5 najlepszych wtyczek WordPress Business Directory

Szukasz najlepszych wtyczek do katalogu biznesowego WordPress?


Katalog biznesowy pomaga użytkownikom odkryć dostawców usług w określonej niszy lub kategorii. Jednocześnie pomaga tym firmom znaleźć klientów i możliwości.

Jako właściciel witryny możesz zarabiać w Internecie, sprzedając płatne ogłoszenia w katalogu firmowym.

W tym artykule wybraliśmy ręcznie niektóre z najlepszych wtyczek katalogu biznesowego WordPress, aby pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Najlepsze wtyczki katalogu firm dla WordPress

Najlepsze wtyczki WordPress Business Directory

Dobra wtyczka do katalogu firm pozwala łatwo tworzyć listy firm uporządkowane według lokalizacji, kategorii i innych parametrów.

Katalogi biznesowe pomagają użytkownikom znaleźć nowych dostawców, a jednocześnie pomagają firmom komunikować się z klientami i innymi firmami.

W przeciwieństwie do wyszukiwarki Google katalog firm składa się z wyselekcjonowanych ofert z opisem, recenzjami i zdjęciami. Dzięki temu są bardziej przydatne dla użytkowników szukających konkretnych firm.

Będziesz szukał wtyczki katalogu firm, która pozwoli Ci to wszystko zrobić. Podkreślimy również wtyczki katalogu biznesowego, które umożliwiają użytkownikom przesyłanie ofert, integrowanie płatnych zgłoszeń i opcji wyszukiwania.

To powiedziawszy, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek katalogu biznesowego WordPress, których możesz użyć.

1. Formidable Form

Formidable Forms

Formidable Forms to jedna z najlepszych wtyczek do tworzenia formularzy WordPress na rynku. Pozwala tworzyć zaawansowane formularze i dodawać je do swojej witryny.

Za pomocą szablonu ofert nieruchomości możesz utworzyć formularz, którego użytkownicy będą używać do przesyłania swoich wpisów do katalogu. Następnie możesz wyświetlić listę katalogów biznesowych na stronie WordPress.

Jest wyposażony w wiele dodatków premium, aby dodać więcej funkcji i funkcjonalności do katalogu biznesowego WordPress. Formidable Forms w pełni obsługuje MailChimp, PayPal, WPML i WooCommerce.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym samouczkiem krok po kroku, jak prawidłowo utworzyć katalog internetowy w WordPress przy użyciu Formidable Forms.

2. Wtyczka Business Directory

Wtyczka do katalogu firm

Wtyczka Business Directory to darmowa wtyczka WordPress do stworzenia prostego katalogu biznesowego. Zawiera podstawowe funkcje wymagane do uruchomienia katalogu internetowego, takie jak konfigurowalne pola formularzy, przyjmowanie płatności za aukcje itp.

Pozwala sortować wpisy według kategorii i tagów, tworzyć polecane wpisy i dostosowywać formularze wpisów.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do większej liczby funkcji i dodatków, ma również wersję pro. Funkcje premium obejmują wiele modułów, obsługę Map Google, oceny użytkowników, wyszukiwanie kodów pocztowych, przesyłanie plików i inne.

3. Połączenia Business Directory

Znajomości

Connections to potężna wtyczka do katalogu biznesowego dla WordPress. Zawiera zestaw niestandardowych pól, za pomocą których można utworzyć prawie każdy katalog internetowy. W ustawieniach prywatności użytkownik lub użytkownicy mogą ustawić poziom prywatności dla niektórych niestandardowych pól, takich jak numery telefonów służbowych lub wiadomości wewnętrzne.

Wyświetlanie katalogu na interfejsie jest bardzo łatwe. Musisz dodać prosty skrót do strony katalogu. Oferuje niestandardowe skróty z rozbudowanymi opcjami dostosowywania wyglądu katalogu firmowego.

Wtyczka Connections jest również wyposażona w obsługę szablonów, dzięki czemu możesz wybrać układ swoich list z gotowych szablonów katalogów.

4. GeoDirectory

GeoDirectory

Jak sama nazwa wskazuje, GeoDirectory pozwala na utworzenie katalogu biznesowego opartego na lokalizacji, takiego jak Yelp, TripAdvisor, YellowPages itp. Za pomocą prostego interfejsu użytkownicy mogą przesyłać do katalogu oferty. Te wykazy lub wpisy są wskazane na mapie, a użytkownicy mogą wyszukiwać lokalizacje, firmy, dzielnice itp.

Możesz zarabiać na swojej witrynie, sprzedając katalogi. GeoDirectory umożliwia także wyświetlanie list zdarzeń, tworzenie katalogów z wieloma lokalizacjami i dodawanie bramek płatności.

5. Katalog nazw

Katalog nazw

Nazwa katalogu to kolejna darmowa wtyczka katalogu WordPress. Pozwala łatwo utworzyć katalog firmowy lub osobisty. Korzystając z opcji konfiguracji, możesz wybrać układ i dostosować funkcjonalność wtyczki.

Obsługuje skróty do wyświetlania list katalogów w poście lub stronie WordPress. Możesz sortować wpisy, aby wyświetlać nowe oferty na górze strony, dzięki czemu będą one bardziej widoczne.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki do katalogu WordPress. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych usług e-mail marketingu dla małych firm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me