repozytorium WordPress. Oznacza to, że możesz pobrać i zainstalować na dowolnej liczbie stron.

Istnieją rozszerzenia premium, które pozwalają rozszerzyć funkcjonalność Formularzy Ninja, takich jak łączenie się z Campaign Monitor, Freshbooks, Salesforce, powiadomienia SMS itp..

Dostępna jest pomocna opcja wsparcia społeczności, a także dokumentacja, przewodniki i obsługa poczty e-mail.

Cons

Mimo że główna wtyczka jest dostępna za darmo, rozszerzenia nie są. Kupowanie dwóch lub więcej rozszerzeń, a nawet pakietu dla programistów, będzie kosztować prawie tyle samo, co WPForms lub Formidable Forms.

5. Formularz kontaktowy 7

Chociaż nie zalecamy formularza kontaktowego 7, ta lista nie może być kompletna bez najstarszej i najczęściej pobieranej wtyczki formularza kontaktowego w oficjalnym katalogu wtyczek WordPress.

Formularz kontaktowy 7 Bezpłatna wtyczka formularza kontaktowego WordPress

Plusy

Cena jest prawdopodobnie najważniejszą zaletą korzystania z formularza kontaktowego 7. Możesz zainstalować go na dowolnej liczbie stron.

Chociaż jeśli szukasz bezpłatnej wtyczki formularza WordPress, WPForms Lite, Formidable Forms i Ninja Forms są znacznie lepszymi rozwiązaniami niż Contact Form 7.

Istnieje kilka wtyczek innych firm, które działają jako wtyczki dodatkowe dla formularza kontaktowego 7. Większość z nich jest dostępna za darmo.

Cons

Formularz kontaktowy 7 to rozwiązanie poniżej średniej dla tworzenia podstawowego formularza kontaktowego na blogu. Jest to bardzo trudne do skonfigurowania dla absolutnie początkujących. Interfejs użytkownika wcale nie jest intuicyjny.

Ponieważ jest to darmowa wtyczka, opcje wsparcia są ograniczone.

Istnieje kilka dodatków innych firm dostępnych dla formularza kontaktowego 7, ale oficjalna strona wtyczek nie ma katalogu dodatków, co utrudnia znalezienie dodatków, które mogłyby rozszerzyć funkcjonalność podstawowej wtyczki.

Która wtyczka jest najlepszym formularzem kontaktowym dla WordPress?

Wtyczki wspomniane w tym artykule mogą pomóc w utworzeniu wtyczki formularza kontaktowego. Jednak wybór najlepszej wtyczki konstruktora formularzy WordPress różni się w zależności od potrzeb.

Jeśli jesteś początkującym i nie chcesz wydawać żadnych pieniędzy, skorzystaj z WPForms Lite.

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz tworzyć zaawansowane formularze bez nauki kodu lub zatrudniania programisty, skorzystaj z wersji WPForms Pro.

Jeśli jesteś programistą, który próbuje tworzyć bardziej złożone formularze, nie ma lepszego rozwiązania niż Formidable Forms.

Nasz ogólny wybór najlepszej wtyczki formularza kontaktowego WordPress to WPForms.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci wybrać najlepszą wtyczkę formularza kontaktowego dla Twojej witryny WordPress. Możesz także rzucić okiem na nasz przewodnik po najlepszych wtyczkach do tworzenia stron WordPress i najlepszych wtyczkach do tworzenia kopii zapasowych WordPress (wady i zalety).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me