6 najlepszych wtyczek do recenzji produktu dla WordPress

Szukasz najlepszych wtyczek do recenzji produktów dla WordPress? Jeśli regularnie dodajesz szczegółowe recenzje produktów na swojej stronie, możesz użyć wtyczki do przeglądu produktów, aby były bardziej przyjazne SEO. W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze wtyczki do recenzji produktów dla WordPress.


Najlepsze wtyczki do recenzji produktów dla WordPress

Dlaczego warto korzystać z wtyczki oceny produktu w WordPress?

Co robisz, kiedy chcesz coś kupić? Jeśli jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie sprawdzasz recenzje produktów, aby porównać różne opcje.

Dlatego jest tak wiele popularnych witryn z opiniami, takich jak Yelp, TripAdvisor, Zgniłe Pomidory i wiele innych. Nawet Amazon, największy na świecie sklep internetowy, wyróżnia recenzje produktów.

Wielu właścicieli witryn WordPress pisze recenzje produktów, aby zarabiać pieniądze w Internecie. Niektórzy otrzymują wynagrodzenie bezpośrednio od firmy za recenzję, podczas gdy inni korzystają z marketingu afiliacyjnego w celu uzyskania przychodów.

Możesz napisać recenzję produktu jako post na blogu. Zwykły post na blogu nie korzysta jednak z formatu recenzji produktu obsługiwanego przez wyszukiwarki. Oznacza to, że Twój artykuł nie zostanie wyróżniony w wynikach wyszukiwania jako opinia.

Opinie o SEO Snippet

Aby poprawić SEO, musisz pisać recenzje w formacie fragmentów rozszerzonych schema.org. Wtyczka recenzji produktu ułatwia pisanie recenzji przyjaznych dla wyszukiwarek, które również świetnie wyglądają na Twojej stronie.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek do recenzji produktów dla WordPress.

1. WP Product Review Pro

Przegląd produktu WP

WP Product Review to najlepsza wtyczka do przeglądu produktów WordPress. Zawiera szczegółową sekcję ustawień, która pozwala wybrać sposób zarządzania recenzjami i wyświetlania ich w witrynie.

Dodanie recenzji produktu jest dość łatwe. Po prostu wybierz opcję recenzji produktu podczas pisania posta na blogu, a wtyczka wyświetli wszystkie ustawienia do napisania recenzji. Możesz podzielić swoją recenzję na funkcje, dodać zdjęcia, zalety i wady i wiele innych.

Wyposażony jest w widżety na pasku bocznym, dzięki którym możesz prezentować swoje recenzje. Możesz także użyć go do zbierania recenzji przesłanych przez użytkowników lub pozwolić użytkownikom na dodawanie własnych ocen i recenzji w komentarzach. Wszystkie recenzje są wyświetlane w formacie fragmentu rozszerzonego schema.org w celu maksymalizacji korzyści SEO.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia niszowej witryny z recenzjami w WordPress.

2. Fragmenty rozszerzone w jednym schemacie

Wszystkie fragmenty bogate w schemat

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Twoje recenzje muszą mieć odpowiedni format przyjazny SEO. Wszystko w jednym pluginie Schematy Rich Snippets pozwala na pisanie różnego rodzaju postów w formacie Rich Snippets, w tym recenzje produktów.

Po prostu wybierz „Recenzję produktu” z menu rozwijanego podczas pisania posta na blogu, a wtyczka pokaże opcje recenzji, takie jak nazwa recenzenta, nazwa produktu i ocena w gwiazdkach. Wyświetli te informacje pod postem na blogu z poprawnym znacznikiem przyjaznym SEO.

Wtyczki można także używać do dodawania artykułów, produktów, przepisów, oprogramowania i innych. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz artykuł na temat dodawania fragmentów rozszerzonych w WordPress.

3. WP Review Pro

Przegląd WP

WP Review to kolejna doskonała opcja dodawania recenzji produktów w WordPress. Jest przyjazny dla początkujących i dość łatwy w użyciu. Po aktywacji po prostu napisz nowy post i wybierz typ recenzji.

Obsługuje trzy rodzaje ocen, gwiazdek, punktów i wartości procentowych. Możesz także dodać różne oceny dla poszczególnych funkcji, jeśli chcesz. Obsługuje również oceny użytkowników, co po prostu pozwala użytkownikom przesyłać własne oceny produktu.

Posiada również opcje stylizacji znajdujące się pod Ustawienia »Przegląd WP strona. Stąd możesz wybrać własne kolory dla pola recenzji, aby dopasować kolory motywu.

4. Bogate recenzje

Bogate recenzje

Rich Reviews to prosta darmowa wtyczka, która pozwala dodawać recenzje własnych produktów, usług lub strony internetowej. Możesz także zezwolić użytkownikom na przesyłanie recenzji.

Używa skrótów do wyświetlania recenzji i możesz wyświetlać recenzję w dowolnym miejscu w witrynie, w tym posty, strony i widżety na pasku bocznym.

Jeśli gromadzisz recenzje przesłane przez użytkowników, ta wtyczka umożliwia ręczne zatwierdzenie każdej recenzji przed jej opublikowaniem. Panel ustawień wtyczki zawiera szczegółowe instrukcje korzystania z niej.

5. Opinie klientów WP

Opinie klientów WP

Wtyczka WP Customer Reviews pozwala zbierać recenzje klientów, a także tworzyć własne recenzje produktów. Po aktywacji edytuj post na blogu, w którym chcesz dodać recenzję produktu, i zaznacz opcję recenzji.

Następnie musisz przejść do Recenzje »Wszystkie recenzje i kliknij przycisk Dodaj nowy. Następnie możesz wybrać post i napisać swoją recenzję. Wtyczka umożliwia także włączenie recenzji przesłanych przez użytkownika, które można następnie zatwierdzić i opublikować w celu wyświetlenia w witrynie.

Ta wtyczka umożliwia również dostosowanie formularza recenzji wyświetlanego użytkownikom i zawiera sposób korzystania ze strony ze szczegółowymi instrukcjami.

6. Recenzje strony

Recenzje witryny

Recenzje witryny pozwalają zbierać opinie klientów dotyczące Twoich produktów, usług lub lokalnej firmy. Zawiera prostą stronę ustawień, która pozwala kontrolować sposób gromadzenia recenzji i sposobu ich wyświetlania. Możesz dostosować formularz recenzji i wyświetlać go w dowolnym miejscu w witrynie za pomocą krótkiego kodu.

Możesz także wyświetlać recenzje za pomocą krótkiego kodu. Wtyczka dodaje łatwy w użyciu moduł wstawiania krótkiego kodu na ekranie edycji postu, aby ręcznie wyświetlać recenzje, formularz recenzji i podsumowanie recenzji.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki do recenzji produktów dla WordPress. Możesz także zobaczyć naszą listę najlepszych wtyczek dla WordPressa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me