7 najlepszych wtyczek i rozwiązań do zarządzania reklamami WordPress

Szukasz najlepszych wtyczek i narzędzi do zarządzania reklamami dla WordPress? Wielu właścicieli witryn WordPress polega na reklamach w celu zarabiania na swoich witrynach. W tym artykule udostępnimy najlepsze wtyczki i rozwiązania do zarządzania reklamami dla WordPress, aby zoptymalizować Twoje przychody z reklam.


Wtyczki i rozwiązania do zarządzania reklamami dla WordPress

Dlaczego warto korzystać z wtyczki do zarządzania reklamami w WordPress??

Wiele witryn i blogów polega w dużej mierze na reklamach, aby zarabiać pieniądze na treściach online. Domyślnie WordPress nie ma łatwego mechanizmu zarządzania reklamami.

Większość motywów WordPress nie ma nawet dedykowanych miejsc do wyświetlania reklam. Oznacza to, że często musisz edytować pliki motywów, aby wstawić kod reklamy do swojej witryny.

Odpowiednia wtyczka do zarządzania reklamami WordPress umożliwia łatwe wstawianie reklam w dowolne miejsce w witrynie. Pomaga to zoptymalizować umieszczanie reklam i maksymalnie wykorzystać nieruchomości reklamowe.

To powiedziawszy, rzućmy okiem na niektóre z najpopularniejszych wtyczek WordPress do zarządzania reklamami i jak mogą pomóc Ci zwiększyć Twoje zarobki.

1. AdSanity

AdSanity

AdSanity to przyjazna dla początkujących wtyczka do zarządzania reklamami WordPress. Umożliwia łatwe wstawianie reklam w dowolne miejsce w witrynie za pomocą widgetów i przycisku wstawiania reklam w edytorze wizualnym.

Obsługuje zarówno hostowane reklamy (banery reklamowe zarządzane i sprzedawane bezpośrednio przez Ciebie), jak i zewnętrzne sieci reklamowe, takie jak Google Adsense. Zawiera również zaawansowane funkcje, takie jak harmonogram wyświetlania reklam, grupy reklam, wstawianie pojedynczej reklamy lub grupy reklam, monitorowanie wyświetleń / statystyk i więcej.

Możesz utworzyć dowolną liczbę reklam i łatwo dodawać je za pomocą niestandardowych widżetów, skrótów lub za pomocą przycisku w edytorze postów. Możesz także wstawiać bloki reklam w określonych postach w WordPress. Pozwala to zoptymalizować wydajność reklamy bez edytowania plików motywów WordPress.

Aby dowiedzieć się więcej, zobacz nasz artykuł na temat zarządzania reklamami w WordPress z AdSanity.

2. AdRotate

AdRotate

AdRotate to kolejna potężna wtyczka do zarządzania reklamami WordPress odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Obsługuje zarówno hostowane reklamy z rotacyjnymi banerami reklamowymi, jak i reklamy sieciowe.

Umożliwia łatwe tworzenie reklam i grup reklam oraz wstawianie ich do postów WordPress przy użyciu skrótów. Możesz także wstawiać reklamy do pasków bocznych za pomocą niestandardowych widżetów. Oferuje podstawowe statystyki do monitorowania wyświetleń reklam, co jest szczególnie przydatne, jeśli bezpośrednio sprzedajesz reklamy w swojej witrynie.

Jest dostępny jako bezpłatna wtyczka, która działa dobrze dla większości małych blogów i stron internetowych. Będziesz potrzebować ich wersji pro, jeśli chcesz korzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak planowanie, kierowanie geograficzne, przebranie Adblock, reklamy mobilne, zarządzanie mediami / zasobami i inne.

Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym artykule na temat zarządzania reklamami w WordPressie z AdRotate.

3. Wydawca OIO

Wydawca OIO

OIO Publisher to narzędzie do zarządzania reklamami dostępne jako wtyczka do stron internetowych opartych na WordPress. Jest to szczególnie przydatne w przypadku rozwijających się witryn, które chcą bezpośrednio sprzedawać miejsca reklamowe reklamodawcom. Wydawca OIO wyeliminuje pośrednika, bezpośrednio sprzedając reklamy za pośrednictwem witryny.

Obsługuje raportowanie, płatności i śledzenie. W swojej witrynie możesz tworzyć strefy reklam o różnych rozmiarach i typach. Możesz wybrać, ile reklam ma wyświetlać się w każdej strefie, wybrać cenę, współczynnik rotacji, kierowanie itd.

Jako wtyczka, OIO Publisher jest dość prosty w użyciu. Jest wyposażony w niestandardowy widżet do wyświetlania reklam w obszarach witryny z gotowymi widżetami. Jednak w przypadku niektórych miejsc docelowych może być konieczna edycja plików motywów WordPress w celu umieszczenia kodu strefy reklam.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym artykułem na temat zarządzania reklamami WordPress za pomocą OIO Publisher.

4. Wstaw ogłoszenie

Wstaw ogłoszenie

Czy potrzebujesz wtyczki, która pomoże Ci automatycznie wstawiać reklamy do swoich postów? Sprawdź Wstaw ogłoszenie. Pozwala automatycznie wyświetlać reklamy w treści postu.

Możesz utworzyć różne reklamy o dowolnym rozmiarze, a następnie wybrać, po którym akapicie chcesz wyświetlić reklamę. Możesz także wyświetlać wiele reklam w tym samym artykule po różnej liczbie akapitów.

Jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy utworzyć reklamę z kodem reklamy, a następnie reklamować numer akapitu. Możesz dodać kod reklamy innej firmy, a także niestandardowy kod HTML dla własnych hostowanych reklam.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat wstawiania reklam w treści postu w WordPress

5. DoubleClick by Google

DoubleClick by Google

DoubleClick by Google to internetowa platforma sprzedaży i wyświetlania reklam dla wydawców. Obsługiwane przez Google, DoubleClick ma przewagę nad innymi platformami pod względem niezawodności i opłacalności.

Pozwala także sprzedawać reklamy i konkurować o te same spoty reklamowe w Adsense lub innych sieciach reklamowych stron trzecich. DoubleClick automatycznie wybierze najlepiej płatną reklamę dla danego miejsca i wyświetli ją.

DoubleClick zawiera także świetne narzędzia do raportowania, które pozwalają dokładniej mierzyć skuteczność reklam niż inne rozwiązania. Mimo swojej skuteczności rozpoczęcie pracy jest nieco skomplikowane.

6. Adserser

Inserter reklam

Ad Inserter to wtyczka do zarządzania reklamami WordPress dostępna w wersji darmowej i płatnej. Darmowa wersja jest wystarczająco dobra, aby być używana jako podstawowe narzędzie do zarządzania reklamami, ale w przypadku zaawansowanych funkcji chcesz uaktualnić do wersji płatnej.

Umożliwia tworzenie wielu bloków reklamowych i wybór sposobu automatycznego wstawiania każdego bloku. Istnieje wiele opcji wstawienia reklamy. Możesz dodać go w treści postu, przed i po treści postu, między postami, przed lub po fragmencie posta i więcej.

Możesz także indywidualnie wyłączyć automatyczne wstawianie reklam we wpisach i stronach, stronie głównej, kategoriach i stronach archiwum. Jest dość łatwy w użyciu i może być używany zarówno w hostowanych, jak i zewnętrznych sieciach reklamowych.

7. Szybki AdSense

Szybki AdSense

Quick Adsense to popularna darmowa wtyczka do zarządzania reklamami WordPress. Mimo swojej nazwy wtyczka może być używana do wyświetlania wszelkiego rodzaju reklam, w tym reklam hostowanych, sieci reklamowych innych firm, w tym Google Adsense.

Jest wyposażony w łatwą do skonfigurowania stronę ustawień, na której możesz zarządzać kodami reklam oraz wybierać sposób i miejsce ich wyświetlania. Wtyczka może automatycznie wyświetlać reklamy przed lub po artykułach, w treści postu, po fragmencie i więcej.

Ma niestandardowe widżety reklam do wyświetlania reklam na paskach bocznych i innych obszarach gotowych dla widżetów.

Nie ma wielu zaawansowanych funkcji części innych wtyczek na tej liście. Kolejnym ograniczeniem jest to, że można zapisać do 10 kodów reklam jednocześnie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki i rozwiązania do zarządzania reklamami dla WordPress. Możesz także zobaczyć naszą listę najlepszych narzędzi marketingowych i wtyczek dla WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map