6 najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress do ochrony witryny (w porównaniu)

Niedawno jeden z naszych czytelników zapytał nas, która jest najlepsza wtyczka bezpieczeństwa WordPress? Korzystanie z wtyczki zabezpieczającej WordPress chroni witrynę WordPress przed złośliwym oprogramowaniem, atakami siłowymi i próbami włamania. W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze wtyczki bezpieczeństwa WordPress, których możesz użyć do ochrony swojej witryny.


Najlepsze wtyczki bezpieczeństwa WordPress

Dlaczego warto korzystać z wtyczki zabezpieczającej WordPress?

Każdego tygodnia istnieje około 18,5 miliona stron zainfekowanych złośliwym oprogramowaniem. Przeciętna strona internetowa jest atakowana 44 razy dziennie, w tym zarówno WordPress, jak i inne niż WordPress.

Naruszenie bezpieczeństwa w Twojej witrynie może spowodować poważne szkody dla Twojej firmy.

  • Hakerzy mogą ukraść Twoje dane lub dane należące do Twoich użytkowników i klientów
  • Zaatakowana witryna internetowa może służyć do rozpowszechniania złośliwego kodu wśród niczego niepodejrzewających użytkowników i innych stron internetowych.
  • Możesz stracić dane, utracić dostęp do swojej strony internetowej, zostać zablokowanym lub dane mogą być przetrzymywane jako zakładnicy
  • Twoja witryna może zostać zniszczona lub zniszczona, co może wpłynąć na Twoje pozycje w rankingu SEO i reputację marki.

W dowolnym momencie możesz przeskanować swoją witrynę WordPress pod kątem naruszenia bezpieczeństwa. Jednak czyszczenie zaatakowanej witryny WordPress bez profesjonalnej pomocy może być dość trudne dla użytkowników nietechnicznych.

Aby uniknąć włamania, musisz przestrzegać najlepszych praktyk bezpieczeństwa w celu ochrony swojej witryny. Zebraliśmy je wszystkie w łatwy do naśladowania krok po kroku przewodnik bezpieczeństwa WordPress dla początkujących.

Jednym z najważniejszych kroków w zabezpieczaniu witryny WordPress jest rozpoczęcie korzystania z wtyczki zabezpieczającej WordPress. Te wtyczki pomagają wzmocnić zabezpieczenia WordPress, jednocześnie blokując ataki siłowe na twoją stronę.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress i jak pomagają chronić twoją stronę.

Uwaga: Musisz użyć tylko jednej wtyczki z tej listy. Aktywowanie wielu wtyczek z tej listy może prowadzić do błędów.

1. Sucuri

Sucuri

Sucuri jest liderem w branży zabezpieczeń WordPress. Jest to jedna z najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress na rynku. Oferują podstawową bezpłatną wtyczkę Sucuri Security, która pomaga wzmocnić zabezpieczenia WordPress i skanować witrynę w poszukiwaniu typowych zagrożeń.

Ale prawdziwą wartością są płatne plany, które mają najlepszą ochronę zapory ogniowej WordPress. Zapora pomaga blokować brutalną siłę i złośliwe ataki przed dostępem do WordPress.

Zapora sieciowa Sucuri odfiltrowuje zły ruch, zanim dotrze on do twojego serwera. Służą także do przesyłania treści statycznych z własnych serwerów CDN.

Oprócz bezpieczeństwa, ich zapora na poziomie DNS z CDN zapewnia ogromny wzrost wydajności i przyspiesza twoją stronę.

Co najważniejsze, oferują oczyszczenie witryny WordPress, jeśli zostanie ona dotknięta złośliwym oprogramowaniem bez dodatkowych kosztów. Możesz nawet przejąć witrynę, na którą szkodliwe oprogramowanie ma już wpływ, a one wyczyszczą je za Ciebie.

Używamy Sucuri na wszystkich naszych stronach internetowych. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą pełną recenzję Sucuri, aby dowiedzieć się, w jaki sposób pomogła nam chronić nasze strony internetowe.

2. Wordfence

Wordfence

Wordfence to kolejna popularna wtyczka bezpieczeństwa WordPress. Oferują bezpłatną wersję wtyczki, która jest wyposażona w potężny skaner złośliwego oprogramowania, funkcje wykrywania exploitów i oceny zagrożenia.

Wtyczka automatycznie przeskanuje Twoją witrynę w poszukiwaniu typowych zagrożeń, ale możesz również uruchomić pełne skanowanie w dowolnym momencie. Zostaniesz powiadomiony, jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek oznaki naruszenia bezpieczeństwa wraz z instrukcjami, aby je naprawić.

Wordfence ma również wbudowaną zaporę WordPress. Jednak ta zapora ogniowa działa na serwerze tuż przed załadowaniem WordPress. To sprawia, że ​​jest trochę mniej skuteczny niż firewall na poziomie DNS, taki jak Sucuri.

Aby uzyskać pełne instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat instalowania i konfigurowania Wordfence Security w WordPress.

3. iThemes Security

iThemes Security Pro

iThemes Security to wtyczka zabezpieczająca WordPress od osób odpowiedzialnych za popularną wtyczkę BackupBuddy. Podobnie jak wszystkie ich produkty, iThemes Security oferuje przyjemny, czysty interfejs użytkownika z mnóstwem opcji.

Obejmuje sprawdzanie integralności plików, wzmacnianie bezpieczeństwa, ograniczanie prób logowania, silne wymuszanie hasła, wykrywanie 404, ochronę przed brutalną siłą i wiele innych.

iThemes Security nie obejmuje zapory internetowej. Nie obejmuje również własnego skanera złośliwego oprogramowania i korzysta ze skanera złośliwego oprogramowania Sucuri Sitecheck.

4. Bezpieczeństwo WP w jednym

Wszystko w jednym zabezpieczeniu WordPress

Wszystko w jednym WordPress Security plugin to potężna wtyczka do inspekcji bezpieczeństwa, monitorowania i zapory ogniowej WordPress. Umożliwia łatwe stosowanie podstawowych dobrych praktyk bezpieczeństwa WordPress na swojej stronie internetowej.

Zawiera funkcje, takie jak blokowanie logowania, aby zapobiec atakom siłowym, filtrowanie adresów IP, monitorowanie integralności plików, monitorowanie konta użytkownika, skanowanie w poszukiwaniu podejrzanych wzorców wstrzykiwania bazy danych i więcej.

Jest również wyposażony w podstawową zaporę na poziomie witryny, która może wykrywać niektóre typowe wzorce i blokować je dla Ciebie. Jednak nie jest to bardzo wydajne i często będziesz musiał ręcznie umieścić na czarnej liście podejrzane adresy IP.

5. Zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem

Zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem

Anti-Malware Security to kolejna przydatna wtyczka do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i wtyczkami WordPress. Wtyczka zawiera aktywnie utrzymywane definicje, które pomagają jej znaleźć najczęstsze zagrożenia.

To skaner złośliwego oprogramowania pozwala łatwo skanować wszystkie pliki i foldery w witrynie WordPress w poszukiwaniu złośliwego kodu, backdoorów, złośliwego oprogramowania i innych znanych wzorców złośliwych ataków.

Wtyczka wymaga utworzenia bezpłatnego konta na stronie wtyczki w celu uzyskania dostępu do najnowszych definicji, a także uzyskania niektórych funkcji premium, takich jak zapobieganie brutalnej sile. Wtyczka wywołuje również witrynę dla programistów w celu wyszukania zaktualizowanych definicji.

Chociaż wtyczka uruchamia dokładne testy, często pokazuje dużą liczbę fałszywych alarmów. Dopasowywanie każdego z nich do pliku źródłowego to sporo pracy.

6. BulletProof Security

BulletProof Security

BulletProof Security nie jest najładniejszą wtyczką bezpieczeństwa WordPress na rynku, ale nadal jest przydatna z kilkoma świetnymi funkcjami. Jest wyposażony w kreatora konfiguracji, który pomaga w ustawieniach wtyczek.

Panel ustawień zawiera również łącza do obszernej dokumentacji, które pomagają zrozumieć, jak działają skanowanie i ustawienia zabezpieczeń. Jest wyposażony w skaner złośliwego oprogramowania, który pozwala sprawdzić integralność plików i folderów WordPress.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa obejmuje ochronę logowania, wylogowanie z sesji bezczynnej, dzienniki zabezpieczeń i narzędzie do tworzenia kopii zapasowych bazy danych. Możesz także skonfigurować powiadomienia e-mail z dziennikami zabezpieczeń i otrzymywać powiadomienia o zablokowaniu użytkownika.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą wtyczkę zabezpieczającą WordPress dla Twojej witryny. Możesz także zobaczyć naszą listę najlepszych wtyczek do tworzenia kopii zapasowych WordPress, które pomogą Ci przywrócić witrynę po naruszeniu bezpieczeństwa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me